PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

kamran61

کاربر سایت
Jun 26, 2009
74
نام
kamran_kh
اقا من پایان بازی رو بد تموم کردم و باس اخر که تو دریم هانتره ، به جای گزینه دوم ، گزینه اول رو زدم و بازی تموم شد ، و اون اسلحه رو نتونستم بگیرم ، راهی هست بشه اون اسلحه رو بدون اینکه بازم تمام مراحل رو بری بدست بیاری؟

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,919
نام
نـــــــویـــــــــد
اقا من پایان بازی رو بد تموم کردم و باس اخر که تو دریم هانتره ، به جای گزینه دوم ، گزینه اول رو زدم و بازی تموم شد ، و اون اسلحه رو نتونستم بگیرم ، راهی هست بشه اون اسلحه رو بدون اینکه بازم تمام مراحل رو بری بدست بیاری؟

خیر ، حالا خیلی هم خفن نیستش :D
اگه dlc رو داری بشین برو ببین چه چیزای خفنی بهت میده

• Like
Reactions: meysam1980

MAKEDREAM

کاربر سایت
Dec 21, 2013
367
بهترين اسلحه هاي بازي از نظر قدرت و سرعت و تنوع كمبو كدوماس؟

Sent from my iPad using Tapatalk

از نظر قدرت من فقط با استفاده از ترکیب شمشیر لودویگ Ludwig's Holy Blade و تبر hunter axe تا لول 512 رفتم . به نظر من بهترین ترکیب قدرتی شمشیر لودویگ و تبر هستش . شمشیر لودویگ برای زدن اکثر باس ها نقش کلیدی داره . انتخاب من برای سبک قدرتی ترکیب شمشیر لودویگ و تبر هستش . از نظر سرعتی هم اکثر بازیکنان با Saw Cleaver راحت هستند دمیج خوبی داره . تو سبک سرعتی تو بازی اصلی اسلحه Blade of Mercy سرعت بالایی داره .اگه دی ال سی اولد هانتر رو داری شمشیر Rakuyo هم سریع و دمیج خوبی داره

آقا تو اولد هانتر یه نفر اومد کمک من که از دستش و سرش مثل اختاپوس پا در میاورد و همه هانتر ها ازش فراری بودن این جریانش چیه؟؟؟ ایتمش چیه؟

فکر کنم شما آنلاین داشتی بازی میکردی و یه بازیکن به صورت آنلاین اومد کمک شما که بخاطر عضویت توی یکی از covenant های بازی اینطوری بود . با اومدن دی ال سی اولد هاتر چند فرقه اضافه شد که تو یکی سرت به شکل اختاپوس میشه و کلا قیافه عجیبی میگیری . احتمالا شما با یه بازیکن آنلاین که عضو اون فرقه بوده برخورد کردی

بله راهی هست . غیر از حالت نرمال ، اسلحه Burial Blade دو حالت Uncanny و Lost هم داره که توی چالیس ها هستش که همون اسلحه ست و نام هاش به این دلیل فرق میکنه که ترکیب جم های قدرتی که روش میزاری فرق میکنه

-1- Uncanny Burial Blade رو میتونی از لایه یک و دو چالیس Lower Ailing Loran Root Chalice پیدا کنی

-2- Lost Burial Blade رو میتونی از لایه سوم چالیس Pthumeru Ihyll Root Chalice و یا از لایه چهارم چالیس Sinister Pthumeru Ihyll Root Chalice پیدا کنی

آخرین ویرایش:

mikammi

کاربر سایت
Feb 9, 2014
455
نام
shahab
آقا تو اولد هانتر یه نفر اومد کمک من که از دستش و سرش مثل اختاپوس پا در میاورد و همه هانتر ها ازش فراری بودن این جریانش چیه؟؟؟ ایتمش چیه؟
شما DLC رو بازی کردین؟
برای اینکه کاملا به اون جونور تبدیل بشین دوتا کار باید بکنین و دوتا چیز بدست بیارین.
اول باید کاری که saint adeline توی research hall ازتون می خواد رو انجام بدین تا در عوض بهتون یه چیزی بده. نمی گم چی که اسپویل نشه.
بعد باید یه چیز دیگه که از باس آخر DLC( باسی که بعد از آن باس دیگری نیست) دراپ می شه رو هم داشته باشین. باز نمی گم چی که..

• Like
Reactions: meysam1980

kamran61

کاربر سایت
Jun 26, 2009
74
نام
kamran_kh
چند سوال داشتم
1-من بازی رو تموم کردم ، آیا ممکنه منطقه رو نرفته باشم یا باسی رو نکشته باشم؟
2-اون زنی که تو قصر نشسته و تعظیم میکنم و بهش خون میدی چه نقشی داره ؟
3-ممکنه نسخه جدید بازی معرفی بشه؟
4-اون تغییر چهره که بتدیل به گرگ میشه ، چه خاصیتی به کارکتر میده ؟ اونو قوی تر میکنه ؟
5-اون یارو که تو زندانه ، چرا درش بسته است ؟ چطور میتونم باز کنم؟ همونی که آیتم کلاه گوزن بهت میده
ببخشید سوال هام زیاد شد.

meysam1980

کاربر سایت
Jun 4, 2011
204
شما DLC رو بازی کردین؟
برای اینکه کاملا به اون جونور تبدیل بشین دوتا کار باید بکنین و دوتا چیز بدست بیارین.
اول باید کاری که saint adeline توی research hall ازتون می خواد رو انجام بدین تا در عوض بهتون یه چیزی بده. نمی گم چی که اسپویل نشه.
بعد باید یه چیز دیگه که از باس آخر DLC( باسی که بعد از آن باس دیگری نیست) دراپ می شه رو هم داشته باشین. باز نمی گم چی که..
سلام اره دقیقا دی ال سی بودم وآنلاین کمک گرفتم .. مرسی که جواب دادی با جزئیات بدون اسپویل :-bd:D:D:D:D

• Like
Reactions: mikammi

meysam1980

کاربر سایت
Jun 4, 2011
204
آقا فقط با خیال راحت بگم بلاد از دارک سولز ترسناکتره واقعا نمیتونم یکی رو انتخاب کنم ولی یه ذره دلم با دارک سولزه اخه شخصیت پردازی بیشتری داره مثلا برای آهنگر و فروشنده وان پی سی های داخل بازی کاراکتر سازی کردن ولی بلاد نه فروشنده که یه حوض .....

MAKEDREAM

کاربر سایت
Dec 21, 2013
367
چند سوال داشتم
1-من بازی رو تموم کردم ، آیا ممکنه منطقه رو نرفته باشم یا باسی رو نکشته باشم؟
2-اون زنی که تو قصر نشسته و تعظیم میکنم و بهش خون میدی چه نقشی داره ؟
3-ممکنه نسخه جدید بازی معرفی بشه؟
4-اون تغییر چهره که بتدیل به گرگ میشه ، چه خاصیتی به کارکتر میده ؟ اونو قوی تر میکنه ؟
5-اون یارو که تو زندانه ، چرا درش بسته است ؟ چطور میتونم باز کنم؟ همونی که آیتم کلاه گوزن بهت میده
ببخشید سوال هام زیاد شد.

-1- مراحل مخفی بازی مثل دو باس Celestial Emissary و Ebrietas, Daughter of the Cosmos از منطقه upper cathedral ward یا باس مارتیر لوگاریس از منطقه cianburst castle رو زدی ؟ پایان کامل بازی و باس Moon Presence رو بعد از گرمن زدی ؟ تمام چالیسها رو رفتی و تروفی ملکه رو گرفتی ؟ اینارو رفته باشی و باس های انتخابی مثل dark beast paarl یا مثلا آمیگدالا رو زده باشی فکر نکنم دیگه باسی مونده باشه که بزنیش

-2- اون زن اسمش ملکه آنالیز هستش . اگه جلوی اون تعظیم کنی میتونی عضوی از فرقه Cainhurst Vilebloods بشی . حالا اینجا چند حالت داره

-الف- اگه عضو این فرقه بشی Cainhurst Badge رو بهت میده که باهاش میتونی ست لباس Cainhurst Set و همچنین شمشیر سمی Chikage رو از شاپ هانتر دریم بخری

-ب- اگه یدونه آیتم Blood Dreg رو بهش بدی ، حرکت نمایشی Deep Respect رو بهت میده

-ج- اگر ملکه رو بکشی آیتم Queenly Flesh رو بهت میده که برای زنده کردن دوباره ملکه هستش چه شما کشته باشی و چه توسط آلفرد کشته شده باشه . البته برای گرفتن این آیتم باید یه بار از لامپ خارج بشی و دوباره برگردی به اونجایی که کشتیش تا آیتم رو بگیری . برای زنده کردن ملکه هم باید این آیتم رو ببری به Altar of Despair یعنی همونجایی که باس Ebrietas, Daughter of the Cosmos رو زدی . آخر اون منطقه جایی هستش که باید بری تا ملکه رو زنده کنی

-3- قبلا یه شایعه ازش اومده بود که مال حدودا یکسال پیشه ولی هنوز چیزی تایید نشده . جدا امیدوارم اینطوری بشه و شاهد معرفی شماره دو بازی باشیم

-4- چیز خاصی نیست ولی واسه سرگرمی هم شده میتونی تجربش کنی . واسه اینکار باید باس Laurence the First Vicar رو توی دی ال سی اولد هانتر بزنی بعدش Beast’s Embrace Rune رو میگیری که وقتی این rune رو بندازی تبدیل به یه Beast میشی

-5- برای باز کردن اون زندان احتیاج به Underground Cell Key داری که توی Research Hall تو طبقه سوم بعد از چرخش پله ها توی یک بدن مرده پیداش میکنی (موقع گرفتنش مراقب حمله از عقبت باش ) . بعد از اینکه گرفتیش و زندان رو باز کردی و صحبت ها که تمام شد اسلحه Church Pick و همچنین ست لباس Yamamura Hunter Set رو میتونی بدست بیاری

آخرین ویرایش:

kamran61

کاربر سایت
Jun 26, 2009
74
نام
kamran_kh
ممنون MAKEDREAM برای ارتقا اسلحه م به blood stun cunk نیاز دارم ولی گیر نمیاد؟ مگه تو کشتن باس چالیسها، که اونم خیلی وقت میبره،خرید هم گرونه
راهی دیگه یا منطقه خاصی هست بشه این ایتم رو جمع کرد.
تو چالیسها امکان داره اسلحه یا ایتم جدید کسب کنم ؟

• Like
Reactions: rezab

MAKEDREAM

کاربر سایت
Dec 21, 2013
367
ممنون MAKEDREAM برای ارتقا اسلحه م به blood stun cunk نیاز دارم ولی گیر نمیاد؟ مگه تو کشتن باس چالیسها، که اونم خیلی وقت میبره،خرید هم گرونه
راهی دیگه یا منطقه خاصی هست بشه این ایتم رو جمع کرد.
تو چالیسها امکان داره اسلحه یا ایتم جدید کسب کنم ؟

اول در مورد سوال دوم بله توی چالیس ها اسلحه هایی هست که در بازی اصلی نیست پس همه چالیس ها رو برو و خوب همه مناطقشو بگرد مخصوصا یک سری از چالیس ها درهای مخفی داره که وقتی با شمشیر بهش ضربه بزنی دیوار محو میشه و توش آیتم های خوبی هست

اما در مورد blood stone chunk . من برای شما سه پیشنهاد دارم

-1- سریع ترین راه حل همون مسئله آنلاین بازی کردن در چالیس ها هستش . من یه پیشنهاد دارم شما از چالیس Cursed Isz Gravestone استفاده کن . چون باس لایه اولش رو که بزنی بهت blood stone chunk میده و ضمنا خیلی ضعیفه . نیاز نیست کل مرحله رو بری . اگه میتونی ویدیوهای یوتیوب رو ببینی یا دانلود کنی این ویدیوی زیر رو بگیر که راهنماییت میکنه . شخص بازیگر تو این ویدیو در مدت 3 دقیقه باس اول رو میزنه و blood stone chunk میگیره ولی برای زدن باس خیلی معطل کرد و راحت این باس ضعیف رو میشه زیر سه دقیقه زدش .

لینک ویدیو

-2- راه حل دوم داخل خود بازی هستش . توی منطقه Yahar'gul, Unseen Village سه تا از اون گرگ های تغییر یافته وجود داره که معمولا حداقل دو تا bood stone chunk بعد از زدنشون میتونی بگیری . اولین گرگش تو یه جای مخفی هستش . شما از لامپ اول Yahar'gul, Unseen Village برو تا برسی به آسانسور . جهت بازیکنت سمت جلو باشه . میونه های راه آسانسور یه جای مخفی داره که میتونی بپری اونجا . اول دو تا سگ بهت حمله میکنه بعدش میری پایین پله ها و با اولین گرگ تغییر یافته روبرو میشی . وقتی زدیش برو تو اونجایی که یه چیزی وسط اتاق هست که تو رو به جای دیگه ترانسفر میکنه . وقتی رفتی از راه سمت چپ برو تا با دومین گرگ روبرو بشی و وقتی اونو زدی کمی که ادامه بدی میرسی به پله ها و پایین پله ها سومین گرگ رو میبینی . در مدت زمان کمی که اینهم اگه سریع باشی بین 2 تا نهایتا 4 دقیقه زمان میبره تا بتونی اینارو بزنی و حداقل دو تا blood stone chunk بگیری ازشون .

-3- در مناطقی از بازی که احتمال دراپ blood stone chunk از دشمنا بسیار بالاست مثل منطقه Cainhurst Castle از ریون Eye Rune استفاده کن و هر سه تاشو استفاده کن . اگه هر سه تاشو بندازی احتمال اینکه در این منطقه یا مناطق دیگر با کشتن دشمنا بیشتر بتونی این آیتم رو بدست بیاری بسیار بالا میره . ضمن اینکه حتما خوب مراحل Cainhurst Castle و Yahar'gul, Unseen Village رو فارم کن توش پر از blood stone chunk هستش

و اما آخرش یه نکته
شاید شما علاقه داشته باشی اکثر اسلحه های بازی رو ارتقا بدی ولی در حقیقت این کار بیهوده ای هستش . چون نهایتا بازیکنا حدود سه تا حداکثر پنج اسلحه تو بازی هستش که همیشه استفاده میکنند و خیلی کم پیش میاد که سراغ اسلحه های دیگه برن . به این خاطر پیشنهاد میدم که وقتتو برای ارتقا تک تک اسلحه ها هدر نده و فقط اسلحه هایی که با سبک بازیت سازگاره یا اونایی که در طول بازی ازش تو مواقع زیادی استفاده میکنی رو ارتقا بده . چون این راه رو من رفتم تک تک اسلحه های بازی رو +10 کردم به لول آخر رسوندم ولی در ماه های آخر بازیم حداکثر سه یا چهار تا اسلحه بود که استفاده میکردم و بیخود اون همه اسلحه رو لول آخر کردم که هیچ استفاده ای هم ازشون نمیکردم . به نظر من شما تلاشتو بزاری که اون 6 سطح ارتقا رو به درجات آخر برسونی بهتره چون اینجوری میتونی به شکل طبیعی کلی آیتم های Madman's Knowledge و Great One's Wisdom بدست بیاری که با استفاده کردنشون در ازای 20 تا insight در شاپ هانتر بریم میتونی blood stone chunk بخری . ضمنا وقتی در داخل مرحله ای مثل Cainhurst Castle که blood stone chunk فراوونه وقتی زیاد میجنگی همراه با آیتم هایی که بدست میاری مهارت های جنگیدن و فرز شدن بیشترت در بازی هم بالا میره

آخرین ویرایش:

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
bloodstone gem چيه؟

تو هانتر دريم جايى که اسلحه رو ارتقا ميدى ميتونى از اين آيتم ها استفاده کنى وقتى رو اسلحه ببندى قدرت تخريب و آسيب به دشمنان اسلحه بالاتر ميره روى هر اسلحه ميتونى سه تا از اين آيتم ها ببندى

• Like
Reactions: k2napster

k2napster

کاربر سایت
Oct 13, 2012
66
تو هانتر دريم جايى که اسلحه رو ارتقا ميدى ميتونى از اين آيتم ها استفاده کنى وقتى رو اسلحه ببندى قدرت تخريب و آسيب به دشمنان اسلحه بالاتر ميره روى هر اسلحه ميتونى سه تا از اين آيتم ها ببندى
اونجا يه همچين اپشني نيست!!!

• Like

kamran61

کاربر سایت
Jun 26, 2009
74
نام
kamran_kh
اول در مورد سوال دوم بله توی چالیس ها اسلحه هایی هست که در بازی اصلی نیست پس همه چالیس ها رو برو و خوب همه مناطقشو بگرد مخصوصا یک سری از چالیس ها درهای مخفی داره که وقتی با شمشیر بهش ضربه بزنی دیوار محو میشه و توش آیتم های خوبی هست

اما در مورد blood stone chunk . من برای شما سه پیشنهاد دارم

-1- سریع ترین راه حل همون مسئله آنلاین بازی کردن در چالیس ها هستش . من یه پیشنهاد دارم شما از چالیس Cursed Isz Gravestone استفاده کن . چون باس لایه اولش رو که بزنی بهت blood stone chunk میده و ضمنا خیلی ضعیفه . نیاز نیست کل مرحله رو بری . اگه میتونی ویدیوهای یوتیوب رو ببینی یا دانلود کنی این ویدیوی زیر رو بگیر که راهنماییت میکنه . شخص بازیگر تو این ویدیو در مدت 3 دقیقه باس اول رو میزنه و blood stone chunk میگیره ولی برای زدن باس خیلی معطل کرد و راحت این باس ضعیف رو میشه زیر سه دقیقه زدش .

لینک ویدیو

-2- راه حل دوم داخل خود بازی هستش . توی منطقه Yahar'gul, Unseen Village سه تا از اون گرگ های تغییر یافته وجود داره که معمولا حداقل دو تا bood stone chunk بعد از زدنشون میتونی بگیری . اولین گرگش تو یه جای مخفی هستش . شما از لامپ اول Yahar'gul, Unseen Village برو تا برسی به آسانسور . جهت بازیکنت سمت جلو باشه . میونه های راه آسانسور یه جای مخفی داره که میتونی بپری اونجا . اول دو تا سگ بهت حمله میکنه بعدش میری پایین پله ها و با اولین گرگ تغییر یافته روبرو میشی . وقتی زدیش برو تو اونجایی که یه چیزی وسط اتاق هست که تو رو به جای دیگه ترانسفر میکنه . وقتی رفتی از راه سمت چپ برو تا با دومین گرگ روبرو بشی و وقتی اونو زدی کمی که ادامه بدی میرسی به پله ها و پایین پله ها سومین گرگ رو میبینی . در مدت زمان کمی که اینهم اگه سریع باشی بین 2 تا نهایتا 4 دقیقه زمان میبره تا بتونی اینارو بزنی و حداقل دو تا blood stone chunk بگیری ازشون .

-3- در مناطقی از بازی که احتمال دراپ blood stone chunk از دشمنا بسیار بالاست مثل منطقه Cainhurst Castle از ریون Eye Rune استفاده کن و هر سه تاشو استفاده کن . اگه هر سه تاشو بندازی احتمال اینکه در این منطقه یا مناطق دیگر با کشتن دشمنا بیشتر بتونی این آیتم رو بدست بیاری بسیار بالا میره . ضمن اینکه حتما خوب مراحل Cainhurst Castle و Yahar'gul, Unseen Village رو فارم کن توش پر از blood stone chunk هستش

و اما آخرش یه نکته
شاید شما علاقه داشته باشی اکثر اسلحه های بازی رو ارتقا بدی ولی در حقیقت این کار بیهوده ای هستش . چون نهایتا بازیکنا حدود سه تا حداکثر پنج اسلحه تو بازی هستش که همیشه استفاده میکنند و خیلی کم پیش میاد که سراغ اسلحه های دیگه برن . به این خاطر پیشنهاد میدم که وقتتو برای ارتقا تک تک اسلحه ها هدر نده و فقط اسلحه هایی که با سبک بازیت سازگاره یا اونایی که در طول بازی ازش تو مواقع زیادی استفاده میکنی رو ارتقا بده . چون این راه رو من رفتم تک تک اسلحه های بازی رو +10 کردم به لول آخر رسوندم ولی در ماه های آخر بازیم حداکثر سه یا چهار تا اسلحه بود که استفاده میکردم و بیخود اون همه اسلحه رو لول آخر کردم که هیچ استفاده ای هم ازشون نمیکردم . به نظر من شما تلاشتو بزاری که اون 6 سطح ارتقا رو به درجات آخر برسونی بهتره چون اینجوری میتونی به شکل طبیعی کلی آیتم های Madman's Knowledge و Great One's Wisdom بدست بیاری که با استفاده کردنشون در ازای 20 تا insight در شاپ هانتر بریم میتونی blood stone chunk بخری . ضمنا وقتی در داخل مرحله ای مثل Cainhurst Castle که blood stone chunk فراوونه وقتی زیاد میجنگی همراه با آیتم هایی که بدست میاری مهارت های جنگیدن و فرز شدن بیشترت در بازی هم بالا میره
ممنون از توضیحاتتون ، لینک ویدیو پاک شده؟راجع به اون دیوارها که اششاره کردید مخفی هستند ، چطوری باید پیداشون کنم ؟

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر