PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

ata2000

کاربر سایت
Mar 30, 2014
86
سلام
من نسخه کامل بازی رو از استور گرفتم اما توی منو گزینه ای برای old hunter نیست.اشتباهی که نخریدم؟!

و یک سوال دیگه. همون اول بازی که دو تا سلاح بهت پیشنهاد میده من تبر رو برداشتم اما نمیزاره ازش استفاده کنم.
فقط برای تبر اینجوریه یا اگه شمشیرم برمیداشتم همین موضوع بود؟
بله old hunter رو دارید فقط تو این بازی مثل بازی های دیگه ای نیست
از توی بازی یه قسمت هست که دانجن هستش منتقل می شید به دی ال سی
و تبر هم احتمالا با یه چند تا آپگرید کردن قدرت هاتون باز میشه.
اگه کمکی لازم داشتید منو add کنید و هرکی خواست باس هارو با هم میریم و بازی میکنیم.
atabak2000 هم آیدیمه.

• Like
Reactions: mgh2225

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
سلام
من نسخه کامل بازی رو از استور گرفتم اما توی منو گزینه ای برای old hunter نیست.اشتباهی که نخریدم؟!

و یک سوال دیگه. همون اول بازی که دو تا سلاح بهت پیشنهاد میده من تبر رو برداشتم اما نمیزاره ازش استفاده کنم.

بعد از اینکه باس ویکاراملیارو زدی برگرد به هانترز دریم یه ایتم بهت میده بگیرش تو cathedral ward در سمت چپ برو بیرون سمت راست یه امیگدالا میگیرتت میری تو الد هانترز
لامپشو که روشن کنی میتونی از سنگ قبر کنار در سمت چپ اتاق هانترز دریم بهش دسترسی پیدا کنی

آخرین ویرایش:

MAKEDREAM

کاربر سایت
Dec 21, 2013
367
سلام

برای اینکه وارد محیط دی ال سی بشی باید در بازی باس Vicar amelia رو بزنی . بعد از زدنش برگرد هانتر دریم اول پله ها یه آیتم ظاهر میشه اونو بردار و برو توی لامپ cathedral ward و جلوی اون منطقه جایی که یه دست نامرئی اوایل بازی میومد و میگرفتت . همونجا که یه ست لباس گرفتی . جونت پر باشه بعد برو اونجا وایستا تا آمیگدالا بگیرتت . به این طریق وارد محیط دی ال سی میشی

در مورد سوال دومت هر دو تا قابل استفاده هستند برای استفاده از سلاح ها اول باید دگمه اپشن رو بزنی و توی پنجره هایی که ظاهر میشه در دو پنجره خالی سمت چپ سلاح ها رو به منو اضافه کنی . دو پنجره خالی سمت راست مال اسلحه های گرم و مشعل چوبی هستش . بعد از اینکه اونجا واردشون کردی در بازی با فشار دادن جهت دسته سمت راست یا چپ میتونی عوضشون کنی
یه نکته دیگه هم هست اگر در جایی از بازی دیدی که اسلحه ای رو که گرفتی نمیشه به منو اضافه کرد یا اینکه قابل استفاده نیست یعنی اینکه از اون شش سطح ارتقایی که در بازی قرار داره کم داره . هر اسلحه ای برای استفاده احتیاج به یه عدد از اون شش سطح ارتقا داره . اونو چک کن ببین کدوم قرمز رنگ هستش یعنی اینکه باید اون سطح ارتقا رو به عدد مورد نظر برسونی تا قابل استفاده بشه

بچه ها این چند روز مال ایام کریسمس واقعا سرورهای بلادبورن شلوغ بود هنوزم هست . دوستایی که خیلی دوست داشتن آنلاین برن کمک دیگران یا pvp یا کوآپ برن الان واقعا وقتشه . من این چند روز واقعا کیف کردم اینقدر شلوغ بود به خاطر تعطیلات کریسمس که هر جایی از بازی بودی درخواست کمک میومد به طوری که بگم نزدیک چهار پنج بار فقط توی منطقه Hemvick channel lane رفتم کمک بقیه ! دی ال سی اولد هانتر که قربونش برم اینقدر شلوغ بود که به نوبت میرفتم کمک واسه زدن باس Lorance بعدش میرفتم کمک واسه زدن باس لودویک ! یعنی دروغ نگم در طول دو روز نزدیک به چهل بار حداقل رفتم کمک .واقعا خاطرات برام زنده شد این دو سه روز . بلادبورن بازها برن که الان حسابی شلوغه

Last edited by a moderator:

mgh2225

کاربر سایت
Apr 30, 2017
810
برای اینکه وارد محیط دی ال سی بشی باید در بازی باس Vicar amelia رو بزنی . بعد از زدنش برگرد هانتر دریم اول پله ها یه آیتم ظاهر میشه اونو بردار و برو توی لامپ cathedral ward و جلوی اون منطقه جایی که یه دست نامرئی اوایل بازی میومد و میگرفتت . همونجا که یه ست لباس گرفتی . جونت پر باشه بعد برو اونجا وایستا تا آمیگدالا بگیرتت . به این طریق وارد محیط دی ال سی میشی

در مورد سوال دومت هر دو تا قابل استفاده هستند برای استفاده از سلاح ها اول باید دگمه اپشن رو بزنی و توی پنجره هایی که ظاهر میشه در دو پنجره خالی سمت چپ سلاح ها رو به منو اضافه کنی . دو پنجره خالی سمت راست مال اسلحه های گرم و مشعل چوبی هستش . بعد از اینکه اونجا واردشون کردی در بازی با فشار دادن جهت دسته سمت راست یا چپ میتونی عوضشون کنی
یه نکته دیگه هم هست اگر در جایی از بازی دیدی که اسلحه ای رو که گرفتی نمیشه به منو اضافه کرد یا اینکه قابل استفاده نیست یعنی اینکه از اون شش سطح ارتقایی که در بازی قرار داره کم داره . هر اسلحه ای برای استفاده احتیاج به یه عدد از اون شش سطح ارتقا داره . اونو چک کن ببین کدوم قرمز رنگ هستش یعنی اینکه باید اون سطح ارتقا رو به عدد مورد نظر برسونی تا قابل استفاده بشه

برای کوواپ پلاس لازمه و از کدوم مرحله به بعد میتونی کمک بگیری؟
من تو همین مرحله اولش موندم. تا حالا حداقل ۵۰ بار مردم:D

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,343
نام
مهدی
این تیکه گوشت مانندی که عروسک برداشت و گفت good hunter مال همون باس moon بود؟

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
این تیکه گوشت مانندی که عروسک برداشت و گفت good hunter مال همون باس moon بود؟

در طول بازی بلابورن داستان واضحی روایت نمیشه و هرکسی ممکنه تئوری خودشو داشته باشه
برای روبرو شدن با moon presence باید 3 تا ایتم بند ناف یک سوم استفاده کرده باشی که میشه بند ناف کامل و به moon presence اجازه میده در قالب تو به دنیا برگرده و یا درواقع این پلیدی موجود در دنیای بلادبوردن (great one) تو میشی یا دقیقتر خود تو بودی! و با کشتن moon presence هر بار این چرخه ی بازگشت بی پایان به دنیا رو ادامه میدی
چیزی که درپایان میبینی وقتی عروسک میگه good hunter و بعد گهرمن رو میبینی در ابتدای بازی که ورودت به دنیا در قالب انسانی رو خبر میده یعنی great one در وجودت رشد میکنه و هربار در قالب انسان به دنیا برمیگرده

آخرین ویرایش:

MAKEDREAM

کاربر سایت
Dec 21, 2013
367
برای کوواپ پلاس لازمه و از کدوم مرحله به بعد میتونی کمک بگیری؟
من تو همین مرحله اولش موندم. تا حالا حداقل ۵۰ بار مردم:D

1-پلاس خریدن واقعا ارزششو داره ، آنلاین بازی کردن واقعا لذت دیگه ای داره . وقتی میری کمک بقیه و یه باسو با هم میزنین یا اینکه تو پاک سازی مراحل کمکشون میکنی یه حس خیلی خوبی به آدم میده . در ضمن با خریدن پلاس هر ماه دو بازی رایگان تو استور میده که میتونی دانلود کنی و بازی کنی که یکیش معمولا بازی بزرگیه . تو روزهای مهم و ایام مهم مثل کریسمس یا جمعه سیاه یا بلک سیل هفتگی کلی تخفیف خوب و فوق العاده میدن که خرید بازی بسیار ارزون از آب در میاد . خرید پلاس از هر نظر به نفعته

2-در مورد اینکه از کجا به بعد میتونی کمک بگیری در واقع به طور تئوری بخوام بهت جواب بدم تو هر کجایی از بازی اگه میخوای بدونی میتونی کمک بگیری یا نه کافیه بری روی زنگ و ببینی میشه use رو زد یا غیر فعاله . اینطوری هر جایی از بازی میتونی بفهمی میتونی کمک بگیری یا نه .

3- در مورد مردن زیاد در اول بازی این طبیعیه . چیزیه که همه ما این مراحل رو طی کردیم تا رسیدیم اینجا . فقط کافیه توجه نشون بدی و با علاقه بازی کنی طولی نمیکشه که ارتباط خوبی با بازی پیدا میکنی و دیگه ولش نمیکنی . برات یه چیز جالب تعریف کنم . من اون موقع که تازه بازی اومده بود دویست و خوردی این بازی رو خریدم ولی چون قبلا اصلا بازی های سبک دارک سولز رو بازی نکرده بودم اصلا با این سبک بازی های هاردکور آشنا نبودم . وقتی بازی رو شروع کردم و تا یکی دو روز به قول تو 50 بار هی مردم و به زحمت به میدونی که همه اوایل بازی جمعن میرسیدم گفتم خیلی سخته بی خیال شدم . جالبه توی مغازم که کلوپ هم هستش یکی اومد و این بازی رو زد بازی کنه و دست بر قضا دگمه L1 رو زد و تبر حالت کشیده شد . من اصلا این دگمه رو نزده بودم و هی با اون حالت کوچیکش هی میمردم ! اون که رفت دوباره بازی رو زدم و با زدن دگمه تبر حالت کشیده شد و بعد دیدم با ضربه قدرتی R2 میشه راحت اینارو زد . همین باعث شد به بازی علاقه مند شدم و همینطور پیش رفتم و کم کم شمشیر لودویک رو گرفتم و رازهای بازی که کشف میکردم و اینقدر شد که بازی برام بی نظیر شد و مثل خیلیا وقتی اولین بار در اواسط بازی بودم خدا خدا میکردم حالا حالاها بازی تمام نشه . اینطوری شد که این بازی دومین بازی برتر عمرم بعد از تلو شد . یکبار وقتی PS4 معمولی داشتم تا حدود لول 480 و حالا که PS4 PRO دارم تا لول مکس 544 بازی رو تمام کردم . حتی الان هم این چند روز نشستم توی نیو گیم از اول دارم چالیس ها رو آفلاین میرم و کیف میکنم ! در کل بهت میگم سختی اولشو نبین . فقط مقاومت کن و علاقه نشون بده . با دقت و علاقه بازی کنی خیلی زود یه پیوند فوق العاده با بازی پیدا میکنی که دیگه نمیتونی ولش کنی

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
بسکه ملت ازین لیدی ماریا بد گفتن میازاکی سان هرچی عقده مونده بود گذاشت تو باسای dlc دارکسولز3 :D
لیدی ماریا برای ساختار بلادبورن باس راحتیه چون بازی سرعتیه و parry کردن با گان توش راحته ولی اگه همین لیدی ماریا رو تو دارک سولز بزارید باس فوق العاده سختی میشه چون دارک سولز بیشتر بازی تکنیکیه تا سرعتی
بانو فرید تو دارک سولز 3 رسما 100 برابر قوی تر شده لیدی ماریا بود خصوصا تو فاز سومش که دیگه در رو کند گذاشت رو سرش :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر