PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

MAKEDREAM

کاربر سایت
Dec 21, 2013
367
Piercing Rifle رو نگرفتم توضیحات ویکی رو هم خوندم متوجه نشدم چطور باید بگیرمش . مثل اینکه یه ارتباطی با هانتر بالای برج داره همونی که تو بازی اصلی تو منطقه Old Yaraham هست .

برای اینکه Piercing Rifle رو بدست بیاری اول از همه باید Firing Hammer Badge رو بدست بیاری . برای اینکار توی اون کلبه داخل دی ال سی که چند مسیر میشه برو به مسیری که انتهاش به اون در آهنی منطقه central yharnam ختم میشه .اون درو که رد کردی میرسی به یه هانتر که خیلی فرزه و دائما هم شیهه میکشه .وقتی اونو زدی بهت Firing Hammer Badge رو میده که بعدش میتونی بری هانتر دریم و اسلحه Piercing Rifle رو بخری . برای دیدن محل دقیق اون هانتر ویدیوی زیر رو دانلود کن تا متوجه بشی
Download Bloodborne Firing Hammer Badge location(Yekdooneh.com).mp4

تو سایت ویکی جایی که مسیر گرفتن تیربار رو تو منطقه Hunter Nightmare نوشته بود به یه موردی اشاره کرد که من هر چی گشتم پیدا نکردم :

منظورم عبارت shortcut to the Cleric Beast in the main game . ینی واقعا تو اون غار مسیری به سمت منطقه اصلی بازی هست ؟

منظورش از این جمله اون کلبه ای هستش که قبل از باس Cleric Beast یه پله میخورد بالا و میومدی رو پل . توی دی ال سی اولد هانتر از اون کلبه استفاده شده ، یه طرفش که میره سمت اون هانتر که میزنیش و Firing Hammer Badge رو میگیری که بالا توضیح دادم یه طرف دیگش در قسمت بالا یا پایین پله ها سمت راست وارد همون مسیر رودخونه ای میشه که همونو ادامه بدی میرسی به اون غاری که توش یه هانتر که دستش گاتلینگ گان هستش منتظرته و البته Blood-Starved Beast هم پایین اون غاره ! بعد از زدن اون هانتر اسلحه گاتلینگ گان رو میگیری . منظورش از اون جمله همون کلبه داخل دی ال سی هستش که اگه دقت کنی نوشته shortcut to the Cleric Beast in the main game یعنی اینکه در بازی اصلی از اون کلبه یه پله میخوردش بالای پلی که آخرش Cleric Beast بود که این پله رو با اصطلاح shortcut اونا توضیح دادن

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: s_silent and rezab

s_silent

کاربر سایت
Sep 28, 2012
139
برای اینکه Piercing Rifle رو بدست بیاری اول از همه باید Firing Hammer Badge رو بدست بیاری . برای اینکار توی اون کلبه داخل دی ال سی که چند مسیر میشه برو به مسیری که انتهاش به اون در آهنی منطقه central yharnam ختم میشه .اون درو که رد کردی میرسی به یه هانتر که خیلی فرزه و دائما هم شیهه میکشه .وقتی اونو زدی بهت Firing Hammer Badge رو میده که بعدش میتونی بری هانتر دریم و اسلحه Piercing Rifle رو بخری . برای دیدن محل دقیق اون هانتر ویدیوی زیر رو دانلود کن تا متوجه بشی

تا اونجا که یادمه این هانترو زدمش همونی که Beast Claw داره .

k2napster

کاربر سایت
Oct 13, 2012
66
تو yaharghul unseen vilage بعد از اينكه لامپ رو روشن كردم، بايد كجا برم و چكار كنم؟
اينجاي بازي تازه معني واقعي بازي ترسناك معلوم ميشه، خوفه واقعا

Sent from my iPad using Tapatalk

• Like
Reactions: J. Constantine

MAKEDREAM

کاربر سایت
Dec 21, 2013
367
تا اونجا که یادمه این هانترو زدمش همونی که Beast Claw داره .

اگه زدیش و آیتم رو گرفتی برو توی شاپ هانتر دریم اونجا اسلحه برای خرید باید باشه . اگر نبودش یعنی نزدیش یا اینکه بعد از زدنش آیتم رو نگرفتی

تو yaharghul unseen vilage بعد از اينكه لامپ رو روشن كردم، بايد كجا برم و چكار كنم؟
اينجاي بازي تازه معني واقعي بازي ترسناك معلوم ميشه، خوفه واقعا

Sent from my iPad using Tapatalk

مسیر مشخصه . وقتی پایین رفتی دو راه داری . یکیش که به آسانسور میخوره که فعلا کار نمیکنه باید از اون یکی راه که یه پله بزرگه بری پایین . بعدش مسیر مشخصه دشمنا رو بزن و آیتمها رو بگیر تا برسی به لامپ دوم . بعد از لامپ دوم میرسی به منطقه ای که با نام Hypogean Gaol قبلا رفته بودی . تو این ناحیه پر از آیتم های مختلفه سعی کن همه رو بگیری در آخر هم میرسی به باس این ناحیه که One Reborn هستش . درسته نوعی استرس و ترس خاصی تو بعضی از مناطق وجود داره . ناحیه هایی مثل Nightmare Frontier یا Forsaken Cainhurst Castle استرس خاصی به بازیگر وارد میکنه .

MAKEDREAM

کاربر سایت
Dec 21, 2013
367
یه سوال .

نقش استودیو ژاپن تو بازی چی بوده . تو ساخت بازی هم نقش داشته یا فقط ناشر بازی بوده ؟

ساخت بازی کاملا به عهده FromSoftware بوده . مسئولیت نشر و مدیریت و هماهنگی با Japan Studio بوده.

MAKEDREAM

کاربر سایت
Dec 21, 2013
367
میشه ترتیب مراحل جانبی که سنگ قبرهاش سمت چپ دریم هانتر هست رو بگید . من هنوز اونا رو شروع نکردم

ترتیب خاصی نداره . شما میتونی هر کدوم از چالیس هایی که برات آزاده رو بری ( محل قرارگیریش در اون سمت چپ هم فرقی نداره هر کجا که خواستی میتونی چالیس رو اونجا بزاری ) با پیشرفتت در بازی و زدن باس های جانبی مثل آمیگدالا یا ابرتیاس مراحل دیگری از چالیس ها آزاد میشه . بهتره که شما از سطح یک شروع کنی و تمام چالیس ها رو کامل بری چون پر از اسلحه و آیتم های مختلف هستش ضمن اینکه باس هایی هستند که فقط مختص به چالیس ها هستش . بعضی از چالیس ها رو باید در داخل فروشگاه های داخل چالیس ها بخری تا بتونی بازیش کنی . پس پیشنهاد اینه که حتما کل چالیس ها رو برو

اما اگر منظورت از ترتیب ، گرفتن تروفی ملکه یارنام هستش و میخوای سریع تروفی رو بگیری باید طبق لیست زیر بری تا به این تروفی برسی

- Pthumeru Chalice Dungeon
- Central Pthumeru Chalice Dungeon
- Lower Pthumeru Chalice Dungeon
- Ailing Loran Chalice Dungeon
- Defiled Chalice Dungeon
- Lower Loran Chalice Dungeon یا Great Isz Chalice
- Great Pthumeru Ihyll Chalice Dungeon

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,434
نام
علی
من به کل حوصله ی بازی سخت ندارم ولی نمیدونم این لعنتی چیه که هی کرمش میگیره! هی میزنن میپکم ولی باز میگم از اول!
دوستان چندتا سوال: 1 اینکه: به غیر از 2 تا باس اول، شما برای باسهای بعدی هر دفعه یه Badge میگیری و نزدیک باس که میرسی به واسطه ی داشتن اون بج میتونی یه Old Hunter سامن بدی تا بیاد کمکت که یه دونه Insightهم کم میکنه، درست میگم؟ و اگر درسته، چون من DLCه بازی رو دارم اینجوریه یا نه خود بازی بدون DLC هم این قابلیت درش هست؟ 2 اینکه: چندتا ضربه و چجوری باید بزنی تا دیوار مخفیهای Chalice Dungeonها بریزه؟ و آخریش برای این پست اینکه:D: اولین Chalice Dungeon هم دیوار مخفی داره؟ چون من چنتا دیوار همون شکلی که چند صفحه قبل بود، دیدم ولی هرچی ضربه زدم خبری نشد!

آخرین ویرایش:

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
دوستان این ویدئوهای Ray Dhimitri رو دیدید؟
این فرد واقعا خیلی با استعداده!
خوب میدونه از چه سلاح و Runهایی استفاده کنه
من هنوزم نفهمیدم که کلا Build ش چیه!

• Like
Reactions: J. Constantine

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,920
نام
نـــــــویـــــــــد
دوستان این ویدئوهای Ray Dhimitri رو دیدید؟
این فرد واقعا خیلی با استعداده!
خوب میدونه از چه سلاح و Runهایی استفاده کنه
من هنوزم نفهمیدم که کلا Build ش چیه!

لعنتی تمام جم های خرکیه بازی رو هم داره
تمام باس هارو با ۵ ۶ تا هیت میندازه :D
یه Bloody Mary هم بود نمیدونم مال همین بود یا نه ، اونم چیز فوق شاخی بود :-?

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
لعنتی تمام جم های خرکیه بازی رو هم داره
تمام باس هارو با ۵ ۶ تا هیت میندازه :D
یه Bloody Mary هم بود نمیدونم مال همین بود یا نه ، اونم چیز فوق شاخی بود :-?
آره نوید
بابا من دهنم سرویس شده هنوزم نتونستم يه جم 34% Up Attack پیدا کنم
مطمئنم یکی از جم هاش اینه
و اینکه کلا با Saw Cleaver بازی میکنه!!
ولی بالاخره آخرش میفهمم :D
ویدئوهای Dark Souls III ش رو هم نگاه کردی؟!! :D

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,920
نام
نـــــــویـــــــــد
آره نوید
بابا من دهنم سرویس شده هنوزم نتونستم يه جم 34% Up Attack پیدا کنم
مطمئنم یکی از جم هاش اینه
و اینکه کلا با Saw Cleaver بازی میکنه!!
ولی بالاخره آخرش میفهمم :D
ویدئوهای Dark Souls III ش رو هم نگاه کردی؟!! :D

اون جم ۳۴% لعنتی خیلی خوبه ، به تنهایی کافیه تا بازی رو به سُخره بگیری :D
توی دانجن های Depth 5 و نفرین شده یافت میشه فقط نه ؟
Depth 6 هم داریم ؟ :-?
دارک ۳ رو ندیدم هنو ، چون خودم بازی نکردم هنوز ، ندیدم که اسپویل نشم :D

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
اون جم ۳۴% لعنتی خیلی خوبه ، به تنهایی کافیه تا بازی رو به سُخره بگیری :D
توی دانجن های Depth 5 و نفرین شده یافت میشه فقط نه ؟
Depth 6 هم داریم ؟ :-?
دارک ۳ رو ندیدم هنو ، چون خودم بازی نکردم هنوز ، ندیدم که اسپویل نشم :D

نه همونه 5 آخرشه دیگه
اونم باید ویژگی های Cursed اینا رو فعال کنی
من با دیسکاوری 430 هنوز در به در دنبال يه جم قوی هستم
من مطمئنم از این استفاده میکنه
Cursed Poorman´s Damp Blood Gem (6)
ویژگیش هم اینه
Phys. UP near death +36.3%
دقت کنی همیشه با 20% جونش میزنه باس هارو!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر