PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,979
نام
احمد
نه داداش من اصلا نتونستم این باس رو بکشم همش اون منو میکشه :D منظورم اینه وقتی منو میکشه و بر میگردم اول بازی باید همه رو بکشم و برسم بهش باز؟آخه من دیگه حوصلم نمیزاره همه رو بکشم و بخاطر همین میدوم و همه رو جا میذارم تا باز برسم بهش بخاطر همین بعد ی مدت دیگه کل این چیا ک میزد جون میگرفت تموم میشه
درکت میکنم داداش ! و قبول هم دارم اعصاب خوردی بشدت داره! و این واسه شما هم نیست واسه همه هست! برای همین هست باید بدقت منابع و با استراتژی مبارزه کنی!اره داداش بر میگردن! الان که اول بازی هست و خیلی راحته من حتی تا باس سوم خودم به تنهایی رفتم! بعضی مناطق بازی هست 3 نفر هم از پسشون بر نمیای! واسه همین هست میگم کو اپ برو:D

• Like
Reactions: Batsy

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
درکت میکنم داداش ! و قبول هم دارم اعصاب خوردی بشدت داره! و این واسه شما هم نیست واسه همه هست! برای همین هست باید بدقت منابع و با استراتژی مبارزه کنی!اره داداش بر میگردن! الان که اول بازی هست و خیلی راحته من حتی تا باس سوم خودم به تنهایی رفتم! بعضی مناطق بازی هست 3 نفر هم از پسشون بر نمیای! واسه همین هست میگم کو اپ برو:D
ای بابا اینجور ک معلومه قسمت نیست اینو تموم کنم :D
حالا بازم تا دم عید ی حرکتی میزنم ببینم جذبم میکنه یانه... ولی فک نمیکنم بتونم برم :D

• Like
Reactions: Paradise Lost

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
حالا بازم تا دم عید ی حرکتی میزنم ببینم جذبم میکنه یانه... ولی فک نمیکنم بتونم برم :D[/QUOTE]
اصلا یکی از علت هایه سختی این بازی همینه . شما وقتی از یه باس شکست میخوری دوباره باید یه مسیری رو طی کنید تا بهش برسید خوب این باعث میشه شما وقتی با باس بازی روبرو میشید از ترس این که شکست نخورید و دوباره این مسیر رسیدن به باس رو طی نکنید خیلی محتاطانه مبارزه میکنید و همین باعث میشه دوباره شکست بخورید . البته شما باید یاد بگیرید که مسیرهایه میانبر رو پیدا کنید تا راحت به باس هایه بازی برسید .
یه نکته دیگه هم که هست شما باید قبل از مبارزه خوب خودتونو اماده کنید مثل بالا بردن لول یا جمع اوری ایتمهایه مورد نیاز .
اون باس رو پل هم خیلی راحته فقط کافیه از پشت بهش خیلی نزدیک بشی و سریع ضربه بزنی .:)

s_silent

کاربر سایت
Sep 28, 2012
139
بالاخره به NG+6 رسیدم . سختی واقعی بازی اینجاس . دوستانی که از سختی بازی گله دارن بگم که من یک هفته تمام طول کشید تا از چک پوینت دوم بازی برسم به چک پوینت سوم جوری بود که یه مدت گذاشتمش کنار . اما بعدش رفتم کلی ویدئو از بازی دیدم تا با قلق بازی و زدن دشمنا و باسها اشنا شدم . واسه باس روی پل لول 25 و باس فادر گاسکویین لول 30 شدم تا تونستم بزنمشون . قبلا از این بازی God Of war بازی میکردم . فکر میکردم اینم مثل همون بازیه فقط کافیه دستت رو بزاری رو دکمه زدن و همین جوری شمشیر بزنی اما این طوری نبود واسه هر دشمن باید با فکر ضربه بزنی هر باسی ضعفای خاص خودشو داره کافیه ضعفاشو پیدا کنید . بعدش دیگه زدنشون مث اب خوردن میشه . سعی کنید یکی از مهتریم ضربات بازی رو که همون Versical ATK هست یاد بگیرید . خیلی کمک کنندس .

MAKEDREAM

کاربر سایت
Dec 21, 2013
367
حالا بازم تا دم عید ی حرکتی میزنم ببینم جذبم میکنه یانه... ولی فک نمیکنم بتونم برم :D

تو اینترنت یه سرچی زدم نوشته بود 544 نمیدونم با آپدیت جدید همین باشه یا نه . هر وقت به لول آخر رسیدم اگه این عدد نبود عدد صحیحشو مینویسم

• Like
Reactions: Jack cooper

MAKEDREAM

کاربر سایت
Dec 21, 2013
367
اقا این باس اخر dlc کدومه ؟

در آخر مراحل دی ال سی باس Orphan of Kos آخریشه که کنار دریا وقتی زدیش یه کات سین نشون داده میشه و تمام ولی یک سری از بازیکنان هستن اول اینو میزنن بعد میرن در آخر Laurence, the First Vicar رو میزنن . ترتیب خاصی نداره هر زمانی خواستی هر کدوم رو که خواستی میتونی بزنی

آخرین ویرایش:
  • Like

MAKEDREAM

کاربر سایت
Dec 21, 2013
367
دوست عزیز این باسه که کنار دریا هست رو من زدمش اما این دومی که گفتید کجا هستش ؟؟
باید laurance skull رو از research hall پیدا کنی بعد بری تو اون کلیسایی که اون غول به شکل خوابیده از دستش آیتم گرفتی. با laurance skull وقتی بری پیشش صحنه حالت فیلمی میشه و بعد باس زنده میشه و باهاش روبرو میشی

• Like

MAKEDREAM

کاربر سایت
Dec 21, 2013
367
دوست عزیز این research hall حالا کجاست ؟:D
اون فضای بزرگ و راه پله ها بعد از اون اسانسور بزرگ research hall هستش ولی تو با اون اسانسور بزرگ قبل لامپ کار داری. از پایینش وقتی میری روش میره سمت بالا ولی تو نباید بالا بری. به محض اینکه حرکت کرد سمت بالا تو بپر پایین. اون وقت طبقه پایینی اسانسور میاد بالا که آیتم laurance skull اونجاست

• Like

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
مرسی از راهنمایهاتون دوست عزیز .
ولی انصافا در برابر باس اخر dlc جوک بود ، اون باسه اشک ادمو در میاورد ، شانس من باگهایه بازی هم گل میکرد هی رو مخ ادم میرفت .x-(
درکل دی ال سی جالبی بود فقط بعضی سلاحایی که گرفتم نمیشه استفادشون کرد باید چیکار کنم تا قابل استفاده بشه ؟

MAKEDREAM

کاربر سایت
Dec 21, 2013
367
مرسی از راهنمایهاتون دوست عزیز .
ولی انصافا در برابر باس اخر dlc جوک بود ، اون باسه اشک ادمو در میاورد ، شانس من باگهایه بازی هم گل میکرد هی رو مخ ادم میرفت .x-(
درکل دی ال سی جالبی بود فقط بعضی سلاحایی که گرفتم نمیشه استفادشون کرد باید چیکار کنم تا قابل استفاده بشه ؟

برای استفاده از هر اسلحه یه عدد خاصی از اون بخش هایی که ارتقا میدی نیازه. برو توی توضیحات اسلحه ای که نمیتونی استفاده کنی ببین کدوم بخش ارتقات کمتر از عدد مورد نیازه اونو بیشتر کن.
در مورد سختی باس Orphan of Kos اگه سه تا ریون clawmark بندازی و بتونی دو یا سه بار پشت سر هم با اسلحه کانترش کنی و بهش VA بزنی کارت خیلی خیلی راحت میشه

• Like

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
دوست عزیز منظورتون اینه که برم تو workshop ؟
چون تو اونجا رفتم ارتقادادم بازم ازاد نشد . الان این سلاح بیست هانتر رو میخوام ازاد کنم .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر