PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,939
نام
احمد
سلام دوستان
یه مشکل جدید توی بازی برام پیش اومده اگه ممکنه راهنمایی کنید
من به اینترنت کانتکت میشم تا باس مرحله altar of despair
رو رد کنیم
زنگ رو میزنم و به کمکم میان
وارد محیط باس میشیم و درگیر میشیم
نزدیکیهای اینکه باس در حال فنا هست یه هو از بازی میاد بیرون. چندین بار هم اینجوری شده با چند تا بازیکن متفاوت
یه بار یکی از بازیکنایی که باهام بازی میکرد پیام داد که اکانتت مشکل داره
به نظرتون مشکلش چیه؟؟؟
ممکنه اکانتم هک شده باشه؟؟
یا از اینترنت هست
ممنون اگه راهنمایی کنید.
راستی یه نکته دیگه هم هست ..... با اینکه لول آپ کردم و خون و استقامتم خوب هست...وقتی کانکنت میشم با بازیکنای دیه یه بار صفحه روشن و خاموش میشه بعدش خونم نصف شده!!!!!! و همونجوری باید بریم واسه درگیری با باس
ببین اکانتت رو کنسول اکتیو هست، در ضمن این مشکلات فکر کنم برای خود بازی باشه، بنده هم همیشه این مشلات رو داشتم، تا به یکی برای کمک ، یا pvp وصل میشدم بازی مینداخت بیرون، باید تایم اوت نداشته باشه اینترنتت.

• Like
Reactions: Ehsanna

Ehsanna

کاربر سایت
May 29, 2009
386
نام
احسان
ببین اکانتت رو کنسول اکتیو هست، در ضمن این مشکلات فکر کنم برای خود بازی باشه، بنده هم همیشه این مشلات رو داشتم، تا به یکی برای کمک ، یا pvp وصل میشدم بازی مینداخت بیرون، باید تایم اوت نداشته باشه اینترنتت.
اکانتم پرایوته آره
نمیدونم والا....ینی مشکل از اینترنته؟؟؟
ینی مشکل از اکانت نیست؟؟
هک نشدم؟؟
چطور میتونم بفهمم هک شدم یا نه؟؟

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,939
نام
احمد
اکانتم پرایوته آره
نمیدونم والا....ینی مشکل از اینترنته؟؟؟
ینی مشکل از اکانت نیست؟؟
هک نشدم؟؟
چطور میتونم بفهمم هک شدم یا نه؟؟
این که وصل میشن و دوباره میرن تو دنیای خودشون به طور نا خود اگاه، چیزی غیر طبیعی نیست، بنده خودم خیلی زیاد باهاش مواجه شدم. و مشکل از تایم اوت هست.
در مورد اکانت هم تو سایت سونی، ببین رو کنسولت اکتیو هست، اگه اره پس مشکلی نیست :-)

mehrdadb3

کاربر سایت
Nov 15, 2007
623
باورم نمیشه father gascoign هم زدم :D وقتی شروعش کردم فکرشم نمیکردم یدکنه باس هم بزنم چه برسه به دوتا:D
father gascoign که راحته زدنش کافی پشت قبرا گیرش بندازین اونوقت راحت میزنیش حالا باید بری یه باس چموش رو بزنی که یکمی سخته زدنش Blood-starved Beast :ar!:D

• Like
Reactions: Milad_HW

Milad_HW

کاربر سایت
Feb 3, 2012
600
نام
میلاد
father gascoign که راحته زدنش کافی پشت قبرا گیرش بندازین اونوقت راحت میزنیش حالا باید بری یه باس چموش رو بزنی که یکمی سخته زدنش Blood-starved Beast :ar!:D
نسبتا راحت بود ولی وقتی تغییر شکل میداد خیلی وحشی می شد :D

• Like
Reactions: mehrdadb3

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
نسبتا راحت بود ولی وقتی تغییر شکل میداد خیلی وحشی می شد :D
سعی کن parry کردن رو یاد بگیری برو روی دشمنای عادی بازی یکم تمرین کن (مثلا غول ها گزینه خوبی برای parry کردن هستند ) خیلی بدرد بخوره

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
اینجا کی بود میگفت دی آل سی رو با لول 75 تموم کرده؟مفتخرم اعلام کنم دی آل سی رو با لول 178 تو ng تموم کردم :))
من بودم گفتم ب لول 75 تمومش کردم :D احتمالا با یه va روی اورفان نصف جونش رو میبردی:D

• Like
Reactions: GHOST OF SPART

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,939
نام
احمد
نیو گیم پلاس هفت رو تموم کردم رسیدم به نیو گیم پلاس هشت، سختی بازی یمکم بی مز شده بنظرم اینجا ؟ اخه هر دشمنی با یک ضربه زدن بهت به درک واصلت میکنه :D اخه ما این همه لول اپ کردیم اخرش به اینجا برسیم |-:
4vzp_untitled.png

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
نیو گیم پلاس هفت رو تموم کردم رسیدم به نیو گیم پلاس هشت، سختی بازی یمکم بی مز شده بنظرم اینجا ؟ اخه هر دشمنی با یک ضربه زدن بهت به درک واصلت میکنه :D اخه ما این همه لول اپ کردیم اخرش به اینجا برسیم |-:
4vzp_untitled.png
به نظرم زیادی vitality و endurance رو بالا بردی فکر می کنم بالای 45 الی 50 دیگه افزایش این دو تا زیاد تاثیر آنچنانی نداره باید strength و skill رو تا لول 99 می بردی اینطوری خیلی از باس ها با یک الی 2 تا va می میرند
راستی از ng+7 به بعد دیگه بازی سخت نمیشه

• Like
Reactions: Paradise Lost

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,939
نام
احمد
به نظرم زیادی vitality و endurance رو بالا بردی فکر می کنم بالای 45 الی 50 دیگه افزایش این دو تا زیاد تاثیر آنچنانی نداره باید strength و skill رو تا لول 99 می بردی اینطوری خیلی از باس ها با یک الی 2 تا va می میرند
راستی از ng+7 به بعد دیگه بازی سخت نمیشه
احساس میکنم بازی خیلی سخت شده، اول این که با یک ضربه میزنند میمیرم، دوم حرکاتشون خیلی سریع تر شده نسبت به قبل :D

• Like
Reactions: Pyramid Head

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
احساس میکنم بازی خیلی سخت شده، اول این که با یک ضربه میزنند میمیرم، دوم حرکاتشون خیلی سریع تر شده نسبت به قبل :D
حرکاتشون هیچ تغییری با همون دفعه اول هم نکرده فقط جونشون بیشتر میشه و میزان آسیبی که می زنند بیشتر میشه (تا ng+7 ) تو ng+7 هم دیگه تقریبا همه باس ها تک ضربه میشن پس بهتره ضربه نخوری:D
ولی بازم میگم زیادی hp و استامینا رو بالا بردی :D

• Like
Reactions: Paradise Lost

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,939
نام
احمد
حرکاتشون هیچ تغییری با همون دفعه اول هم نکرده فقط جونشون بیشتر میشه و میزان آسیبی که می زنند بیشتر میشه (تا ng+7 ) تو ng+7 هم دیگه تقریبا همه باس ها تک ضربه میشن پس بهتره ضربه نخوری:D
ولی بازم میگم زیادی hp و استامینا رو بالا بردی :D
درسته دقیقا، باس ها دقیقا با یک ضربه میکشند :( کاش بلاد هم مثل دارک ریست لول داشت...:-"

• Like
Reactions: Pyramid Head

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر