PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
این زنگوله قرمزه مگه برای هانتری های npcنیست ؟ کیا و چطور میتونم ازش استفاده کنم !
برای NPC نیست. برای پلیرها هستش. :D
تقریبا همه جا میشه ازش استفاده کرد ولی خب بیشتر پلیرا توی Mergo's Loft Base هستن. من خودم تابحال نتونستم جاهای دیگه پلیر پیدا کنم.

sam.fisher

کاربر سایت
May 29, 2006
878
نام
نويد
الان به باس Blood-starved Beast رسیدم ولی نمیدونم چی شد blood vial هام و Molotov حداکثر 10 تا شد !!! چی کار کنم تا دوباره به حداکثر 20 عدد برسه؟ (حتی کلی تو استوریج هم ذخیره کرده بودم اونام کم شدن) :-??

برای کشتن این باس میتونم کمک بگیرم؟
این باس واسه من از سخترینا بود ولی روش کشتنشو که سرچ کردم بار اول کشتمش :D فقط هر بار دستش اومد بالا یه تیر بزن با visceral attack خیلی راحت میمیره. ویدئوهاش هست توی نت.

پ.ن: دوستان من یادمه یکی از اعضا یه pdf خیلی خوب از داستان بازی درست کرده بود کسی نمیدونه صفحه چنده:D یا کسی نداره دوباره بذاره؟

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,431
نام
علی
این زنگوله قرمزه مگه برای هانتری های npcنیست ؟ کیا و چطور میتونم ازش استفاده کنم !
توی بازی 5تا زنگ داریم!
1. Beckoning Bell که برای کمک گرفتن هستش و برای هر بار استفاده یک Insight کم میکنه و اگر کسی نیاد کمک اون اینسایت بهت برگردونده میشه! مکانهایی که باسشو زدی نمیتونی زنگ رو به صدا در بیاری!
2. Small Resonant Bell که برای کمک کردن به دیگران هست و اینسایت هم نمیخواد و تقریبا هرجایی از بازی میتونی این زنگو بزنی!
3. Sinister Resonant Bell که برای PvP هستش و با بازیکنهای دیگه مبارزه میکنی و تقریبا هرجایی میشه به صدا درش آورد و اینسایتم نمیخواد!
4. Choir Bell که برای هیل کردن پارتی توی حالت کوآپ هست که هربار به صدا در آوردنش 7تا گلوله مصرف میکنه!
5. Old Hunter Bell که برای سامن دادن هانترهایی هست که خود بازی برای کمک نزدیک ورودی یه سری از باسهای بازی قرار میده که محلشون با نور قرمز معمولا مشخص هست و برای استفاده، باید یک اینسایت داشته باشی!

Ludens

Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
این باس واسه من از سخترینا بود ولی روش کشتنشو که سرچ کردم بار اول کشتمش :D فقط هر بار دستش اومد بالا یه تیر بزن با visceral attack خیلی راحت میمیره. ویدئوهاش هست توی نت.

پ.ن: دوستان من یادمه یکی از اعضا یه pdf خیلی خوب از داستان بازی درست کرده بود کسی نمیدونه صفحه چنده:D یا کسی نداره دوباره بذاره؟
برای باس منطقه Old Yharnam فقط کافیه از پشت بزنید اگه با V.attack راحت نیستید. فقط باید مواظب سم باشید.

داستان بازی صفحه 369 هست... ولی خب لینکش تا الان فرسوده شده. من تنها جایی که تونستم آپلود کنم اینجا بود :
4_326128222678810763.pdf

میدونم خیلی بد آپلود کردم ولی به بزرگیتون ببخشین دیگه. :D

پ.ن: این تاپیکو هم داریم ولی فک کنم کامل نیست.
شکارچی کابوس - داستان Bloodborne

پ.ن2: اگه براتون مقدور هست اون فایل Pdf رو به پست اول اضافه کنین. خیلی کاربردیه. :D

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,920
نام
نـــــــویـــــــــد
برای کشتن Blood-Starved Beast اگه مشکل داشتین میتونین برین اون گوشه‌ی کلیسا و آیتم Pungent Blood Cocktail رو بندازین ۳کنج دیوار، حواسش پرت میشه برا چند ثانیه و تا میتونین اتک سنگین بزنین، ۴ ۵ بار اینکارو بکنین به رحمت خدا میره :D

sam.fisher

کاربر سایت
May 29, 2006
878
نام
نويد
برای باس منطقه Old Yharnam فقط کافیه از پشت بزنید اگه با V.attack راحت نیستید. فقط باید مواظب سم باشید.

داستان بازی صفحه 369 هست... ولی خب لینکش تا الان فرسوده شده. من تنها جایی که تونستم آپلود کنم اینجا بود :
4_326128222678810763.pdf

میدونم خیلی بد آپلود کردم ولی به بزرگیتون ببخشین دیگه. :D

پ.ن: این تاپیکو هم داریم ولی فک کنم کامل نیست.
شکارچی کابوس - داستان Bloodborne

پ.ن2: اگه براتون مقدور هست اون فایل Pdf رو به پست اول اضافه کنین. خیلی کاربردیه. :D
داداش واقعا لطف کردی من میخواستم از صفحه اول شروع کنم پیداش کنم:D دنبال داستانش به فارسی زیاد گشتم ولی هیچ کدوم به کاملی این نبود.
اگه میشه به پست اول اضافه بشه خیلی خوبه

Ludens

Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
دوستان الان اومدم برای باس املیا از beckoning bell کمک بگیرم ولی خاموشه !
insight هم 11 تا دارم
تنظیم نتورک هم world wide و پسورد هم ندارم
تو این منطقه باید برگردید از هانترز دریم کلید یه دری رو بخرید! توی همون حوضچه سمت چپ هانترز دریم هست... دره هم بعد از اون غول سفید رنگه. به محض اینکه درو باز کنید میتونید از زنگ استفاده کنید.

jjhha

کاربر سایت
Oct 18, 2010
966
درود
دوستان من اینهایی که خط کشیدم کشتم به غیر از دوتا باس آخر
بقیه رو از کجا پیدا کنم
با تشکر

Attachments

• Scan-180109-0003.jpg
    Scan-180109-0003.jpg
    431.7 KB · مشاهده: 23
  • Like
Reactions: J. Constantine

Ludens

Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
درود
دوستان من اینهایی که خط کشیدم کشتم به غیر از دوتا باس آخر
بقیه رو از کجا پیدا کنم
با تشکر
شماره 11 و 12 باید کلید Upper Cathedral Ward رو پیدا کنید که توی Yahar'gul unseen village هست اگه اشتباه نکنم.

شماره 9 چون One Reborn رو زدید میتونید از مسیر چراغ Yahar'gul Chapel برید. از پله های مارپیچ یکم پایین ترش یه دری هست که واردش میشید و ادامه ماجرا...

شماره 8 رو باید برگردید به لامپ Hemwick Charnel Lane Lamp. قبل از باس یه تخته سنگ بزرگ هست دقیقا وسط اون دشمنای گنده که با تبر حمله میکنن. شما همونجا وایسین خودتون میبینین چه اتفاقی میوفته. :D اما قبلش باید دعوت نامه رو داشته باشین. حالا دعوت نامه کجاست؟
از لامپ Forbidden Wood شروع کنید مسیرو. اگه یادتون باشه یه سری تله داشت اون منطقه که اگه پاتو میذاشتی روش از بالای سرت بلاهای طییعی نازل میشد. =)) دقیقا وقتی به تله دوم رسیدین برین به سمت چپ. چندتا قفس سگو که رد کردید وارد یه غار میشین که درواقع برمیگرده به منطقه اول بازی... از اونجا دعوت نامه رو برمیدارین. (اگر سکرت اندینگ رو میخواین ببینین اونجا جای یکی از Cord ها هست)

برای شماره 13 باید از لامپ lecture building شروع کنین. فقط کافیه از پله برین پایین و مسیرو مستقیم ادامه بدین تا لامپ بعدی...

شماره 16 و 17 هم جای دوری نیستن همون جا تو هانترز دریمن!:D

امیدوارم سرتونو درد نیاورده باشم. :))

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,792
نام
حامد
من حالت داستانی بازی رو تموم کردم. حالا میمونه چالیس دانجن ها.
کلا سیستمش رو متوجه نمیشم چون تازه اومدم سراغش. یکی لطف کنه توضیح بده!
ادیت:
چند صفحه قبل این پست رو دیدم. تشکر میکنم که خیلی خوب توضیح داده بودین
@MAKEDREAM
http://forum.bazicenter.com/threads/89430/page-573#post-4378517

آخرین ویرایش:

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,343
نام
مهدی
دوستان این دی ال سی بازی رو مثل دارک سولز 3 باید دانلود کرد؟من خریدمش ولی هیچ لینک دانلودی نداد
کجای بازی میشه وارد دی ال سی شد؟

• Like
Reactions: J. Constantine

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,431
نام
علی
دوستان این دی ال سی بازی رو مثل دارک سولز 3 باید دانلود کرد؟من خریدمش ولی هیچ لینک دانلودی نداد
کجای بازی میشه وارد دی ال سی شد؟
دی ال سی توی خود آپدیت بازی هست! برای رفتن به مکانش باید تا باس ویکار آملیا بری و بندازیش بعد بری هانترز دریم یه آیتم بهت میده به اسم Eye of a Blood-drunk Hunter و وقتی گرفتیس میری Cathedral Ward و میری خروجی سمت چپ! اونجا یه جنازه هست که روش وایمیسی و یه آمیگدالا میاد میگیرتت میبردت به دی ال سی! فرنزی میشی و حواست باشه HPیت پر باشه!

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,431
نام
علی
Fetid/Rotten offerings ها چی هستن؟ فعالشون کنیم چی میشه؟ یه سری ایتم برای فعال کردنشون نیاز هست
سختیه چلیسو زیاد میکنن و بلاد اکو بیشتر میدن! در مورد زیادتر شدن دراپها نمیدونم! و در آخر بدترین کاری که میکنن اون Cursedها هستن اگر درست بگم که HPتو نصف میکنن که دهن مهن نمیمونه واست!:D

• Like
Reactions: sinart7

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر