PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,413
نام
علی
چرا
حالا شروع کنم بازی رو یا نه؟
مرد حسابی شروع کنم یا نه چیه!!! بازی جواهره!!! شروع کن و شک نکن که گرفتارش میشی عمو! یکم اولش رو اعصابه و میگی یا حضرت عکاس حالا کی میخواد اینو برسونه تهش ولی یکم که قلق بازی دست بیاد عاشقش میشی! هرجا گیر کردی بگو بیام کمک! منو اد کن اگه پلاس داری با هم بریم که حالش چند برابر هستش وقتی کوآپ میری!
AliTabaraie

• Like
Reactions: sinart7

MAKEDREAM

کاربر سایت
Dec 21, 2013
367
برای من واقعا جالبه که بعد از هزاران ساعت بازی کردن بلادبورن بازهم یه دفعه یه چیز جدید کشف میکنم . آخریش هم همین دیروز که جواب دوستمون رو میدادم متوجه یکی از اسلحه های آرکینی بازی شدم که تا حالا نگرفته بودمش اونم اسلحه Accursed Brew . به این خاطر گفتم توضیحاتشو واسه دوستانی که اونا هم هنوز نگرفتن بدم که خیلی اسلحه بدردبخوری هستش

اسلحه آرکینی Accursed Brew

برای بدست آوردن این اسلحه باید قبل از همه چیز فرقه خودتونو در قسمت ریون های بازی روی Milkweed بزارید . واسه اونهایی که هنوز آشنا نیستند داخل کلبه هانتر دریم میز آخر که ریون های مختلف رو میزارید چهار بخش داره که آخرین بخش سمت راست اونجا که ریون های فرقه مختلف مثل radiance ، Hunter و ... رو انتخاب میکنید جایی هستش که شما باید فرقه Milkweed رو انتخاب کنید . بعد از اینکه فرقه بازی یا به اصلاح Covenants خودتون رو روی Milkweed گذاشتید باید برید توی دی ال سی اولد هانتر و بعد از زدن باس لیدی ماریا وقتی اون آینه رو گذاشتید و از اونجا وارد Fishing Hamlet شدید همون اولش یه NPC بی آزار دراز که راه میره و با خودش زمزمه میکنه به سمتتون میاد . کافیه برید پیشش و باهاش صحبت کنید تا Accursed Brew رو بهتون بده .

اما چطوری فرقه Milkweed رو بدست بیارید ؟
این فرقه از شخصیت Saint Adeline داخل دی ال سی اولد هانتر بدست میاد . بعد از کشتن باس لودویک و بالا رفتن از پله ها ، کشتن دو هانتر و بالا رفتن از اون پله بسیار بزرگ و رسیدن به لامپ وارد یه سالن بسیار بزرگ میشید که در سمت راست اون دری قرار داره و داخل اتاق یه npc روی یه صندلی نشسته . این بابا اسمش Saint Adeline هستش . باهاش صحبت کنید اون ازتون Brain Fluid میخواد . این آیتم در دو موجود که یکی در بالای این منطقه و دیگری در وسطاش روی زمین هستند قرار داره . همون موجوداتی که وقتی میکشیشون نمیمیرن ولی بار اولی که اونارو میزنی یه چیز شبیه به مغز مانند بهت میدن که این همون آیتم Brain Fluid هستش . شما باید دوبار این آیتم رو به Saint Adeline بدید ولی نه پشت سر هم بلکه دفعه اول که بهش این آیتمو دادید باید منطقه رو ریلود کنید یعنی مثلا برید هانتر دریم و برگردید . حالا دومین Brain Fluid رو بهش بدید. بعد از اینکه دومین Brain Fluid رو بهش دادید اون به شما کلید بالکن Balcony Key رو میده و البته در حال انجام دادن خط داستانی اون به شما خون خودش یعنی Blood of Adeline رو هم میده . با کلیدی که بدست آوردید در قفل شده بالکن رو باز کنید . حالا شما نیاز دارید تا چند بار بازی رو ریلود کنید و در بازی پیش برید تا وقتی که Saint Adeline از روی صندلی به پشت در همین اتاقی که هستش میره و روی زمین مثل اون موجوداتی که ازش Brain Fluid رو گرفتید قرار میگیره . اونجا وقتی باهاش صحبت میکنید برای سومین بار ازتون Brain Fluid میخواد . از اونجایی که از اون دو موحود قبلی فقط یکبار میتونید آیتم Brain Fluid رو بگیرید برای بدست آوردن سومین Brain Fluid باید Saint Adeline رو همونجا بکشید . اون نمیمیره ولی بهتون Brain Fluid میده و دوباره زنده میشه . حالا با Brain Fluid که اون بهتون داده دوباره باهاش صحبت کنید و Brain Fluid رو بهش بدید . اونجا بهتون فرقه Milkweed رو میده

دو نکته مهم :
1 - اگه همراتون دو خون آدلا یا آریانا یعنی Blood of Adella و Blood of Arianna باشه اون خون خودش رو بهتون نمیده . اگه این دو تا خون همراتونه استفادش کنید یا پاکش کنید تا خون اونو بگیرید
2- موقعی که در مرحله دوم خط داستانی Saint Adeline هستید حواستون باشه زنگ کمک یا زنگ سینیستر رو تو بازی نزده باشید چون اگر در حال صحبت با Saint Adeline ، وارد دنیای دیگه ای بشید . خط داستانی بازی وارد مرحله سومش میشه و دیگه شما نمیتونید کلید بالکن رو از Saint Adeline بگیرید و نتیجتا باید دفعه بعدی که دارید دی ال سی رو از اول میرید این خط داستانی رو طی کنید ( این نکته برای دوستانی مهمه که عادت دارن زنگ کمک رو از یه منطقه میزنن و سپس همینجور در بازی پیشروی میکنند تا وقتی که زنگ یکی رو پیدا کنه )

امیدوارم بدرد دوستان خورده باشه .

sinart7

کاربر سایت
May 25, 2008
598
نام
بابک
ولی بازیش خیلی اعصاب میخواد تنها علتش هم اینه که با هر بار باخت ، blood vial و Molotov و هر جی که استفاده شده برنمیگرده (البته میدونم که یکبار فرصت هست برای کشتن و پس گرفتن ولی معمولا شدنی نیست) خلاصه سیو درست حسابی هم نداره که محتویات اینونتوری رو هم بشه حفظ کرد برای همین اول کاری مجبور شدم دیلیت کنم و از بازی رو از اول شروع کنم ~X(

• Like
Reactions: J. Constantine

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,413
نام
علی
ولی بازیش خیلی اعصاب میخواد تنها علتش هم اینه که با هر بار باخت ، blood vial و Molotov و هر جی که استفاده شده برنمیگرده (البته میدونم که یکبار فرصت هست برای کشتن و پس گرفتن ولی معمولا شدنی نیست) خلاصه سیو درست حسابی هم نداره که محتویات اینونتوری رو هم بشه حفظ کرد برای همین اول کاری مجبور شدم دیلیت کنم و از بازی رو از اول شروع کنم ~X(
آیتمارو نمیتونی پس بگیری! فقط بلاد اکوهاتو میتونی پس بگیری!آیتم مصرف کنی تمام! البته یه بار بازیو تموم کنی، بار دوم انقد بلاد اکو میده که راحت بتونی هرچی میخوای از فروشگاه بخری!

• Like

sinart7

کاربر سایت
May 25, 2008
598
نام
بابک
گیم پلی بازی دستم اومده و فعلا خیلی سخت نیست فقط یه سوال اینکه چرا فانوس های بازی کمن؟
من خیلی جلو رفتم ولی فانوسی ندیدم که سیو کنم بازی رو :|

• Like

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,413
نام
علی
گیم پلی بازی دستم اومده و فعلا خیلی سخت نیست فقط یه سوال اینکه چرا فانوس های بازی کمن؟
بازی میانبر داره! باید بگردی میانبرهارو پیدا کنی! با باز کردن میانبرها میتونی بدون اینکه مجبور باشی کل مپو دور بزنی برسی به باس!

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,783
نام
حامد
یه سوال دیگه. من برای فارم میرم کمکی برای کو اپ. باس ها اکو خوب میدن.
ولی احساس میکنم خونم و اسلحه ام توی کو اپ به اندازه بازی خودم قوی نیستن. دانگرید میشن؟ به حالت دیفالت بر میگردن؟ چطوریه کسی اطلاعی داره راهنمایی کنه.

• Like

sam.fisher

کاربر سایت
May 29, 2006
878
نام
نويد
خب چون که به نظر من سختی که ازش حرف میزنن بیشتر واسه سختی خود بازی نیست سختیش واسه دور بودن این فانوساس:|

• Like

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,898
نام
نـــــــویـــــــــد
یه سوال دیگه. من برای فارم میرم کمکی برای کو اپ. باس ها اکو خوب میدن.
ولی احساس میکنم خونم و اسلحه ام توی کو اپ به اندازه بازی خودم قوی نیستن. دانگرید میشن؟ به حالت دیفالت بر میگردن؟ چطوریه کسی اطلاعی داره راهنمایی کنه.

اگه خیلی لول بالاتر از پلیری باشی که سامنت میکنه، نرف میشی توسط بازی

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
بالاخره تونستم باس اول بازی رو بکشم.:D
الان فقط موندم چی کار کنم باید کجا برم؟

اگه منظورت از باس اول father gascoigne بالای قبرستون یه دروازه باز میشه میتونی راهتو ادامه بدی
اگه cleric beast زدی باس اصلی نبود باید بری تا برسی به father gascoigne

• Like
Reactions: dr.ice

sinart7

کاربر سایت
May 25, 2008
598
نام
بابک
من cleric beast رو زدم و برام فانوس اومد تو اون منطقه و روشنش کردم بعد ادامه دادم و اون خوک رو هم کشتم تا رسیدم father gascoigne و باختم .
حالا بازی از فانوس cleric beast (همون پل بزرگه) شروع میشه و خوک و اینا هم زنده شدن (طبیعیه زنده شدن خوکه؟).
برای رسیدن به father gascoigne باید همون مراحل رو برم یا از Hunter’s Dream میتونم مستقیم به باس برسم؟

dark_knight

کاربر سایت
Dec 2, 2011
367
نام
علی
من cleric beast رو زدم و برام فانوس اومد تو اون منطقه و روشنش کردم بعد ادامه دادم و اون خوک رو هم کشتم تا رسیدم father gascoigne و باختم .
حالا بازی از فانوس cleric beast (همون پل بزرگه) شروع میشه و خوک و اینا هم زنده شدن (طبیعیه زنده شدن خوکه؟).
برای رسیدن به father gascoigne باید همون مراحل رو برم یا از Hunter’s Dream میتونم مستقیم به باس برسم؟

از فانوس دومیه مسیر سمت چپ برو، میانبر داره مستقیم به father gascoigne.

-----------------------
Blood-starved Beast چقدر بدقلق بود، فاز سومش خیلی تخیلی میشه، با کمک زدمش ولی حس میکنم تقلب کردم اصلا حال نداد :((
کیفیت dlc بازی چطوره؟ چند ساعت گیم پلی داره؟

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
هر چی بری جلوتر بیشتر آیتم گیر میاری و میتونی بخری تا حدی که هیچ اهمیت ندارن برات، جلوتر بهترین کاری که میتونی در مورد Blood Vial انجام بدی اینه که Blood Echo فارم کنی و باهاش بخریشون.
نکته مهم اینه که هر چی تو بازی جلوتر میری، قیمتهاشون گرونتر میشه، به نظر من قبل از زدن باس Rom، یکم فارم کن و blood vial انبار کن.
Molotov هم آیتمی نیست که بخوای زیاد براش هزینه کنی و خوب هم نیست که بهش عادت کنی، جاهای خاص که یه فینیشر میخوای یا میخوای باس رو گیج کنی بزن.

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر