PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

MAKEDREAM

کاربر سایت
Dec 21, 2013
367
درود

رسیدم به مبارزه با گرهم، بعدش بازی تموم میشه؟
3تا third umbilical cord دارم جایی خوندم باید قبل از مبارزه نهایی استفاده بشه الان باید استفاده کنم یا همچنان نیگرشون دارم؟ خاصیتش جز اینسایت چیه؟
سوال آخر اینکه الان 90 تا اینسایت دارم خرجشون کنم یا نیگردارم؟ میشه باهاش بلاد راک بخرم!!

باید حتما سه تا cord رو مصرف کنی وگرنه پایان کامل بازی رو نمیبینی . هر کدومشون بهت سه تا insight میده و پایان کامل بازی ، مصرف دیگه ای نداره .
اون insight رو هم حتما خرج کن نگه داشتی چیکارش کنی ؟ :D باهاش بلادراک بخر که مهم تره . تعداد insight های بازی به 99 تا که برسه دیگه اضافه نمیشه و اینجوری insight هایی که بدست میاری به هدر میره

• Like
Reactions: nihilnigritude

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
باید حتما سه تا cord رو مصرف کنی وگرنه پایان کامل بازی رو نمیبینی . هر کدومشون بهت سه تا insight میده و پایان کامل بازی ، مصرف دیگه ای نداره .
اون insight رو هم حتما خرج کن نگه داشتی چیکارش کنی ؟ :D باهاش بلادراک بخر که مهم تره . تعداد insight های بازی به 99 تا که برسه دیگه اضافه نمیشه و اینجوری insight هایی که بدست میاری به هدر میره

اینسایت زیادشه ظاهرا چیزای بیشتری تو محیط میبینی و دشمنا هم انگار قویتر میشن
حالا که گفتی خرجش میکنم خودآزاری بسه:D

سوالم اینه الان برم تو باس فایت و شکستش بدم بازی تموم میشه از اول شروع میشه یا میتونم تو محیط بگردم؟ چون مناطقی که کامل نگشتم میخام برم توش بگردم!

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
اینسایت زیادشه ظاهرا چیزای بیشتری تو محیط میبینی و دشمنا هم انگار قویتر میشن
حالا که گفتی خرجش میکنم خودآزاری بسه:D

سوالم اینه الان برم تو باس فایت و شکستش بدم بازی تموم میشه از اول شروع میشه یا میتونم تو محیط بگردم؟ چون مناطقی که کامل نگشتم میخام برم توش بگردم!
اينسايت زياد بشه فقط چندتا مورد اضافه ميشه كه تو نت هم هستن بريد داخل بازي هم ببينيدشون حس خفن بودن داره:D يه مقداري هم تو داستان بازي دست داره كه چرا بعضي باس ها چشماشون رو با باند بستن و..
دشمنا هم قويتر نميشن فقط يه حركت جديد بهشون اضافه ميشه مثلا تو catheral ward دشمنايي كه هستن قبل از اينسايت ١٥ فقط melee حمله ميكنن ولي بعدش اونايي كه فانوس دارن magic هم استفاده ميكنن دركل سخت نميكنه چون اون magic ي هم كه استفاده ميكنن انقدر الكيه كه با راه رفتن هم ميشه از كنارش رد شد
بله بعدش تموم ميشه و مستقيم ميريد ng+ اگه ميخوايد بگرديد باس رو نزنيد
اگه هنوز cord هارو مصرف نكرديد اون قسمت ٣ تا تروفي داره كه دوتاش از دست رفتيه ولي با بك اپ گرفتن از سيو ميشه جلوش رو گرفت اگه قصد پلات بازيو داريد قبل از زدن باس trophy guide بازيو مطالعه كنيد

• Like
Reactions: nihilnigritude

Boss Hunter

کاربر سایت
Nov 8, 2008
1,246
نام
محسن
به دوستان طرفدار این بازی بر نخوره و جسارت نباشه ولی اصلا باهاش حال نکردم خدایی بازیش رو خریدم و کلا 20 دقیقه بازیش کردم و گذاشتمش کنار نمیدونم چرا اصلا نشد که بشه.

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
به دوستان طرفدار این بازی بر نخوره و جسارت نباشه ولی اصلا باهاش حال نکردم خدایی بازیش رو خریدم و کلا 20 دقیقه بازیش کردم و گذاشتمش کنار نمیدونم چرا اصلا نشد که بشه.
خوب سلیقه است دیگه هر کسی از یه مدل بازی خوشش میاد ولی من پیشنهاد می کنم بازی رو ادامه بدی این بازی (کلا این سری بازی ) بازی های سختی هستند یکم بازی کنی قلق بازی دستت میاد و می تونی خیلی ازش لذت ببری

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz

منم مثل شما بودم....دفعه دوم نیم ساعت بازی کردم دفعه سوم 1 ساعت....دفعات بعد دیگه زورکی کنسول رو خاموش میکردم... :D

قلقش دستت بیاد و اینکه شخثیت و اسلحه هاش رو آپگرید کنی بازی خیلی برات جذاب تر میشه...

من متاسفانه وقت نکردم بازیو تمام کنم ولی فوق العاده هست این بازی اگه قلقش بیاد دستت....

یه پیشنهاد بت بکنم...اوایل بازی بزن در رو بازی کن....یعنی بزن و فرار کن و دوباره بزن و فرار کن... :D:D:Shrewd:

• Like
Reactions: shahriyar_pc

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
با ٢٠ دقيقه؟ رسما هيچي از بازيو نديديد
يكم بازي كنيد ميبينيد چقدر فوق العادس
از نظر داستان و ريزه كاري هيچ عنواني مثل bloodborne نيست تو هانتردريم جلوي عروسك از gesture هاي متفاوت استفاده كنيد متوجه حرفم ميشيد

آخرین ویرایش:

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
من دفعه اول که ديسکشو خريدم همينطور بودم ولى وقتى هر چى بيشتر بازى کردم متوجه شدم با يه شاهکار طرفم! ميازاکى با سرى سولز اسطوره شد و با بلاد بورن قدرت خودشو به رخ بازى ساز ها کشيد حتى اگر بخواهيم با آثار هم سبکش مقايسه کنيم فقط ويچر تو سطح اين بازى هست من که هر چى بازى ميکنم سير نميشم ازش فوق العاده است طراحى محيط بى نظير داستان پر عمق و معنا دار و گيم پلى اعتياد آور براى من که تا الان از بهترين هاى نسل هشتم بوده و ديسک گوتى رو آرشيو کردمش

• Like
Reactions: (STALKER) and S@nic

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,578
من همون اولی که اومد خریدمش یادش بخیر و خود من ده دقیقه بازی نکردم دلمو زد و کنار گذاشتم بعد دوماه و نیم سه ماه باز رفتم از اول شروع کردم و چنان معتادش شدم که برای من نماد PS4 هستش این بازی.
راهنمایی : اسلحه اولیه برای تازه کار تبر هستش ، تا وقتی که مهارت پیدا کنید و قدرتهاتون هم بالاتر بره...

• Like
Reactions: S@nic and rezab

S@nic

کاربر سایت
Feb 27, 2006
238
من همون اولی که اومد خریدمش یادش بخیر و خود من ده دقیقه بازی نکردم دلمو زد و کنار گذاشتم بعد دوماه و نیم سه ماه باز رفتم از اول شروع کردم و چنان معتادش شدم که برای من نماد PS4 هستش این بازی.
راهنمایی : اسلحه اولیه برای تازه کار تبر هستش ، تا وقتی که مهارت پیدا کنید و قدرتهاتون هم بالاتر بره...
این اسلحه اولیه رو چجوری باید بگیریم ؟ تبر چجوری آزاد میشه ؟

ahmadmdp

کاربر سایت
May 22, 2015
359
نام
ahmad

همه همینطوریم
منم دفعه اول دیسک رو خریدم بعد چند روز با کلی ضرر فروختم
ولی وقتی دیدم اینقدر از بازی تعریف میکنن دوباره خریدمو دیدم عجب شاهکاریه این بازی، شاید باورت نشه انقدر این بازی خوبه که سه باره هم خریدمش

و به نظرم بهترین بازی هست که تا بحال بازی کردم

• Like
Reactions: rezab and S@nic

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,578
این اسلحه اولیه رو چجوری باید بگیریم ؟ تبر چجوری آزاد میشه ؟
اول از اون جونور مسخره تو سرداب بخور و بمیر بعد دوباره زنده میشی از پله های حیاط بالا که میری اون اجنه ها بهت سلاح گرم و سرد پیشنهاد میدن همون اول بازیه دیگه!!

rejhna

کاربر سایت
Jan 6, 2009
425
سلام دوستان من هم تازه این بازی رو گرفتم لطفا راهنمایی کنین بهترین اسلحه سرد برای شروع کدومه و آیا این بازی چیزی بنام سیو داره چون یک ساعت هم بازی کنی دوباره به سر جای اولش بر میگرده و تمام امتیازات صفر و دشمنات دوباره زنده میشن.

reza_cowboy

کاربر سایت
Jan 31, 2012
1,177
نام
رضا
سلام دوستان من هم تازه این بازی رو گرفتم لطفا راهنمایی کنین بهترین اسلحه سرد برای شروع کدومه و آیا این بازی چیزی بنام سیو داره چون یک ساعت هم بازی کنی دوباره به سر جای اولش بر میگرده و تمام امتیازات صفر و دشمنات دوباره زنده میشن.
سلاح اولیه بازی من بهت پیشنهاد میدم تبر برداری چون وقتی در حالت دوم ازش استفاده کنی تقریبا همه دشمنان بازیو به 1 متر عقب پرت میکنه با ضربه چرخش که میزنه{برا حفظ حریم امنیت}اما اگه با این سبک بازی آشنایی داری و حرفه ای میخوهای عمل کنی اون سلاح تیغه دار بگیر بخاطر سرعت بالاتر و اینکه تو حالت دومش نیاز نداره 2 دستی حمل بشه و میتونی با دست دیگه مشعل مثلا حمل کنی.....سلاح گرم هم که انتخابی هست بین شاتگان و تک تیر که همونطور میشه از اسم حدس زد شاتگان تو فاصله نزدیک قدرت داره و تک تیر هم تو فاصله دور و هم نزدیک البته تو فاصله نزدیک مشخصا شاتگان دیمیج بیشتری میده ولی با هر 2 سلاح گرم کار اصلی یعنی پری کردن رو براحتی میشه انجام داد{شاتگان راحتتر}

دشمنا تو بازی با کشتنشون بلاد و آیتم میگیری که میشه برا لول آپ استفاده کرد و فقط باسهای بازی هستن که ریسپاون نمیشن و تمام دشمنان بازی ریسپاون میشن البته این نکته رو به یاد داشته باش که نیاز نیست دشمنان بازی همیشه بکشی چون فرار همیشه انتخابش موجوده اما اگه بکشی و خوب بلاد جمع کنی لول آپ راحتتر میشی و جلوتر به مشکل بر نمیخوری

سیو هم که تو بازی همون چراغهای هستن که میبرنت به حالت رویا و با پیدا کردن مسیرهای مختلف میتونی همیه میانبرهای خوبی بزنی به شرط گشتن تو محیط و باز کردن در و مسیرهایی که از طرف دیگه باز میشن برا استفاده ها

• Like
Reactions: D_grayman

rejhna

کاربر سایت
Jan 6, 2009
425
سلاح اولیه بازی من بهت پیشنهاد میدم تبر برداری چون وقتی در حالت دوم ازش استفاده کنی تقریبا همه دشمنان بازیو به 1 متر عقب پرت میکنه با ضربه چرخش که میزنه{برا حفظ حریم امنیت}اما اگه با این سبک بازی آشنایی داری و حرفه ای میخوهای عمل کنی اون سلاح تیغه دار بگیر بخاطر سرعت بالاتر و اینکه تو حالت دومش نیاز نداره 2 دستی حمل بشه و میتونی با دست دیگه مشعل مثلا حمل کنی.....سلاح گرم هم که انتخابی هست بین شاتگان و تک تیر که همونطور میشه از اسم حدس زد شاتگان تو فاصله نزدیک قدرت داره و تک تیر هم تو فاصله دور و هم نزدیک البته تو فاصله نزدیک مشخصا شاتگان دیمیج بیشتری میده ولی با هر 2 سلاح گرم کار اصلی یعنی پری کردن رو براحتی میشه انجام داد{شاتگان راحتتر}

دشمنا تو بازی با کشتنشون بلاد و آیتم میگیری که میشه برا لول آپ استفاده کرد و فقط باسهای بازی هستن که ریسپاون نمیشن و تمام دشمنان بازی ریسپاون میشن البته این نکته رو به یاد داشته باش که نیاز نیست دشمنان بازی همیشه بکشی چون فرار همیشه انتخابش موجوده اما اگه بکشی و خوب بلاد جمع کنی لول آپ راحتتر میشی و جلوتر به مشکل بر نمیخوری

سیو هم که تو بازی همون چراغهای هستن که میبرنت به حالت رویا و با پیدا کردن مسیرهای مختلف میتونی همیه میانبرهای خوبی بزنی به شرط گشتن تو محیط و باز کردن در و مسیرهایی که از طرف دیگه باز میشن برا استفاده ها
ممنون از راهنماییتون.

• Like
Reactions: D_grayman

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر