Bloodborne [پست اول حتماً خوانده شود]

گفتگو در 'PS4 Games' ایجاد شده توسط BARDI YA, ‏Jun 10, 2014.

بهترین بازی میازاکی-سان؟

1. Demon's Souls

7.8%
  2. Dark Souls

25.0%
  3. Bloodborne

67.3%
  1. کاربر سایت

نام:
    بردیا
    Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
    بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
    SCE Japan Studio
    From Software
    توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
    در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
    در مورد ریجن ممنوع!
    در مورد قیمت بازی ممنوع!
    در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش: ‏Mar 29, 2015
    MAKEDREAM, Pedram HL, voldmort و 7 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  2. کاربر سایت

گرفتن کورد ها ترتیب خاصی داره ؟ مثلا تا کورد اریانا رو نگیری کورد کلینیک ازاد نمیشه . یا بدون ترتیب هر کدومو هر وقت برم سراغش فرقی نمیکنه ؟

3. کاربر سایت

ترتیب خاصی نداره . هر CORD برای خودش زمان جداگانه و محل خاص خودشو داره . ترتیب بدست آوردنشون هم بارها و بارها توی صفحات پیش توضیح داده شده بگردی پیدا میکنی

4. کاربر سایت

نام:
    فرهاد
    یه تعداد در داخل بازی هست اینارو چطوری میشه بازشون کرد ؟ من تقریبا آخرای بازیم اما اینها رو نتونستم بازم کنم

برای مثال یه در تو منطقه لامپ کاتدرال هست ! اوجا که به سمت پایین پله ها میریم ! یه در هم تو طبقه بالایی workshop هست

5. کاربر سایت

اون در کوچیک پایین پله های لامپ کاتدرال وارد بعد از اینکه باس سمی Blood-Starved Beast رو زدی باز میشه . اون در طبقه بالای قفل شده ، در قفل شده منطقه Upper Cathdral ward هستش . کلیدشو باید از منطقه Yhargul unseen village بگیری . توی صفحات پیشین به همراه عکس توضیح دادم محلشو بگرد پیدا میکنی

farhad_fr2 این نوشته را Like کرده است.
  6. کاربر سایت

نام:
    فرهاد
    Blood-Starved Beast این باس رو خیلی وقته زدم !

اینو ببین این درو میگم

آخرین ویرایش: ‏Jun 29, 2017
  7. کاربر سایت

من الان که ایلین رو کشتم حتی اگر برم هنریک رو هم بکشم دیگه ست لباسش رو بهم نمیده درسته باید تو دور بعدی ng+ بگیرمش

ehsan M این نوشته را Like کرده است.
  8. کاربر سایت

این در همیشه قفله . از طرف سازندگان هم توضیحی داده نشده . در مهمی هم نیست . پشت این در همون محلی هستش که اوایل بازی باس CLERIC BEAST رو در انتهای اون پل زدی

تا قبل از باس ROM اگه بکشیش میتونی ریون Heirs رو ازش بگیری و ست لباسش هم توی فروشگاه Insight هانتر دریم آزاد میشه . اگه هنوز ROM رو نزدی برو Tomb of Odeon و این قضیه رو چک کن

mehrdadb3 و farhad_fr2 این نوشته را Like کرده اند.
  9. کاربر سایت

اقا رفتم Tomb of Oden ولی هنریک نبودش رفته بودش فکر کنم بدون لباس اون باید برم سراغ باس Darkbeast Paarl فقط اینکه گفتید قبل کشتن باس عنکبوت بزارم کیسه بدستا من بگیرن ببرن اون زندان ایتماش رو بگیرم یعنی وقتی باس عنکبوت رو بکشم برم اونجا یسری ایتمایه دیگه بهم میده یا نه ؟

10. کاربر سایت

نه دیگه بعد از کشتن باس عنکبوت دیگه نمیتونی از طریق کشتن شدن توسط اون گونی بدستا بری اونجا ولی بعد از زدن rom میری yharguls unseen village که در ادامه اون به این منطقه و زندان و npc آدلا و باس فرعی دارک بیست پال و... دسترسی پیدا میکنی ولی یسری از موارد دیگه قابل دسترسی نیست بهتره قبل کشتن رام یه بار بری اونجا و منطقه رو کامل پاکسازی کنی و بگردی

mehrdadb3 این نوشته را Like کرده است.
  11. کاربر سایت

تشکر رفتم منطقه رو پاکسازی کردم باس دارک بیست هم اسون بود همون دفه اول زدمش و ادلا رو هم باهاش صحبت کردم گفت یه جایه امن معرفی کن چیزی بهش نگفتم یجا خوندم زده بود اگر بفرستیش oden بعدن اریانا رو میکشه یا بچش رو یه همچین چیزی درسته منم نفرستادمش اونجا
    تو یه ویدئو تو یوتیوب دیدم گذاشته بود تو همین منطقه کتدرال طرف با شخصیت زن فکر میکنم لوفسکا بود بازی میکرد و رفت پیش گونی به دست و اون فرستادش زندان این جریانش چیه؟

آخرین ویرایش: ‏Jun 30, 2017
  12. کاربر سایت

نام:
    رحمان
    اوووووووووووووف
    بلاخره پلاتش کردم
    :>:>:>:>

Paradise Lost و Jack cooper این نوشته را Like کرده اند.
  13. کاربر سایت

آدلا در صورتی آریانا رو میکشه که بیشتر از سه بار خون آریانا رو ازش بگیری . اگه کمتر از این تعداد بگیری و یه جا باشن مشکلی نیست با هم کنار میان ! ( یاد بگیر تو هیچ کجای دنیا نمیتونی دو خانم محترم رو یکجا نگه داری :D )
    لوفسکا قابل بازی نیست هیچکدوم از چهره های بازی قابل بازی نیستند . چهره کاراکتر خودتو میتونی همون اول بازی بسازی و احتمالا طرف شکل هانترشو به صورت زن در آورده و ست لباسی که واسش گذاشته فکر کردی لوفسکا هستش

تبریک میگم . منم تنها بازی که پلات کردم همین بلادبورن هستش !

mahabad و mehrdadb3 این نوشته را Like کرده اند.
  14. کاربر سایت

اخه شمشیر دستش هم مثل شمشیر لوفسکا بود حالا بگذریم از این اون ادلا تاثیری داری اومدنش یا نه چون دوباره باید برگردم اونجا اگر نه که برم برای ادامه بازی کشتن عنکبوت بعدش برم برای باس The One Reborn یا برم NIGHTMARE FRONTIE و amygdalia فرقی داره ترتیبش ؟
    و خون اریانا تاثیر یا ویژگی خاصی رو هانترم داره که ادلا ناراحت میشه زیادی ازش بگیرم :D ؟

آخرین ویرایش: ‏Jul 1, 2017
  15. کاربر سایت

من یه اشتباه کردم بلوری با دی السی رو داشتم فروختم رفت البته بازی رو پلات کردم اما مگه عتش بلادبورن گذاشت بعد دنبال بازی میگشتم مگه دیگه بود تا اینکه یه جا سفارش دادم برام رجیون یک پلمپ گرفت بدون دی ال سی متاسفانه قبلی رجیون دو بود که سیوها بهم نمیخورن الان دارم از اول میرم حالا بماند یه کد دانجن بود تو دانجن اول اون کد رو زدم رفتم برا بازی تو یه قسمتش یه صندوق بود بازش کردم شمشیر لودویگ که عشق منه بود الان او کد رو کسی داره که من بدون دی ال سی به اون شمشیر برسم البته نا گفته نماند که فکر کنم اون دانجنو خود پلیرا ساخته بودن ممنو از دوستان

16. کاربر سایت

آدلا کلا دو تا آیتم داره . یکی خونش هستش Blood of Adella ، اون یکی هم اگه توی Hypogean Gaol یا وقتی فرستادیش Odeon بکشیش ، بهت ریون Oedon Writhe +1 رو میده که با هر Visceral Attacks به دشمنان ، یک تیر به تعداد تیرهات اضافه میشه . پیشبرد بازی کلا اونطوری هستش که خودت دوست داری . باس های فرعی رو هر زمانی دوست داشتی میتونی بزنی ولی باس های اصلی رو برای پیشبرد داستان بازی باید حتما بزنی . در مورد خون آدلا هم نه ، خون ضعیفیه و برای اوایل بازی شاید خوب باشه . وقتی میزنیش یه کوچولو به جونت اضافه میشه و برای مدت زمان بیست ثانیه به میزان کمی به جونت اضافه میشه . البته اگر خون آریانا رو ازش گرفته باشی نمیتونی خون آدلا رو ازش بگیری بهت میگه خون اون خانمه رو گرفتی خجالت نمیکشی از منم میخوای ؟ برو دیگه نبینمت . برو ترکش کن پاک شو بعد بیا پیش من . یه همچین چیزی میگه :D

شمشیر لودویک حالت Uncanny Holy Blade

توی چالیس Cursed and Defiled Pthumeru Root Chalice
    دو تا گلیف
    brkepzqq لایه اول
    bjs2rx72 لایه اول قبل از مرحله اصلی

شمشیر لودویک حالت Ludwig's Lost Holy Blade

چالیس های Isz Root Chalice و Sinister Isz Root Chalice
    سه تا گلیف
    6ig4ifre لایه سوم
    gc2nhw6u لایه اول
    9fzgw3ec لایه سوم

شکل معمولیشو هم در داخل بازی بعد از اینکه Radiant Sword Hunter Badge رو در بالاترین اتاق Healing Church Workshop در داخل یه جعبه گرفتی با قیمت 20 هزار بلاداکو میتونی از شاپ هانتر دریم بخری

Old Hunter و mehrdadb3 این نوشته را Like کرده اند.

این صفحه را به اشتراک بگذارید