PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,939
نام
احمد
آقا این باس عنکبوتی دهن منو صاف کرده برای NG+ چرا اینقدر سخت شده کسانی هم که میان کمک سریع میمیرن
:D:D:D
دو راه بیشتر نداری داداش :
1- کل اون عنکبوت کوچولو ها رو اول بزنی بعد میری واسه خود باس، البته دور دوم حملات یخی هم هستن ولی هر چی عنکبوت های کوچیک رو اول بزنی کار باس اصلی زود تر تموم میشه.
2- راه دوم فقط جاخالی بدی و سریع بری واسه خود باس که اینجا سرعت، و دقت خیلی بالایی میخواد.
در ضمن این باس یکی از شنگول ترین باس های بازی هست، در عین سادگی اش و طراحی خنده دارش، از زیر پست سختی نا تحملی داره:|:D

• Like
Reactions: meysam1980

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,824
نام
نـــــــویـــــــــد
برای بار nم دارم بازیو میرم که ۳شنبه کلی آدم به خاطر پلاس بودن دانلودش میکنن بریم کمکشون :D کاملا تازگی داره و با همون هیجان و اشتیاق روز اول دارم میرن جلو
فقط چون این مدت بازی ۶۰فریم زیاد زدم این ۳۰ بودنش اذیت میکرد که دوباره عادی شد.
بدون شک و تردید بهترین بازی این نسلم بود، وحشتناک خوبه
ضمن اینکه دارم با Whirligig Saw میرم خیلی خوبه، صداش عذاب آوره فقط :D ولی خوب دمیج میده و کار باهاشم هیجان انگیزه :D
ولی همچنان هیچکدوم از نظر دمیج به لودویگ بلید نمیرسن، چه دمیج اصلی چه دمیج جم‌ها، خیلی خوبه اون لعنتی

آخرین ویرایش:

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,939
نام
احمد
برای بار nم دارم بازیو میرم که ۳شنبه کلی آدم به خاطر پلاس بودن دانلودش میکنن بریم کمکشون :D کاملا تازگی داره و با همون هیجان و اشتیاق روز اول دارم میرن جلو
فقط چون این مدت بازی ۶۰فریم زیاد زدم این ۳۰ بودنش اذیت میکرد که دوباره عادی شد.
بدون شک و تردید بهترین بازی این نسلم بود، وحشتناک خوبه
ضمن اینکه دارم با Whirligig Saw میرم خیلی خوبه، صداش عذاب آوره فقط :D ولی خوب دمیج میده و کار باهاشم هیجان انگیزه :D
ولی همچنان هیچکدوم از نظر دمیج به لودویگ بلید نمیرسن، چه دمیج اصلی چه دمیج جم‌ها، خیلی خوبه اون لعنتی
درود بر شرفت داداش:D
ولی توصیه میکنم بازی رو کاملا با یک سیو از صفر در صد بری، هیجان بازی قطعا چند صد برابر میشه.

• Like
Reactions: NaViiDii

jjhha

کاربر سایت
Oct 18, 2010
966
با درود
آقایون یه سئوال:
این یارو دراکولاست چیه من یه ضربه زدم شد یه گرگ برقی که دخلمو اورد
تو اینترنت سرچ زدم نوشته بود که باید به منطقه امن فرستاده بشه
حالا اگه من برم پیشش به گرگ تبدیل میشه باید حتما مبارزه کنم یه نه میشه فرستادش یا کلا بیخیال بشم
با تشکر

• Like
Reactions: D_grayman

Stembolex

کاربر سایت
Dec 5, 2017
23
کسی پایه هست کمک کنه لورنس رو بزنم؟ بدجوری رفته رو مخم؛ امروز تو فاز دوم یهو قاطی کرد و من و والتر رو یهو ترکوند در سیم ثانیه

D_grayman

کاربر سایت
Apr 13, 2010
154
نام
بابک
با درود
آقایون یه سئوال:
حالا اگه من برم پیشش به گرگ تبدیل میشه باید حتما مبارزه کنم یه نه میشه فرستادش یا کلا بیخیال بشم
با تشکر
این کاراکتر beggar (گدا) رو به هر منطقه امنی بفرستید باعث کشته شدن افرادی میشه که اونجا اقامت دارن . به نظر من بهتره بکشیدش تا یک (beast rune) بگیرید . بهترین راه کشتنش هم ایستادن تو راهروی ورودی اون منطقه هست که [باعث میشه هیچ کدوم از ضرباتش ( البته به جز یک جادو) به کاراکتر نخوره ] و استفاده از ضربات thrust شمشیر ludwig's holy blade یا پرتاپ روغن و مولوتف هستش

• Like
Reactions: jjhha

Boss Hunter

کاربر سایت
Nov 8, 2008
1,246
نام
محسن
این کاراکتر beggar (گدا) رو به هر منطقه امنی بفرستید باعث کشته شدن افرادی میشه که اونجا اقامت دارن . به نظر من بهتره بکشیدش تا یک (beast rune) بگیرید . بهترین راه کشتنش هم ایستادن تو راهروی ورودی اون منطقه هست که [باعث میشه هیچ کدوم از ضرباتش ( البته به جز یک جادو) به کاراکتر نخوره ] و استفاده از ضربات thrust شمشیر ludwig's holy blade یا پرتاپ روغن و مولوتف هستش
بهترین روش کشتنش فرستادنش پیش بانو لوسفکا است تا پدر مرتیکه رو دربیاره\m/

MAKEDREAM

کاربر سایت
Dec 21, 2013
367
با درود
آقایون یه سئوال:
با تشکر

در تکمیل پاسخ دوستمون یه سری نکات اضافه کنم . اگه نمیخوای رودررو با شکل اصلی Suspicious Beggar که اسمش Abhorrent Beast هستش مبارزه کنی میتونی از خنجرای سمی Poison Knife استفاده کنی . چون خیلی به این خنجر حساسه . کافیه بری توی اون راهرو و هر چی Poison Knife داری بهش بزنی . بعد راحت بشین ببین چطوری جونش کم میشه . میتونی واسه اینکه سریعتر بمیره از آیتم های پرتابی مثل مولوتوف یا از تیر تفنگ به همراه Bone marrow ash استفاده کنی ولی من پیشنهاد میکنم باهاش بجنگی . یعنی در واقع برای افزایش مهارت بازیت باهاش رودررو بجنگ . شیوه جنگیت هم اینه که فقط باید جا خالی بدی . یک یا دوضربه بزنی و دوباره جاخالی بدی . اصلا نباید رودرروش بایستی یا اینکه بیشتر از دو ضربه بزنی . موقعی که داره سریع حمله میکنه بکش عقب موقعی که ضربات شارژی میزنه هم همینطور . کلا باید دورش بگردی . یک یا دوضربه بزنی بعد دوباره جاخالی بدی و دوباره ضربه . بیشتر باس های بازی رو میتونی با این استراتژی بزنی . شاید یکی دوبار بمیری ولی بعدا که دستت اومد راحت بدون اتلاف وقت زیر یک دقیقه میزنیش و لذت بازی هم برات بیشتر میشه . در واقع توی بلادبورن هر چقدر فاز هجومیت بیشتر باشه موفق تری و زودتر به یه حرفه ای تمام عیار تبدیل میشی

Stembolex

کاربر سایت
Dec 5, 2017
23
بالاخره لورنس و اورفان رو هم زدم رفت پی کارش؛تو کل بازی فقط باس آمیگدالا رو نزدم که اونم الان رسیدم سر وقتش>:) از وقتی که اولین بار بازی رو شروع کردم و ۲۰ بار مردم و گفتم این بازی کاره من نیست؛ یه چند ماهی میگذره و بعد از تمام کردن بازی الان حس میکنم بهترین بازی عمرم رو به پایان رسوندم، البته این بازی واقعا ته نداره و برای بار دوم که بازی اصلی رو دارم میرم باز خیلی مسائل تازه داره برام حل میشه و روون تر و با اعتماد به نفس تر هم بازی میکنم:D امیدوارم یه روزی بلاد ۲ بیاد و ماهم واقعا ذوق مرگ شیم

Boss Hunter

کاربر سایت
Nov 8, 2008
1,246
نام
محسن
بالاخره لورنس و اورفان رو هم زدم رفت پی کارش؛تو کل بازی فقط باس آمیگدالا رو نزدم که اونم الان رسیدم سر وقتش>:) از وقتی که اولین بار بازی رو شروع کردم و ۲۰ بار مردم و گفتم این بازی کاره من نیست؛ یه چند ماهی میگذره و بعد از تمام کردن بازی الان حس میکنم بهترین بازی عمرم رو به پایان رسوندم، البته این بازی واقعا ته نداره و برای بار دوم که بازی اصلی رو دارم میرم باز خیلی مسائل تازه داره برام حل میشه و روون تر و با اعتماد به نفس تر هم بازی میکنم:D امیدوارم یه روزی بلاد ۲ بیاد و ماهم واقعا ذوق مرگ شیم
آمیگدالا یکی از بهترین محیط هارو داره،کلا جالبه،کلا زیاد زیر دست و پاش نباش و تو مصرف خون صرفه جویی کن.
بعد از نینجا گایدن های نینتندو سخترین بازی هست که تابحال بازی کردم،خیلی عالیه.

jjhha

کاربر سایت
Oct 18, 2010
966
با درود
باز هم مشکل
قبل از باس 4 یه سه راهی هست مستقیم باس سمت چپ جنگل و سمت راست که میری دو تا از این نمیدونم بهش چی میگنها هست که یکیش یه گرز چیه برق داره و اونیکیه هم چاقو داره با شمشیر
1-اون گرز چطور به اسلحه ها اضافه کنم
2-اونارو میزنم میرم جلو یه چند نفر دیگ رو هم میکشم بعد به تالار مانند میرسه که یه در داره تا میرم سمت در در رو باز کنم یه دست منو میگیره و جونمو می بره و من میمیرم این چیه و چکاری میشه باهاش کرد
با سپاس

• Like
Reactions: D_grayman

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر