PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,973
نام
احمد
چرا تو این بازی نمیشه کسی بهت جوین بشه؟من دیروز با یکی بازی کردم لولش 190 بود..امروز هم همین طور...195....ولی با بعضی از دوستان نمیشه انگار.

Insight هامون تموم شد ... از کجا پیدا کنیم؟

Last edited by a moderator:

MAKEDREAM

کاربر سایت
Dec 21, 2013
367
چرا تو این بازی نمیشه کسی بهت جوین بشه؟من دیروز با یکی بازی کردم لولش 190 بود..امروز هم همین طور...195....ولی با بعضی از دوستان نمیشه انگار.

من دیروز در این مورد یه سرچ سریع زدم . اونجوری که فهمیدم . اول اینکه اصلا نباید بین حداقلو حداکثر لول کسانی که بازی میکنند خیلی اختلاف باشه . دومین موضوع اینه که همه با هم تو یه ناحیه باشن مثلا تو نواحی بزرگی مثل Forbidden woods اگه فرضا شما اولین لامپ زنگ رو بزنی و دوستت فرضا خیلی جلوتر نزدیک به باس باشه احتمال زیاد پیدا نمیکنه . مورد مهم دیگه ای که فهمیدم اینه که برای کو آپ رفتن نباید باس اون ناحیه رو زده باشید اگه زده باشید نمیشه رفتش . یه نکته دیگه هم که کاربرا میگفتن این بود که بهتره که اول زنگ احضار زده بشه با پسورد و طرف هم قبل از اینکه زنگ رو برای کمک بزنه اول پسوردشو بزاره و بعد زنگ رو بزنه . نوشته گاهی وقتی شما زنگ رو بدون پسورد زدی و پسورد رو در حالی که زنگ فعاله وارد کرده باشی احتمال زیادی داره پیدا نکنه . کلا خیلی چیزها بود ولی اینایی که گفتم بیشتر به چشم میومد

Insight هامون تموم شد ... از کجا پیدا کنیم؟

این لیست کل مواردی هستش که در بازی insight بدست میاری

با وارد شدن به منطقه باس ها
با کشتن باس ها
با کشتن باس ها در هنگام مولتی پلایر بازی کردن
با کشتن یه شکارچی دیگر وقتی از زنگ sinister استفاده کرده باشی
استفاده از ایتم Madman's Knowledge
استفاده از آیتم Great One's Wisdom
استفاده از آیتم One Third of Umbilical Cord
با بدست آوردن آیتم Blood Dreg
با گرفته شدن در cathedral ward
با فرستادن npc های بازی به داخل منطقه های امن بازی
با وارد شدن به منطقه Abandoned Old Workshop
با وارد شدن به Iosefka's Clinic از راه مخفی Forbidden Woods
با وارد شدن به Yahar'gul, Unseen Village توسط موجودات کیسه به دوش
با پیدا کردن منطقه Lecture Building 1st floor lamp
با وارد شدن به منطقه Nightmare Frontier از منطقه Lecture Building
با وارد شدن به منطقه Nightmare of Mensis از منطقه Lecture Building
با وارد شدن به منطقه Forsaken Cainhurst Castle
با پیدا کردن ملکه انالیز در Cainhurst Castle
با کشف کردن Spider's true form
با صحبت کردن با Master Willem قبل از باس عنکبوت
با دیدن بچه عجیب آریانا

s_silent

کاربر سایت
Sep 28, 2012
139
ول اینکه اصلا نباید بین حداقلو حداکثر لول کسانی که بازی میکنند خیلی اختلاف باشه .
تو یه سایت خارجی خوندم که این محدودیت تو اخرین اپدیت برداشته شده . بعدش خودم امتحان کردم لول من 190 بود با دوستم که لولش 35 بود جوین شدیم .

mikammi

کاربر سایت
Feb 9, 2014
455
نام
shahab
من شدیدا beast blood Pallet لازم شدم از اینسایتهامم نمیخوام استفاده کنم کسی جایی سراغ داره واسه فارمینگ این ایتم .

تو کل بازی 20_25 تا پیش فرض تو مناطق وجود داره، ولی واسه فارم کردن احتمال دراپ از اون گرگنماها( همون اولین دشمن بازی) خیلی کم وجود داره ولی طبعا دیسکاوری ت باید بالا باشه. احتمال کمترش واسه کلاغ ها هم وجود داره. من خودم امتحان نکردم واسه فارم(کلا استفاده نداشتم هیچوقت) ببینم با چه دیسکاوری ای مثلا ساعتی چقدر دراپ می کنه.

در ضمن تو بازی که روی روال بیافتی اینسایت بارون می شی. تو چالیس ها هم راحت به دست می آد. مشکلی با خرج کردن نداشته باش. تازه مدمن نولج و گریت وان ویزدم هم هست.

s_silent

کاربر سایت
Sep 28, 2012
139
در ضمن تو بازی که روی روال بیافتی اینسایت بارون می شی. تو چالیس ها هم راحت به دست می آد. مشکلی با خرج کردن نداشته باش. تازه مدمن نولج و گریت وان ویزدم هم هست.
با بستن Rune ها دیسکاوریم 430 هستش با احتساب جمجه ها نزدیک صدود خورده ای اینسایت دارم . پالتها رو واس باسهای دانجن ها و چالیسها نیاز دارم . مخصوصا وقتی ویژگی Cursed فعال میشه گیچ HP ماکزیمم 800 میشه ینی با یه ضربه رفتی . خیلی سخت میشه . کلا هدف اصلیم گرفتن یه جم درست و درمونه که فعلا پیدا نشده

MAKEDREAM

کاربر سایت
Dec 21, 2013
367
تو یه سایت خارجی خوندم که این محدودیت تو اخرین اپدیت برداشته شده . بعدش خودم امتحان کردم لول من 190 بود با دوستم که لولش 35 بود جوین شدیم .
ظاهرا همینطور شده چون منم الان چند روزیه خیلی راحت با همه جوین میشم و کو آپ میریم . خیلی لذت بخش شده

با بستن Rune ها دیسکاوریم 430 هستش با احتساب جمجه ها نزدیک صدود خورده ای اینسایت دارم . پالتها رو واس باسهای دانجن ها و چالیسها نیاز دارم . مخصوصا وقتی ویژگی Cursed فعال میشه گیچ HP ماکزیمم 800 میشه ینی با یه ضربه رفتی . خیلی سخت میشه . کلا هدف اصلیم گرفتن یه جم درست و درمونه که فعلا پیدا نشده

باس های چالیس ها بعد از دو سه دور تمام کردن بازی دیگه قلقشون دستت میاد به نظرم روی شناخت حرکاتشون تمرکز کنی خیلی بهتره . اما اگر آنلاین میتونی بازی کنی الان دیگه بخاطر اینکه محدودیت ها برداشته شده سریع میتونی با رفقات انلاین بری و زودتر پیش بری . اگر خواستی آی دی من اینه GOD15127 . فقط کافیه توی قسمت NETWORK یه پسورد بزاری و پسورد رو به من یا دوستان دیگر بگی و زنگ Beckoning Bell رو بزنی . این طرفم من یا دوستان پسوردی رو که دادی رو تو همون قسمت NETWORK وارد میکنیم و زنگ small resonant bell رو میزنیم . فقط جایی که شروع میکنیم باید به هم نزدیک باشه و همچنین باس اون ناحیه رو نزده باشی .

• Like
Reactions: Paradise Lost

s_silent

کاربر سایت
Sep 28, 2012
139
ممنون جناب MakeDream . الان NG++ هستم لول 253 . راستش از اونجا که واسه هر لول اپ حدود 600 هزار بلود اکو نیاز دارم بی خیال خود بازی شدم . تو چالیسها هم دنبال یه جای خوب واسه فارمینگ میگردم هم شانسم بخوره یه Gem خوب گیرم بیاد . بضی باسهای بازی واقعا نفس ادمو میگیرن که زده بشن ولی در کل حق با شماس کافیه قلق باس دستمون بیاد دیگه زدنش راحته . اگه چالیسی پیدا کردین که توش جم Tempering Damp Blood Gem (17-19) Phys Up to +27.2% بود یه ندا هم به ما بدین .

ویه مورد دیگه . از اونجا که اسلحه های اصلی من Whirligig Saw و Blade of Mercy و Ludwig's Holy Blade هستن ممنون میشم دوستان یه اسکرین شات از جمهایی که روی این اسلحه ها بستن بزارن ببینیم سبک بستن بقیه چجوریه .

MAKEDREAM

کاربر سایت
Dec 21, 2013
367
ممنون جناب MakeDream . الان NG++ هستم لول 253 . راستش از اونجا که واسه هر لول اپ حدود 600 هزار بلود اکو نیاز دارم بی خیال خود بازی شدم . تو چالیسها هم دنبال یه جای خوب واسه فارمینگ میگردم هم شانسم بخوره یه Gem خوب گیرم بیاد . بضی باسهای بازی واقعا نفس ادمو میگیرن که زده بشن ولی در کل حق با شماس کافیه قلق باس دستمون بیاد دیگه زدنش راحته . اگه چالیسی پیدا کردین که توش جم Tempering Damp Blood Gem (17-19) Phys Up to +27.2% بود یه ندا هم به ما بدین .

ویه مورد دیگه . از اونجا که اسلحه های اصلی من Whirligig Saw و Blade of Mercy و Ludwig's Holy Blade هستن ممنون میشم دوستان یه اسکرین شات از جمهایی که روی این اسلحه ها بستن بزارن ببینیم سبک بستن بقیه چجوریه .

واسه فارمینگ بهتره تو خود بازی اصلی از لامپ Mergo's Loft Middle تا جایی که شوالیه ها هستند رو فارم کنی بلاداکو بالایی میده اما واسه جم فقط کافیه که تو چالیس های سطح 5 Pthumeru یا Loran بچرخی . جم های خوبی گیرت میاد . یه لینکی دوستمون چند صفحه پیش گذاشتش در مورد جم های بالای بازی که مکانش رو هم نشون میداد چند صفحه عقب تر رو بخونی پیداش میکنی کارتو راه میندازه

• Like
Reactions: J. Constantine

s_silent

کاربر سایت
Sep 28, 2012
139
ه لینکی دوستمون چند صفحه پیش گذاشتش در مورد جم های بالای بازی که مکانش رو هم نشون میداد چند صفحه عقب تر رو بخونی پیداش میکنی کارتو راه میندازه
اون لینک رو خودم گذاشتم . متاسفانه با اینکه دیسکاوری 439 دارم بازم گلایف میزنم جم خوبی از توشون در نمیاد . برای بار سوم بازی رو تا منطقه Old Hunter بردم اما دیگه واسم جذابیتی نداره ادامه بدم واسه همین دنبال جم خوب میکردم بلکه دوباره حس بازی رو پیدا کنم .

• Like
Reactions: J. Constantine

MAKEDREAM

کاربر سایت
Dec 21, 2013
367
دوستان حس میکنم آمار افراد آنلاین bloodborne خیلی بیشتر شده
اون لینک رو خودم گذاشتم . متاسفانه با اینکه دیسکاوری 439 دارم بازم گلایف میزنم جم خوبی از توشون در نمیاد . برای بار سوم بازی رو تا منطقه Old Hunter بردم اما دیگه واسم جذابیتی نداره ادامه بدم واسه همین دنبال جم خوب میکردم بلکه دوباره حس بازی رو پیدا کنم .

واسه جم باید فقط تو چالیس های سطح 5 بگردی تا جم خوب پیدا کنی . شما اسلحه اصلی بازیت چیه ؟ قدرت فیزیکال اتکش چقدره ؟

mohsen__gamer

کاربر سایت
Jan 19, 2013
279
نام
mohsen
عجیب این بازی دل منو برده:|.من نمیفهمم سازنده بازی چی مصرف کرده بود واسه این از دارک سولزم بهتره البته من دوشو بازی کردم ولی یه تریلر از سه دیدم این خیلی نرم تر از دارک سولزه اصلا فک نمیکردم انقد شیفته این سبک بازی بشم چون دارک سولز دوشو زیاد خوشم نیومد که بخوام ادامش بدم ولی این دیگه ولم نمیکنهD:.مخصوصا اینکه با دوستات بریش

یه حقیقتیم بگم من چند روز واسه اون گرگ نمایه اول بازی گیر کرده بودم هرچی میزدمش نمیمرد حتی به دوستامم دسترو دادم نمیشد که نمیشد دیگه با خودم گفتم اینو عمرا بشه تنهایی تمومش کردD:.تا بعد چند روز فهمیدم که با مشت نمیشد کشتشو باید بکشتت که بری هانتر دریم:))).از بعد اون هربار میرم با ساو میزنمشو میام بیشعورو

Last edited by a moderator:

s_silent

کاربر سایت
Sep 28, 2012
139
واسه جم باید فقط تو چالیس های سطح 5 بگردی تا جم خوب پیدا کنی . شما اسلحه اصلی بازیت چیه ؟ قدرت فیزیکال اتکش چقدره ؟
دقیقا همین کارو میکنم گلایفهایی که میزنم همشون سطح 5 هستن . اسلحه های اصلی من Whirligig Saw و Blade of Mercy و Ludwig's Holy Blade هستن
Whirligig Saw حدودا 800 تا دمیج میده
Ludwig's Holy Blade حدودا 910 تا دمیج میده
Blade of Mercy حدودا 370 تا دمیج میده
البته با بستن جمهای Cursed فیزیکال بیشتری هم میدن اما چون افکت منفی دارن نمیبندم روشون .

من بازم از دوستان خواهش میکنم از نحوه بستن جمهاشون اسکرین شات بزارن .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر