PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
بعد از ماه ها رفتم سراغ بازی این بار با دی ال سی : دی
رو باس آخر یادمه دیگه ادامه ندادم حالا میشه قبل از این که باس رو بکشم Old Hunters رو تموم کنم؟
هانترز دریم آتیش گرفته...

M.hadi.71

کاربر سایت
Oct 10, 2016
102
بعد از ماه ها رفتم سراغ بازی این بار با دی ال سی : دی
رو باس آخر یادمه دیگه ادامه ندادم حالا میشه قبل از این که باس رو بکشم Old Hunters رو تموم کنم؟
هانترز دریم آتیش گرفته...
دیگه فرصت آخر واسه رفتن دی ال سی الانه بعد از اینکه باس آخر رو بزنی بازی میره رو حالت ng+

فرستاده شده از HUAWEI G750-U10ِ من با Tapatalk

M.hadi.71

کاربر سایت
Oct 10, 2016
102
سلام.ببخشید بعد از کشتن باس که یک سگ برقی هست و بعد از کشتنش یک درب رو به اولد یارنام باز میشه خون کاراکترم خودش کم میشه آنتی تود هم خوردم فایده نداره.چکار باید بکنم؟
حتما به جمی که بستی رو شمشیرت مربوط میشه جمهاتو عوض کن درست میشه

فرستاده شده از HUAWEI G750-U10ِ من با Tapatalk

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,808
یه راه حل خیلی ساده برای زدن باس Micolash هست . اصلا نیازی به مرحله سوم نیست . بعد از اینکه مرحله اول رو زدی و از اون پله ها بالا رفتی تعقیبش که میکنی میپره توی آینه . تنها کاری که باید الان بکنی اینه بری قبل از پایین پله ها توی اتاق از بالا با تفنگ با Bone marrow ash بزنیش . وقتی هم که این آیتم تمام شد و هنوز جون داشت با تیر معمولی اینقدر بزنش تا بمیره . من یه ویدیو گرفتم از گیم پلی خودم ببینی متوجه میشی . ساده و سریع

اخه اگه برم بالای اینه تو اتاق معلوم نیست اون موقع از همون اینه بیاد بیرون

MAKEDREAM

کاربر سایت
Dec 21, 2013
367
اخه اگه برم بالای اینه تو اتاق معلوم نیست اون موقع از همون اینه بیاد بیرون

ویدیو رو ببین دقیقا بهت میگه چیکار کنی . بعد از اینکه توی مرحله دوم پرید توی آینه همیشه از اون اتاقی که از بالا میشه بهش شلیک کرد سر در میاره . ویدیو رو با دقت ببین عین همون چیزی که اونجاست انجام بدی راحت هر دفعه بدون دردسر و سریع میزنیش

من به باس عنکبوت رسیدم ولی هنوز سراغش نرفتم یه جا خوندم زده بود وقتی این باس رو میزنید دنیایه بازی عوض میشه قبلش کارهایی که مونده انجام بدید بعد برید سراغش حالا من هنوز کدرال نرفتم بچه اریانا رو بکشم نمیدونم هم کجا باید برم بکشمش تا بند ناف رو بگیرم و لوفسکا رو هم نکشتم اینم حتما باید کشت الان برم سراغ اینا اول یا نه فرقی نمیکنه من تا الان باس اول بازی بعد پدر گاسکویین بعد ایلین کلاغه رو کشتم رفتم سمت باس Blood-starved Beas رو زدم بعدم witcher hemwick و قبلش vicar amelia رو کشتم در اخر هم shadow of yharnam اگر این وسطا چیزی جا مونده بهم بگید

در مورد بچه آریانا ، اول از همه باید آریانا رو به منطقه امن odeon chapel فرستاده باشی حالا باید در بازی باس Micolash رو بکشی . بعد از اینکه کشتیش آریانا از اون اتاق توی لامپ حرکت میکنه میره تو مسیر بین Tomb of odeon ( همون جایی که فادر گاسکویین رو کشتی و از پله ها بالا رفتی و اون در بزرگ رو باز کردی ) و اون نردبونی که ازش بالا رفتی . اونجا میتونی هر دو رو بکشی و cord و آیتم رو بگیری . در مورد لوفسکا بعد از اینکه باس عنکبونی Rom رو زدی میتونی از راه مخفی فوربیدن وودز که به کلینیک ختم میشه بری سراغش و اونو که روی تخت دراز کشیده رو بکشی و Cord رو بگیری . اون آیلین کلاغه که میگی رو نباید میکشتی . یادت باشه در بازی بعدیت نکشیش بلکه خط داستانیشو پیش برو تا آخر اسلحه Blade of mercy و کلی چیزهای دیگه رو در این مسیر بهت بده . در مورد اینکه چیزی جا مونده اگه هنوز باس عنکبوتی Rom رو نزدی میتونی بری سراغ اون موجود گونی بدستی که توی فضای جلوی لامپ کاتدرال وارد بودش و بزاری تو رو بکشه . اون وقت از یک زندان توی Hypogean Gaol سر در میاری که اون منطقه پر از آیتم های مختلف هستش همچنین از یک سوراخ در دیوار وقتی وارد بشی میتونی با باس Darkbeast Paarl هم مبارزه کنی . از اونجا که این باس قدرت اصلیش رعد و برق هستش میتونی از ست لباس Henryk's Hunter Set که در برابر رعد و برق دفاع خوبی داره استفاده کنی

آخرین ویرایش:

GHOST OF SPART

کاربر سایت
May 28, 2011
261
من به باس عنکبوت رسیدم ولی هنوز سراغش نرفتم یه جا خوندم زده بود وقتی این باس رو میزنید دنیایه بازی عوض میشه قبلش کارهایی که مونده انجام بدید بعد برید سراغش حالا من هنوز کدرال نرفتم بچه اریانا رو بکشم نمیدونم هم کجا باید برم بکشمش تا بند ناف رو بگیرم و لوفسکا رو هم نکشتم اینم حتما باید کشت الان برم سراغ اینا اول یا نه فرقی نمیکنه من تا الان باس اول بازی بعد پدر گاسکویین بعد ایلین کلاغه رو کشتم رفتم سمت باس Blood-starved Beas رو زدم بعدم witcher hemwick و قبلش vicar amelia رو کشتم در اخر هم shadow of yharnam اگر این وسطا چیزی جا مونده بهم بگید
یادت نره که همونجایی که گونی بدست ها میبرنت بری یکی از npc هارو پیدا کنی که بعد ار کشتنش دیگه اونم میر
----------
اینایی که توی upper cathedral ward اینسایتهارو میکشن رو چطور باید زد؟:| انگار لودويگ اصلا بهش آسیب وارد نمیکنه :|

• Like
Reactions: mehrdadb3

farhad_fr2

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,360
نام
فرهاد
اقا این سنگ قبرهای که پیش در بالایی با ایتم فعال میشن و 3 تا layer دارن قضیه اشون چیه ؟
چطوری میشه رفت تو dlc ؟ چقدره زمان گیم پلی dlc ? و چندتا boss و منطقه داره ؟

MAKEDREAM

کاربر سایت
Dec 21, 2013
367
اقا این سنگ قبرهای که پیش در بالایی با ایتم فعال میشن و 3 تا layer دارن قضیه اشون چیه ؟
چطوری میشه رفت تو dlc ؟ چقدره زمان گیم پلی dlc ? و چندتا boss و منطقه داره ؟

در مورد سنگ قبرها و چالیس ها چند صفحه پیش به طور کامل توضیح دادم بگردی پیداش میکنی اونو بخونی کامل بهت توضیح میده
برای وارد شدن به دی ال سی باید اول باس ویکار آملیا رو بزنی ، بعد اون جمجمه ای که همونجاست رو نگاه کنی و صحنه فیلمی رو ببینی ، بعدش برگردی هانتر دریم و آیتمی که اول پله ها ظاهر شده رو بگیری . بعدش باید بری لامپ کاتدرال وارد جایی که آمیگدالای آویزون قرار داره و بری کنار درخت نزدیک پله ها که دست آمیگدالا بیاد و ببرتت توی محیط دی ال سی . جونت باید پر باشه . حدود هشت تا ده ساعت به طور معمول گیم پلی داره ولی برای بازیکنانی که تازه شروع کردن چند برابره این زمان . پنج تا باس داره ولی یک سری دشمنای داخل بازی خودشون باسی هستند واسه خودشون ! همچنین باس سمی Blood-Starved Beast که در داخل بازی اصلی بود ، در داخل یک غار در این دی ال سی وجود داره . هانترای مختلفی هم در طول این دی ال سی هستند که آیتم های خوبی میدن . چندین منطقه با طراحی های مختلف و زیبا هم داره

mehrdadb3

کاربر سایت
Nov 15, 2007
629
در مورد بچه آریانا ، اول از همه باید آریانا رو به منطقه امن odeon chapel فرستاده باشی حالا باید در بازی باس Micolash رو بکشی . بعد از اینکه کشتیش آریانا از اون اتاق توی لامپ حرکت میکنه میره تو مسیر بین Tomb of odeon ( همون جایی که فادر گاسکویین رو کشتی و از پله ها بالا رفتی و اون در بزرگ رو باز کردی ) و اون نردبونی که ازش بالا رفتی . اونجا میتونی هر دو رو بکشی و cord و آیتم رو بگیری . در مورد لوفسکا بعد از اینکه باس عنکبونی Rom رو زدی میتونی از راه مخفی فوربیدن وودز که به کلینیک ختم میشه بری سراغش و اونو که روی تخت دراز کشیده رو بکشی و Cord رو بگیری . اون آیلین کلاغه که میگی رو نباید میکشتی . یادت باشه در بازی بعدیت نکشیش بلکه خط داستانیشو پیش برو تا آخر اسلحه Blade of mercy و کلی چیزهای دیگه رو در این مسیر بهت بده . در مورد اینکه چیزی جا مونده اگه هنوز باس عنکبوتی Rom رو نزدی میتونی بری سراغ اون موجود گونی بدستی که توی فضای جلوی لامپ کاتدرال وارد بودش و بزاری تو رو بکشه . اون وقت از یک زندان توی Hypogean Gaol سر در میاری که اون منطقه پر از آیتم های مختلف هستش همچنین از یک سوراخ در دیوار وقتی وارد بشی میتونی با باس Darkbeast Paarl هم مبارزه کنی . از اونجا که این باس قدرت اصلیش رعد و برق هستش میتونی از ست لباس Henryk's Hunter Set که در برابر رعد و برق دفاع خوبی داره استفاده کنی

دستت درد نکنه بخاطر راهنمایی هایه کاملت واقعا به قول دوستمون تو چنتا پست قبل کاش این راهنمایی ها جمع میشد خیلی جامع و کامل میشد
راجبه هنریک من باید قبلش هنریک رو بکشم چون ایلین کلاغه رو کشتم دیگه سراغه هنریک نرفتم که بکشمش و لباسش رو بگیرم تو فروشگاهم فکر نمیکنم بودش؟
اون گونی بدستا میفرستنم yahar'gul یا نه این که میگید تو کتدارل بزارم بکشم جایه دیگه میفرسته ؟ این باس Darkbeast Paarl فکر میکنم سخت باشه زدنش؟
آریانا رو تو کتدرال رفتم در خونش فرستادم اودن چپل حالا این باس Micolash رو بعدا میبینم یا اینم قبل از کشتن عنکبوت هستش؟
تو گرند کتدرال قبل از ورود به فانوسش یه راه سمت چپم بود که پیش hemwick میرفت اونجا رو رفتم سمت راستش هم یه راهی بود نرفتم بگردم اونجا هم باید برم الان؟
ببخشید makedream زیاد سوال میکنم

یادت نره که همونجایی که گونی بدست ها میبرنت بری یکی از npc هارو پیدا کنی که بعد ار کشتنش دیگه اونم میر
----------
اینایی که توی upper cathedral ward اینسایتهارو میکشن رو چطور باید زد؟:| انگار لودويگ اصلا بهش آسیب وارد نمیکنه :|

npc کی هستش؟ مهمه زدنش ؟ ایتم خاصی میده؟

آخرین ویرایش:

GHOST OF SPART

کاربر سایت
May 28, 2011
261
دستت درد نکنه بخاطر راهنمایی هایه کاملت واقعا به قول دوستمون تو چنتا پست قبل کاش این راهنمایی ها جمع میشد خیلی جامع و کامل میشد
راجبه هنریک من باید قبلش هنریک رو بکشم چون ایلین کلاغه رو کشتم دیگه سراغه هنریک نرفتم که بکشمش و لباسش رو بگیرم تو فروشگاهم فکر نمیکنم بودش؟
اون گونی بدستا میفرستنم yahar'gul یا نه این که میگید تو کتدارل بزارم بکشم جایه دیگه میفرسته ؟ این باس Darkbeast Paarl فکر میکنم سخت باشه زدنش؟
آریانا رو تو کتدرال رفتم در خونش فرستادم اودن چپل حالا این باس Micolash رو بعدا میبینم یا اینم قبل از کشتن عنکبوت هستش؟
تو گرند کتدرال قبل از ورود به فانوسش یه راه سمت چپم بود که پیش hemwick میرفت اونجا رو رفتم سمت راستش هم یه راهی بود نرفتم بگردم اونجا هم باید برم الان؟

نمیدونم والا فقط چون خودم از دست دادمش میدونم یکی هست دی:
---------
راستی من برای به دست آوردن چرخ لوگاریوس،اون هانتر که بهمون اطلاعات میداد رو کشتم.خط داستانی خاصی داشت که با کشتنش از دست دادمش؟

• Like
Reactions: mehrdadb3

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,808
من از راه مخفیه فوربیدن وودز رفتم به کلینیک ولی کسی روی تخت دراز نکشیده بود که بکشمش و کورد رو بگیرم فقط یه هانتر بود باهم مبارزه کرد کشتمش. باید کاره خاصی انجام داد ؟

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,989
نام
احمد
تا الان نزدیک 7-8 تا ست کامل لباس گرفتم ولی از بس طراحیشون مزخرفه همون لباس اول که تو هانتر دریم رو خریدم و با همون بازی میکنم، برای شرکتی که دارک سولز 2 و دارک سولز 3 رو اون همه لباس ها و زره ها و سلاح های اپیک و واقعا خارق العاده و اصلا نظیرش تو این صنعت وجود نداره طراحی کرده یک فاجعه تمام عیار است...اصلا لباس های بازی هیچ جلوه ای ندارن، حتی سلاح های بازی هم طراحی خوبی ندارن، فقط سلاح های بسته الحاقی واقعا کمی از بیچارگی بازی رو دور انداختن.

• Like
Reactions: Pyramid Head

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
تا الان نزدیک 7-8 تا ست کامل لباس گرفتم ولی از بس طراحیشون مزخرفه همون لباس اول که تو هانتر دریم رو خریدم و با همون بازی میکنم، برای شرکتی که دارک سولز 2 و دارک سولز 3 رو اون همه لباس ها و زره ها و سلاح های اپیک و واقعا خارق العاده و اصلا نظیرش تو این صنعت وجود نداره طراحی کرده یک فاجعه تمام عیار است...اصلا لباس های بازی هیچ جلوه ای ندارن، حتی سلاح های بازی هم طراحی خوبی ندارن، فقط سلاح های بسته الحاقی واقعا کمی از بیچارگی بازی رو دور انداختن.
بازی از نظر تنوع سلاح و آرمور به عنوان یه بازی rpg رسما افتضاحه بلاخره باید ضعف های بازی هم گفته بشه نمیشه همش قربون صدقه اش رفت سری سولز هر کدوم نزدیک 200 سلاح متفاوت داشت و بلادبورن با دی ال سی شاید نزدیک 20 تا داشته باشه تازه باید اینم در نظر گرفت که چیزی به اسم جادو هم تو بازی وجود نداره و کلا کاراکتر melee فقط وجود داره و به نظرم وجود این تعداد کم سلاح تو ذوق می زنه ست لباس های بازی هم صرفا نقش زیبایی رو داره و تاثیر چندانی روی گیم پلی بازی نداره چون نه poise داره (دقیقا برعکس دارک سولز) و نه سیستم وزنی براشون وجود داره (دوباره برعکس دارک سولز )
یکی از دلایلی که بعد از سه بار تموم کردن بازی ولش کردم همین تکراری شدن بازی بود چون بعد از دو سه بار تموم کردن بازی واقعا دیگه چیز جدیدی نداره که دوباره برم سراغش (بازم برعکس سری سولز )

• Like
Reactions: Paradise Lost

MAKEDREAM

کاربر سایت
Dec 21, 2013
367

در مورد ست لباس هنریک : بله باید توی Tomb of odeon در مبارزه با آیلین هنریک رو بکشی . وقتی که کشتیش توی فروشگاه Insight هانتر دریم ( بالای پله های سمت چپ کنار در سمت راست ! ) میتونی با شش تا insight هر چهار تا بخش ست لباس رو بخری ولی توجه کن که برای مبارزه با هنریک و کمک کردن به آیلین باید خط داستانیشو از قبل شروع کرده باشی . مهمترینش اینه که توی سنترال یارنام همون اوایل بازی باهاش صحبت کرده باشی . توی لامپ جلوی کاتدرال وارد هم ظاهر میشه که اونجا هم باهاش صحبت کنی برای کامل رفتن خط داستانیش خیلی خوبه . نکته اخر هم اینه که این کارها رو قبل از زدن باس ویکار آملیا باید انجام بدی
در مورد اون موجود گونی بدست بله میری توی یه زندان توی منطقه Hypogean Gaol . البته این منطقه بعد از اینکه در جریان بازی جلو رفتی و باس ROM رو زدی واردش میشی و اسمش به Yahar'gul, Unseen Village تغییر پیدا میکنه ولی برای اینکه آیتم های مختلف رو بگیری بهتره قبلش حتما بری . دارک بیست پارل هم باس آسونیه فقط باید بری تو دلش . یعنی در واقع هر چقدر ازش دور بشی بدتره باید با یه اسلحه سنگین مثل لودویک یا تبر بری زیر شکمش و ضربات قدرتی بهش بزنی . البته یه دونه هانتر کمکی هم برای زدن اون هست که وقتی از اون سوراخ وارد شدی و پریدی پایین سمت راست یه نور روی زمینه برو روش و ضربدر رو بزن هانتر میاد کمکت و کارو راحت تر میکنه
در مورد اون راه رسمت راست که نرفتی اونجا به باس خاصی ختم نمیشه ولی آیتم های خیلی خوبه تو مسیر داره . در واقع اون راه سمت راست دقیقا ختم میشه به یه اتاق دایره ای بزرگ که یک در قفل شده اونجا هست . وقتی که باس ROM رو زدی دقیقا از این اتاق سر در میاری و اون در هم باز میشه که میری جلو ( باید سریع بدویی که آمیگدالا نگیرتت ) و میرسی به منطقه Yahar'gul, Unseen Village
در مورد NPC . به شخصیت های بازی که در بازی تاثیر دارن میگن NPC مثل آریانا مثل آدلا و....

نمیدونم والا فقط چون خودم از دست دادمش میدونم یکی هست دی:
---------
راستی من برای به دست آوردن چرخ لوگاریوس،اون هانتر که بهمون اطلاعات میداد رو کشتم.خط داستانی خاصی داشت که با کشتنش از دست دادمش؟

بله با ادامه دادن خط داستانی آلفرد ، وقتی که توی پله های قبل از فوربیدن وودز ایستاده باهاش صحبت نکن بلکه برو وارد فوربیدن وودز شو و از راه مخفی که کنار قفسه سگ ها وجود داره برو به کلینیک لوفسکا و دعوت نامه Unopened Summons رو از اونجا بگیر ( توجه کن که توی این مرحله سراغ لوفسکا نرو چون باهات میجنگه و Cord رو از دست میدی ) . بعد از اینکه این دعوت نامه رو گرفتی برگرد همونجایی که آلفرد ایستاده باهاش صحبت کنی یه گزینه چهارمی میاد درباره دعوت نامه .اونو بزنی آلفرد حالا میتونه وارد منطقه Forsaken Cainhurst Castle بشه . اون میره و ملکه رو میکشه . یعنی در واقع بعد از اینکه دعوت نامه رو بهش دادی وقتی وارد لامپ جایی که به ملکه تعظیم کرده بودی بشی آلفرد رو میبینی که ملکه رو کشته و بالای جسدش داره صحبت میکنه . در مرحله آخر هم وقتی از این لامپ رفتی باید بری توی کاتدرال وارد همونجایی که اولین بار آلفرد رو دیده بودی ، وقتی رفتی اونجا میبینی آلفرد مرده میری بالای سرش و فرقه Radiance رو میگیری

من از راه مخفیه فوربیدن وودز رفتم به کلینیک ولی کسی روی تخت دراز نکشیده بود که بکشمش و کورد رو بگیرم فقط یه هانتر بود باهم مبارزه کرد کشتمش. باید کاره خاصی انجام داد ؟

چون شما زود رفتی . شما باید بعد از اینکه در بازی باس عنکبوتی ROM رو زدی بری سراغ لوفسکا . قبلش اگه بری باهات دشمن میشه و مبارزه میکنه حتی اگر اون دوبار در بازی رو باهاش صحبت کرده باشی و اونجارو منطقه امن معرفی کرده باشی بازهم اگه قبل از زدن باس ROM بری پیشش دشمنت میشه و با کشتنش Cord رو از دست میدی

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,755
نام
مراد حلیمی
بازی از نظر تنوع سلاح و آرمور به عنوان یه بازی rpg رسما افتضاحه بلاخره باید ضعف های بازی هم گفته بشه نمیشه همش قربون صدقه اش رفت سری سولز هر کدوم نزدیک 200 سلاح متفاوت داشت و بلادبورن با دی ال سی شاید نزدیک 20 تا داشته باشه تازه باید اینم در نظر گرفت که چیزی به اسم جادو هم تو بازی وجود نداره و کلا کاراکتر melee فقط وجود داره و به نظرم وجود این تعداد کم سلاح تو ذوق می زنه ست لباس های بازی هم صرفا نقش زیبایی رو داره و تاثیر چندانی روی گیم پلی بازی نداره چون نه poise داره (دقیقا برعکس دارک سولز) و نه سیستم وزنی براشون وجود داره (دوباره برعکس دارک سولز )
یکی از دلایلی که بعد از سه بار تموم کردن بازی ولش کردم همین تکراری شدن بازی بود چون بعد از دو سه بار تموم کردن بازی واقعا دیگه چیز جدیدی نداره که دوباره برم سراغش (بازم برعکس سری سولز )
آخه علت اینکه لباسا و سلاحا تو بلادبورن کمتر اینه که بازی تقریبا یه بازی اکشنه.....درسته هر دو بازی دارک سولز و بلادبورن action rpg هستن ولی شدت اکشن بودن تو بلادبورن خیلی بیشتر.......
برا همین هم به نسبت تک پلتفرمه بودنش مخاطب بیشتری داره

.

• Like
Reactions: Pyramid Head

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر