PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,966
نام
احمد
درمورد همون Host of the Nightmare مگه صحبت نمیکنیم؟ :D اگه اینطوره که با این تفاسیر بخاطر سبک بازی کردن من و سلاحم برام راحت بوده دیگه
چون من اصلا پشتش نرفتم. میفرستادمش یه گوشه میخواست اتک بده میرفتم عقب بعد میزدمش به همین راحتی.
خیلی وقته از زمانی که بازی کردم میگذره ولی مثلا این ویدئوی یوتوبو نگاه کنید watch?v=t-xmSTSaY34 تو فاز دوم طرف همش ضربه میخوره درحالی که اگه باسو بفرسته یه گوشه چندتا بزنه بیاد عقب هیچ اتکی نمیخوره
قشنگ داخل ویدئو هم مشخصه وقتی چندتا میزنه باس اتک میده
حالا این طرف یکی سلاحش مشکل داره که برای این باس زیادی کنده یکی هم اینکه کلا دمیجشو آپگرید کرده. من فقط HP رو آپ میکردم تو کل بازی:D
وسوسه شدم بازیو از اول برم:D
NG+17 هستم رسیدم به همین باس فایت سلاح هم همون تبر اول بازی لول 10 با 3 تا جم لول 7 و قاطی اون اتش و رعد و برق هر ضربه بالای 1000 تا دمیج میده ولی لامصب اون یک ضربه میزنه به دیار باقی میرم این شده دیگه الان نمیتونم چه گلی رو سر بریزم:-?:D

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
میکولاش خیلی هم باس خطرناکی هست :d
وقتی اون اب روده ها رو میده بیرون B-( نتونه خوب نزدیکش بشی فاتحه !!! مخصوصا خیلی زور داره بعد این همه دنبال کردن:| تازه فاز دومش اون یخ ها رو پرتاپ میکنه اگر نزدیک اش نشی صد در صد مرگه، بعد اون هم سریع با دستش حمله میکنه، دور میشه میره برای یخ پرتاپ کن:D پیشش وایسی اب روده میده بیرون:)):| این کجاش جوکه؟ :D:| قبل رسیدن به این باس باید استامینا و HP رو خیلی اپ کرد :D

تا ng+8 هم رفتم با میکولاش مشکلی نداشتم باس سختی برام نبود فقط بدیش اینه تو ng بالا یه ضربه بهت بزنه میمیری!
نحوه ای که این کشتش برام جالب بود کلن این بشر مبارزه با باسهاش جالب بود تمام حرکات باسو حفظ بود پیش بینی میکرد دیگه سورپرایزی براشون نموند رفتن پی رکورد زنی :))

• Like
Reactions: Paradise Lost

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,966
نام
احمد
تا ng+8 هم رفتم با میکولاش مشکلی نداشتم باس سختی برام نبود فقط بدیش اینه تو ng بالا یه ضربه بهت بزنه میمیری!
نحوه ای که این کشتش برام جالب بود کلن این بشر مبارزه با باسهاش جالب بود تمام حرکات باسو حفظ بود پیش بینی میکرد دیگه سورپرایزی براشون نموند رفتن پی رکورد زنی :))
زدمش باس رو NG+17:-t:-t:-t بعدش 7 بار پریدم هوا خانواده یکم تو سالم بودنم شک کردن:D:D:D
راستی فقط من این طوریم که معتاد این بازی شدم یا شما ها هم همین طوری هستید>؟:|GOW2018 رو یکبار تموم کردم دیروز اومدم دوباره برمش بعد یک ساعت افسردگی گرفتم:| واقعا چه جادویی داره این بازی؟:| تنها بازی که این روزا بازی میکنم فقط دارک سولز و بلادبورن هست....
دوستان این چلیس ها رو برید حتما!!! حتما حتما میان رو هایی که متصل به در های باس ها هستن رو برید تو چلیس های سطح بالا جم های پیدا میشه که قدرت سلاح ها رو چندین برابر میکنه!!! کاری که لول 300 نمیتونه کنه!!!:-?#-o

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
کاراکتر زنو تو دارک سولزم میگفتن تاثیر داره چون جمو جورتره
نمیدونم کی بود ولی فکر کنم یکی از منتقدا بود میگفت تو دارک سولز 3 بدون لباس بازی کردن براش راحت‌تره و خودش یه سبک مبارزه به حساب میاد چون خیلی خیلی سریعتر میشه جابه‌جا شد
کلا ما بازیو جویدیم گذاشتیم کنار، اینا دارن باهاش زندگی میکنن

میکولاش که جوک بود :D حالا شاید بخاطر سبک بازی کردن من و سلاحم بود ولی خیلی راحت میشد بردش یه گوشه اتک داد بعدم رفت عقب و تکرار کرد
من فقط همون بار اول سر این باس مردم اونم آخرای جونش بود خواستم زودتر تمومشه چندتا اشتباه پشت سر هم انجام دادم تونست بکشه بار دوم زدمش :D
نمی دونم چند نفر از دوستان ویدیو های منو تو پارات دیدن ولی چند نفرشون همینجا ازم پرسیدن برای چی همیشه لخت تو دارک سولز بازی می کنی ؟؟؟ ببینید یکی از بهترین رینگ ها تو دارک سولز 2 و 3 Flynn's Ring هست ویژگی این رینگ اینه که هر چی equip load شما پایین تر باشه دمیج شمشیرتون بیشتر میشه یکی از دلایل لخت رفتن دارک سولز همینه در صورتی که تو بلادبورن equip load وجود نداره برای همین لباس های بیشتر جنبه فشن و مد پیدا می کنند (Flynn's Ring رو در دارک 3 که خیلی رحت پیدا می کنید ولی تو دارک 2 این رینگ تو دی ال سی اول (sunken king) هست)
اما در مورد این اسپید ران ها باید بگم اینجور اسپید ران که بیشتر بازی رو فقط با گلیج رد می کنند مفت نمی ارزه همه می دونید که نصف بیشتر این مشکلات پچ شدند و دیگه نمیشه با یه پرش نصف بازی رو skip کرد

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,779
نام
حامد
NG+17 هستم رسیدم به همین باس فایت سلاح هم همون تبر اول بازی لول 10 با 3 تا جم لول 7 و قاطی اون اتش و رعد و برق هر ضربه بالای 1000 تا دمیج میده ولی لامصب اون یک ضربه میزنه به دیار باقی میرم این شده دیگه الان نمیتونم چه گلی رو سر بریزم:-?:D
poison knife برای فاز دومش. خیلی راحت و اسوده.:D:D:D

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,405
نام
علی
ولی نکنید این کارو امت! کو آپ نرید دانجنارو! همه ی حال بازی به اون یه ضربه موندن تا افتادن باس و نزدن همون یه دونه و مردن هست! حالش به آمیگدالاس که یه بالا پایین و شما نابودین توی چلیسایه کرس! سکته ی ناقص قبل از افتادن باس! اون ترایهای خوب و بد! این ترایو خوب رفتم! اینو بد رفتم! حس نا امیدی که ای عمو کی حالا میتونه اینو بزنه؟ و رسوندن HPیه باس به کم و امیدوار شدن به اینکه نه خو میشه مثکه یه کارایی کرد! وایسادن جلو باس تا بزنه بیوفتی از اول بیای چون این ترایو خوب شروع نکردی و هنو یکمم از HPیه باس نرفته ولی 10 تا بلاد وایل زدی به بدن! حسرت خوردن سره اون ترای های خوبی که داشتی ولی قدر ندونستی و حالا هی پشت به پشت باید تاوان بدیو بمیری تا بالاخره یه فرجی بشه و دوباره با یه ترای خوب بری ببینی میوفته یا میوفتی! و در آخر اون حس پیروزی به چالشی عظیم که پاداش تمام این حساب کتاباس! حالا نمیدونم همه همینن یا فقط منم البته!:D دلم از آمیگدالا پره اومدم درد و دل کنم چون دور و برم کسی به کل اینو بازی نمیکنه بشینم درد و دل کنم!:D

MAKEDREAM

کاربر سایت
Dec 21, 2013
367
poison knife برای فاز دومش. خیلی راحت و اسوده.:D:D:D
یه راه حل سریع تر هم واسه زدن میکولاش در فاز دومش هست . این ویدیو رو قبلا گذاشتم ببینید متوجه میشید

ولی نکنید این کارو امت! کو آپ نرید دانجنارو! همه ی حال بازی به اون یه ضربه موندن تا افتادن باس و نزدن همون یه دونه و مردن هست! حالش به آمیگدالاس که یه بالا پایین و شما نابودین توی چلیسایه کرس! سکته ی ناقص قبل از افتادن باس! اون ترایهای خوب و بد! این ترایو خوب رفتم! اینو بد رفتم! حس نا امیدی که ای عمو کی حالا میتونه اینو بزنه؟ و رسوندن HPیه باس به کم و امیدوار شدن به اینکه نه خو میشه مثکه یه کارایی کرد! وایسادن جلو باس تا بزنه بیوفتی از اول بیای چون این ترایو خوب شروع نکردی و هنو یکمم از HPیه باس نرفته ولی 10 تا بلاد وایل زدی به بدن! حسرت خوردن سره اون ترای های خوبی که داشتی ولی قدر ندونستی و حالا هی پشت به پشت باید تاوان بدیو بمیری تا بالاخره یه فرجی بشه و دوباره با یه ترای خوب بری ببینی میوفته یا میوفتی! و در آخر اون حس پیروزی به چالشی عظیم که پاداش تمام این حساب کتاباس! حالا نمیدونم همه همینن یا فقط منم البته!:D دلم از آمیگدالا پره اومدم درد و دل کنم چون دور و برم کسی به کل اینو بازی نمیکنه بشینم درد و دل کنم!:D

والله بلادبورن برای من خود زندگی بودش بسکه پلش نشستم . دلم براش خیلی تنگ شده مدتیه ازش دور بودم همچنین از بچه های این فروم . میبینم که هنوزم تب بلاد وجود داره و بچه ها با آمیگدالا و لودویک و لورنس و باقی داداشامون درگیرن . واقعا دلم برای وجب به وجب یارنام ، اتمسفر nightmare frontier ، فضای برفیو مخوف قلعه های Forsaken Castle و در کل واسه همه چیز بلادبورن بدجور دلم تنگ شده

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
منم تمام چلیسارو تنهایی رفتم اصلا حس این بازی به همین تنهایشه که ادم ترسو با تموم وجود حس میکنه . این امیگدالا تو چلیسا واقعا تو مخی و سخته یادمه سر این باس تو چلیسا چقدر بی ادب شده بودم:D

• Like
Reactions: J. Constantine

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,966
نام
احمد
بلادبورن خودش یک سوء تفاهم هست:D بعید بدون بیشتر کسایی هستن اینجا که باس های چلیس ها رو رفته باشن:(:D یا شاید فقط برای همون تروفی ملکه رفته باشن و بقیه رو بیخیال شده باشن:D بازی اصلی خودشو رو اماده میکنه که ما بریم واسه چلیس ها :D واقعا دانجن های بازی باس هاشون همون باس های داستانی هستن با چندین برابر قدرت ممکن:D اصلا باس های اصلی بلادبون همون باسه های دانجن ها هستن نه خود بازی... از نظر داستانی بعد این که ما داستان بازی رو تموم میکنم با سفر بدرون دانجن ها میریم به دوران کهن و اسطوره ای خدایان که در بازی تا وقتی insight زیاد نداشته باشی نمیتونی ببینیشون:D در اصل بیشتر داستان بازی برای همون دانجن ها است، که متسفانه بیشتر دانجن ها شبیه به هم هستن:| این یک مشکلی هست بنظرم و هم این که میازاکی تمام قدرتشو رو گذاشته برای دوران بعد اسطوره ای بازی یعنی همون شهر یارنام :-( ولی خوب قوی ترین ایتم ها و دشمن ها تو دانجن ها هستن، قشنگ یادمه همین باس امگیدالا یک هفته من رو تو دانجن معتل کرد یا همون باس سگه اتشیه قشنگ کاری کرد بازی رو حذف کنم بعد یک ماه دوباره برگشتم بازیش کرد:D

• Like

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
یه راه حل سریع تر هم واسه زدن میکولاش در فاز دومش هست . این ویدیو رو قبلا گذاشتم ببینید متوجه میشید

یبار خاستم اینطوری بزنمش دوبار تیر خورد بعد راشو گرفت رفت :D
کلن تو دور زدن بلادبورن شانس نداشتم

• Like

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
داداش عین مرد مبارزه کن این حرکتا چیه:-?:D

والا ملت ویدئو میزارن یوتوب از درو دیفال میپرن کلی باسو میپیچونن من هرچقدر تلاش کردم نشد تهشم دیدم اقایون فرام سافتور گفتن پچ کردیم راههای گلیچی بسته شد :D قبل اون هم یه گلیچی بود باهاش کلی بلاداکو از تو شاپ میگرفتن اونم خاستم بزنم که اونم پچ شد
رو باسها هم همین داستانو داشتم هیچوقت نشد دورشون بزنم :D

• Like

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,405
نام
علی
بلادبورن خودش یک سوء تفاهم هست:D بعید بدون بیشتر کسایی هستن اینجا که باس های چلیس ها رو رفته باشن:(:D یا شاید فقط برای همون تروفی ملکه رفته باشن و بقیه رو بیخیال شده باشن:D بازی اصلی خودشو رو اماده میکنه که ما بریم واسه چلیس ها :D واقعا دانجن های بازی باس هاشون همون باس های داستانی هستن با چندین برابر قدرت ممکن:D اصلا باس های اصلی بلادبون همون باسه های دانجن ها هستن نه خود بازی... از نظر داستانی بعد این که ما داستان بازی رو تموم میکنم با سفر بدرون دانجن ها میریم به دوران کهن و اسطوره ای خدایان که در بازی تا وقتی insight زیاد نداشته باشی نمیتونی ببینیشون:D در اصل بیشتر داستان بازی برای همون دانجن ها است، که متسفانه بیشتر دانجن ها شبیه به هم هستن:| این یک مشکلی هست بنظرم و هم این که میازاکی تمام قدرتشو رو گذاشته برای دوران بعد اسطوره ای بازی یعنی همون شهر یارنام :-( ولی خوب قوی ترین ایتم ها و دشمن ها تو دانجن ها هستن، قشنگ یادمه همین باس امگیدالا یک هفته من رو تو دانجن معتل کرد یا همون باس سگه اتشیه قشنگ کاری کرد بازی رو حذف کنم بعد یک ماه دوباره برگشتم بازیش کرد:D
هیچوقت بار اولی که چلیسه Isz رو دیدم یادم نمیره! قفل بودم! محو قشنگیه محیط که یه چیزه رویایی بود! چلیسا واقعا اعصاب میخواد! دست کم برا بار اول رفتن! من بعد از اینکه رونارو فروختم و بعدش فهمیدم نمیشه دوباره گرفت کاراکترو پاک کردم یکی دیگه ساختم ولی ایندفه زدم صدا دادن!:D هم آمیگدالا هم رام!:D رامو یادمه دفه ی اول گفتم من نمیتونم اینو بزنم! یعنی کامل باورم به این بود که از این باس به جلو نمیشه رفت و بار اولم کاملا شانسی زدمش! اونم اینجوری که زدم رفت مستقیم فاز 3 و به جای اینکه اون سره دانجن بیاد همون بقل خودم ظاهر شد 3 تا سریع برقی رگباری جنگی زدم افتاد!:D ولی دفه ی دوم خیلی راحت یه Beast Blood Pellet انداختم و رفتم توله های دور و برشو زدم و باره بیستم پر شد رفتم زدم خودشو صدا سگ داد!:D البته با اون یکی کاراکترم بیست بلاد پلت داشتم ولی نمیدونم چرا عقلم نرسید اینجوری کنم!:D آمیگم دفه ی دوم چون یه دفه زده بودم با اعتماد به سقف کاذب رفتم زدم صدا داد!:D یه جاهایی ریسک کردن زیره باسا جواب میده و ره صد ساله یه شبه طی میشه! ران دوم اینو فهمیدم!

• Like
Reactions: Paradise Lost

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
دانجن هاش برا چند دفعه اول خیلی جالبن ولی وقتی بخوای همرو بری از تکراری بودنشون خسته میشی

به جایی که بیان این همه دانجنی که خودکار ساخته میشن بدن بیرون میومدن 10 تا دانجن با طراحی متفاوت و درست و حسابی میدادن خیلی خیلی بهتر بود یا اصلا 5 تا ولی دانجن های طولانی بودن عوضش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر