PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

Bey0nd

کاربر سایت
Oct 27, 2015
152
از وقتی بازی اومد همه اطرافیان میگفتن خیلی سخته سمتش نرو ، منم سمتش نرفتم تا اینکه یه اکانت خریدم اینم توش بود ، دیتارو دانلود کردم دو تا باس اول رو فرست ترای زدم ، نمیدونم بقیه بازی هم اینطوریه یا سخت تر هم میشه ؟ بعد اون تبر 3000ی که از اون ارواحا میخری سلاح به درد بخوری هست یا نه ؟ کدوم سلاح رو آپگرید کنم تا آخر ؟ همین اره ی خودم یا یه چیزه دیگه ؟

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
بازی هرچقدر لولت بالاتر بره اسونتر میشه بعدم بعضی باساهایه بازی نباید ازشون فرار کنی باید با کله بری تو دلشون :> مثل باس اول بازی که رو پله .
درمورد سلاح هم بنظر من بهترین سلاح بازی همون سلاحی هست که اول بازی بهت میده .
درکل برایه این بازی یکی صبر داشته باش یکی اعصاب:(( اگر این دوتارو داشته باشی بدجور معتادش میشی

برای استفاده از هر اسلحه یه عدد خاصی از اون بخش هایی که ارتقا میدی نیازه. برو توی توضیحات اسلحه ای که نمیتونی استفاده کنی ببین کدوم بخش ارتقات کمتر از عدد مورد نیازه اونو بیشتر کن.
در مورد سختی باس Orphan of Kos اگه سه تا ریون clawmark بندازی و بتونی دو یا سه بار پشت سر هم با اسلحه کانترش کنی و بهش VA بزنی کارت خیلی خیلی راحت میشه
دوست عزیز شرمنده باز سوال میکنم x_x میشه این ازاد کردن سلاح رو برام توضیح بیشتری بدی راستش هرکاری میکنم نمیتونم ازادش کنم . الان این سلاح بیست هانتر رو میخوام ولی فعال نمیشه

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: Bey0nd

Arios 22

کاربر سایت
May 6, 2014
612
نام
Ali
از وقتی بازی اومد همه اطرافیان میگفتن خیلی سخته سمتش نرو ، منم سمتش نرفتم تا اینکه یه اکانت خریدم اینم توش بود ، دیتارو دانلود کردم دو تا باس اول رو فرست ترای زدم ، نمیدونم بقیه بازی هم اینطوریه یا سخت تر هم میشه ؟ بعد اون تبر 3000ی که از اون ارواحا میخری سلاح به درد بخوری هست یا نه ؟ کدوم سلاح رو آپگرید کنم تا آخر ؟ همین اره ی خودم یا یه چیزه دیگه ؟

سخت تر که میشه
مخصوصا باس فادر گاسکوین که باس بعدی شما هست(اگه منظورت از دوتا باس اول اصلیه و فرعی باش)چون بازی باس فرعی هم داره
بازی رو حتما ادامه بده
من فاینال فانتزی رو به تازگی تموم کردم و حالا بیشتر میفهمم که یه بازی مثل bloodborn چه جواهریه

اولین سلاحی که بهتون میده سلاح خوبیه هرکدوم بستگی به استفادت و شیوه بازیت داره و اره هم میتونی تا اخر استفاده کنی سلاح خوبیه جلوتر که بری میتونی شمشیر ludwig بگیری که یه سری کارا براش باید انجام بدی تا باز بشه اونم عالیه

• Like
Reactions: Bey0nd

MAKEDREAM

کاربر سایت
Dec 21, 2013
367
دوست عزیز شرمنده باز سوال میکنم x_x میشه این ازاد کردن سلاح رو برام توضیح بیشتری بدی راستش هرکاری میکنم نمیتونم ازادش کنم . الان این سلاح بیست هانتر رو میخوام ولی فعال نمیشه

شما در بازی شش بخش داری که ارتقاش میدی . همون هایی که میری پیش اون دختره و با بلاداکو ارتقا میدی . برای اینکه بتونی از یه اسلحه استفاده کنی به یک سطح خاصی از اون بخش هایی که ارتقا میدی نیازه . سطح مورد نظرش یک عدد هستش که در صفحه توضیحات هر اسلحه بری نوشته . اونجا برو ببین اسلحه ای که برات غیر فعاله کدوم بخش از اون 6 بخش ارتقای بازی عددش کمتره ، بعد اونو به سطح مورد نظر اسلحه برسون

• Like
Reactions: Jack cooper

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
داداش دستت درد نکنه رفتم انجام دادم سلاحه ازاد شد ولی نمیدونم چرا اینا هیچکدوم به پایه سلاح خودش نمیرسه .
راستی اینایی که کلشون قارچیه چندتا دستم دارن وقتی هم میان نزدیکت فرنزی میزنن رو چطور میشه راحت کشت ؟ با اینکه تا الان 5 دور بازی رو رفتم بازم میرسم به اینا گیج میشم . اصلا خیلی تو مخی هستن هیچ روشی نیست که اینارو راحت کشت ؟

MAKEDREAM

کاربر سایت
Dec 21, 2013
367
داداش دستت درد نکنه رفتم انجام دادم سلاحه ازاد شد ولی نمیدونم چرا اینا هیچکدوم به پایه سلاح خودش نمیرسه .
راستی اینایی که کلشون قارچیه چندتا دستم دارن وقتی هم میان نزدیکت فرنزی میزنن رو چطور میشه راحت کشت ؟ با اینکه تا الان 5 دور بازی رو رفتم بازم میرسم به اینا گیج میشم . اصلا خیلی تو مخی هستن هیچ روشی نیست که اینارو راحت کشت ؟

خب این دیگه از چیزهایی هستش که همیشه تو بازی های استاد میازاکی هستش چه تو سری دارک سولز و چه اینجا تو بلادبورن . یک سری موجودات بدقلقی که اصلا باهات راه نمیان ! والله به دردسرش نمی ارزه که بخوای باهاش بجنگی و وسط نبرد هی sedatives بزنی . من که همیشه برای زدن این موجودات میرم تو دلشون . با شمشیر لودویک حالت سنگینش . یه فایر پیپیر هم میندازم روش و با سه چهار تا ضربه معمولی میزنمش . درسته که خون فرنزی کم میشه ولی بدون دردسر میزنمش خرجش هم فقط دو تا دونه بلاداکو هستش که دوباره جونمو پر کنم . با توجه به اینکه تعداد این موجودات در بازی خیلی خیلی کمه چیز زیادی هم نیست . البته باید sedatives توی استفاده سریعت باشه که اگه به هر دلیل زدنش دیرتر شد و برای بار دوم فرنزی شدی سری با sedatives جلوشو بگیری

• Like
Reactions: Jack cooper

Bey0nd

کاربر سایت
Oct 27, 2015
152
سلام دوستان
ی سوال پیش پا افتاده اینکه چجوری لولم رو تو بازی ببرم بالا؟؟
بعده اینکه توسط اولین باس ( Cleric Beast ) که رو پله کشته بشی (یا بکشیش) ، برمیگردی به Hunter's Dream اونجا یه عروسک هست که زنده میشه و میتونی پیش اون لول آپ کنی .

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,238
بعده اینکه توسط اولین باس ( Cleric Beast ) که رو پله کشته بشی (یا بکشیش) ، برمیگردی به Hunter's Dream اونجا یه عروسک هست که زنده میشه و میتونی پیش اون لول آپ کنی .
حتما باید پیش اون کشته بشم؟
اگر لباس هم بخرم لولم میره بالا؟اخه من پارسال ی مدت بازی میکردم لباس خریدم از همین عروسکه الان یادم نیست لولم رفت بالا یا نه

Bey0nd

کاربر سایت
Oct 27, 2015
152
حتما باید پیش اون کشته بشم؟
اگر لباس هم بخرم لولم میره بالا؟اخه من پارسال ی مدت بازی میکردم لباس خریدم از همین عروسکه الان یادم نیست لولم رفت بالا یا نه
این آسون ترین روشه واسه لول آپ کردن پیش اون بمیری با بکشیش .
نه عروسکه لباس نمیفروشه فک کنم فقط لول آپ میکنه ، منم خودم هنوز اول بازیم .

Batsy

کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,238
این آسون ترین روشه واسه لول آپ کردن پیش اون بمیری با بکشیش .
نه عروسکه لباس نمیفروشه فک کنم فقط لول آپ میکنه ، منم خودم هنوز اول بازیم .

من میخوام باز شروع کنم بازی رو نظرت چیه همین اول بازی بدوم و همه رو جا بذارم برسم ب این باس اونم همین اول کاری بکشم بعدش ک این قابلیت لول اپ ازاد شد از اول شروع کنم ب کشتن همه!
بعدش ی سوال دیگه اینکه اول بازی ک کارکتر رو باید بسازیم اون قسمت ک باید ی هویت انتخاب کنیم من کدوم رو بزنم؟قبلا violent past بر میداشتم

MAKEDREAM

کاربر سایت
Dec 21, 2013
367
من میخوام باز شروع کنم بازی رو نظرت چیه همین اول بازی بدوم و همه رو جا بذارم برسم ب این باس اونم همین اول کاری بکشم بعدش ک این قابلیت لول اپ ازاد شد از اول شروع کنم ب کشتن همه!
بعدش ی سوال دیگه اینکه اول بازی ک کارکتر رو باید بسازیم اون قسمت ک باید ی هویت انتخاب کنیم من کدوم رو بزنم؟قبلا violent past بر میداشتم

برای اینکه اون عروسک زنده بشه و بتونی ارتقا بدی باید حداقل 1 عدد INSIGHT داشته باشی همونی که بالای سمت راست صفحه بازیت هستش حتما لازم نیست که به باس برسی . درسته که وقتی به باس برسی INSIGHT میگیری ولی اگر میخوای که قبل از رسیدن به باس INSIGHT بگیری باید خوب مراحل رو بگردی چون در دو جا از بازی قبل از باس آیتم Madman's Knowledge هستش که وقتی ازش استفاده کنی بهت INSIGHT میده و میتونی بری هانتر دریم و ارتقا رو شروع کنی . در مورد اینکه کدوم رو انتخاب کنی سعی کن کاراکتری رو انتخاب کنی که لول قدرت و اسکیل ( اون دو آیتم وسطی در 6 بخش ارتقا ) بیشتر باشه چون قدرت ضرباتت در بازی خیلی خیلی مهمه و این دو بخش باید خیلی سریع ارتقا داده بشه

Batsy

کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,238
برای اینکه اون عروسک زنده بشه و بتونی ارتقا بدی باید حداقل 1 عدد INSIGHT داشته باشی همونی که بالای سمت راست صفحه بازیت هستش حتما لازم نیست که به باس برسی . درسته که وقتی به باس برسی INSIGHT میگیری ولی اگر میخوای که قبل از رسیدن به باس INSIGHT بگیری باید خوب مراحل رو بگردی چون در دو جا از بازی قبل از باس آیتم Madman's Knowledge هستش که وقتی ازش استفاده کنی بهت INSIGHT میده و میتونی بری هانتر دریم و ارتقا رو شروع کنی . در مورد اینکه کدوم رو انتخاب کنی سعی کن کاراکتری رو انتخاب کنی که لول قدرت و اسکیل ( اون دو آیتم وسطی در 6 بخش ارتقا ) بیشتر باشه چون قدرت ضرباتت در بازی خیلی خیلی مهمه و این دو بخش باید خیلی سریع ارتقا داده بشه

این insight جای دقیقی نداره تو مرحله؟
مگه با لباس خریدن لول بالا نمیره؟من لباس خریدم اوندفعه یعنی insight پیدا کرده بودم؟بعد واحد اپگریدم چیه؟مثلا هر insight یه اپگریده یا این insight فقط حکم باز شدن راه اپگرید رو داره؟

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
خب این دیگه از چیزهایی هستش که همیشه تو بازی های استاد میازاکی هستش چه تو سری دارک سولز و چه اینجا تو بلادبورن . یک سری موجودات بدقلقی که اصلا باهات راه نمیان ! والله به دردسرش نمی ارزه که بخوای باهاش بجنگی و وسط نبرد هی sedatives بزنی . من که همیشه برای زدن این موجودات میرم تو دلشون . با شمشیر لودویک حالت سنگینش . یه فایر پیپیر هم میندازم روش و با سه چهار تا ضربه معمولی میزنمش . درسته که خون فرنزی کم میشه ولی بدون دردسر میزنمش خرجش هم فقط دو تا دونه بلاداکو هستش که دوباره جونمو پر کنم . با توجه به اینکه تعداد این موجودات در بازی خیلی خیلی کمه چیز زیادی هم نیست . البته باید sedatives توی استفاده سریعت باشه که اگه به هر دلیل زدنش دیرتر شد و برای بار دوم فرنزی شدی سری با sedatives جلوشو بگیری
بس باید بسوزیمو بسازیم :( اصلا ادم اینارو میبینه لرزه به تنش می افته مخصوصا وقتی ادمو بقل میکنن:-s
اقا این بلید مرسی عجب سلاحیه ، خیلی خفنه . تو سلاح هایی که گرفتم این خیلی باحاله .
واقعا این بازی بدجور اعتیاد اوره هرچقدر بازی میکنی بازم سیر نمیشی:">

• Like
Reactions: J. Constantine

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر