PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

sajadkh

کاربر سایت
Jul 28, 2012
2,181
نام
Sajjad
فردا دانلود بازی تموم میشه.اصلا سری سولز رو هم بازی نکردم.نکته ای چیزی ندارین واسه شروع؟واسه باس ها؟کمبت بازی؟چه نوع اسلحه ای انتخاب کنم
بهترین روش واسه پیش برد بازی چیه؟

• Like
Reactions: Sherytto

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,592
فردا دانلود بازی تموم میشه.اصلا سری سولز رو هم بازی نکردم.نکته ای چیزی ندارین واسه شروع؟واسه باس ها؟کمبت بازی؟چه نوع اسلحه ای انتخاب کنم
تبر رو انتخاب کن.من هم از سری سولز خوشم نمی اومد به دلایلی و بازی نکردم و با سبکش آشنا نبودم.یادش به خیر نزدیک شش ماه مرحله اول بودم و بعد از شش ماه یک هفته و نیم تا آخرش رفتم!
برعکس بازیها دیگه تو دل دشمن نرو و بذار اول اونا حمله بکنن و برای دونه دونه دشمنها استراتژی داشته باش.حوصله داشته باش کلا.
زیباترین انحصاری PS4 هستش.مبارکت باشه
داستانشو به فرمت PDF یکی از دوستان زحمت کشیده گذاشته اگر از لوث شدن ناراحت نمیشی بخون.
یادش بخیر خریدش ، باز کردن پلمپش ، تک تک لحظات بازیش همش خاطرس برام... :((

آخرین ویرایش:

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,592
عجیب این بازی دل منو برده:|.من نمیفهمم سازنده بازی چی مصرف کرده بود واسه این از دارک سولزم بهتره البته من دوشو بازی کردم ولی یه تریلر از سه دیدم این خیلی نرم تر از دارک سولزه اصلا فک نمیکردم انقد شیفته این سبک بازی بشم چون دارک سولز دوشو زیاد خوشم نیومد که بخوام ادامش بدم ولی این دیگه ولم نمیکنهD:.مخصوصا اینکه با دوستات بریش

یه حقیقتیم بگم من چند روز واسه اون گرگ نمایه اول بازی گیر کرده بودم هرچی میزدمش نمیمرد حتی به دوستامم دسترو دادم نمیشد که نمیشد دیگه با خودم گفتم اینو عمرا بشه تنهایی تمومش کردD:.تا بعد چند روز فهمیدم که با مشت نمیشد کشتشو باید بکشتت که بری هانتر دریم:))).از بعد اون هربار میرم با ساو میزنمشو میام بیشعورو
والا من الان PS4 ندارم ولی تا اونجا که یادمه گرگ اول بازی برعکس دشمنها دیگه (به جز باس ها) فقط یکبار قابل کشتن بود. :-/

ahmadmdp

کاربر سایت
May 22, 2015
359
نام
ahmad
ممنون جناب MakeDream . الان NG++ هستم لول 253 . راستش از اونجا که واسه هر لول اپ حدود 600 هزار بلود اکو نیاز دارم بی خیال خود بازی شدم . تو چالیسها هم دنبال یه جای خوب واسه فارمینگ میگردم هم شانسم بخوره یه Gem خوب گیرم بیاد . بضی باسهای بازی واقعا نفس ادمو میگیرن که زده بشن ولی در کل حق با شماس کافیه قلق باس دستمون بیاد دیگه زدنش راحته . اگه چالیسی پیدا کردین که توش جم Tempering Damp Blood Gem (17-19) Phys Up to +27.2% بود یه ندا هم به ما بدین .

ویه مورد دیگه . از اونجا که اسلحه های اصلی من Whirligig Saw و Blade of Mercy و Ludwig's Holy Blade هستن ممنون میشم دوستان یه اسکرین شات از جمهایی که روی این اسلحه ها بستن بزارن ببینیم سبک بستن بقیه چجوریه .
از یه جایی به بعد دیگه فارمینگ فایده ای نداره
من لولم 400 هست(395) و ng8 یا بالاتر بیشتر از یک ساله بازی میکنم
شما از sinister bell استفاده کن و برو ملت رو بکش یا بزار اونا بیان جات و بکششون
بعضی جاها این کار خیلی سریعتر انجام میشه مثل nightmare Frontier یا loft middle
اگه طرف ازت قویتر باشه خیلی پول میده
به من تا 1.2 میلیون هم داده با کشتن یه نفر
اگه هم مردی زود میری خونتو برمیداری و دوباره این کارو انجام میدی
البته یه کار دیگه هم هست: قبل کشتن باس اخر هی بری کمک بقیه و باس اخرشونو بکشی، اینم خیلی پول میده.
البته من به شدت پیشنهاد میکنم لولتونو زیاد بالا نبرید، چون خیلی تو بازی تنها میشید
نه دیگه کسی بهتون جوین میشه نه شما میتونید برید کمک کسی
مگر یکی رو پیدا کنید با رمز برید کمک

Send from my Xperia Z5 using Tapatalk

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Paradise Lost

ahmadmdp

کاربر سایت
May 22, 2015
359
نام
ahmad
داداش مبارک باشه
سعی کن چند روز اول رو تنها بازی کنی و از کمک استفاده نکنی و حتی چندتا باس اول رو تنها بکش
تا بازی دستت بیاد
بعدش میتونی با بروبچ با هم بازی کنین که لذتش چند برابر میشه

• Like
Reactions: sajadkh

s_silent

کاربر سایت
Sep 28, 2012
139
دقیقا همینطوره دیگه فارمینگ جواب نمیده .
شما جم خوب چیزی گیرت اومده ؟
البته من به شدت پیشنهاد میکنم لولتونو زیاد بالا نبرید، چون خیلی تو بازی تنها میشید
واسه coop این محدودیت برداشته شده . واسه pvp نمیدونم شاید این محدودیت باشه .

• Like
Reactions: ahmadmdp

M.hadi.71

کاربر سایت
Oct 10, 2016
102
عجیب این بازی دل منو برده:|.من نمیفهمم سازنده بازی چی مصرف کرده بود واسه این از دارک سولزم بهتره البته من دوشو بازی کردم ولی یه تریلر از سه دیدم این خیلی نرم تر از دارک سولزه اصلا فک نمیکردم انقد شیفته این سبک بازی بشم چون دارک سولز دوشو زیاد خوشم نیومد که بخوام ادامش بدم ولی این دیگه ولم نمیکنهD:.مخصوصا اینکه با دوستات بریش

یه حقیقتیم بگم من چند روز واسه اون گرگ نمایه اول بازی گیر کرده بودم هرچی میزدمش نمیمرد حتی به دوستامم دسترو دادم نمیشد که نمیشد دیگه با خودم گفتم اینو عمرا بشه تنهایی تمومش کردD:.تا بعد چند روز فهمیدم که با مشت نمیشد کشتشو باید بکشتت که بری هانتر دریم:))).از بعد اون هربار میرم با ساو میزنمشو میام بیشعورو
مشکل منم اول همین بود من که اصلا نزدیک بود بازی رو برم بفروشم تا اینکه یک ویدئو تو یوتیوب دیدم و فهمیدم باید با شمشیر بزنی نه با مشت

فرستاده شده از HUAWEI G750-U10ِ من با Tapatalk

ahmadmdp

کاربر سایت
May 22, 2015
359
نام
ahmad
دقیقا همینطوره دیگه فارمینگ جواب نمیده .
شما جم خوب چیزی گیرت اومده ؟

واسه coop این محدودیت برداشته شده . واسه pvp نمیدونم شاید این محدودیت باشه .

جم که زیاده یادم نیست الان
ولی نزدیک ده یازده تا تا سلاح لول 10 دارم یادمه اولیت بندی کردم، ولی بازم به همش جم خوب رسید
یعنی مشکل جم نداشتم
چلیسارو شاید دو سه بار تا چلیس ملکه رفتم
دو سه تا چلیس بعد ملکه هم رفتم
یا اون چلیسایی که sinister داره اولش یا اونایی که از فروشگاه مخفی خود چلیس باید بخری

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: J. Constantine

MAKEDREAM

کاربر سایت
Dec 21, 2013
367
دقیقا همین کارو میکنم گلایفهایی که میزنم همشون سطح 5 هستن . اسلحه های اصلی من Whirligig Saw و Blade of Mercy و Ludwig's Holy Blade هستن
Whirligig Saw حدودا 800 تا دمیج میده
Ludwig's Holy Blade حدودا 910 تا دمیج میده
Blade of Mercy حدودا 370 تا دمیج میده
البته با بستن جمهای Cursed فیزیکال بیشتری هم میدن اما چون افکت منفی دارن نمیبندم روشون .

من بازم از دوستان خواهش میکنم از نحوه بستن جمهاشون اسکرین شات بزارن .

یه سوالی که دارم شما مراحل چالیس ها در سه حالت fetid rotted cursed تیک زدی که بری ؟ در این حالت هم جم های خیلی خوبی میده . در مورد جم های Cursed من پیشنهاد میکنم حتما استفاده کن چون خیلی میزان اتک رو بالاتر میبره اکثرا هم فقط زمان تعمیر اسلحه ها رو پایین میاره که مشکلی نیست میتونی مراحل رو با اسلحه های دیگه بری و اسلحه اصلی رو با قدرت بالا نگه داری واسه باس ها یا اینکه تو هر لامپ بری و اسلحه اصلیتو تعمیر کنی و برگردی . از این نظر میگم چون همین شمشیر لودویک که شما قدرت فیزیکال اتکشو نوشتی 910 الان برای من قدرتش 1003 هستش اونم به خاطر اینه که هر سه تا جمی که روش گذاشتم Cursed هستند ولی دمیجش واقعا بالاست

من لولم 400 هست(395) و ng8 یا بالاتر بیشتر از یک ساله بازی میکنم
شما از sinister bell استفاده کن و برو ملت رو بکش یا بزار اونا بیان جات و بکششون
بعضی جاها این کار خیلی سریعتر انجام میشه مثل nightmare Frontier یا loft middle
اگه طرف ازت قویتر باشه خیلی پول میده
به من تا 1.2 میلیون هم داده با کشتن یه نفر
اگه هم مردی زود میری خونتو برمیداری و دوباره این کارو انجام میدی
البته یه کار دیگه هم هست: قبل کشتن باس اخر هی بری کمک بقیه و باس اخرشونو بکشی، اینم خیلی پول میده.
نه دیگه کسی بهتون جوین میشه نه شما میتونید برید کمک کسی
مگر یکی رو پیدا کنید با رمز برید کمک

با اپدیت جدید تمام محدودیت ها برداشته شده . الان چند روزی میشه من با لولای مختلف کم تا زیاد جوین میشم و بازی میکنیم . در مورد فارمینگ هم ضمن احترام به نظرتون من موافق نیستم به این دلیل که شما باید خیلی صبر کنید تا کسی انلاین بشه و اینطوری زمان رو از دست میدید در حالی که بر طبق ویدیویی که قبلا از گیم پلی قبلی خودم گذاشتم در مدت زمان کمتر از 3 دقیقه در بعد از +NG6 حدود 720 هزار بلاداکو به دست میاوردم یعنی میشه حدودا ساعتی 14 میلیون بلاداکو یا بیشتر . این ویدیو رو که از گیم پلی قبلیم گرفتم ببینید
Download Bloodborne™_20160501193003.mp4
در حالی که الان به نظر میرسه میتونستم خیلی کمترش کنم برای مثال مبارزه با خوک ها . اصلا نیاز نیست اون دو تا خوک رو بزنید بلکه سریع از دستشون فرار کنید و برید سمت شوالیه ها و از اونها هم فرار کنید و برید بالای پله ها . اون دو تا خوک وقتی شما رو تعقیب میکنند میخورن به شوالیه های سیاه پوش و اونها با هم مبارزه میکنند . شما هم اخرش میای و کلک باقی مونده ها رو میکنی فقط یه چیز که در پایان ویدیو نشون ندادم این بود که وقتی تمام شد سریع Bold Hunter's Mark رو استفاده میکنی تا دوباره از همون لامپ شروع کنی و به همین ترتیپ بگیر تا آخر . حدس میزنم اگه محاسباتم درست باشه و بشه حدودا در دو دقیقه و نیم هر روند رو تمام کرد حدودا بین 16 تا 17 میلیون بلاداکو در یک ساعت در +NG7 به بعد میشه بدست آورد که فوق العادست . الان من در +NG5 هستم . ان شا الله وقتی یکی دو بار دیگه بازی رو تمام کردم یه ویدیوی جدید میگیرم از این قسمت و اینجا میزارم . برای فارمینگ بهترین منطقه بازی همین لامپ Mergo's Loft Middle تا زدن شوالیه هاست

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
یه سوالی که دارم شما مراحل چالیس ها در سه حالت fetid rotted cursed تیک زدی که بری ؟ در این حالت هم جم های خیلی خوبی میده . در مورد جم های Cursed من پیشنهاد میکنم حتما استفاده کن چون خیلی میزان اتک رو بالاتر میبره اکثرا هم فقط زمان تعمیر اسلحه ها رو پایین میاره که مشکلی نیست میتونی مراحل رو با اسلحه های دیگه بری و اسلحه اصلی رو با قدرت بالا نگه داری واسه باس ها یا اینکه تو هر لامپ بری و اسلحه اصلیتو تعمیر کنی و برگردی . از این نظر میگم چون همین شمشیر لودویک که شما قدرت فیزیکال اتکشو نوشتی 910 الان برای من قدرتش 1003 هستش اونم به خاطر اینه که هر سه تا جمی که روش گذاشتم Cursed هستند ولی دمیجش واقعا بالاست

با اپدیت جدید تمام محدودیت ها برداشته شده . الان چند روزی میشه من با لولای مختلف کم تا زیاد جوین میشم و بازی میکنیم . در مورد فارمینگ هم ضمن احترام به نظرتون من موافق نیستم به این دلیل که شما باید خیلی صبر کنید تا کسی انلاین بشه و اینطوری زمان رو از دست میدید در حالی که بر طبق ویدیویی که قبلا از گیم پلی قبلی خودم گذاشتم در مدت زمان کمتر از 3 دقیقه در بعد از +NG6 حدود 720 هزار بلاداکو به دست میاوردم یعنی میشه حدودا ساعتی 14 میلیون بلاداکو یا بیشتر . این ویدیو رو که از گیم پلی قبلیم گرفتم ببینید
در حالی که الان به نظر میرسه میتونستم خیلی کمترش کنم برای مثال مبارزه با خوک ها . اصلا نیاز نیست اون دو تا خوک رو بزنید بلکه سریع از دستشون فرار کنید و برید سمت شوالیه ها و از اونها هم فرار کنید و برید بالای پله ها . اون دو تا خوک وقتی شما رو تعقیب میکنند میخورن به شوالیه های سیاه پوش و اونها با هم مبارزه میکنند . شما هم اخرش میای و کلک باقی مونده ها رو میکنی فقط یه چیز که در پایان ویدیو نشون ندادم این بود که وقتی تمام شد سریع Bold Hunter's Mark رو استفاده میکنی تا دوباره از همون لامپ شروع کنی و به همین ترتیپ بگیر تا آخر . حدس میزنم اگه محاسباتم درست باشه و بشه حدودا در دو دقیقه و نیم هر روند رو تمام کرد حدودا بین 16 تا 17 میلیون بلاداکو در یک ساعت در +NG7 به بعد میشه بدست آورد که فوق العادست . الان من در +NG5 هستم . ان شا الله وقتی یکی دو بار دیگه بازی رو تمام کردم یه ویدیوی جدید میگیرم از این قسمت و اینجا میزارم . برای فارمینگ بهترین منطقه بازی همین لامپ Mergo's Loft Middle تا زدن شوالیه هاست
در مورد منطقه Mergo's Loft Middl بگم که کاملا درسته و بهترین مکان برای فارمینگه
من الان لولم 375 هست و کلا از اینجا فارم میکنم اون تو هر بار 1،220،000!!
بله :D

• Like
Reactions: J. Constantine

ArianAwesome

کاربر سایت
Aug 24, 2014
1,483
GIT GUD :D

ahmadmdp

کاربر سایت
May 22, 2015
359
نام
ahmad

ممنون بابت جواب کاملتون
حق با شماست اگه هدف صرفا لول اپ باشه روشی که شما گفتی خیلی خوبه که نیازی هم به درگیری نیست.
ولی خدایی ادم خسته میشه دیگه و pvp میتونه گزینه خوبی باشه برا کسایی که خسته شدن از فارمینگ کردن
من خیلی وقته بلادبورن بازی میکنم ولی وقتی به تاپیک سر میزنم بازم نکات جدید یاد میگیرم از دوستان، و همینه که منو بیشتر جذب این بازی میکنه.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر