PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

Kingbebe

کاربر سایت
Mar 30, 2017
73
والا بازی من از اول دی ال سی همراهش بود برای همین نمی دونم از کجا میشه فهمید دی ال سی نصب شده
فقط می دونم اگه باس ویکار آملیا رو زده باشی و اون کات سین بعدش رو دیده باشی و بازیت دی ال سی داشته باشه این مسنجره تو هانتر دریم ظاهر میشه و آیتم مورد نظر رو بهت میده

مرسی از راهنماییتون

Sent from my HTC_M910x using Tapatalk

gerrardm

کاربر سایت
Aug 25, 2010
163
نام
متین
من تازه بازیو گرفتم . چجوری باید لول اپ کرد؟ نزدیک 5000 هزارتا بلاد اچو دارم . اصلحه هارو چجوری میشه اپگرید کرد؟ اون قسمت پرچ ایتم توی هانتر دریم پیدا کردم ولی چیزی وجود نداره اصلا .

M.hadi.71

کاربر سایت
Oct 10, 2016
102
من تازه بازیو گرفتم . چجوری باید لول اپ کرد؟ نزدیک 5000 هزارتا بلاد اچو دارم . اصلحه هارو چجوری میشه اپگرید کرد؟ اون قسمت پرچ ایتم توی هانتر دریم پیدا کردم ولی چیزی وجود نداره اصلا .
واسه اپگرید کردن اول باید یکبار توسط باس clerik beast یا father gascowin کشته بشی که یک اینسایت بگیری بعد برمیگردی هانتر دریم پیش اون عروسکه که از اونجا میتونی آپگرید کنی

فرستاده شده از HUAWEI G750-U10ِ من با Tapatalk

• Like
Reactions: D_grayman

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,516
یعنی نداره؟
یا بلد نیستی :-?

من یک سال پیش بازی پلات کردم و چیز زیادی یادم نیست.
اما شما از هر راهی برین به یه جایی میرسین و یه باس... وقتی باس رو کشتین برگردین و از یه راه دیگه برین و اگه راهی بسته بود دوباره برگردین و یه راه دیگه با زدن باس ها یه مسیر باز میشه.
حتما همه در ها رو امتحان کنین و از همه آسانسور ها استفاده کنین

• Like
Reactions: (STALKER)

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
یعنی نداره؟
یا بلد نیستی :-?
آخه ترتیب خاصی نداره اگه بخوای فقط باس های داستانی رو بزنی خوب اول گسکویین بعد برو سراغ ویکار آملیا بعد برو Forbidden Woods شدو اف یارنام رو بزن بعد پشت همین باس به Byrgenwerth می رسی اونجا باس رام رو بزن وقتی رام رو زدی وارد Yahar'gul, Unseen Village میشی و در ادامه باس one reborn رو می زنی بعدش هم میکولاش و مارگو و آخر کار هم میری هانتر دریم پیش گرمن و مبارزه نهایی
ولی خوب اینطوری نصف باس ها و منطقه های بازی رو اصلا نمی بینی پس سعی کن همه مناطق رو مو به مو و دقیق بگردی

MAKEDREAM

کاربر سایت
Dec 21, 2013
367
دوستان باس amygdala کجاست؟

فرستاده شده از HUAWEI G750-U10ِ من با Tapatalk

آمیگدالا در منطقه Nightmare Frontier هستش . برای رسیدن به این منطقه دو راه داری

1- استفاده از Tonsil Stone که باعث میشه سر از لکچر بیلدینگ در بیاری و در بزرگ آخر این راهرو وارد این مرحله میشه . Tonsil Stone رو از راه صحبت کردن با پنجره های بازی به دست میاری . شایع ترین جایی که معمولا میتونی بگیریش توی فوربیدن وودز همونجایی که قفس سگ ها وجود داشت قبلش یه کلبه سمت چپ هست که یه چراغ هم داره بالاش . معمولا اینجا بیشتر بدست میاد ولی باید در بازی پیشروی مناسبی کرده باشی ( این توضیح رو هم اضافه کنم که وقتی این سنگ رو گرفتی باید بری cathedral ward همونجایی که جلوی لامپ یه جایی بودش که اگه میرفتی دست آمیگدالا میومد و بلندت میکرد . باید بری اونجا تا آمیگدالا بگیرتت .بعدش میری لکچر بیلدینگ . البته جونت باید کامل پر باشه )

2- راه دوم در ادامه پیشرفتت در بازی باز میشه . به این شکل که وقتی باس one reborn رو زدی از یک طبقه دیگه لکچر بیلدینگ سر در میاری . در اون طبقه آخرای کار جایی که اون غول بیابونی بزرگ ایستاده یه نردبون میخوره میره پایین . به یه در میرسی که npc عنکبوت بازی جلوی در رو گرفته . وقتی باهاش صحبت کنی از جلوی در میاد کنار . باهاش صحبت کن و ایتم ها رو بگیر و بعد خواستی بکشش . بعد در رو باز کن سر از همون راهرویی در میاری که تو قسمت اول بهت گفتم . آخر راهرو در ورود به Nightmare Frontier هستش

آخرین ویرایش:

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
سلام
دوستان میشه یکم در مورد این بخش های مختلف اپگرید توضیح بدین؟
مثلا این skill ب چ کار میاد؟
strength قدرت رو زیاد میکنه؟
arcane چی؟
یا اون گزینه اخر ک یادم نیست اسمش رو

MAKEDREAM

کاربر سایت
Dec 21, 2013
367
سلام
دوستان میشه یکم در مورد این بخش های مختلف اپگرید توضیح بدین؟
مثلا این skill ب چ کار میاد؟
strength قدرت رو زیاد میکنه؟
arcane چی؟
یا اون گزینه اخر ک یادم نیست اسمش رو

skill و strength قدرت ضربات اسلحه هارو افزایش میده . بعضی از سلاح ها مثل تبر گزینه strength روش تاثیر داره بعضی سلاح ها مثل لودویک گزینه skill روش تاثیر داره . این جور مسائل رو باید بری و در توضیحات هر اسلحه ببینی که کدوم تاثیر بیشتری داره
گزینه arcane مربوط به قدرت آتش یا رعد و برقی هستش که با fire paper یا bolt papaer روی اسلحه هات میندازی ضمن اینکه قدرت کشف آیتم از دشمن هایی که میکشی ( discovery ) رو هم بالا میبره همچنین بعضی از آیتم های تهاجمی بازی با آرکین بالا برات آزاد میشن که در مراحل مختلف بازی پیداشون میکنی مثل tiny tonitrus ، A Call Beyond و ... . اون گزینه آخر bloodtinge مربوط به افزایش قدرت سلاح های گرم هستش

• Like
Reactions: Batsy and D_grayman

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر