PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

mostafaamiri

کاربر سایت
Feb 3, 2012
793
نام
مصطفی
دوستان براي dlc بايد level چند باشيم؟ اصلا ارزش داره من بازي رو دوباره برم برا dlc?
قبلا يه بار تموم كردم. الان يه ريجن ديگه خريدم با dlc . از اول سخته برام...

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
دوستان براي dlc بايد level چند باشيم؟ اصلا ارزش داره من بازي رو دوباره برم برا dlc?
قبلا يه بار تموم كردم. الان يه ريجن ديگه خريدم با dlc . از اول سخته برام...
اصلا تو بازی کردن دی ال سی شک نکن چون خیلی از بازی اصلی هم بهتره تو ng با لول 70 دی ال سی خوبه که بری برای ng+ هم لول 100 الی 110 به بالا کافیه چون کلا دی ال سی خیلی سخت تر از بازی اصلیه برای اینکه وارد دی ال سی هم بشید شما باید تا باس ویکار آملیا برید باس رو بزنید بعد برگردید تو هانتر دریم آیتم مورد نظر رو از مسنجر ها بگیرید
اونی که تو کلینیک هست رو گرفتم wet nurseهم بزنم یکی میگیریم میشه دوتا
الان میتونم برگردم old work shop اون یکی رو بردارم یا دیگه نمیشه؟
آره هر موقع بری اون بند ناف تو old work shop موجوده

Milad_HW

کاربر سایت
Feb 3, 2012
600
نام
میلاد
martyr logarius رو به سختی زدم واقعا اشکمو درآورد تا زدمش
سلام من تازه بازي رو گرفتم ميشه يه توضيحي در مورد شيش تا پارامتر آپگريد بدين و اين كه هر كدومش رو چ بخشي تاثير ميزارن؟ ممنون
داداش چند صفحه قبلو بخون منم پرسیدم دوستان جواب دادن صفحات 536 و 537

• Like
Reactions: Paradise Lost

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,979
نام
احمد
martyr logarius رو به سختی زدم واقعا اشکمو درآورد تا زدمش

داداش چند صفحه قبلو بخون منم پرسیدم دوستان جواب دادن صفحات 536 و 537
افرین، بنظرم سخت ترین باس بازی اصلی همین هست! البته در برابر باس های دی ال سی خیلی ناز و مظلوم هست :-( بنده سر orphan ضعف اعصاب گرفتم :-((((

Milad_HW

کاربر سایت
Feb 3, 2012
600
نام
میلاد
افرین، بنظرم سخت ترین باس بازی اصلی همین هست! البته در برابر باس های دی ال سی خیلی ناز و مظلوم هست :-( بنده سر orphan ضعف اعصاب گرفتم :-((((
نزدیک سه ساعت پاش بودم تا زدمش هرچی زنگوله تکون میدادم هیشکی نمیومد کمک :D آخرش تنهایی زدمش ولی خیلی حال داد:ar!

MAKEDREAM

کاربر سایت
Dec 21, 2013
367
martyr logarius زدنش خیلی سادست فقط باید با VA زدش . یه اسلحه قدرتی ترجیحا لودویک بردارید و Bolt Paper و Beast blood pallet هم آماده باشه . سه تا ریون Clawmark رو بندازید و فاز اولشو بزنید تا برسه به اونجا که اسلحشو میکوبه رو زمین و یه موج دایره ای قوی پخش میکنه . قبل از اینکه اون موجه رو بزنه برین پشتش و با ضربه قدرتی سنگین ( ترجیحا با لودویک ) بهش بزنید استان میشه ، اونجا اگه سه تا ریون Clawmark رو انداخته باشید ضربه VA که بهش میزنید بخش اعظم جونشو میبره و خیلی راحت میشه با یه va دیگه یا چند ضربه شمشیر کارشو یکسره کرد کلا ساده ترین راه واسه زدنش کانتر کردن و زدن VA بهش هستش

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
martyr logarius زدنش خیلی سادست فقط باید با VA زدش . یه اسلحه قدرتی ترجیحا لودویک بردارید و Bolt Paper و Beast blood pallet هم آماده باشه . سه تا ریون Clawmark رو بندازید و فاز اولشو بزنید تا برسه به اونجا که اسلحشو میکوبه رو زمین و یه موج دایره ای قوی پخش میکنه . قبل از اینکه اون موجه رو بزنه برین پشتش و با ضربه قدرتی سنگین ( ترجیحا با لودویک ) بهش بزنید استان میشه ، اونجا اگه سه تا ریون Clawmark رو انداخته باشید ضربه VA که بهش میزنید بخش اعظم جونشو میبره و خیلی راحت میشه با یه va دیگه یا چند ضربه شمشیر کارشو یکسره کرد کلا ساده ترین راه واسه زدنش کانتر کردن و زدن VA بهش هستش
دقیقا همینطوره زدنش البته نیازی به لودویک نیست:D خیلی راحته از همه باس ها هم راحت تر parry میشه (البته لیدی ماریا هم راحت parry میشه ) هر موقع هم شمشیرش رو کوبید رو زمین با گان بهش شلیک کنید :D من شخصا خیلی با زدن این داداشمون حال می کنم باحال می جنگه :D به نظر خود من تو بازی اصلی گرمن یکم از بقیه سخت تره (البته نه خیلی زیاد) صحنه مبارزه با گرمن هم خیلی عرفانیه کمر آدم می شکنه:D

• Like
Reactions: Milad_HW

reza_cowboy

کاربر سایت
Jan 31, 2012
1,177
نام
رضا
من بعد دارک سولز 3 اومدم بلادبورن تو 6 روز بازی پلات شد و حسابی جویدمش بدون کمک گرفتن از حتی 1 نفر تمام باسهارو زدم و تنها باسی که یهویی زنگوله زدم یکی اومد اون سگه تو چالیسی که نصف جونت کمه بود......فوق العاده بازی نسبت به دارک سولز آسونتره مخصوصا همین مارتیر لوگاریوس.......هی بهم میگفتن سخت و فلان و جرت میده از این حرفا منم خیلی میترسیدم اما چشمتون روز بد نبینه وقتی رفتم فایت دور دوم زدم هفت جدش اومد جلو چشاش فقط با 4 تا جون!!!
احساس میکنم تو این بازیها فقط و فقط حس ترس درونی خود ما جلومونو میگیره که نزاره در حد خودمون عمل کنیم وگرنه هیچ جلودارمون نیست اگه اراده داشته باشیم

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
من بعد دارک سولز 3 اومدم بلادبورن تو 6 روز بازی پلات شد و حسابی جویدمش بدون کمک گرفتن از حتی 1 نفر تمام باسهارو زدم و تنها باسی که یهویی زنگوله زدم یکی اومد اون سگه تو چالیسی که نصف جونت کمه بود......فوق العاده بازی نسبت به دارک سولز آسونتره مخصوصا همین مارتیر لوگاریوس.......هی بهم میگفتن سخت و فلان و جرت میده از این حرفا منم خیلی میترسیدم اما چشمتون روز بد نبینه وقتی رفتم فایت دور دوم زدم هفت جدش اومد جلو چشاش فقط با 4 تا جون!!!
احساس میکنم تو این بازیها فقط و فقط حس ترس درونی خود ما جلومونو میگیره که نزاره در حد خودمون عمل کنیم وگرنه هیچ جلودارمون نیست اگه اراده داشته باشیم
دی ال سی رو هم بازی کردی ؟؟؟ به نظرم دی ال سی بلادبورن به همراه artorias of the abyss دارک سولز 1 بهترین بسته های الحاقی سری هستند
به نظر خود منم بلادبورن خیلی راحت تر از سری سولز بود (البته دارک سولز 3 هم راحته ) یکی از دلایلش اینه که سرعت هیل کردن تو بلادبورن خیلی زیاده زیر نیم ثانیه می تونی هیل کنی در صورتی که تو سری سولز (دارک سولز 1 و 2 ) سرعت هیل کردن خیلی کمتره و همین اذیت می کنه (خصوصا تو دارک 2 با اون سیستم استفاده از استوس فلسک هاش~X() یکی دیگه از دلایله ساده تر بودنش به نظرم نبود سیستم poise تو بازیه همین نبود سیستم poise باعث میشه تقریبا تمام دشمنای بازی با ضربه خوردن از شما یه حالت عدم تعال بهشون دست بده که اینطور راحت تر میشه زدشون این سیستم poise تو دارک سولز 3 هم غیر فعاله و باعث شده بازی خیلی راحت تر بشه
منم یه جورایی موافقم ترسیدن از بازی و باس هاش ممکنه جلومون رو بگیره وگرنه این سری بازی فقط نیاز به تمرکز دارند

• Like
Reactions: mehrdadb3

Ehsanna

کاربر سایت
May 29, 2009
386
نام
احسان
ببخشید که میپرسم va یعنی چی؟؟

MAKEDREAM

کاربر سایت
Dec 21, 2013
367
[

بازی برای بار اول برای دوستانی که تجربه سری سولز رو دارند آسونه ولی اگه میخوای بازی بهت لذت بده یه شش هفت باری بازی رو اسپید ران تمام کن تا به آخرین درجه سختی بازی برسی اون زمان هستش که بازی خیلی لذت بخش تره و ضرباتی که از باس ها میخوری هم قوی تره

mehrdadb3

کاربر سایت
Nov 15, 2007
629
[

بازی برای بار اول برای دوستانی که تجربه سری سولز رو دارند آسونه ولی اگه میخوای بازی بهت لذت بده یه شش هفت باری بازی رو اسپید ران تمام کن تا به آخرین درجه سختی بازی برسی اون زمان هستش که بازی خیلی لذت بخش تره و ضرباتی که از باس ها میخوری هم قوی تره

منم امروز بازی رو سری اول تموم کردم گرمن و moon presence رو زدم فقط نمیدونم چرا بلاد اکو هام پرید وقتی گرمن رو زدم باس بعدی اومد صفر شد بلاد اکو هام میخواستم برگردم هانترز دریم ولی نزاشتش منم دیگه زدمش همون موقعه متاسفانه بازی پلات نشد بخاطر اینکه تو بازی ایلین رو کشتم
حالا رفتم تو ng+ سوالم اینه که دیگه تو بازی جم های قویتر پیدا نمیشن همون جم های قبلی رو میدن بهمون arcane رو هم زیاد کنم تاثیری نداره ؟ برای گرفتن جمهای قویتر باید برم دانجن ها رو تموم کنم؟
و این سلاح Chikage چطوره خوبه؟ دیدم مثل اینکه میشه تو دانجن ها بگیرمش کدوم دانجن میتونم پیداش کنم این و سلاح گرمن رو Burial Blade
تو دانجن ها چنتا بلاد راک میتونم بگیرم کدوم سلاح ها ارزش بیشتری دارن برای اپگرید به اخرین درجه الان تبر و لودویگم اخرین درجه هستن
و این ورژن Uncanny and Lost سلاح ها چی هستن و چه فرقی دارن؟
اگر از این سلاح استفاده کردید بهم بگید چطور هستش Beast Cutter چون تو حالت دومش رنجه بالایی داره مثل شلاق ممیمونه و همینطور Rakuyo

آخرین ویرایش:

MAKEDREAM

کاربر سایت
Dec 21, 2013
367
منم امروز بازی رو سری اول تموم کردم گرمن و moon presence رو زدم فقط نمیدونم چرا بلاد اکو هام پرید وقتی گرمن رو زدم باس بعدی اومد صفر شد بلاد اکو هام میخواستم برگردم هانترز دریم ولی نزاشتش منم دیگه زدمش همون موقعه متاسفانه بازی پلات نشد بخاطر اینکه تو بازی ایلین رو کشتم
حالا رفتم تو ng+ سوالم اینه که دیگه تو بازی جم های قویتر پیدا نمیشن همون جم های قبلی رو میدن بهمون arcane رو هم زیاد کنم تاثیری نداره ؟ برای گرفتن جمهای قویتر باید برم دانجن ها رو تموم کنم؟
و این سلاح Chikage چطوره خوبه؟ دیدم مثل اینکه میشه تو دانجن ها بگیرمش کدوم دانجن میتونم پیداش کنم این و سلاح گرمن رو Burial Blade
تو دانجن ها چنتا بلاد راک میتونم بگیرم کدوم سلاح ها ارزش بیشتری دارن برای اپگرید به اخرین درجه الان تبر و لودویگم اخرین درجه هستن
و این ورژن Uncanny and Lost سلاح ها چی هستن و چه فرقی دارن؟
اگر از این سلاح استفاده کردید بهم بگید چطور هستش Beast Cutter چون تو حالت دومش رنجه بالایی داره مثل شلاق ممیمونه و همینطور Rakuyo

بهترین جم های بازی و چالیسی که در اون هست در این لینک مشخصه
Individual Blood Gems | Bloodborne Wiki
در کل طبق لولت در بازی جم هایی که میگیری قوی تر میشه ولی در حالت کلی بهترین جم های بازی در اون لینک بالا داده شده . بهترین جم ها توی چالیس ها هستش
من از Chikage استفاده نکردم . در حالت کلی بهت بگم نباید بخونی که مصلا فلان طرف میگه فلان اسلحه خوبه یا بده چون باید اون اسلحه با سبک بازیت سازگار باشه . یعنی ممکنه بگیم این اسلحه فوق العادست ولی تو اصلا نتونی باهاش کار کنی پس باید خودت ببینی با کدوم یک از اسلحه های بازی راحت تر میتونی بازی کنی و پیش بری
شکل معمول اسلحه Burial Blade رو بعد از اینکه باس گرمن رو زدی میتونی با 60 هزار بلاداکو از هانتر دریم بخری
شکل معمول اسلحه Chikage هم باید توی منطقه Cainhurst Castle پیش ملکه به فرقه Cainhurst Vilebloods بپیوندی بعدش میتونی با 50 هزار بلاد اکو از هانتر دریم بخریش
دانجن هایی که توش میتونی بلادراک بگیری رو به طور کامل چند صفحه پیش به همراه گلیف گذاشتم برگردی صفحات پیشین پیدا میکنی . هر اسلحه ای رو بیخود آپگرید نکن بلکه ببین کدوم اسلحه واقعا به کارت میاد و آپگریدش کن
در مورد Uncanny and Lost هم فرقشون توی جمی هستش که روش استفاده میکنی یعنی وقتی میری توی قسمت جم میبینی که شکل جم ها به صورت های مختلف هستش . این ها هم فرقشون توی ترکیب جم هاییه که روشون میندازی
من از Beast Cutter استفاده کردم ولی خوشم نیومد و خیلی سریع گذاشتمش ، Rakuyo هم شمشیر خوبیه سرعت خوبی هم داره و توی pvp هم بعضی بازیکنا اینو برمیدارن میتونی ازش استفاده کنی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر