PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

Boss Hunter

کاربر سایت
Nov 8, 2008
1,246
نام
محسن
دوستان بازی خیلی سخته ؟یا میشه جلو رفت؟مرددم تو خریدش!!گیم پلیش رو میبیننممم یک طوری خوف میککنم
من این بازی رو اولش گرفته بودم به شدت پشیمون بودم از خریدش
اما بعدش بعد از چند روز سروکله زدن باهاش خدایی باهاش حال میکنم
کلا بلادبورن شد برام یه سبک جدا توی بازی،اصل بازی،به جرئت میتونم بگم دومین بازی محبوب من هستش البته بعدی از shadow of the colossus.
بخر بازی کن.

• Like
Reactions: rezab and all4u

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,178
من این بازی رو اولش گرفته بودم به شدت پشیمون بودم از خریدش
اما بعدش بعد از چند روز سروکله زدن باهاش خدایی باهاش حال میکنم
کلا بلادبورن شد برام یه سبک جدا توی بازی،اصل بازی،به جرئت میتونم بگم دومین بازی محبوب من هستش البته بعدی از shadow of the colossus.
بخر بازی کن.
ممنونم از راهنماییت این قضیه اپدیت و رفت و امد تو مپ رو هم میشه مقداری توضیح بدید؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
دوستان بازی خیلی سخته ؟یا میشه جلو رفت؟مرددم تو خریدش!!گیم پلیش رو میبیننممم یک طوری خوف میککنم
بنظر من بازي راحت بود ولي بازم بستگي به بازي كن داره تو اوايل بازي يه باس فرعي هست كه يادمه توي يوتوب ازش به عنوان يه باس op ياد كرده بودن من اينو همون بار اول زدم
بگيريد بنظر من پشيمون نميشيد فوق العادس
اگه اوايلش سخت يا اعصاب خورد كن بود بازم سعي كنيد ادامه بديد من تا باس اول داستاني (كه بخاطر سرعت سريعش يكم سخت بود) با بازي حال نكردم ولي بعدش عاشقش شدم

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,178
بنظر من بازي راحت بود ولي بازم بستگي به بازي كن داره تو اوايل بازي يه باس فرعي هست كه يادمه توي يوتوب ازش به عنوان يه باس op ياد كرده بودن من اينو همون بار اول زدم
بگيريد بنظر من پشيمون نميشيد فوق العادس
اگه اوايلش سخت يا اعصاب خورد كن بود بازم سعي كنيد ادامه بديد من تا باس اول داستاني (كه بخاطر سرعت سريعش يكم سخت بود) با بازي حال نكردم ولي بعدش عاشقش شدم
این بازی اسون بود؟؟؟واقعا؟؟؟خیلی حرفه ای هستید
کلا من یکم دیدم گفتم اینارو چطوری بکشم

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
به حرفه اي بودن زياد مربوط نيست بايد با سيستم بازي اشنا بشيد من تا باس اول كه اشنا نبودم پشت سر هم ميمردم تقريبا يك روز كامل فقط تو همون تيكه اول بازي بودم
بيشتر بايد سعي كنيد راش نديد و بلاد اكو جمع كنيد براي لول آپ و حتي اگه شده كل راهي كه رفتيد رو برگرديد تا فانوس و به هانتر دريم بريد فقط براي لول اپ
بعدم سعي كنيد نقطه ضعف هاي باس هارو پيدا كنيد باس micolash يادمه منطقه مبارزش توي يه قسمت اتاق مانند و كوچيك بود يه گوشه ميتونستيد دو سه بار اتك بديد ازش دور بشيد بعد تا بهتون ضربه نزنه دوباره بريد جلو همين كارو تكرار كنيد

• Like
Reactions: rezab

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
ببین بازی بهت ساده نمیگیره یعنی قرار نیست مثل مسخره بازی های امروز ضربه بخوری دو ثانیه بعد جونت پر بشه یا بازی لطف کنه تو مبارزات همه جوره هوات رو داشته باشه
همه چیز به مهارتت بستگی داره واقعیت اینه اگه یکم مهارت داشته باشی و به مسخره بازی های امروزی عادت نکرده باشی خیلی راحت با بازی کنار میای یه تجربه باورنکردنی برای میشه
نکته مهمش هم احترام گذاشتن به ساختار بازیه

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,178
ببین بازی بهت ساده نمیگیره یعنی قرار نیست مثل مسخره بازی های امروز ضربه بخوری دو ثانیه بعد جونت پر بشه یا بازی لطف کنه تو مبارزات همه جوره هوات رو داشته باشه
همه چیز به مهارتت بستگی داره واقعیت اینه اگه یکم مهارت داشته باشی و به مسخره بازی های امروزی عادت نکرده باشی خیلی راحت با بازی کنار میای یه تجربه باورنکردنی برای میشه
نکته مهمش هم احترام گذاشتن به ساختار بازیه
ممنون ازتون پس واجب شد بازیش کنم

• Like
Reactions: Pyramid Head

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
بعد از پچها باسهای بازی nerf شدن؟ واقعاً زورم به Headless Blood Letting Beast نمی‌رسه:D تو ویدئوهای یوتوب رو که چک کردم ضرباتش کمتر جون کم می‌کردن و کلاً مهربونتر به نظر میومد

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,944
نام
فرهاد
بعد از پچها باسهای بازی nerf شدن؟ واقعاً زورم به Headless Blood Letting Beast نمی‌رسه:D تو ویدئوهای یوتوب رو که چک کردم ضرباتش کمتر جون کم می‌کردن و کلاً مهربونتر به نظر میومد

باس سختیه و به نظرم راحت‌ترین روش برای زدنش هم استفاده از سلاح Threaded Cane هست (ضربه یه سر. سر که نداره:D). به شخصه سر این باس زیاد عذاب کشیدم و بلاخره با Threaded Cane تونستم راحت بزنمش:D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: rezab and sina_unl

ahmadmdp

کاربر سایت
May 22, 2015
359
نام
ahmad
کاشکی نظر سنجی رو عوض کنید به پر ابهت ترین یا قوی ترین یا خوفناکترین باس بازی:D
uh80_bloodborne_boss_checklist_by_zodiacus-min.jpg
ludwig holy blade