PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
باس اخر OLD Hunter اسمش kos هست يه همچين چيزي ، خيلي سخته ، دوستان استراتژي چيزي ندارن ؟
این قطعا سخت ترین باس بازیه ولی کشتنش راه داره اگه راهش رو بدونی حتی با مشت بدون سلاح هم می تونی بکشیش (من خودم تونستم با مشت بکشمش)
تو فاز اول بگذار بپره و فقط دو قدم به سمت جلو حرکت کن (dash نده فقط دو قدم برو جلو) می پره پشت سرت همونجا بهش یه شارژ اتک بده و یه va بهش بزن خیلی راحت اینطوری فاز اولش رو می زنی
اما فاز دومش اینجا مبارزه دیگه خیلی سخت میشه ولی همینجا هم راه و روش دازه زدنش و باید سعی کنی از پشت سرش بهش شارژ اتک بزنی و va اش کنی البته اگه کارت تو parry کردن با گان خوبه این باس با گان راحت parry میشه
یه نکته خیلی مهم در مورد این باس اینه که باید بری وسط آب باهاش مبارزه کنی تو ساحل فضا کنی امکان گیر کردن کاراکترت موقع جاخالی دادن تو در ودیوار هست و البته اگه بری وسط آب خیلی راحت می تونی از شر یکی از خطرناک ترین حرکت هاش که احظار رعد و برقه خلاص بشی

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,476
دوستان دیسک نسخه گوتی بازی ریجن ال رو کجا پیدا کنم؟ زمین و اسمون دنبالش گشتم نیست |:
بخاطر اینکه همچین چیزی وجود خارجی نداره نسخه گوتی فقط ریجن دو و اسیا هست تقریبا مطمعنم

emad-360

کاربر سایت
May 20, 2014
737
نام
عمادالدین
دوستان دیسک نسخه گوتی بازی ریجن ال رو کجا پیدا کنم؟ زمین و اسمون دنبالش گشتم نیست |:
.
نسخه ی گوتی دیگه فرقی نمیکنه ریجن All یا 2 .
.
من هم گشتم نبود ریجن 2 گرفتم...همین ریجن 2 هم به زحمت!

emad-360

کاربر سایت
May 20, 2014
737
نام
عمادالدین
الان ریجن 2 رو کجا گیر بیارم؟
.
خدمت ات عرض کنم باید بگردی داداش تو فروم های مختلف ، تو دیوار و جاهای دیگه
.
قیمت اش هم به شدت بالاس تا 150 هم معامله میشه ، گیر اوردن اش یه بحث هست ، قیمت خوب گیر اوردن یه بحث!
.
من همون اوایل بازی رو تموم کردم و جویدم جدیدا بخاطر دی ال سی اش گرفتم دوباره بازی ارو. عجله نکن کمی بگردی قیمت مناسب تر پیدا میکنی خودم 100 تومن پیدا کردم تو فروم بازیسنتر...

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,343
نام
مهدی
دوستان من این شکارچی که اسمش djura هست رو از برج ساعت انداختم پایین و ایتم هاش پایین برج ساعت افتاده که مابین زمین و هوا هست و نمیشه ورش داشت
ایتم هاش با ارزشن؟

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
دوستان من این شکارچی که اسمش djura هست رو از برج ساعت انداختم پایین و ایتم هاش پایین برج ساعت افتاده که مابین زمین و هوا هست و نمیشه ورش داشت
ایتم هاش با ارزشن؟
اگه دنبال تروفی هستی آیتمش دو تا از اسلحه ها رو آزاد می‌کنه و اینجوری دیگه نمی تونی تروفی مربوط به اسلحه ها رو بگیری.

• Like
Reactions: rezab and db07

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
ایتم هاش با ارزشن؟
فكر كنم يه ست كامل سلاح و لباسه
برا تروفيشم ميتونيد تو نيو گيم پلاس از سيو بك اپ بگيريد بعد از اونجا پرتش كنيد پايين

• Like
Reactions: db07

emad-360

کاربر سایت
May 20, 2014
737
نام
عمادالدین
ایتم هاش با ارزشن؟
.
مشکلی نداره و شما برو از بازی بیرون بیا تو . برو هانتر دریم برگرد بالای برج دم ماشین گان اش ایتم رو بهت میده...ایتم میره بالا .

• Like
Reactions: db07

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
دوستان ترتيب چليس هاى فرعى رو کسى ميدونه به چه شکل بايد رفت تا به باس ملکه يارنام رسيد؟؟
  1. Pthumeru Chalice

2. Central Pthumeru

3. Lower Pthumeru

4. Ailing Loran

5. Defiled Chalice

6. Lower Loran and Great Isz - Order doesn't matter.

7. Pthumeru Ihyll
فکر کنم اینطوری باشه
اگه هنوز پلات نکردی و برای پلات داری میری حواست باشه چلیس های آخرو حذفشون نکنی (هرچند از طریق سرچ دوباره بدون نیاز به متریال میتونی بری ولی مجبوری باسارو بزنی) احتمالا یه سری چیز میز تو چلیس ها جا میذاری مثل red jelly و یه سلاح که فقط از طریق چلیس قابل بدست آوردنه
بجز چلیس های اولیه سعی کن جلوتر که میری و یکم سختتر میشه دیگه وقت نداری همه جارو بگردی سریع فقط راش کن تا برسی به باس و زودتر ردش کنی بره چون تروفیش وقت گیره و بخوای بیشتر وقت بذاری خیلی خسته کننده میشه

• Like
Reactions: rezab

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر