PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
در مورد منطقه Mergo's Loft Middl بگم که کاملا درسته و بهترین مکان برای فارمینگه
من الان لولم 375 هست و کلا از اینجا فارم میکنم اون تو هر بار 1،280،000!!
بله :D

خب اینم لینک ویدئویی که در موردش حرف زدم
حال کنید :D
/FcQlyhZc_-U

• Like
Reactions: mikammi

MAKEDREAM

کاربر سایت
Dec 21, 2013
367
خب اینم لینک ویدئویی که در موردش حرف زدم
حال کنید :D
/FcQlyhZc_-U

این منطقه بهترین منطقه فارمینگ بازی هستش وقتی در آخرین درجه سختی بازی باشی . با ریون های مختلف امتیازات مختلف میشه گرفت ولی اگه میخوای سریعتر امتیاز جمع بشه تو همین منطقه از 3 تا ریون Moon استفاده کن و موجودات رو سریعتر بزن . حدس میزنم در ویدیویی که شما گذاشتی شخص بازیگر از ریونی که بلاداکو بیشتر روی کانتر میده استفاده کرده که خب باعث شده چهار دقیقه و چهل ثانیه طول بکشه ( یعنی چیزی نزدیک به 5 دقیقه ) ضمن اینکه همیشه نمیشه اینجوری VA زد . بهترین حالتش سه تا ریون Moon و زدن سریع هستش که حدودا در دو دقیقه و نیم میشه حدود 730 هزار تا بلاد اکو گرفت . ان شا الله بزودی یه ویدیو از گیم پلی بازیم واسه این منطقه میزارم تا دوستان بررسی کنند

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
این منطقه بهترین منطقه فارمینگ بازی هستش وقتی در آخرین درجه سختی بازی باشی . با ریون های مختلف امتیازات مختلف میشه گرفت ولی اگه میخوای سریعتر امتیاز جمع بشه تو همین منطقه از 3 تا ریون Moon استفاده کن و موجودات رو سریعتر بزن . حدس میزنم در ویدیویی که شما گذاشتی شخص بازیگر از ریونی که بلاداکو بیشتر روی کانتر میده استفاده کرده که خب باعث شده چهار دقیقه و چهل ثانیه طول بکشه ( یعنی چیزی نزدیک به 5 دقیقه ) ضمن اینکه همیشه نمیشه اینجوری VA زد . بهترین حالتش سه تا ریون Moon و زدن سریع هستش که حدودا در دو دقیقه و نیم میشه حدود 730 هزار تا بلاد اکو گرفت . ان شا الله بزودی یه ویدیو از گیم پلی بازیم واسه این منطقه میزارم تا دوستان بررسی کنند
البته این از بازی خودم بود
و اینکه خب شما همون 730 تا رو هم هر دور نمیشه بگیری چون احتمالا مردن و اینا هست
من فقط خواستم نشون بدم که میشه تو 4 دقیقه، 1،280،000 تا بلاد اکو گرفت :D
فقط یکم باید حرفه ای باشی :D

MAKEDREAM

کاربر سایت
Dec 21, 2013
367
البته این از بازی خودم بود
و اینکه خب شما همون 730 تا رو هم هر دور نمیشه بگیری چون احتمالا مردن و اینا هست
من فقط خواستم نشون بدم که میشه تو 4 دقیقه، 1،280،000 تا بلاد اکو گرفت :D
فقط یکم باید حرفه ای باشی :D

اگه حرفه ای باشی خیلی سریع میتونی بزنیشون . چون اگه احتمال مردن باشه خب برای ویدیوی شما هم هست . همونطور که گفتم این ویدیو چهار دقیقه نیست . چهار دقیقه و 40 ثانیه هستش یعنی نزدیک به 5 دقیقه . شما وقت زیادی برای VA زدن تلف کردید . خوک رو میشه VA زد ولی واسه حالت های دیگه زدنشون خیلی راحت تر از VA زدن هستش . حتی اگه تمام این حالت ها رو بگیم طرف خیلی حرفه ای باشه و اصلا نمیره شما در عرض حدود 5 دقیقه با احتساب تایم ریلود شدن 1280000 میگیری ولی در اون حالتی که من گفتم هر دو دقیقه و نیم 730 تا یعنی میشه هر 5 دقیقه 1460000 بلادکو . احتمال مردن خیلی کمه برای هر دو حالت چون وقتی بازیکنی حداقل 6یا هفت بار بازی رو تمام کرده تا به آخرین درجه سختی بازی رسیده یعنی دیگه حرفه ای شده . ضمن اینکه VA زدن شرایط خاص خودشو میخواد . یه زمانی میبینی نمیشه و بیشتر طول میکشه ولی برای حالت استفاده از سه تا ریون MOON شما فقط باید بزنی بری جلو . خیلی راحت تر و بی دردسرته و بلاداکو بیشتری نسبت به روش شما میده

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
اگه حرفه ای باشی خیلی سریع میتونی بزنیشون . چون اگه احتمال مردن باشه خب برای ویدیوی شما هم هست . همونطور که گفتم این ویدیو چهار دقیقه نیست . چهار دقیقه و 40 ثانیه هستش یعنی نزدیک به 5 دقیقه . شما وقت زیادی برای VA زدن تلف کردید . خوک رو میشه VA زد ولی واسه حالت های دیگه زدنشون خیلی راحت تر از VA زدن هستش . حتی اگه تمام این حالت ها رو بگیم طرف خیلی حرفه ای باشه و اصلا نمیره شما در عرض حدود 5 دقیقه با احتساب تایم ریلود شدن 1280000 میگیری ولی در اون حالتی که من گفتم هر دو دقیقه و نیم 730 تا یعنی میشه هر 5 دقیقه 1460000 بلادکو . احتمال مردن خیلی کمه برای هر دو حالت چون وقتی بازیکنی حداقل 6یا هفت بار بازی رو تمام کرده تا به آخرین درجه سختی بازی رسیده یعنی دیگه حرفه ای شده . ضمن اینکه VA زدن شرایط خاص خودشو میخواد . یه زمانی میبینی نمیشه و بیشتر طول میکشه ولی برای حالت استفاده از سه تا ریون MOON شما فقط باید بزنی بری جلو . خیلی راحت تر و بی دردسرته و بلاداکو بیشتری نسبت به روش شما میده
البته هدف از این ویدئو اینه که نشون بدیم تو یه دور، تا چقد میشه بلاد اکو گرفت
وگرنه من خودم از همون سه تا Moon استفاده میکنم

B_O_X_E_R

کاربر سایت
Feb 16, 2016
601
نام
آرین کمال
دوستان بلاد باز من این بازی رو به دلیل اینکه از داستانش خوشم نيومد بازی نکردم ولی dark souls 3 رو بازی کردم و با توجه به اینکه 1 سال بعد از این بازی اومده و جدیدتر بود ایا کمبود بازی نکردن این بازی رو جبران میکنه یا این بازی به چیز فضایی بوده؟ لطفا تعصبی نگید ..مرسی از جوابتون

MAKEDREAM

کاربر سایت
Dec 21, 2013
367
دوستان بلاد باز من این بازی رو به دلیل اینکه از داستانش خوشم نيومد بازی نکردم ولی dark souls 3 رو بازی کردم و با توجه به اینکه 1 سال بعد از این بازی اومده و جدیدتر بود ایا کمبود بازی نکردن این بازی رو جبران میکنه یا این بازی به چیز فضایی بوده؟ لطفا تعصبی نگید ..مرسی از جوابتون

سبک بلاد کاملا تهاجمی هستش . اگه دارک سولز 3 رو بازی کردی پس با سبک چنین بازیایی آشنایی و زود میتونی با این بازی ارتباط برقرار کنی . بدون هیچ تعصبی میگم اگه این بازی رو تجربه نکنی یکی از شاهکارهای تاریخ صنعت گیم رو از دست دادی

• Like
Reactions: سگ Naughty

ArianAwesome

کاربر سایت
Aug 24, 2014
1,483
از داستان چی فهمیدید دقیقا که دوست نداشتید؟!

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
خب اینم Build من ! :D

g90g_bloodborne™_20170117210144.jpg

9ksm_bloodborne™_20170117210208.jpg

mohsen__gamer

کاربر سایت
Jan 19, 2013
279
نام
mohsen
والا من الان PS4 ندارم ولی تا اونجا که یادمه گرگ اول بازی برعکس دشمنها دیگه (به جز باس ها) فقط یکبار قابل کشتن بود. :-/
اره ولی با مشت نمیمردو فک کنم اکثرا که اولش راهنما نداشتیم بهمون بگه اینطوری شدیم.بدترین حسم تو این بازی اینه که با سیصد هزارتا بلاد اکو تو مپ بچرخی با ترسD:.بد تازه یکی بعنوان دشمن بهت وصل شه بزنتت بپره بد بیای تو بازی ببینی بلاد اکوت دست یکی ازین گوسفندایه بازیهD:

• Like
Reactions: Rezahajizadegan

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر