PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

ArianAwesome

کاربر سایت
Aug 24, 2014
1,483
عجیب این بازی دل منو برده:|.من نمیفهمم سازنده بازی چی مصرف کرده بود واسه این از دارک سولزم بهتره البته من دوشو بازی کردم ولی یه تریلر از سه دیدم این خیلی نرم تر از دارک سولزه اصلا فک نمیکردم انقد شیفته این سبک بازی بشم چون دارک سولز دوشو زیاد خوشم نیومد که بخوام ادامش بدم ولی این دیگه ولم نمیکنهD:.مخصوصا اینکه با دوستات بریش

یه حقیقتیم بگم من چند روز واسه اون گرگ نمایه اول بازی گیر کرده بودم هرچی میزدمش نمیمرد حتی به دوستامم دسترو دادم نمیشد که نمیشد دیگه با خودم گفتم اینو عمرا بشه تنهایی تمومش کردD:.تا بعد چند روز فهمیدم که با مشت نمیشد کشتشو باید بکشتت که بری هانتر دریم:))).از بعد اون هربار میرم با ساو میزنمشو میام بیشعورو
با مشتم میشه کشتشا...
کافیه یه داج بزنی و بک اسبش کنی... :D

ArianAwesome

کاربر سایت
Aug 24, 2014
1,483
از یه جایی به بعد دیگه فارمینگ فایده ای نداره
من لولم 400 هست(395) و ng8 یا بالاتر بیشتر از یک ساله بازی میکنم
شما از sinister bell استفاده کن و برو ملت رو بکش یا بزار اونا بیان جات و بکششون
بعضی جاها این کار خیلی سریعتر انجام میشه مثل nightmare Frontier یا loft middle
اگه طرف ازت قویتر باشه خیلی پول میده
به من تا 1.2 میلیون هم داده با کشتن یه نفر
اگه هم مردی زود میری خونتو برمیداری و دوباره این کارو انجام میدی
البته یه کار دیگه هم هست: قبل کشتن باس اخر هی بری کمک بقیه و باس اخرشونو بکشی، اینم خیلی پول میده.
البته من به شدت پیشنهاد میکنم لولتونو زیاد بالا نبرید، چون خیلی تو بازی تنها میشید
نه دیگه کسی بهتون جوین میشه نه شما میتونید برید کمک کسی
مگر یکی رو پیدا کنید با رمز برید کمک

Send from my Xperia Z5 using Tapatalk
این حرفی که میزنین درست نیست...
توی pvp وقتی شما پیروز میشین هرچقدر طرف مقابلتون بلاد اکو داشته باشه همون بهتون منتقل میشه
ارتباطی به تفاوت لول ها نداره اصلا :D
تفاوت لول تو تنها چیزی که تاثیر میزاره مچ میکینگ هستش...

• Like
Reactions: ahmadmdp

ahmadmdp

کاربر سایت
May 22, 2015
359
نام
ahmad
توی pvp وقتی شما پیروز میشین هرچقدر طرف مقابلتون بلاد اکو داشته باشه همون بهتون منتقل میشه
نمیدونم چون یبار رفتم کمک یکی از دوستان به دلیل اشتباه گذاشتن rune دشمن شدیم منو کشت بهش 400 تا داد در صورتی من همیچین بلاد اکویی نداشتم.

Send from my Xperia Z5 using Tapatalk

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,919
نام
نـــــــویـــــــــد

نه اینجوری نیست به نظرم
وگرنه همه بدون بلاداکو میرن مبارزه :D

• Like
Reactions: ahmadmdp

ArianAwesome

کاربر سایت
Aug 24, 2014
1,483
نه اینجوری نیست به نظرم
وگرنه همه بدون بلاداکو میرن مبارزه :D
آخه برای پلیری که توی یه جهان میاد اگه بمیره از پولش هیچ چیزی کم نمیشه.
اینو من توی دارک سولز 1 و 3 اطمینان دارم.
منتها الان که گفتید شک کردم شاید توی بلادبورن متفاوت باشه.

• Like
Reactions: NaViiDii

s_silent

کاربر سایت
Sep 28, 2012
139
یه سوالی که دارم شما مراحل چالیس ها در سه حالت fetid rotted cursed تیک زدی که بری ؟
بله فعال میکنم و میرم با وجود اینکه ویژگی Cursed گیچ سلامت رو محدود میکنه و خیلی بازی سخت میشه اما چندین چالیس سطح 5 رو تموم کردم اونم با دیسکاوری 430 نمیدونم مبناش چیه من دقیقا دنبال جمیم که دوستمون تو عکس گذاشته Tempering Damp Gem6 لول 19 با %phys 27 . متسفانه اکثر جمهای Cursed که گرفتم Droplet Hp -9 دارن .
در مورد فارمینگ هم باید بگم تو کل بازی بهترین جای فارمینگ همون جاس اما واقعا خسته کنندس . تو ng+ باید 3 بار میرفتم تا میتونستم یه لول بزنم . خیلی طاقت فرساس . دقیقا هم به روش شما عمل میکردم اصلا با خوکها درگیر نمیشدم .

MAKEDREAM

کاربر سایت
Dec 21, 2013
367
بله فعال میکنم و میرم با وجود اینکه ویژگی Cursed گیچ سلامت رو محدود میکنه و خیلی بازی سخت میشه اما چندین چالیس سطح 5 رو تموم کردم اونم با دیسکاوری 430 نمیدونم مبناش چیه من دقیقا دنبال جمیم که دوستمون تو عکس گذاشته Tempering Damp Gem6 لول 19 با %phys 27 . متسفانه اکثر جمهای Cursed که گرفتم Droplet Hp -9 دارن .
در مورد فارمینگ هم باید بگم تو کل بازی بهترین جای فارمینگ همون جاس اما واقعا خسته کنندس . تو ng+ باید 3 بار میرفتم تا میتونستم یه لول بزنم . خیلی طاقت فرساس . دقیقا هم به روش شما عمل میکردم اصلا با خوکها درگیر نمیشدم .

خب من هنوز خودم جمی که گفتی رو نگرفتم . هر وقت که گرفتم بهت میگم چطوری بدستش اوردم . در مورد اون قضیه فارمینگ اگه میخوای حداکثر امتیاز از کشتن دشمنا بدست بیاری باید 6 بار بازی رو تمام کرده باشی اینطوری در بار بعدی که بازی میکنی بیشترین امتیاز از زدن دشمنان و باسها بدست میاری . به این خاطر بهتره شما سه بار دیگه بازی رو تمام کنی که به آخرین درجه امتیاز و سختی بازی برسی. با سخت تر شدن بازی جذابیت های اون هم برات بیشتر میشه . البته باید سه تا ریون Moon هم فعال باشه تا بیشترین امتیاز رو از اون ناحیه بگیری

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: J. Constantine

amirarsenal

کاربر سایت
Dec 5, 2010
520
نام
امیر
سلام
2 تا سوال
اول انکه من تو اون منطقه که آخرش Ward داره تو فیلمهای که میبینم یه پیرزن نشسته بعدش یه خانوم یه پیرمزر هم اضافه میشن ولی برای من فقط یه گدا لباس قرمز نشسته بقیه چه ج.وری میان؟
بعدش این لباس روحانیت :D از کجا پیدا میشه؟
راستی این قسمت که میمیری بعد تو یه زندان میبردت چقدرررر سخته بابا اون موجوداتی که یه کیسه دستشون یه دونه میزنن دور خودم میچرخم :-SS:D
همشم تیر اسلحه میده بلاد کم لوت میکنه
یکم سخت شده بازی دارم بیخیالش میشم :((

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,427
نام
علی
سلام
2 تا سوال
اول انکه من تو اون منطقه که آخرش Ward داره تو فیلمهای که میبینم یه پیرزن نشسته بعدش یه خانوم یه پیرمزر هم اضافه میشن ولی برای من فقط یه گدا لباس قرمز نشسته بقیه چه ج.وری میان؟
راستی این قسمت که میمیری بعد تو یه زندان میبردت چقدرررر سخته بابا اون موجوداتی که یه کیسه دستشون یه دونه میزنن دور خودم میچرخم :-SS:D
یعنی اگر نه بزرگترین، یکی از بزرگترین اشتباهات گیمینگتو انجام میدی اگه بازیو ول کنی! بقیشم دوستان کمک کنید بلد نیستم من!:D

• Like
Reactions: Paradise Lost

s_silent

کاربر سایت
Sep 28, 2012
139
ب من هنوز خودم جمی که گفتی رو نگرفتم . هر وقت که گرفتم بهت میگم چطوری بدستش اوردم .
ممنون دوست عزیز .
بد نیست یه نگاهی هم به این لینک بندازین : لینک 1
شاید شما زودتر پیداش کردین . راستی با نصب روینها الان دیسکاوری شما چنده ؟

آخرین ویرایش:

s_silent

کاربر سایت
Sep 28, 2012
139
دوستانی که BloodRock نیاز دارن ازاین Glyph استفاده کنن : jrwffkyp
خیلی راحته تو همون لایه اول قبل از باسه فقط حتما روینهای دیسکاوری رو بزارین که بالای 300 برسه . به هر تعداد که بخواین میتونین گلایف بزنید ،بگیرید ، پاک کنید ، دوباره گلایف بزنید .

MAKEDREAM

کاربر سایت
Dec 21, 2013
367
سلام
2 تا سوال

اونایی که میبینی یک سری NPC داخل بازی هستند که میتونی به منطقه امن بازی بفرستیشون یعنی همون جایی که شما گفتی و کلینیکی که اول بازی شروع کردی . برای اینکه اون منطقه رو بتونی به عنوان یک منطقه امن به بقیه معرفی کنی اول از همه باید با همون پیرزن پیراهن قرمزی که در لامپ اول Cathedral Ward هست چند بار صحبت کنی تا خودش بهت بگه که میتونی اینجا رو به عنوان منطقه امن به بقیه معرفی کنی . بعد از این میتونی کلا چهار NPC فکر کنم هستش که بفرستیشون به یکی از این دو ناحیه . یکیش آریانا دومیش آدلا سومیش اون پیرزنه و چهارمیش هم همون پیرمردی که شما میگی که البته در اصلش یک خون آشام هستش و اگه به منطقه امن بفرستیش سراغ بقیه اونارو میکشه . به این منظور میتونی بفرستیش کلینیک اول بازی و بقیه رو بفرستی تو لامپ Cathedral Ward یا اسم منطقه امنش Tomb of odeon . پس یادت باشه اولین کارت اینهکه چند بار با اون پیرزن قرمز رنگ صحبت کنی . در مورد جای اون چهار تا NPC . پیرزنه که جاش معلومه همونجایی که اوایل بازی یه سگ پشت درش بود . اون پیرمرده یا خوشن آشامه که توی فوربیدن وودز بالای کلبه هستش . آدلا هم وقتی اون موجودات گونی بدست گرفتنت و سر از زندان در اوردی برو پایین مرحله که رو زمین نشسته و ازت میترسه . باید یکی از انواع لباس های کلیسا تنت باشه تا نترسه و باهات صحبت کنه مثل White Church Set یا Black Church Set .بعدش ازت نمیترسه و میتونی بهش یه منطقه امن رو معرفی کنی واسه فرستادن . اگه بخوام یکی از این لباسا بهت ادرسوشو بدم میتونی White Church Set رو توی Forbidden Woods اون جایی که کلی قفسه سگ ها هستش پشتش یه نردبون میخوره بالا . اون بالا که چند تا کلاغ هست این لباسو پیدا میکنی . آخریش آریانا هستش . اون میدون بسیار بزرگ در Grand Cathedral که دو تا از اون موجودات غول پیکر توش هستند رو بیا سمت پایین یه جایی میبینی که یه موجود با اسلحه آتیشی بهت حمله میکنه . همون جا یه راه باریک داره برو تا آخرش و بپیچ سمت چپ و برو آخر مسیر و بازهم سمت چپ اخر این مسیر پنجره آریانا هستش که حتما باید چند بار رو پنجره ضربدر بزنی و صحبت کنی تا ازت در مورد منطقه امن بازی بپرسه و بفرستش اونجا .

در مورد لباس روحانیت که بهت گفتم همون White Church Set میتونی استفاده کنی . اون موجودات گونی بدست کند هم هستند اگه مراقب پرش های یک دفعه ایشون باشی خیلی راحت میتونی با اسلحه های سنگین مثل لودویک در حالت کشیدش بزنیشون . یادت باشه حتما اسلحه هاتو توی هانتر دریم تعمیر کنی که قدرتشون پایین نیومده باشه . لذت این بازی به سختی و سبک تهاجمیشه باهاش کنار بیای و راه بیفتی لذتی واست داره که هیچ وقت فراموش نمیکنی

ممنون دوست عزیز .
بد نیست یه نگاهی هم به این لینک بندازین : لینک 1
شاید شما زودتر پیداش کردین . راستی با نصب روینها الان دیسکاوری شما چنده ؟

آره مشکل اینه که اکثر جم های قدرتی بازی از بغل این سه تا خپل میگذره ! . من هر وقت پیداش کردم تو فروم مینویسم . دیسکاوریم زیاد بالا نیست . یکی دو بار دیگه بازی رو تمام کردم میچسپم به این قضیه جم ها تا ببینم جریانش چیه . راهشو پیدا کردم حتما خبر میدم .

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: amirarsenal

amirarsenal

کاربر سایت
Dec 5, 2010
520
نام
امیر
اونایی که میبینی یک سری NPC داخل بازی هستند که میتونی به منطقه امن بازی بفرستیشون یعنی همون جایی که شما گفتی و کلینیکی که اول بازی شروع کردی . برای اینکه اون منطقه رو بتونی به عنوان یک منطقه امن به بقیه معرفی کنی اول از همه باید با همون پیرزن پیراهن قرمزی که در لامپ اول Cathedral Ward هست چند بار صحبت کنی تا خودش بهت بگه که میتونی اینجا رو به عنوان منطقه امن به بقیه معرفی کنی . بعد از این میتونی کلا چهار NPC فکر کنم هستش که بفرستیشون به یکی از این دو ناحیه . یکیش آریانا دومیش آدلا سومیش اون پیرزنه و چهارمیش هم همون پیرمردی که شما میگی که البته در اصلش یک خون آشام هستش و اگه به منطقه امن بفرستیش سراغ بقیه اونارو میکشه . به این منظور میتونی بفرستیش کلینیک اول بازی و بقیه رو بفرستی تو لامپ Cathedral Ward یا اسم منطقه امنش Tomb of odeon . پس یادت باشه اولین کارت اینهکه چند بار با اون پیرزن قرمز رنگ صحبت کنی . در مورد جای اون چهار تا NPC . پیرزنه که جاش معلومه همونجایی که اوایل بازی یه سگ پشت درش بود . اون پیرمرده یا خوشن آشامه که توی فوربیدن وودز بالای کلبه هستش . آدلا هم وقتی اون موجودات گونی بدست گرفتنت و سر از زندان در اوردی برو پایین مرحله که رو زمین نشسته و ازت میترسه . باید یکی از انواع لباس های کلیسا تنت باشه تا نترسه و باهات صحبت کنه مثل White Church Set یا Black Church Set .بعدش ازت نمیترسه و میتونی بهش یه منطقه امن رو معرفی کنی واسه فرستادن . اگه بخوام یکی از این لباسا بهت ادرسوشو بدم میتونی White Church Set رو توی Forbidden Woods اون جایی که کلی قفسه سگ ها هستش پشتش یه نردبون میخوره بالا . اون بالا که چند تا کلاغ هست این لباسو پیدا میکنی . آخریش آریانا هستش . اون میدون بسیار بزرگ در Grand Cathedral که دو تا از اون موجودات غول پیکر توش هستند رو بیا سمت پایین یه جایی میبینی که یه موجود با اسلحه آتیشی بهت حمله میکنه . همون جا یه راه باریک داره برو تا آخرش و بپیچ سمت چپ و برو آخر مسیر و بازهم سمت چپ اخر این مسیر پنجره آریانا هستش که حتما باید چند بار رو پنجره ضربدر بزنی و صحبت کنی تا ازت در مورد منطقه امن بازی بپرسه و بفرستش اونجا .

در مورد لباس روحانیت که بهت گفتم همون White Church Set میتونی استفاده کنی . اون موجودات گونی بدست کند هم هستند اگه مراقب پرش های یک دفعه ایشون باشی خیلی راحت میتونی با اسلحه های سنگین مثل لودویک در حالت کشیدش بزنیشون . یادت باشه حتما اسلحه هاتو توی هانتر دریم تعمیر کنی که قدرتشون پایین نیومده باشه . لذت این بازی به سختی و سبک تهاجمیشه باهاش کنار بیای و راه بیفتی لذتی واست داره که هیچ وقت فراموش نمیکنی

آره مشکل اینه که اکثر جم های قدرتی بازی از بغل این سه تا خپل میگذره ! . من هر وقت پیداش کردم تو فروم مینویسم . دیسکاوریم زیاد بالا نیست . یکی دو بار دیگه بازی رو تمام کردم میچسپم به این قضیه جم ها تا ببینم جریانش چیه . راهشو پیدا کردم حتما خبر میدم .

داداش دمت گرم
اگر بازم جای گیر کردم ازت میپرسم
ممنون

MAKEDREAM

کاربر سایت
Dec 21, 2013
367
داداش دمت گرم
اگر بازم جای گیر کردم ازت میپرسم
ممنون

خواهش میکنم . یک نکته دیگه هم که یادم اومد اینه که آریانا و آدلا هر کدوم بهت خون خودشون رو میدن ولی همزمان نمیتونی از هر دو استفاده کنی و باید از یکی از این خون ها استفاده کنی . اگه آریانا و آدلا رو بفرستی توی یه منطقه امن و اگه از سه بار بیشتر خون آریانا رو بگیری اون وقت آدلا آریانا رو میکشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر