PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,982
نام
احمد
تموم شدنی نی این بازی! بلاده 2 هم میادو ملتی همچنان دارن انمی میابن! دارک 3 رو بازی کردم ولی خیلی با این فاصله داره از منظر کیفی!:| شایدم چون این حجومی تر هست من بیشتر حال کردم! در کل یه ران رفتم تهش دارک 3 رو بعد دور بعد اومدم از رو راهنماش برم پلاتش کنم نکشیدم دیگه!:| نصوه نیمه ولش کردم!:| ولی اینو تازه یکی از بچه هارو کشیدم داخلش 2تایی میریم!
تنها مشکل دارک سولز 3 اینه که اتمسفر بازی یکم شاداب میزنه:)):| که با اون داستان نابودی، و از بین رفتن، و نابود شدن همه و خاکستر شدن همه نمیخونه:| محیط های بازی بجای حس غم و نا امیدی حس نور و روشنایی و خنده دست میدن:)):| نمیدونم واقعا چطوری میازاکی با اون تجربه از بلادبورن و دارک سولز یک اینطوری دارک سولز 3 رو ساخته؟:|
+ این که گرافیک فنی و هنری بازی یک سطح زیر بلادبورن هست و تا رسیدن به Abyss Watchers هیچ چلنجی به ادم دست نمیده:| گستردگی سلاح های بازی هم واقعا دیگه بیش از حد بی مزه شده!!!! :| این که صد تا سلاح میزاری تو بازی ولی با هر یک بار رفتن کامل بازی بشه یکی رو لول 10 یا 5 کرد خب باید تا قیامت تو کف بقیه موند!! من اول خیال میکردم واقعا بلاد مشکل کمبود سلاح داره ولی نه واقعا این طوری بازی بیشتز بالانس هست بنظرم الان که بیش از 10 بار دارک سولز 3 رو تموم کردم:-?
خب دیگه واقعا بعد Abyss Watchers کی زدید مشکلی در داک سولز 3 نمیبینم، مخصوصا بعد این که به دانجن ها و باس های خطرناک و قوی میرسیم. بنظرم هم باس های دارک 3 بعد از Abyss Watchers از باس های بلادبورن بهتر بودن.
و این که واقعا نمیشه هیچ ایرادی از دی ال سی های دارک سولز 3 گرفت و بنظرم تو گیم پلی بالاترین سطح کار میازاکی هست! :D

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,982
نام
احمد
مدیونید اگر با بلادبورن زندگی کردید و این Speedrun رو نبینید:|:D
اول طرف قیافش خیلی قشنگه یعنی بیشتر از ننه من گیس گذاشته خخخخخ =)):D
دوم طرف بازی رو با یک کارکتر لول 10 از اول تا اخر 33 دقیقه تموم میکنه، همه باس های فرعی م غیره رو هم میره=D>=D>=D>:|
سوم بازی که از 2015 اومده این بابا یک حرکاتی رو میزنه من هنوز نمیدونم:|
چهارم من نمیدونم این بابا داره کلاس درس بلادبورن میزاره یا بازی میکنه خیر سرش مثلا اسپید ران میره:)):| فکر کنید وسط یکی از باس ها داره داستان میگه:|
پنجم واقعا نکات کلیدی رو میگه که من مخم نمیکشید برای باس فایت ها:|
ششم فقط به میانبر های که میزنه توجه کنید مخصوصا به باس عنکبوت:|

آخرین ویرایش:

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,427
نام
علی
دوم طرف بازی رو با یک کارکتر لول 10 از اول تا اخر 33 دقیقه تموم میکنه، همه باس های فرعی م غیره رو هم میره=D>=D>=D>:|
چهارم من نمیدونم این بابا داره کلاس درس بلادبورن میازه یا بازی میکنه خیر سرش مثلا اسپید ران میره:)):| فکر کنید وسط یک باس ها داره داستان میگه:|
تمام ریختنیهایم شامل برگهایم، پش*مهایم، مژه هایم، ابروانم و غیره و ذالک ریخت:|:|:|

m&g7

کاربر سایت
Mar 10, 2017
51
چهارم من نمیدونم این بابا داره کلاس درس بلادبورن میزاره یا بازی میکنه خیر سرش مثلا اسپید ران میره:)):| فکر کنید وسط یکی از باس ها داره داستان میگه:|

این یارو تو توییچ اسمش heyZeusHeresToast هست هنوزم بعد این چند سالی که بازی اومده هر شب یا بعضی شبا استریم می کنه تا حالا به جز یکی دو بار ندیدم چیزه دیگه ای رو جز این بازی کنه D:
الان حرفه ای ترم شده کله بازیو با تمام باس ها ی اصلی فرعی و dlc تو یه ساعت میره

Exotic

کاربر سایت
Mar 12, 2012
741
نام
علی
این دیگه چه جونوریه؟! :D
به معنای واقعی کلمه محدودیت براش تعریف نشده:|

sinart7

کاربر سایت
May 25, 2008
598
نام
بابک
من که خیلی وقته توییچ این طرف رو دنبال میکنم اما میونبر هایی که میزنه رو هیچوقت موفق نشدم
یکبار انگار میگفت کاراکتر زن بردارید تاثیر داره برای همین خودش اینکارو میکنه :-/

انواع و اقسام مدل تموم کردن بازی هم داره
هفته ای 3 - 4 بار بازی رو تموم میکنه از @J. Constantine هم بیشتر :D

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,427
نام
علی
من که خیلی وقته توییچ این طرف رو دنبال میکنم اما میونبر هایی که میزنه رو هیچوقت موفق نشدم
یکبار انگار میگفت کاراکتر زن بردارید تاثیر داره برای همین خودش اینکارو میکنه :-/

پترو نریز رو آب بابک!:D پته داری کن!:D لول
هنوز یادم نرفته اومدم همینجا گفتم آقا پولو ریختیم تو جوب یه امتی اومدن گفتن بازی کن که پولو سرمایه گذاری کردی رو جواهر مرد مومن و چه درست میگفتند آن یاران کهنه هانتر!:D از همگی ایشان سپاس!

mehrdadb3

کاربر سایت
Nov 15, 2007
629
این ویدئو رو هم ببینید البته قبلنم گذاشته بودم لینکش رو طرف تو 27:40 میره اخرش

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,982
نام
احمد
این گلیچایی که باهاش از رو درو دیفال میپره فکنم با اپدیت برداشتن ولی چقدر این وقت برای بازی کردن گذاشت تمام حرکات باسها و دقیقا چطوری باید بزنه رو حفظ شده موقع اجرا تعریف میکنه !
نه برداشته نشده، باید بدونید چطوری بپرید:D:-?
من تو زندگیم هر چی اسپید ران از دارک سولز یک، دو و سه و بلاد هست رو دیدم و خیلی هم لذت میبرم ولی این یارو اصلا تو یک دنیایی دیگه است:|
بقیه اسپید ران بشدت چرت بودن چرا؟
چون وسط بازی 400 بار LAODING ها رو استپ میکنند و وقتش رو نمیگیرند:|:|:|
تا لول هزار اپ شدن و با حدکثر قدرت میرن اسپید ران:|
قشنگ از باگ های تکنیکی بازی سو استفاده میکنند!!
ولی نحوه رسیدن های این یارو رو ببینید!! اصلا باگ نیستن! اشتباه نکنید!
خود میازاکی همچین راه های رو گذاشته!! شما بعضی از محیط های بازی رو ببینید!!! مثلا همون دریاچه که باس غنکبوت زیرشه قشنگ زیر دانشکاه هست، تو همون کنار دانشگاه میشه پایین دید:D حالا شما به هر صورت بجز راه اصلی برید پایین میرسید به باس بدون رسیدن به میانبر ها و باز کردن در های اصلی، من یادمه تو دارک سولز 2 هم همچین چیز های بوده حتی دارک 1 چه بسا از این هم بدتره :D

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
نه برداشته نشده، باید بدونید چطوری بپرید:D:-?
من تو زندگیم هر چی اسپید ران از دارک سولز یک، دو و سه و بلاد هست رو دیدم و خیلی هم لذت میبرم ولی این یارو اصلا تو یک دنیایی دیگه است:|
بقیه اسپید ران بشدت چرت بودن چرا؟
چون وسط بازی 400 بار LAODING ها رو استپ میکنند و وقتش رو نمیگیرند:|:|:|
تا لول هزار اپ شدن و با حدکثر قدرت میرن اسپید ران:|
قشنگ از باگ های تکنیکی بازی سو استفاده میکنند!!
ولی نحوه رسیدن های این یارو رو ببینید!! اصلا باگ نیستن! اشتباه نکنید!
خود میازاکی همچین راه های رو گذاشته!! شما بعضی از محیط های بازی رو ببینید!!! مثلا همون دریاچه که باس غنکبوت زیرشه قشنگ زیر دانشکاه هست، تو همون کنار دانشگاه میشه پایین دید:D حالا شما به هر صورت بجز راه اصلی برید پایین میرسید به باس بدون رسیدن به میانبر ها و باز کردن در های اصلی، من یادمه تو دارک سولز 2 هم همچین چیز های بوده حتی دارک 1 چه بسا از این هم بدتره :D

من قبلا چنتا میونبر خاستم برم هرکاریش کردم نشد بعد تو یوتوبو ردیت دیدم اونایی که قبلا ازین میونبرا رفته بودن اومدن گفتن آپدیت کردیم دیگه نشد بریم البته این میونبرایی که این زد نبودن اینارو اولین بار بود دیدم!
همه چیش به کنار اینطوری که این میکولاشو کشت بباید یچیزی بهش بدن ! نمیدونم چند بار فقط قسمت باس میکولاشو دیدم :))

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087

کاراکتر زنو تو دارک سولزم میگفتن تاثیر داره چون جمو جورتره
نمیدونم کی بود ولی فکر کنم یکی از منتقدا بود میگفت تو دارک سولز 3 بدون لباس بازی کردن براش راحت‌تره و خودش یه سبک مبارزه به حساب میاد چون خیلی خیلی سریعتر میشه جابه‌جا شد
کلا ما بازیو جویدیم گذاشتیم کنار، اینا دارن باهاش زندگی میکنن
من قبلا چنتا میونبر خاستم برم هرکاریش کردم نشد بعد تو یوتوبو ردیت دیدم اونایی که قبلا ازین میونبرا رفته بودن اومدن گفتن آپدیت کردیم دیگه نشد بریم البته این میونبرایی که این زد نبودن اینارو اولین بار بود دیدم!
همه چیش به کنار اینطوری که این میکولاشو کشت بباید یچیزی بهش بدن ! نمیدونم چند بار فقط قسمت باس میکولاشو دیدم :))
میکولاش که جوک بود :D حالا شاید بخاطر سبک بازی کردن من و سلاحم بود ولی خیلی راحت میشد بردش یه گوشه اتک داد بعدم رفت عقب و تکرار کرد
من فقط همون بار اول سر این باس مردم اونم آخرای جونش بود خواستم زودتر تمومشه چندتا اشتباه پشت سر هم انجام دادم تونست بکشه بار دوم زدمش :D

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,982
نام
احمد
کاراکتر زنو تو دارک سولزم میگفتن تاثیر داره چون جمو جورتره
نمیدونم کی بود ولی فکر کنم یکی از منتقدا بود میگفت تو دارک سولز 3 بدون لباس بازی کردن براش راحت‌تره و خودش یه سبک مبارزه به حساب میاد چون خیلی خیلی سریعتر میشه جابه‌جا شد
کلا ما بازیو جویدیم گذاشتیم کنار، اینا دارن باهاش زندگی میکنن

میکولاش که جوک بود :D حالا شاید بخاطر سبک بازی کردن من و سلاحم بود ولی خیلی راحت میشد بردش یه گوشه اتک داد بعدم رفت عقب و تکرار کرد
من فقط همون بار اول سر این باس مردم اونم آخرای جونش بود خواستم زودتر تمومشه چندتا اشتباه پشت سر هم انجام دادم تونست بکشه بار دوم زدمش :D

میکولاش خیلی هم باس خطرناکی هست :d
وقتی اون اب روده ها رو میده بیرون B-( نتونه خوب نزدیکش بشی فاتحه !!! مخصوصا خیلی زور داره بعد این همه دنبال کردن:| تازه فاز دومش اون یخ ها رو پرتاپ میکنه اگر نزدیک اش نشی صد در صد مرگه، بعد اون هم سریع با دستش حمله میکنه، دور میشه میره برای یخ پرتاپ کن:D پیشش وایسی اب روده میده بیرون:)):| این کجاش جوکه؟ :D:| قبل رسیدن به این باس باید استامینا و HP رو خیلی اپ کرد :D

• Like
Reactions: J. Constantine

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
میکولاش خیلی هم باس خطرناکی هست :d
وقتی اون اب روده ها رو میده بیرون B-( نتونه خوب نزدیکش بشی فاتحه !!! مخصوصا خیلی زور داره بعد این همه دنبال کردن:| تازه فاز دومش اون یخ ها رو پرتاپ میکنه اگر نزدیک اش نشی صد در صد مرگه، بعد اون هم سریع با دستش حمله میکنه، دور میشه میره برای یخ پرتاپ کن:D پیشش وایسی اب روده میده بیرون:)):| این کجاش جوکه؟ :D:| قبل رسیدن به این باس باید استامینا و HP رو خیلی اپ کرد :D
درمورد همون Host of the Nightmare مگه صحبت نمیکنیم؟ :D اگه اینطوره که با این تفاسیر بخاطر سبک بازی کردن من و سلاحم برام راحت بوده دیگه
چون من اصلا پشتش نرفتم. میفرستادمش یه گوشه میخواست اتک بده میرفتم عقب بعد میزدمش به همین راحتی.
خیلی وقته از زمانی که بازی کردم میگذره ولی مثلا این ویدئوی یوتوبو نگاه کنید watch?v=t-xmSTSaY34 تو فاز دوم طرف همش ضربه میخوره درحالی که اگه باسو بفرسته یه گوشه چندتا بزنه بیاد عقب هیچ اتکی نمیخوره
قشنگ داخل ویدئو هم مشخصه وقتی چندتا میزنه باس اتک میده
حالا این طرف یکی سلاحش مشکل داره که برای این باس زیادی کنده یکی هم اینکه کلا دمیجشو آپگرید کرده. من فقط HP رو آپ میکردم تو کل بازی:D
وسوسه شدم بازیو از اول برم:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر