PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
option رو بزن یه منو میاد ردیف دومش چهار تا گزینه داره رو اولی و دومیش می تونی شمشیر یا چکشت رو استفاده کنی و تو سومی و چهارمی گانت رو می تونی انتخاب کنی جفتشون رو انتخاب کن میاد واسه سلاح و گان نباید بری روشون use بزنی:D

دارم با سرعت به سمت orphan the kos می شتابم :Dاین دفعه یه جوری بزنم کتلتش کنم سگ توله رو که دیگه مسخره بازی راه نندازه:D دفعه قبل اذیت کرد ایندفعه باید تقاص پس بده:D در ضمن دم لیدی ماریا و بقیه هانترا گرم که زدن ننش رو تشریح کردند:D
تو باسهایه بازی واقعا لیدی ماریا بینظیره . شما نگا کنید بعضی باسهایه بازی مخصوصا اونا که سایزشون کوچیکه:D عالی هستند اما بعضی باسهایه بازی خیلی تخیلی هستن مخصوصا اونا که خیلی بزرگن . یعنی نحوه مبارزه باهاشون مثل باسهایه سایز کوچیک خیلی جالب نیست هی باید بری تو دست و باله طرف ضربه بزنی تا بمیره . تازه باگ و مشکلات فنی هم به کمک باسه میان و در ان زمان وانگهی کتلت شویمB-( . البته طبیعی هم هست ادم از فرام سافتوار نباید انتظاره سانتامونیکارو داشته باشه . فقط امیدوارم تو بلود 2 این مشکلات فنی از بین بره و بایه بازیه خیلی پولیش شده طرف باشیم چون واقعا ایده هایه میازاکی عالی هستن . کافیه فقط تصور کنید عوامل ناتی داگ زیردست میازاکی باشن اونوقت ببینید بازیهاش به چه درجه ای از تکامل برسه:-? .

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
تو باسهایه بازی واقعا لیدی ماریا بینظیره . شما نگا کنید بعضی باسهایه بازی مخصوصا اونا که سایزشون کوچیکه:D عالی هستند اما بعضی باسهایه بازی خیلی تخیلی هستن مخصوصا اونا که خیلی بزرگن . یعنی نحوه مبارزه باهاشون مثل باسهایه سایز کوچیک خیلی جالب نیست هی باید بری تو دست و باله طرف ضربه بزنی تا بمیره . تازه باگ و مشکلات فنی هم به کمک باسه میان و در ان زمان وانگهی کتلت شویمB-( . البته طبیعی هم هست ادم از فرام سافتوار نباید انتظاره سانتامونیکارو داشته باشه . فقط امیدوارم تو بلود 2 این مشکلات فنی از بین بره و بایه بازیه خیلی پولیش شده طرف باشیم چون واقعا ایده هایه میازاکی عالی هستن . کافیه فقط تصور کنید عوامل ناتی داگ زیردست میازاکی باشن اونوقت ببینید بازیهاش به چه درجه ای از تکامل برسه:-? .
داداش حرف ها می زنیا ناتی داگ و عواملش که عادت دارن به ساختن بازی های به شدت آسون که هر 10 ثانیه اتوسیو میشه بیان زیر دست میازاکی که اگه تو لیست سخت ترین بازی های تاریخ 10 تاشو نام ببریم حداقل یکیش می رسه به دارکسولز 1 (یا حتی دیمنز سولز) به نظرم ترکیب مسخره ایه
باگ و مشکل دوربین و افت فریم هم که تقریبا میشه گفت تبدیل به امضای میازاکی شده:D بعید می دونم این مشکلات فنی هیچوقت درست بشه:D
در مورد باس ها هم موافقم هانتر ها متنوع تر و جذاب تر می جنگند همون فادر گسکویین یا لیدی ماریا یا گرمن همشون عالیند ولی مثلا آمیگدالا به طرز باور نکردنی ضایع است :D

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
داداش حرف ها می زنیا ناتی داگ و عواملش که عادت دارن به ساختن بازی های به شدت آسون که هر 10 ثانیه اتوسیو میشه بیان زیر دست میازاکی که اگه تو لیست سخت ترین بازی های تاریخ 10 تاشو نام ببریم حداقل یکیش می رسه به دارکسولز 1 (یا حتی دیمنز سولز) به نظرم ترکیب مسخره ایه
باگ و مشکل دوربین و افت فریم هم که تقریبا میشه گفت تبدیل به امضای میازاکی شده:D بعید می دونم این مشکلات فنی هیچوقت درست بشه:D
در مورد باس ها هم موافقم هانتر ها متنوع تر و جذاب تر می جنگند همون فادر گسکویین یا لیدی ماریا یا گرمن همشون عالیند ولی مثلا آمیگدالا به طرز باور نکردنی ضایع است :D
راست میگی ها ناتی داگ بیار زیر دست میازاکی کال او میسازه :D. ولی حداقل تیم گرافیکی ناتی بیاد زیر دستش کفایت میکنه .:)
این امیگدالا واقعا دل و روده منو دراورد . اصلا معلوم نبود سرو تهش کجاس میرفتی پشتش یدفه میدیدی جلوشی 8-|

MAKEDREAM

کاربر سایت
Dec 21, 2013
367
راست میگی ها ناتی داگ بیار زیر دست میازاکی کال او میسازه :D. ولی حداقل تیم گرافیکی ناتی بیاد زیر دستش کفایت میکنه .:)
این امیگدالا واقعا دل و روده منو دراورد . اصلا معلوم نبود سرو تهش کجاس میرفتی پشتش یدفه میدیدی جلوشی 8-|

آمیگدالا از باس های مورد علاقه منه . فقط هم باید بزنی تو سر قناصش :D . با لودویک و bolt paper بزن تو سرش دمیج بالایی میده مخصوصا اگه با ضربات قدرتی R2 ( Charge Attack ) بهش بزنی که وحشتناک دمیج میخوره . یکی از ضربات مورد علاقم که همیشه به این بدبخت میزنم زمانی هستش که کلشو تکون میده و یه مایعی رو از سرش میریزه زمین . دقیقا با یه فاصله کم ازش ضربه قدرتی رو طوری تنظیم میکنم که به محض اینکه کلشو آورد پایین که مایع رو بریزه ، لودویک بخوره تو سرش ! اکثرا هم با این ضربه کانتر میشه و یه دونه VA هم بعدش بهش میزنم :D . همچنین خیلی سرش به BONE MARROW ASH حساسه کافیه که یه اسلحه آپگرید شده و BLOODTINGE بالا باشید دمیج خوبی بهش میده . مخصوصا واسه زدن فاز سومش که دستاشو میکنه و وحشی میشه براحتی میشه با این ترکیب زدش . در کل روی سرش کار کنید :D

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
آمیگدالا از باس های مورد علاقه منه . فقط هم باید بزنی تو سر قناصش :D . با لودویک و bolt paper بزن تو سرش دمیج بالایی میده مخصوصا اگه با ضربات قدرتی R2 ( Charge Attack ) بهش بزنی که وحشتناک دمیج میخوره . یکی از ضربات مورد علاقم که همیشه به این بدبخت میزنم زمانی هستش که کلشو تکون میده و یه مایعی رو از سرش میریزه زمین . دقیقا با یه فاصله کم ازش ضربه قدرتی رو طوری تنظیم میکنم که به محض اینکه کلشو آورد پایین که مایع رو بریزه ، لودویک بخوره تو سرش ! اکثرا هم با این ضربه کانتر میشه و یه دونه VA هم بعدش بهش میزنم :D . همچنین خیلی سرش به BONE MARROW ASH حساسه کافیه که یه اسلحه آپگرید شده و BLOODTINGE بالا باشید دمیج خوبی بهش میده . مخصوصا واسه زدن فاز سومش که دستاشو میکنه و وحشی میشه براحتی میشه با این ترکیب زدش . در کل روی سرش کار کنید :D
داداش دمت گرم بنظرم باید یه کلاس بلودبورن شناسی و چگونه باس هارا بترکانیم پیش شما بیاییم :D. لامصب فقط کافیه ادم الگوهایه مبارزه بدستش بیاد اونوقته که باسها خیلی راحت میشه البته خود همین یاد گرفتن الگویه مبارزه اشک ادمو در میاره :((.

MAKEDREAM

کاربر سایت
Dec 21, 2013
367
داداش دمت گرم بنظرم باید یه کلاس بلودبورن شناسی و چگونه باس هارا بترکانیم پیش شما بیاییم :D. لامصب فقط کافیه ادم الگوهایه مبارزه بدستش بیاد اونوقته که باسها خیلی راحت میشه البته خود همین یاد گرفتن الگویه مبارزه اشک ادمو در میاره :((.

دقیقا همینه باید الگوی مبارزه با هر باسی رو بشناسی بعد دیگه زدنش راحت میشه . البته بیشتر باس های بازی وقتی یکی دو دور بازی رو تمام کردی دیگه راحت میشه زدنشون . یعنی در واقع وقتی از یه سطحی در بازی لولت بیشتر شد و تجربیاتت هم رفت بالا دیگه رسما خودت باسی میشی واسه باس های بازی !

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
دقیقا همینه باید الگوی مبارزه با هر باسی رو بشناسی بعد دیگه زدنش راحت میشه . البته بیشتر باس های بازی وقتی یکی دو دور بازی رو تمام کردی دیگه راحت میشه زدنشون . یعنی در واقع وقتی از یه سطحی در بازی لولت بیشتر شد و تجربیاتت هم رفت بالا دیگه رسما خودت باسی میشی واسه باس های بازی !
دقیقا همینطوره ادم وقتی لولش 15 هست یه دشمن عادی هم باسیه واسه خودش اما وقتی لولت میشه 150 اون دشمن عادیه حکم تزئینات بازی رو داره :D. ولی من موندم این بازی چه فرمولی داره که نه قدیمی میشه نه تکراری واقعا استادیه واسه خودش میازاکی .
متاسفانه الان بازی ها دارن بسمت ابدوغ خیاری شدن میرن ولی کسایی هستن که تو این بازار بازی هایه ابکی ، گیمی میدن که تا سالها موندگاره . البته جدیدا گونه ای از ژانر در دنیایه بازی ها اومده به اسم ژانر ابگوشتی :D که سازنده بازی 90 درصد ایده هایه بازی در دستشویی بذهنش میرسه ده درصد بقیش هم تو خواب بهش وحی میشه [-( بعد یه تریلر از بازی میده که ادم فکر میکنه واسه ps6 ساختن بازی رو بعد وقتی بازی میاد یه حس عجیب نوستالوژی به ادم میده چون یاده ps1 می افتی :-?. خلاصه وقتی کاره ساخته بازیشم تموم میشه تازه میفهمه چه غلطی کرده ولی خوب از اونجا که بازی بطرز وحشتناکی میفروشه از بازیه ابگوشتیش طرفداری هم میکنه :|.

• Like
Reactions: rezab

s_silent

کاربر سایت
Sep 28, 2012
139
مخصوصا واسه زدن فاز سومش که دستاشو میکنه و وحشی میشه براحتی میشه با این ترکیب زدش . در کل روی سرش کار کنید
توی فاز سومش یه روش هست که مث اب خوردن بدون هیچ دمیجی میشه زدش . کافیه وقتی چنگکاشو در میاره بری بین دوتا پاهاش بایستی و فقط به پاهاش ضربه بزنی چون چنگکاش درازن نمیتونه به زیر پاهاش ضربه بزنه هر وقت هم پرید هوا نباید از جات تکون بخوری دقیقا همون جا که رفت هوا همون جا فرود میاد . توی دانجنها 60 دفه تا حالا اینجوری زدمش خیلی حال میده .

ارم با سرعت به سمت orphan the kos می شتابم :Dاین دفعه یه جوری بزنم کتلتش کنم سگ توله رو که دیگه مسخره بازی راه نندازه:D دفعه قبل اذیت کرد ایندفعه باید تقاص پس بده:D
توی ng+6 اشک منو در اورد من هر دفه که میرفتم واسه مبارزه دکمه رکورد رو میزدم . باورتون نمیشه رکوردها رو شمردم 106 بار مردم . چون فقط میخواستم با vc بزنمش . خیلی عجیب بود کانتر میشد ولی میرسیدم بهش بجای vc بهش ضربه میزد . 106 بارررررررررررررررررر . اخرش گفتم گور باباش لودیج بستم با Bolt paper و Beast Blood Pallet زدم صافش کردم .

سختی واقعی بازی رو دوستان باید توی NG+6 و با باسهای DLC تجربه کنن . مهم نیست لولتون چند باشه 544 یا 400 خط سلامتی باسها بسیار طولانی و ضرباتشون بسیار دمیج بر . تو اکثر ضرباتشون با تک ضربه مردی . به قول این دوستمون من با اسلحه Whirligig Saw استامینا رو روی لورانس خالی کردم 15000 دمیج داد بهش اما فقط 20 درصد کل جونش رفت . وحشتناکن وحشتناک .

آخرین ویرایش:

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
ببینید درجه سختی بازی و باس ها فقط همون بار اول که بازی می کنید به حساب میاد تو ng های بالاتر دشمنا فقط hp شون بیشتر میشه و دمیج بیشتری می زنند از اون طرف کاراکتر شده دیگه رسما گولاخ میشه و همه رو از دم تیغ می گذرونه فکر کنم تنها باس کل بازی های میازاکی که هر بار که بازی رو تموم می کردیم سخت تر میشد فور کینگز دارک سولز 1 بود اونم دلیلش اینه که تمام سختی باس تو hp زیادش بود و چون باید سریع می زدیمش نفر های بعدی اضافه می شدند و اذیت می کردند (اونم از یه جایی به بعد به سرنوشت بقیه باس ها دچار میشد)

s_silent

کاربر سایت
Sep 28, 2012
139
بینید درجه سختی بازی و باس ها فقط همون بار اول که بازی می کنید به حساب میاد تو ng های بالاتر دشمنا فقط hp شون بیشتر میشه و دمیج بیشتری می زنند
من تو ng+ های مختلف که باسها رو میزدم از مبارزات رکورد میگرفتم وقتی فیلمها رو بازبینی میکردم کاملا مشخص بود که علاوه بر افزایش HP باسها قدرت ضرباتشون هم بیشتر میشد . سختی ینی همین دیگه

• Like

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
من تو ng+ های مختلف که باسها رو میزدم از مبارزات رکورد میگرفتم وقتی فیلمها رو بازبینی میکردم کاملا مشخص بود که علاوه بر افزایش HP باسها قدرت ضرباتشون هم بیشتر میشد . سختی ینی همین دیگه
منم اشاره کردم که ضرباتشون دمیج بیشتری وارد می کنه ولی این دلیل بر سخت تر بودن نمیشه تو ng+ شما تمام حرکات باس ها رو کاملا باهاشون آشنا هستید از طرفی چون هوش مصنوعی بازی همیشه همینطوره و تغییری نمی کنه پس با مبارزه متفاوتی روبرو نیستید ولی از اون طرف کاراکتر شما به طور وحشتناکی قوی تر از بار اول شده و این خودش باعث میشه بازی تو دور های بعدی خیلی راحت تر از اون چیزی بشه که شما بار اول تموم کردید شما خودت مبارزه با فادر گسکویین رو تو ng با لول زیر 20 مقایسه کن با مبارزه با فادر گسکویین تو ng+ با لول حداقل بالای 80 و البته سلاح بسیار قوی تر اون موقع متوجه میشی چرا من میگم درجه سختی بازی فقط بار اول حساب میشه

Masta_killa

کاربر سایت
Feb 10, 2016
364
نام
Masta_killa
اقا لول پیشنهادی برای رفتن old hunter چنده؟ امروز شروع کردم DLC رو و به بدبختی تونستم یه NPC بزنم!یکمم رفتم جلو دیگه شهید شدم:D
بازی اصلی که تقریبا برای من اب خوردن بود ولی الان این شده کابوس من:D

• Like

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
منم اشاره کردم که ضرباتشون دمیج بیشتری وارد می کنه ولی این دلیل بر سخت تر بودن نمیشه تو ng+ شما تمام حرکات باس ها رو کاملا باهاشون آشنا هستید از طرفی چون هوش مصنوعی بازی همیشه همینطوره و تغییری نمی کنه پس با مبارزه متفاوتی روبرو نیستید ولی از اون طرف کاراکتر شما به طور وحشتناکی قوی تر از بار اول شده و این خودش باعث میشه بازی تو دور های بعدی خیلی راحت تر از اون چیزی بشه که شما بار اول تموم کردید شما خودت مبارزه با فادر گسکویین رو تو ng با لول زیر 20 مقایسه کن با مبارزه با فادر گسکویین تو ng+ با لول حداقل بالای 80 و البته سلاح بسیار قوی تر اون موقع متوجه میشی چرا من میگم درجه سختی بازی فقط بار اول حساب میشه
دقیقا سختیه بازی تو دور اول هستش مخصوصا 4 تا باس اول . من خودم وقتی .+ng میرفتم فادر گسکویین رو مثل اب خوردن میکشتم

• Like

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
اقا لول پیشنهادی برای رفتن old hunter چنده؟ امروز شروع کردم DLC رو و به بدبختی تونستم یه NPC بزنم!یکمم رفتم جلو دیگه شهید شدم:D
بازی اصلی که تقریبا برای من اب خوردن بود ولی الان این شده کابوس من:D
من با لوله صد شروع کردم . بنظر من کمتر از این لول شروع نکن که بدجور شهیدت میکنن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر