PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
باس سختیه و به نظرم راحت‌ترین روش برای زدنش هم استفاده از سلاح Threaded Cane هست (ضربه یه سر. سر که نداره:D). به شخصه سر این باس زیاد عذاب کشیدم و بلاخره با Threaded Cane تونستم راحت بزنمش:D
اکثر باسها یه لمی دارن، منهای شهید لوگاریوس تقریباً هیچ کدومشون واسم گیر آنچنانی نداشتن چون خیلی فارم کرده بودم و لول آپ و ... تا رسیدم به این نکبت بی سر که به هیچ صراطی مستقیم نمیشه لامصب. از اون جایی که کلۀ مار سبز می‌کنه دیگه پر پر میشم.
حالا با تغییر سلاح یه حرکتی می‌زنم، البته Threaded Caneم زیاد آپگرید نیست فکر کنم.

• Like
Reactions: Farh@d

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,936
نام
فرهاد
اکثر باسها یه لمی دارن، منهای شهید لوگاریوس تقریباً هیچ کدومشون واسم گیر آنچنانی نداشتن چون خیلی فارم کرده بودم و لول آپ و ... تا رسیدم به این نکبت بی سر که به هیچ صراطی مستقیم نمیشه لامصب. از اون جایی که کلۀ مار سبز می‌کنه دیگه پر پر میشم.
حالا با تغییر سلاح یه حرکتی می‌زنم، البته Threaded Caneم زیاد آپگرید نیست فکر کنم.

خودم تا وقتی به این بد هیبت نرسیده بودم اصلا نه از Threaded Cane استفاده میکردم نه اپ. ولی مجبورم کرد که اپش کنم و جوابم داد.

• Like
Reactions: sina_unl

mehrdadb3

کاربر سایت
Nov 15, 2007
624
لوگاریس که باس سختی نیستش به نظرم سخت ترین باس بازی اورفان هستش

• Like
Reactions: Pyramid Head

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
دقیقا . کاملا باهات موافقم اورفان از همه سخت تره
لوگاریوس خیلی راحت parry میشه از راحت تر backstab میشه یکم از جونش که رفت وقتی شمشیرش رو می زنه زمین خیلی راحت می تونید همون موقع نابودش کنید نمی دونم چرا میگید سخته

• Like
Reactions: mehrdadb3

mehrdadb3

کاربر سایت
Nov 15, 2007
624
لوگاریوس خیلی راحت parry میشه از راحت تر backstab میشه یکم از جونش که رفت وقتی شمشیرش رو می زنه زمین خیلی راحت می تونید همون موقع نابودش کنید نمی دونم چرا میگید سخته
شاید دوستمون هنوز به حضور اورفان نرسیدن تا بدونن سخت چیه البته یه ویدئو تو یوتوب دیدم از یک بازیکن حرفه ایی واقعا حرفه ایی که با backstab , parry میزنه اورفان رو بدون اینکه 1 ضربه بخوره ازش اصلا اجازه نمیده به فاز دومش بره

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
شاید دوستمون هنوز به حضور اورفان نرسیدن تا بدونن سخت چیه البته یه ویدئو تو یوتوب دیدم از یک بازیکن حرفه ایی واقعا حرفه ایی که با backstab , parry میزنه اورفان رو بدون اینکه 1 ضربه بخوره ازش اصلا اجازه نمیده به فاز دومش بره
سوال من اصلاً راجب لوگاریس بود یا گفتم لوگاریس سخت بود؟ گیر به معنی 3-4 بار بود (یه بارش واسه این بود که شمشیرش رو که زد زمین شمشیرش نبود تو بازی و نمیشد بشکنیش)
ولی جلوی Headless Blood Letting Beast تا حالا 10-12 باری مردم و فعلاً هم وقت ندارم دوباره برم سراغش تا آخر هفته.
باسهای Chaliceهای با عمق 5 اصلاً قابل مقایسه با باسهای بازی اصلی نیستن.

• Like
Reactions: mehrdadb3

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
شاید باورت نشه ولی من تونستم اورفان رو با مشت بزنم الان دیگه بعد از چندین بار بازی کردند تقریبا همه باس ها رو فولم ولی خوب بار اول که بازی می کردم قضیه فرق داشت
باس سخت تر و دیوانه تر از Laurence ندیدم .. هنوزم نتونستم بزنمش :D
این باس از ng+ به بعد رسما دیگه دمیج خوردن ازش معنایی نداره چون یه ضربه می زنه کل جونت یه دفعه خالی میشه البته این بابا همون cleric beast که آتیشیه:D ولی خیلی سنگین دمیج میده
سوال من اصلاً راجب لوگاریس بود یا گفتم لوگاریس سخت بود؟ گیر به معنی 3-4 بار بود (یه بارش واسه این بود که شمشیرش رو که زد زمین شمشیرش نبود تو بازی و نمیشد بشکنیش)
ولی جلوی Headless Blood Letting Beast تا حالا 10-12 باری مردم و فعلاً هم وقت ندارم دوباره برم سراغش تا آخر هفته.
باسهای Chaliceهای با عمق 5 اصلاً قابل مقایسه با باسهای بازی اصلی نیستن.
کلا چالیس ها و دانجن های بلادبورن خیلی بی معنی و بیخود هستند یه سری باس و دشمن رو همینطور بدون lore درست و حسابی ریختن تو چالیس ها. فقط یه بار چالیس ها رو تموم کردم و اونم فقط به خاطر تروفی ملکه بود واقعا هم چیز زیادی ازش یادم نمیاد به جز اینکه تو یکی از لایه های دانجن ها باید با آمیگدالا نصفه جون روبرو می شدی که خیلی سخت و بی معی بود

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
والا خیلی هم سخته، با لول ۱۰۴ و آکس مستر مثل هلو میزنه من رو

اون هانتر کمکی هم خیلی ضعیفه متاسفانه
اون هانتر کمکیه که پشت اون کلاغ هاست رو احظار کنی خیلی کمکت می کنه
خبر خوب در مورد این باس اینه اگه جونش رو به نصف برسونی وارد فاز دو میشه فاز دومش خیلی راحت تر از فاز اولشه

• Like
Reactions: Stembolex

Stembolex

کاربر سایت
Dec 5, 2017
23
اون هانتر کمکیه که پشت اون کلاغ هاست رو احظار کنی خیلی کمکت می کنه
خبر خوب در مورد این باس اینه اگه جونش رو به نصف برسونی وارد فاز دو میشه فاز دومش خیلی راحت تر از فاز اولشه
همونو میگم ضعیفه
یه ست رسیدم به فاز دومش که شمشیر میگیره ولی زیاد جالب نزدمش، فکنم با فایر پیپر با سلاح نزذیک باید بزنمش

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
همونو میگم ضعیفه
یه ست رسیدم به فاز دومش که شمشیر میگیره ولی زیاد جالب نزدمش، فکنم با فایر پیپر با سلاح نزذیک باید بزنمش
تو هر دو فازش از فایر پیپر و Beast Blood Pellet استفاده کن سلاح سریع هم استفاده کن

• Like
Reactions: Stembolex

Stembolex

کاربر سایت
Dec 5, 2017
23
تو هر دو فازش از فایر پیپر و Beast Blood Pellet استفاده کن سلاح سریع هم استفاده کن
Exactly✌
ممنون، امیدوارم بتونم، آخه بعد کلی بدبختی بازی رو با پایان اصلی و زدن همه ی باس ها تموم کردم؛ به خود غره شدم اومدم تو old hunter انگار ورود کردم تازه به بازی باز پرام ریخته واقعا....

• Like
Reactions: J. Constantine

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر