PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
skill و strength قدرت ضربات اسلحه هارو افزایش میده . بعضی از سلاح ها مثل تبر گزینه strength روش تاثیر داره بعضی سلاح ها مثل لودویک گزینه skill روش تاثیر داره . این جور مسائل رو باید بری و در توضیحات هر اسلحه ببینی که کدوم تاثیر بیشتری داره
گزینه arcane مربوط به قدرت آتش یا رعد و برقی هستش که با fire paper یا bolt papaer روی اسلحه هات میندازی ضمن اینکه قدرت کشف آیتم از دشمن هایی که میکشی ( discovery ) رو هم بالا میبره همچنین بعضی از آیتم های تهاجمی بازی با آرکین بالا برات آزاد میشن که در مراحل مختلف بازی پیداشون میکنی مثل tiny tonitrus ، A Call Beyond و ... . اون گزینه آخر bloodtinge مربوط به افزایش قدرت سلاح های گرم هستش
من اسلحم لودویگه ولی تا حالا skill اپدیت نکردم فک کنم 12 باشه :|
از کجا بفهمم ک کدوم اسلحه با skill قوی میشه و کدوم با strength?
بعدش یچی دیگه اینکه این rune ها ک هستن اونی ک اسمش فک کنم best هستش ب چ کار میاد؟یچیزایی درباره transform نوشته!ولی نمیفهمم دقیقا چیکار میکنه!

MAKEDREAM

کاربر سایت
Dec 21, 2013
367
من اسلحم لودویگه ولی تا حالا skill اپدیت نکردم فک کنم 12 باشه :|
از کجا بفهمم ک کدوم اسلحه با skill قوی میشه و کدوم با strength?
بعدش یچی دیگه اینکه این rune ها ک هستن اونی ک اسمش فک کنم best هستش ب چ کار میاد؟یچیزایی درباره transform نوشته!ولی نمیفهمم دقیقا چیکار میکنه!

حتما اسکیل رو زیاد کن . خوراک لودویک اسکیل هستش . واسه اینکه بفهمی برو توی صفحه توضیحات هر اسلحه . درجه بندی شده مثلا نوشته شده A یا B یا C و اون بخش از شیش سطح ارتقا رو با عکس میتونی بفهمی کدوم رو باید قوی تر کنی .
در مورد ریون Beast من استفاده نکردم . دوستان اگه استفاده کردن راهنمایی کنن . به نظرم چیز مهمی نیست . ریون های خیلی خیلی مهمتری هستش که در بازی باید استفاده کنی

• Like
Reactions: D_grayman and Batsy

mag_5115

کاربر سایت
Nov 15, 2011
82
سلام دوستان یه سوال
این حرکتهای مثل تعظیم گذاشتن و اینا رو چجوری بیارم، من تو فیلمهای بازی دیدم مثلا جلوی اون موجوده اخرای بازی تقریبا، که چشم بزرگ داره، یکم جلوش ادا اصول در آورد بعد بهش یک آیتم داد، moon بود فک کنم،
بعد اینکه پیشنهادتون چیه برای مصرف اینسایدهام، الان پنجاه تا دارم، پنجاه تا هم جمجمه هه که تبدیل به اینساید میشه، من چون آنلاین بازی نمیکنم لازمم نمیشه، پیشنهادتون چیه برای خرج کردنشون،
سلاح هم لول ده کردم، یکی هم لول نه هست،

• Like
Reactions: D_grayman

D_grayman

کاربر سایت
Apr 13, 2010
154
نام
بابک
سلام دوستان یه سوال
این حرکتهای مثل تعظیم گذاشتن و اینا رو چجوری بیارم، من تو فیلمهای بازی دیدم مثلا جلوی اون موجوده اخرای بازی تقریبا، که چشم بزرگ داره، یکم جلوش ادا اصول در آورد بعد بهش یک آیتم داد، moon بود فک کنم،
بعد اینکه پیشنهادتون چیه برای مصرف اینسایدهام، الان پنجاه تا دارم، پنجاه تا هم جمجمه هه که تبدیل به اینساید میشه، من چون آنلاین بازی نمیکنم لازمم نمیشه، پیشنهادتون چیه برای خرج کردنشون،
سلاح هم لول ده کردم، یکی هم لول نه هست،
شما می تونید با قسمت سمت چپ تاچ پد دسته منو Gestures رو باز کنید. برای بدست آوردن اون moon هم باید جلوی Mother Brain از Make Contact Gesture استفاده کنید که این ژست رو می تونید از جنازه ایستاده در Upper Cathedral Ward یاد بگیرید.
بهترین راه استفاده از اینسایت هم خرید blood Rock از اینسایت شاپ هست البته بعد از تموم شدن بازی . داشتن اینسایت زیاد هم باعث سختر شدن بازی میشه

آخرین ویرایش:

Batsy

کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
سلام
بچها من رام رو کشتم بعدش یجایی ظاهر شدم ک پر همون جونورا بزرگه!
از پله ها رفتم بالا رسیدم ب همون سالن ک املیا رو توش کشتم و توش همون زنه ک لباس کلاغی داشت بود ک زدم کشتمش :|
مگه این قرار نبود دوستم باشه؟چرا وحشی شد؟اشکالی نداره کشتمش؟
و اینکه الان کجا برم؟یسری راهنما خوندم نوشته بود الان چنتا راه دارم یکیش داشتن tonsil stone هسته ک میشه باهاش یکاری کرد و ی مسیر رفت!
میشه بگین چ مسیرایی هسته و کجا میرن هر کدوم؟

• Like

D_grayman

کاربر سایت
Apr 13, 2010
154
نام
بابک
سلام
بچها من رام رو کشتم بعدش یجایی ظاهر شدم ک پر همون جونورا بزرگه!
از پله ها رفتم بالا رسیدم ب همون سالن ک املیا رو توش کشتم و توش همون زنه ک لباس کلاغی داشت بود ک زدم کشتمش :|
مگه این قرار نبود دوستم باشه؟چرا وحشی شد؟اشکالی نداره کشتمش؟
و اینکه الان کجا برم؟یسری راهنما خوندم نوشته بود الان چنتا راه دارم یکیش داشتن tonsil stone هسته ک میشه باهاش یکاری کرد و ی مسیر رفت!
میشه بگین چ مسیرایی هسته و کجا میرن هر کدوم؟
شما الان می تونید دو جا برید :
1 - yahar'gul unseen village
2 - nightmare frontier ( از طریق طبقه اول Lecture Building)

• Like
Reactions: Jack cooper

Batsy

کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
شما الان می تونید دو جا برید :
1 - yahar'gul unseen village
2 - nightmare frontier ( از طریق طبقه اول Lecture Building)
میشه بگین هر کدوم چ مزیتی داره؟
کجا برم بهتره؟رو داستان چ تاثیری داره هر کدوم؟

• Like

D_grayman

کاربر سایت
Apr 13, 2010
154
نام
بابک
میشه بگین هر کدوم چ مزیتی داره؟
کجا برم بهتره؟رو داستان چ تاثیری داره هر کدوم؟
1 - yahar'gul unseen village : ادامه داستان بازی هستش و باس The one Reborn از باس های اصلی هستش
2 - nightmare frontier : منطقه انتخابی هستش و در ادامه داستان نقشی نداره اما با زدن باس آمیگدالا می تونید Ailing Loran Chalice رو بدست بیارید

Batsy

کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
1 - yahar'gul unseen village : ادامه داستان بازی هستش و باس The one Reborn از باس های اصلی هستش
2 - nightmare frontier : منطقه انتخابی هستش و در ادامه داستان نقشی نداره اما با زدن باس آمیگدالا می تونید Ailing Loran Chalice رو بدست بیارید
میشه برم nightmare frontier بعدش بر گردم ب مسبر اصلی؟
اخه کلا دلم میخواد تا جایی ک ممکنه بازی رو کامل برم،بعدشم الان فقط دلم میخواد باس بکشم :D

• Like

D_grayman

کاربر سایت
Apr 13, 2010
154
نام
بابک
میشه برم nightmare frontier بعدش بر گردم ب مسبر اصلی؟
اخه کلا دلم میخواد تا جایی ک ممکنه بازی رو کامل برم،بعدشم الان فقط دلم میخواد باس بکشم :D
بله . به نظر من بهترین کار همینه . nightmare frontier یکی از بهترین مکان های بازی و فوق العاده سخت هستش.

Batsy

کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
بله . به نظر من بهترین کار همینه . nightmare frontier یکی از بهترین مکان های بازی و فوق العاده سخت هستش.
چجوری میشه برسم ب این منطقه؟
من اولین بار ک این بازی رو گرفتم ۴۵ دقیقه بازی کردم بعدش دیگه بیخیال شدم و یکسال بازیش نکردم بس سخت بود،ولی الان فقط دلم میخواد باس بکشم :D دیروز یادم اومد اون یارو ک از رو برج تیر میزد رو نکشتم رفتم اونم کشتم و وجدانم راحت شد :))

D_grayman

کاربر سایت
Apr 13, 2010
154
نام
بابک
چجوری میشه برسم ب این منطقه؟
من اولین بار ک این بازی رو گرفتم ۴۵ دقیقه بازی کردم بعدش دیگه بیخیال شدم و یکسال بازیش نکردم بس سخت بود،ولی الان فقط دلم میخواد باس بکشم :D دیروز یادم اومد اون یارو ک از رو برج تیر میزد رو نکشتم رفتم اونم کشتم و وجدانم راحت شد :))
شما اگر Tonsil Stone رو در جنگل ممنوعه از npc گرفته باشید می تونید با ایستادن روی همون سکویی که بعد از کشتن Rom روش ظاهر شدید و اجازه دادن به اون موجودی که روی دیوار هستش (Lesser Amygdalae) برای گرفتن شما ، ابتدا به طبقه اول آموزشگاه و از طریق اونجا به nightmare frontier منتقل بشید.

Batsy

کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
شما اگر Tonsil Stone رو در جنگل ممنوعه از npc گرفته باشید می تونید با ایستادن روی همون سکویی که بعد از کشتن Rom روش ظاهر شدید و اجازه دادن به اون موجودی که روی دیوار هستش (Lesser Amygdalae) برای گرفتن شما ، ابتدا به طبقه اول آموزشگاه و از طریق اونجا به nightmare frontier منتقل بشید.
از کدوم NPC باید بگیرمش؟یادم نیست گرفتن یا نه،میشه الان برم بگیرم ازش؟فقط باید همینجوری وایستم خودش برم میداره؟

• Like

D_grayman

کاربر سایت
Apr 13, 2010
154
نام
بابک
شما تو آیتم ها چک کن ببین داریش یا نه . اگر نداری اشتباه نکنم تو جنگل ممنوعه قبل از منطقه مرداب تو دهکده همون جایی که سگ ها تو قفس هستن تو خونه ای که یک چراغ قرمز جلوش روشن هست می تونید بدست بیاریدش (با صحبت با npc).

Batsy

کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
شما تو آیتم ها چک کن ببین داریش یا نه . اگر نداری اشتباه نکنم تو جنگل ممنوعه قبل از منطقه مرداب تو دهکده همون جایی که سگ ها تو قفس هستن تو خونه ای که یک چراغ قرمز جلوش روشن هست می تونید بدست بیاریدش (با صحبت با npc).
فک کنم منم دارمش،اخه یچیزایی از این جایی ک گفتین یادم اومد،اگه داشته باشمش کار خاصی نباید بکنم دیگه؟فقط باید برم رو همون سکو وایستم خودش برم میداره؟من الان برگشتم ب سمت فانوس ویکار املیا اگه بازم برگردم رو همون سکو وایستم میشه یا فقط همون دفعه اول میشد فقط؟

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر