PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,799
اقا تو اون مرحله که یه کالسکه میاد سوار میشید می برتمون به مرحله برفی من رفتم ولی هیچ کالسکه ای نمیاد سوارم کنه باید چیکار کرد ؟

Milad_HW

کاربر سایت
Feb 3, 2012
600
نام
میلاد
father gascoign که راحته زدنش کافی پشت قبرا گیرش بندازین اونوقت راحت میزنیش حالا باید بری یه باس چموش رو بزنی که یکمی سخته زدنش Blood-starved Beast :ar!:D
داداش همین الان این باس رو دفعه اول زدم البته ناگفته نماند با کمک آلفرد وقبلش هم حسابی لول آپ کرده بودم:D

• Like
Reactions: mehrdadb3

mehrdadb3

کاربر سایت
Nov 15, 2007
629
داداش همین الان این باس رو دفعه اول زدم البته ناگفته نماند با کمک آلفرد وقبلش هم حسابی لول آپ کرده بودم:D
افرین من خودم یه 7 8 باری سوختم فقط دفعه اول با الفرد رفتم ولی وسطش مرد درست جایی که وحشی میشد من موندمو اون :D بعدش هم منم سیستم قفل کردن روش رو استفاده نمیکردم اینطور میشد که میزدمش میرسوندم به 2 ضربه اخر وحشی حمله میکرد بهم میکشتم دیگه اخر سر روش قفل کردم وقتی خونش رسید به اون اخرش 2 تا کوکتل انداختم روش خلاصش کردم \m/
ولی لولت رو ببری بالا خیلی تاثیر داره تو زدن باسها. بعد از اون وحشی من اینکارو کردم تقریبا بقیه باسهای بازی بجز DLC که هنوز نرفتم همون دفعه اول زدم

اقا تو اون مرحله که یه کالسکه میاد سوار میشید می برتمون به مرحله برفی من رفتم ولی هیچ کالسکه ای نمیاد سوارم کنه باید چیکار کرد ؟

فکر کنم باید یه دعوتنامه بگیری تا کالسکه بیاد دنبالت
مثل اینکه باید بری تو کلینیک بگیریش یا برش داری

Last edited by a moderator:

evil dead

کاربر سایت
Aug 2, 2007
42
نام
M
این بازی چرا اینقدر خوبه؟؟؟؟>:D<واقعانم باید قلقش بیاد دستت تا بشه از هر بار مردنم لذت برد...یک سالی بود خریده بودمش ولی به خاطره مشغله کاری نمیشد درستو حسابی بازیش کرد ولی الان این شده مشغلم:Dمنه خلوچل رفتم یکی دیگه هم از این بازی رو گرفتم از بس قشنگه:D

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
خون جلو چشامو گرفته زدم vicar ameila هم نابود کردم :ar!:D
اگه دی ال سی رو داری منتظر نظرت در مورد اورفان و لودویک هم می مونم:D اگه هم دی ال سی رو نداری همه باس ها رو همینطوری تا آخر کتلت می کنی میره:D چون بازی اصلی باس خیلی چالش برانگیزی نداره
ایشالا شبا خواب اورفان رو ببینی:D

mahabad

کاربر سایت
Dec 14, 2010
1,427
نام
رحمان
اگه دی ال سی رو داری منتظر نظرت در مورد اورفان و لودویک هم می مونم:D اگه هم دی ال سی رو نداری همه باس ها رو همینطوری تا آخر کتلت می کنی میره:D چون بازی اصلی باس خیلی چالش برانگیزی نداره
  • Ludwig The Holy Blade که عشقه به نظرم سختترین باس بازی همینه

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
  • Ludwig The Holy Blade که عشقه به نظرم سختترین باس بازی همینه
با اختلاف بهترین باس بازیه :D نمی دونم چرا همه جا لیدی ماریا رو بهترین می دونند به نظر من لیدی ماریا باس به شدت اورریتیه هیچ نکته خاصی نداره نه دیزاین خیلی خارق العاده ای داره نه خیلی سخته ولی لودویک معرکه است دیزاینش عالیه:D کات سین دومیش که شمشیرش رو بیرون میاره خداست:D با اون صدای خستش :D
کلا خیلی باسه و بعد از اورفان سخت ترین باس هم هست

Masta_killa

کاربر سایت
Feb 10, 2016
364
نام
Masta_killa
با اختلاف بهترین باس بازیه :D نمی دونم چرا همه جا لیدی ماریا رو بهترین می دونند به نظر من لیدی ماریا باس به شدت اورریتیه هیچ نکته خاصی نداره نه دیزاین خیلی خارق العاده ای داره نه خیلی سخته ولی لودویک معرکه است دیزاینش عالیه:D کات سین دومیش که شمشیرش رو بیرون میاره خداست:D با اون صدای خستش :D
کلا خیلی باسه و بعد از اورفان سخت ترین باس هم هست
نمیدونم چرا ولی اورفان رو خیلی دوست نداشتم دیزاینشو:D برای من باس راحت تری بود نسبت به لودویگ:D

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
نمیدونم چرا ولی اورفان رو خیلی دوست نداشتم دیزاینشو:D برای من باس راحت تری بود نسبت به لودویگ:D
قطعا اورفان بهترین باس نیست دیزاینش خوبه ولی معرکه نیست و داستان پشتش هم اون طوری که باید و شاید خفن نیست به نظر من گرمن هم باس بهتری از اوفانه چه برسه به لودویک ولی به نظرم سخت ترینشون همین اورفان بود رسما پوست آدمو می کند شاید اگه parry و backstab نمیشد اصلا نمیشد زدش
اورفان بعد از اورستین و اسماگ و مانوس سومین باس سختیه که تو کل سری باهاش روبرو شدم(حتی برای من از fume knight هم سخت تر بود دیگه ببین چه کوفتی بود این بشر :D)

Milad_HW

کاربر سایت
Feb 3, 2012
600
نام
میلاد
نه ندارم Dlc رو:D جدا باید بگیرم؟به بازی اصلی احتیاج داره یا جداست کلا؟

• Like
Reactions: Pyramid Head

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
نه ندارم Dlc رو:D جدا باید بگیرم؟به بازی اصلی احتیاج داره یا جداست کلا؟
آره دی ال سی جداست نیاز هم به بازی اصلی داره چون در طی روند بازی وارد دی ال سی میشید (بعد از زدن ویکار آملیا)
به نظر من بلادبورن اگه اولد هانتر رو نداشت نصفه اینی که الان ارزش داره رو هم ارزش نداشت:D

m49663

کاربر سایت
Sep 27, 2010
653
نام
علیرضا
من یک ماهه بازی رو پلات کردم کد تم مخصوص پلات برام نیومد!
من چتد روز پیش پلات کردم فرداش اومد . منتهی دارکسولزم پلات کردم نمیدونم اونم داره همچین چیزی یا نه چون الان دو روزه که گذشته و چیزی نیومده

• Like
Reactions: Paradise Lost

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر