PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

Darkness_ali

کاربر سایت
Jan 31, 2018
5
#اسپويل
@اسپويل

خب دوستان يه كشف جديد تو بلاد بورن كردم كه البته شما اكثرا ميدونين ولي خب ميگم دوستاني كه نميدونن بي بهره نمونن وقتي باس wet nurse رو ميزنين و بر ميگردين dream برين يه سر به مپ catheral ward بزنين جايِ باس ِ Vicar Amelia (ك قبلا زدينش) هانتر كلاغي (اسمشو نميدونم ) ميبينين ك زخميه و داره ميميره وقتي ميرين جاي باس يك هانتر هست كه خيليم قويه بريد بزنيندش :) البته فكر ميكنم پيشتر دوستان بدونن D:

آخرین ویرایش:

MAKEDREAM

کاربر سایت
Dec 21, 2013
367
#اسپويل
@اسپويل

خب دوستان يه كشف جديد تو بلاد بورن كردم كه البته شما اكثرا ميدونين ولي خب ميگم دوستاني كه نميدونن بي بهره نمونن وقتي باس wet nurse رو ميزنين و بر ميگردين dream برين يه سر به مپ catheral ward بزنين جايِ باس ِ Vicar Amelia (ك قبلا زدينش) هانتر كلاغي (اسمشو نميدونم ) ميبينين ك زخميه و داره ميميره وقتي ميرين جاي باس يك هانتر هست كه خيليم قويه بريد بزنيندش :) البته فكر ميكنم پيشتر دوستان بدونن D:

این هانتر کلاغی یا همون Eileen the Crow بعد از اینکه باس عنکبوتی ROM رو زدی در بالای پله های گرند کاتدرال ظاهر میشه . اگه خط داستانی اونو کامل کنی کلی آیتم و گستچر و البته فرقه Hunter آزاد میشه

Darkness_ali

کاربر سایت
Jan 31, 2018
5
سلام دوستان خسته نباشيد داخل مپ زامبي يك صندوق هست كه رو به روش يك اتاق اهنين هست ك در ش بسته هست و ميگه از اين سمت باز نميشه ( رو به روي صندوقه) بعد اطرافشم كلا بسته هست ميشه بزحمت راهنمايي كنين چطور اون اتيم داخل اتاقك اهنيو بدست بيارم ؟ و اينكه ايا اين اتيم همون ايتم مورد نياز براي باز شدن در church داخل مپ cathedral ward هس؟

MAKEDREAM

کاربر سایت
Dec 21, 2013
367
دوستان تو هانتردریم تو قسمتی که سلاحهارو اپگرید میکنیم برام یه گزینه اومده به اسم arcane haze میخواستم بدونم این برا چیه ؟

تو بعضی از چالیس هایی که میخوای بسازی علاوه بر آیتم های مورد نیاز ازت arcane haze هم میخواد .داخل چالیس ها فقط از طریق کشتن اون موجودات بزرگ که گلوله آتیشی سمتت پرتاب میکنند و بعد از مردن یه گل به سمت پایین پرتاب میکنند که همون Arcane haze هستش میتونی اینو بدست بیاری که خب وقت گیره به همین خاطر بازی کار رو ساده کرده با کمک اون گزینه arcane haze شما میتونی پیش نیازهای ساخت چالیس ها رو که دیگه بهشون نیاز نداری رو از طریق این گزینه تبدیل به arcane haze کنی . هر چقدر سطح و کیفیت پیش نیازهایی که اونجا میخوای تبدیلش کنی بیشتر باشه تعداد arcane haze های بیشتری از طریق این گزینه به دست میاری. کار خاصی هم نباید بکنی . وقتی روی این گزینه میزنی لیست آیتم هایی که میتونی تبدیلشون کنی و تعداد Arcane haze هایی که بدست میاری اونجا نوشته شده

MAKEDREAM

کاربر سایت
Dec 21, 2013
367
سلام دوستان خسته نباشيد داخل مپ زامبي يك صندوق هست كه رو به روش يك اتاق اهنين هست ك در ش بسته هست و ميگه از اين سمت باز نميشه ( رو به روي صندوقه) بعد اطرافشم كلا بسته هست ميشه بزحمت راهنمايي كنين چطور اون اتيم داخل اتاقك اهنيو بدست بيارم ؟ و اينكه ايا اين اتيم همون ايتم مورد نياز براي باز شدن در church داخل مپ cathedral ward هس؟

باید بری به قسمتی که زنان بهت حمله میکردن همون جایی که یک رعد و برق بزرگ از پایین پله ها تا بالا میومد . قبل از ورود به این قسمت چند تا پله کوچیک داشت که در سمت راست و چپ قرار داره و از اونجا میومدی پایین . وقتی از پله های سمت راست اومدی پایین ، سمت راست ، اون جایی که نرده ها هستش یک قسمت بازه . از اونجا بپر پایین . عکس زیر رو ببینی متوجه میشی کجا رو میگم

438342544.jpg

سمت راست این عکس میبینی که نرده ها بازه . از اونجا بپر پایین . وارد بالای اتاق میشی . اونجا اون موجود بزرگ و جادوگر رو بکش و بعد از طریق یه قسمت کوچیک که بازه میتونی بپری داخل همون اتاقکی که میگی و کلید رو بگیری که باهاش در کوچیک ورود به Upper Cathedral باز میشه

Boss Hunter

کاربر سایت
Nov 8, 2008
1,246
نام
محسن
دوستان بازی جند ساعت زمان میبره که تموم شه؟
درچه حد سخته؟:D قابل تحمل هست این میزان سختیش؟ یا غیر منطقیه؟
اگر قبلا بازی نکرده باشین و بخاین کاملش کنین و تمام جاهاش رو ببینین حدود 100 ساعت
اگر گوله بخاین تمومش کنین حدود 6 ساعت که خودم رفتم
سخته اولهاش و به نظر خیلی بیخود میاد ولی نمیدونم چه طوری هستش که همین سختی میشه نقطه قوتش و حال میده.

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
دوستان بلود جم physical atk up با add physical atk چه فرقی داره ؟

بعد من الان یه چلیس رفتم که نوار سلامتی نصف شده میخواستم بدون چلیسایه بعدی هم اینطوریه ؟ کاری نمیشه کرد که کامل باشه ؟

اونوقت تو چلیسایه pthumeru من cursed and defiled رو رد کردم میخواستم بدونم چندتا دیگه چلیسه pthumeru مونده ؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
دوستان بازی جند ساعت زمان میبره که تموم شه؟
درچه حد سخته؟:D قابل تحمل هست این میزان سختیش؟ یا غیر منطقیه؟
زمانشو یادم نمیاد ولی اگه بخوای سریع تموم کنی میشه سریع رفت اما اگه بخوای ازش لذت ببری همون 100 ساعتی وقت میبره چون نقطه به نقطه بازی جزئیات داره
درجه سختی بازی از نظر من زیاد سخت نبود بجز اوایل بازی تا باس اولش که کلی وقتمو گرفت تا با بازی و مکانیزمش آشنا بشم بقیش زیاد سخت نبود خیلی از باسارو میشد تو همون دور اول زد ولی یه سریا هم سخت بودن که خیلی بیشتر کیف میداد
غیرمنطقی هم اصلا نیست تماما برمیگرده به اینکه چطوری بازی میکنید و اینکه سعی کنید نقطه ضعفارو پیدا کنید اونقدری که من تو division یا mario odyssey مردم اینجا نمردم

بعد من الان یه چلیس رفتم که نوار سلامتی نصف شده میخواستم بدون چلیسایه بعدی هم اینطوریه ؟ کاری نمیشه کرد که کامل باشه ؟

اونوقت تو چلیسایه pthumeru من cursed and defiled رو رد کردم میخواستم بدونم چندتا دیگه چلیسه pthumeru مونده ؟
:D اون چلیس بدترین قسمت بازی بود برای من. تقریبا تو کل بازی فقط hp رو آپگرید کرده بودم برای همین نصف شدنش دردسری بود برام
نه اتک خیلی بالا داشتم نه جون درست درمون
اگه هنوز تمومش نکردی فکر کنم باس سومش amygdala بود :D:D:D
درمورد چلیسا یادم نیست لیستشونو فکر کنم یکی دو صفحه پیش گذاشته بودم
اگه برا پلات داری میری احتمالش هست بازم یکی دوتا چیز تو چلیسای آخری جا بذاری سعی کن بیشتر حواست باشه چلیسای آخرو پاک نکنی چون یه سلاح و دو سه تا چیز دیگه تو اون آخریا مخفی شده

• Like
Reactions: Jack cooper

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
زمانشو یادم نمیاد ولی اگه بخوای سریع تموم کنی میشه سریع رفت اما اگه بخوای ازش لذت ببری همون 100 ساعتی وقت میبره چون نقطه به نقطه بازی جزئیات داره
درجه سختی بازی از نظر من زیاد سخت نبود بجز اوایل بازی تا باس اولش که کلی وقتمو گرفت تا با بازی و مکانیزمش آشنا بشم بقیش زیاد سخت نبود خیلی از باسارو میشد تو همون دور اول زد ولی یه سریا هم سخت بودن که خیلی بیشتر کیف میداد
غیرمنطقی هم اصلا نیست تماما برمیگرده به اینکه چطوری بازی میکنید و اینکه سعی کنید نقطه ضعفارو پیدا کنید اونقدری که من تو division یا mario odyssey مردم اینجا نمردم

:D اون چلیس بدترین قسمت بازی بود برای من. تقریبا تو کل بازی فقط hp رو آپگرید کرده بودم برای همین نصف شدنش دردسری بود برام
نه اتک خیلی بالا داشتم نه جون درست درمون
اگه هنوز تمومش نکردی فکر کنم باس سومش amygdala بود :D:D:D
درمورد چلیسا یادم نیست لیستشونو فکر کنم یکی دو صفحه پیش گذاشته بودم
اگه برا پلات داری میری احتمالش هست بازم یکی دوتا چیز تو چلیسای آخری جا بذاری سعی کن بیشتر حواست باشه چلیسای آخرو پاک نکنی چون یه سلاح و دو سه تا چیز دیگه تو اون آخریا مخفی شده
این چلیسا مفتشم نمی ارزه سر امیگدالا 3 بار کشته شدم تا تونستم بزنمش . این نصف کردن خون خیلی مسخرش کرده تا میایی بری کشته میشی . من فقط بخاطره ایتم ها مخصوصا بلود جم ها میرم وگرنه اصلا از این چلیسا خوشم نمی اد چون همشون تکراریه ، اینا بجایه اینکه 600 چلیسه مثل هم میساختن یه 10 تا درست میکردن عوضش هرکدوم یه دنیایه متفاوت داشتن.

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708

دوستان اگه جوابایه سوالامو بدید ممنون میشم:*

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
دوستان اگه جوابایه سوالامو بدید ممنون میشم:*

درود
سیاه چالهای نفرین شده خط سلامتیو نصف میکنن باقی سیاه چاله ها این تاثیرو ندارن
انواع چلیس دانجن pthumeru که میتونی بسازی 12 تاس تموم شدنی هم نیست اگه منظور سوالتو درست گرفته باشم ! چون روت هایی که میسازی هربار شکل متفاوتی خواهد داشت آیتمهای متفاوتی هم هربار توشون پیدا میکنی اگه انلاین بازی میکنی از گلیفهایی که برای ایتمها تو نت میزارن استفاده کن

• Like
Reactions: Jack cooper

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
درود
سیاه چالهای نفرین شده خط سلامتیو نصف میکنن باقی سیاه چاله ها این تاثیرو ندارن
انواع چلیس دانجن pthumeru که میتونی بسازی 13 تاس تموم شدنی هم نیست اگه منظور سوالتو درست گرفته باشم ! چون روت هایی که میسازی هربار شکل متفاوتی خواهد داشت آیتمهای متفاوتی هم هربار توشون پیدا میکنی اگه انلاین بازی میکنی از گلیفهایی که برای ایتمها تو نت میزارن استفاده کن
مرسی از جوابتون دوست عزیز
حالا از کجا باید فهمید که یه چلیس نفرین شدست ؟

الان یعنی اگه من این 13 تا رو برم بعدش دوباره بخوام برم ایتماش فرق میکنه ؟
اونوقت اونیکی چلیس ها چه فرقی با pthumero دارن ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر