PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
احتمالا شما خوب محیط رو نچرخیدی . اینطوری خیلی از آیتمها رو از دست میدی . برای گرفتن saw cleaver باید بری توی فاضلاب های یارنام اونجا که یه خوک بزرگ هستش . اگه تا الان ندیدیش اون پلی که یه دونه از اون موجودات بزرگ یه سنگ آتیشی رو از بالا به سمتت میفرسته رو که یادته ، همونجایی که قبل پل یه آسانسور داشت که اول بازی نمیتونستی استفاده کنی و باید دور میزدی از فاضلاب ها از اون نردبون میومدی بالا و قابل استفادش میکردی خوب این خوکه قبل از اینکه از اون نردبون بیای بالا تو ته همون مسیر فاضلابه . اینو که زدی بهت اون بج رو میده که میتونیSaw Cleaver رو از توی اسلحه های فروشگاه داخل هانتر دریم بخری
دقیقا میدونم کجا رو میگی . من رفتم دور زدم از یه در کوچیک که بود که به اون فاضلاب خوکه راه داره من از پشت سر خوکه رو کشتم یه ایتم هم گرفتم ولی اوکی نشد.

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
NG+ـها تا کجا ادامه پیدا میکنه و hp جکوجونورا زیاد میشه و بلاداکو بیشتری میده؟
فکنم NG+6 باشم لول300+ بازی بشدت راحت شده!
همون دور اول بازی سخت بود دورای بعد خیلی ساده شده ( منهای الدهانترز!)

leonpro

کاربر سایت
Apr 16, 2016
140
NG+ـها تا کجا ادامه پیدا میکنه و hp جکوجونورا زیاد میشه و بلاداکو بیشتری میده؟
فکنم NG+6 باشم لول300+ بازی بشدت راحت شده!
همون دور اول بازی سخت بود دورای بعد خیلی ساده شده ( منهای الدهانترز!)
دیگه تا new+6 رفتی خودت استادی, همه اینا هست دمیجشونم بیشتر میشه از ng+6 هم دیگه تغییری نمیکنه.
کلا از یجایی لولت که بالا بره لم بازی هم دستت بیاد دیگه بازی راحت میشه, مگه این که لول آپ نکنی که نمیشه.
بالاخره قسمت شد بعد مدتها اولد هانترز رو برم. نشستم از اول بازی کردم داره بسیار حال میده, فقط تو اسلحه های اولد هانترز چیزی هست بتونه جای هولی بلید رو بگیره؟
به اون پیتزا بره خیلی امید داشتم دهشم کردم ولی دمیج همون اسلحه قدیمیم خیلی بهتره بیخیالش شدم.

• Like
Reactions: rezab

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
دیگه تا new+6 رفتی خودت استادی, همه اینا هست دمیجشونم بیشتر میشه از ng+6 هم دیگه تغییری نمیکنه.
کلا از یجایی لولت که بالا بره لم بازی هم دستت بیاد دیگه بازی راحت میشه, مگه این که لول آپ نکنی که نمیشه.
بالاخره قسمت شد بعد مدتها اولد هانترز رو برم. نشستم از اول بازی کردم داره بسیار حال میده, فقط تو اسلحه های اولد هانترز چیزی هست بتونه جای هولی بلید رو بگیره؟
به اون پیتزا بره خیلی امید داشتم دهشم کردم ولی دمیج همون اسلحه قدیمیم خیلی بهتره بیخیالش شدم.

Whirligig saw عالیه با اختلاف بالاترین دمج تو اسلحه های سنگین داره چنتا جم خوب روش بزار
من که بعد اپگریدش اسلحه ثابتم شده!

• Like
Reactions: leonpro

leonpro

کاربر سایت
Apr 16, 2016
140
Whirligig saw عالیه با اختلاف بالاترین دمج تو اسلحه های سنگین داره چنتا جم خوب روش بزار
من که بعد اپگریدش اسلحه ثابتم شده!
همون جم هایی که رو Ludwig's Holy Blade انداخته بودم رو اینم انداختم یه صدتا دمیجش کمتر بود. کارم باهاش سختتره یه دو دفعه امتحانی باهاش اومدم برم نزدیک بود بمیرم دیگه برش نداشتم.

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
همون جم هایی که رو Ludwig's Holy Blade انداخته بودم رو اینم انداختم یه صدتا دمیجش کمتر بود. کارم باهاش سختتره یه دو دفعه امتحانی باهاش اومدم برم نزدیک بود بمیرم دیگه برش نداشتم.

قلقش باس دستت بیاد تو اینفو عدد دمج لودویگ بالاتر نمایش داده میشه اما در عمل! با استامینا فول آپ+ رون استامینا+10% رو حمله با r1 بالودویگ میشه 5 ضربه زد که در همین 5 ضربه saw دمجش 40 تا 60% بیشتره ضمن اینکه با همین استامینا saw تعداد 6 ضربه میشه وارد کرد! چارج اتکشم دمجش بالاتره!

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: leonpro

Stembolex

کاربر سایت
Dec 5, 2017
23
آخیییشششش@-)

بالاخره لودویک رو با کمک والتر مستر لیگ زدم:-bd

با همون پیتزا بره به قول دوستان:D

ولی با همه این تفاسیر همچنان بهترین اسلحه آکس مستر شده اس به نظر من

jjhha

کاربر سایت
Oct 18, 2010
966
با سلام
دوستان من تازه قلق بازی دستم اومدمه و تازه کار هستن یه سئوال چطوری به سر هدف شلیک میکنید و بعد اسلحه داخل شکمش میکنه و کنب از جون دشمن میبره

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
با سلام
دوستان من تازه قلق بازی دستم اومدمه و تازه کار هستن یه سئوال چطوری به سر هدف شلیک میکنید و بعد اسلحه داخل شکمش میکنه و کنب از جون دشمن میبره
درود
استان کردن دشمن یه ذره تمرین میخواد
یعنی یه لحظه ی بخصوص که دشمن در حالت بی دفاعه و یه ذره دقت که کنید(بهتره روش قفل کرده باشید)شلیک که میکنید استان میشه و میتونید با رفتن پیشش اون حرکتو انجام بدید
یه سری سلاح سنگین هم هست که ضربه ی قدرتیشون معمولا استان میکنه
و در کل استان کردن باس ها هم یه ذره متفاوته

• Like
Reactions: jjhha

Stembolex

کاربر سایت
Dec 5, 2017
23
با سلام

سلام
همونطور که دوستمون گفتن بهتره روشون قفل کنی، معمولا اون موقعی که میخواد بهتون حمله کنه بهترین زمان برای شلیک هست و بعد استان شدن سریع برو نزدیکش و R1 بده و کانتر انجام میشه

• Like
Reactions: jjhha

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,343
نام
مهدی
دوستان من قبل از باس نهایی سوتی دادم شدید و 3 تا بند ناف رو مصرف نکردم و نتونستم با باس moon مبارزه کنم و بعدش خودکار رفت از اول
راهی نداره که درست شه؟
این نیو گیم پلاس رو میشه راحت رفت ؟

Boss Hunter

کاربر سایت
Nov 8, 2008
1,246
نام
محسن
دوستان من قبل از باس نهایی سوتی دادم شدید و 3 تا بند ناف رو مصرف نکردم و نتونستم با باس moon مبارزه کنم و بعدش خودکار رفت از اول
راهی نداره که درست شه؟
این نیو گیم پلاس رو میشه راحت رفت ؟
خیر باید از اول بری و نسبت به قبل سختر هم میشه

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,343
نام
مهدی
دوستان اگه اون جواهری که بعد از کشتن پدر گزولین از روی جسد زن بر میداریم به اون دختر که جعبه موزیک رو بهمون داد ندیم چه اتفاقی میفته؟

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
دوستان اگه اون جواهری که بعد از کشتن پدر گزولین از روی جسد زن بر میداریم به اون دختر که جعبه موزیک رو بهمون داد ندیم چه اتفاقی میفته؟

بعد اینکه جواهرو بهش دادی با کشتن خوک تو فاضلاب روبان قرمز مسنجرو میگیری
اگه بعد از رفتن به اودن چپل باهاش حرف بزنی و هنوز جواهرو بهش نداده باشی میتونی بهش بگی بره به چپل بعد با کشتن خوک روبانو بگیری
اگر هم جواهرو استفاده کنی و بهش ندی روبانو نمیگیری

• Like
Reactions: db07

mgh2225

کاربر سایت
Apr 30, 2017
810
سلام
من نسخه کامل بازی رو از استور گرفتم اما توی منو گزینه ای برای old hunter نیست.اشتباهی که نخریدم؟!

و یک سوال دیگه. همون اول بازی که دو تا سلاح بهت پیشنهاد میده من تبر رو برداشتم اما نمیزاره ازش استفاده کنم.
فقط برای تبر اینجوریه یا اگه شمشیرم برمیداشتم همین موضوع بود؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر