PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

MAKEDREAM

کاربر سایت
Dec 21, 2013
367
مشکل متریال مورد نیاز برای ساخت هست خیلی وقت گیر میشه! بعد اینکه پلات شد انگیزه هم کم شده :D تو شاپ جای یسری ایتم مثل جم و بلاد استون خالیه کاش اینارم میشد با بلاداکو خرید!!

طبق پیشرفتت در بازی سنگ های ارتقای قدرت قابل خرید از فروشگاه های هانتر دریم میشه . این سنگ ها در زمان هایی که در پایین مینویسم در فروشگاه ها قابل خرید میشه

سنگ Blood stone shard
در فروشگاه پولی : بعد از بدست آوردن Radiant Sword Hunter Badge
در فروشگاه insight : بعد از نابود کردن باس Blood-Starved Beast

سنگ Twin blood stone shard
در فروشگاه پولی : بعد از بدست آوردن Cosmic Eye Watcher Badge
در فروشگاه insight : بعد از نابود کردن باس Rom, the Vacuous Spider

سنگ blood stone chunk
فقط در فروشگاه insight : بعد از نابود کردن باس The One Reborn ( اگر نسخه اولیه بازی رو دارید باید آپدیت بشه این قابلیت بعد از پچ Patch 1.09 به بازی اضافه شده )

سنگ blood rock
فقط در فروشگاه insight : بعد از نابود کردن باس Mergo's Wet Nurse
( اگر نسخه اولیه بازی رو دارید باید آپدیت بشه این قابلیت بعد از پچ Patch 1.09 به بازی اضافه شده )

ضمن اینکه میتونی بهترین جم هارو در لینک زیر پیدا کنی
Individual Blood Gems | Bloodborne Wiki

• Like
Reactions: rezab

MAKEDREAM

کاربر سایت
Dec 21, 2013
367
کشف گونه نادر Undead Giant توسط بازیکنان در بازی بلادبورن

Bloodborne-Flaming-Undead-Giant-658x370-887858abeea76a31.jpg

دیروز خبرش پخش شد . دو بازیکن با نام کاربری KolbrotKommander و MorosNyx تونستن گونه نادر Undead Giant که به flaming undead giant معروفه رو در یکی از چالیس ها پیدا کنند . این گونه در هنگام معرفی بازی نشون داده شده بود ولی بعد از گذشت سه سال هنوز بازیکنان نتونسته بودن این گونه رو پیدا کنند ولی دو کاربر بالا تونستن این گونه رو در چالیس ها پیدا کنند

گلیف چالیس : pa6ssc6u
دوستان من چک کردم بعد از اینکه باس لایه یک رو زدین ، در اولین در بونوس قبل لامپ لایه دوم برین داخل اون پایین دره مشخصه کاملا

نظر شخصی : من فکر کنم این گونه رو قبلا یک بار زدم ولی چون همونطور که در متن خبر اشاره شده به دلیل اینکه قبل از باسها قرار گرفته ، ممکنه شما قبلا زده باشیدش و ازش گذشته باشین.

ahmadmdp

کاربر سایت
May 22, 2015
359
نام
ahmad
کشف گونه نادر Undead Giant توسط بازیکنان در بازی بلادبورن

Bloodborne-Flaming-Undead-Giant-658x370-887858abeea76a31.jpg

دیروز خبرش پخش شد . دو بازیکن با نام کاربری KolbrotKommander و MorosNyx تونستن گونه نادر Undead Giant که به flaming undead giant معروفه رو در یکی از چالیس ها پیدا کنند . این گونه در هنگام معرفی بازی نشون داده شده بود ولی بعد از گذشت سه سال هنوز بازیکنان نتونسته بودن این گونه رو پیدا کنند ولی دو کاربر بالا تونستن این گونه رو در چالیس ها پیدا کنند

گلیف چالیس : pa6ssc6u
دوستان من چک کردم بعد از اینکه باس لایه یک رو زدین ، در اولین در بونوس قبل لامپ لایه دوم برین داخل اون پایین دره مشخصه کاملا

نظر شخصی : من فکر کنم این گونه رو قبلا یک بار زدم ولی چون همونطور که در متن خبر اشاره شده به دلیل اینکه قبل از باسها قرار گرفته ، ممکنه شما قبلا زده باشیدش و ازش گذشته باشین.

میگم به چشم منم آشنا اومد
فکر کنم منم زدم

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,972
نام
احمد
اقا
کسی هست بیاد یه کمک بده ؟ :D
تو سومین باس فایتش گیر کردم
اون old hunter هم که صدا میزنم خیلی چلمنگه :-??
نکن پسر خودت بزن%-(
اگر رفتی تو old hunter که باس اونجا اسمش blood Starved Beast هست خیلی سریع کشنده و مخصوصا تو ضربات اخر خطرناک میشه، من میگم برگرد از old hunter برو Vicar Amelia رو بزن، هر چند اونم سریع هست ولی استراتژی اون اینه هی بهش بچسپی و از پشت بزنیش.;;)

• Like
Reactions: AmialiPunk

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
کاشکی نظر سنجی رو عوض کنید به پر ابهت ترین یا قوی ترین یا خوفناکترین باس بازی:D
uh80_bloodborne_boss_checklist_by_zodiacus-min.jpg
بنظر من amygdala و ebrietas از همه خفن تر بودن و در واقع تنها باس هايي هم بودن كه يكم برام سخت بودن براي همين خيلي ببشتر از بقيه باهاشون حال كردم

AmialiPunk

کاربر سایت
Nov 24, 2017
2
نام
محمد مهدی
نکن پسر خودت بزن%-(
اگر رفتی تو old hunter که باس اونجا اسمش blood Starved Beast هست خیلی سریع کشنده و مخصوصا تو ضربات اخر خطرناک میشه، من میگم برگرد از old hunter برو Vicar Amelia رو بزن، هر چند اونم سریع هست ولی استراتژی اون اینه هی بهش بچسپی و از پشت بزنیش.;;)
باو دار و ندارم دست این افتاده :))
اون یارو هم که کلا تعطیله و هیچکس هم نیست کمک کنه

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
کاشکی نظر سنجی رو عوض کنید به پر ابهت ترین یا قوی ترین یا خوفناکترین باس بازی:D
uh80_bloodborne_boss_checklist_by_zodiacus-min.jpg
به نظرم خود بازی به جز گرمن باس خفنی نداره متاسفانه ولی دی ال سی اصل جنسه:D به نظرم با اقتدار بهترین باس بازی لودویگه یعنی معرکه است این باس و یکی از 5 باس مورد علاقم از عناوین میازاکیه (به همراه o&s و آرتوریاس و sister friede و ابیس واچرز )
سخت ترین باس هم فکر کنم اورفان از همه سخت تره البته لورنس هم باس سختیه و البته به شدت مضخرفه:D یه ضربه می زنه کل 1800 تا hp خالی میشه:D

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,972
نام
احمد
ولی شخصا اگر بخوام یکی رو انتخاب کنم همون MOON خواهد بود، نه بخاطر سبک مبارزات و استراتژی اش، بلکه برای طراحی خارق العاده ای که داشت، من اون مرحله رو 20 بار تا اخر میزدمش یکم جونش میموند میزاشتم منو بکشه دوباره میرفتم برای مبارزه باهاش، واقعا طراحی داشت که کل اهم صنعت گیم در مقابل طراحیش وجود نداره:> در مورد باس های که واقعا پیش زمینه خیلی خوب و استراتژی مرگباری داشتند منم نظرم در مورد لادوین و لورانس و همین طور اورفان هستش، ولی در واقعیت هیچ باسی برای من مثل امیگلادا و اون باسه که شکل یک سگ بود تو چلیس ها سخت نبود.

• Like
Reactions: rezab

leonpro

کاربر سایت
Apr 16, 2016
140
latest

شک نکنید بهترین و سخت ترین باس بلاد همینه.
یعنی واقعا شخصیت به بی ادعایی و فروتنی این بزرگوار ندیدم از باس آخرم قویتره ولی گدایی میکنه:))
تو خود بازی که پرتم کرد از پشت بوم پایین منم برگشتم تو یه راه رو از همونجا زدمش ولی بعدا تو یکی از دانجها بهش خوردم حسابی از خجالتم در اومد, فرصت نفس کشیدن نمیداد, آخرشم مجبورم کرد کلا سبک بازیمو عوض کنم تا بتونم بزنمش.

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
latest

شک نکنید بهترین و سخت ترین باس بلاد همینه.
یعنی واقعا شخصیت به بی ادعایی و فروتنی این بزرگوار ندیدم از باس آخرم قویتره ولی گدایی میکنه:))
تو خود بازی که پرتم کرد از پشت بوم پایین منم برگشتم تو یه راه رو از همونجا زدمش ولی بعدا تو یکی از دانجها بهش خوردم حسابی از خجالتم در اومد, فرصت نفس کشیدن نمیداد, آخرشم مجبورم کرد کلا سبک بازیمو عوض کنم تا بتونم بزنمش.
این بابا خوراکش fire paper و مولوتوف بود:D بدجوری مقابل آتش ضعیف بود:D ولی انصافا خیلی وحشی بود فکر کنم این بابا آدم خوار بود:D هر چی زن (npc) بود رو کلکش رو کنده بود بار اول که فرستادمش منطقه امن:)) یکی این خیلی وحشی بود یکی اون دو تا کوسه تو دی ال سی تو چاه :D یعنی دهنی که این دو تا کوسه از من سرویس کردند اورفان سرویس نکرد:D

leonpro

کاربر سایت
Apr 16, 2016
140
این بابا خوراکش fire paper و مولوتوف بود:D بدجوری مقابل آتش ضعیف بود:D ولی انصافا خیلی وحشی بود فکر کنم این بابا آدم خوار بود:D هر چی زن (npc) بود رو کلکش رو کنده بود بار اول که فرستادمش منطقه امن:)) یکی این خیلی وحشی بود یکی اون دو تا کوسه تو دی ال سی تو چاه :D یعنی دهنی که این دو تا کوسه از من سرویس کردند اورفان سرویس نکرد:D
واقعا به قیافه معصومش نمیومد همچین دیوی پشتش باشه:D زن مرد اون راهبه (خدا میدونه چی بود) بزرگوار قدرتش در تغذیه سالم بود:))
آره خب کلا بیستا جلو آتیش ضعیفن ولی یبار همون اوایل املیا رو با این آیتما کشتم بیچاره همچین پرپر شد تو چند ثانیه که عذاب وجدان گرفتم دیگه استفاده نکردم.
یه دویست دفعه سرش مردم ولی وجدانم راحت بود:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر