PlayStation Little Big Planet 3

نسخه سوم این بازی در کنفرانس شرکت سونی معرفی شد. بازی توسط MM ساخته نمیشه و دو استدیو XDev و sumo digital در حال توسعه بازی هستند.

شخصیت های جدید به بازی اضافه شدند که همشون قابل بازی هستند در کنار سکبوی و ابعاد جدیدی به گیم پلی بازی اضافه میکنند و اونرو بیش از پیش عمیق میکنند.
تمام این کاراکترها قابل شخصی سازی هستند به همون کیفیتی که سکبوی ها بودند.

• Bound up and over walls as the quick and agile OddSock!
  • Glide through the skies as the majestic Swoop!
  • Transform Toggle between Big Toggle, a heavy strongman and Little Toggle, a light speedster who can walk across water
خود سکبوی ها هم قابلیت ها جدیدی خواهند داشت
our favorite knitted knight has been equipped with an all-new climbing ability and loads of brand-new power-ups including the amazing Pumpinator

بازی از قابلیت های دوال شاک4 استفاده میکنه و همینطور بصورت 1080p اجرا میشود!

همچنین تمام مراحلی که در LBP های قبلی ساخته شده (بیش از 8.5 ملیون مرحله) قابل بازی خواهند بود.

LBP3 نوامبر 2014 (آبان - آذر 93 ) برای PS4 عرضه می‌شود.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: bezad

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
سلام، من بازی رو میخوام بخرم و بیشتر برا انلاین میخوام و از بچه ها شنیدم سروراش اصلا خوب نیست و نمیشه بازی کرد... واقعا اگه نمیشه بیخیال شم؟

آخرین ویرایش:

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,816
نام
مرتضی
سلام، من بازی رو میخوام بخرم و بیشتر برا انلاین میخوام و از بچه ها شنیدم سروراش اصلا خوب نیست و نمیشه بازی کرد... واقعا اگه نمیشه بیخیال شم؟

مشخصا سرورهای بازی نسبت به نسخه های قبل کاملا افت کرده. جوری نیست که اصلا نتونید کانکت بشید ولی برای کواپ مطمئنا اذیت خواهد کرد.

من امروز صبح بازی رو برای بار اول اجرا کردم تا الان که نتونستم به کسی جوین بشم ولی مراحل ساخته شده دیگران و ... رو تونستم بازی کنم

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,177
نام
ماکان
من امروز بازی رو تموم کردم. بازی بدون درنظر گرفتن باگ و ایرادات فنیش شاهکاره! خصوصا Level Design‌ حتی بهتر از دو شماره اوله! سونی باید این سومو دیجیتال رو هم بخره بزاره براش LBP بسازه! تو شماره بعد ایراداتش رو رفع کنن به دوران اوجش برمیگرده.

غفاری

کاربر سایت
May 20, 2014
846
من قصد خرید دارم بخصوص برا یک بچه 7 ساله میخوام بخرمش سرگرم بشه خودمم گاهی بازیش کنم بخشه آفلاینش کاری هم به آنلاینش ندارم.
بازی سینگل داره ؟؟؟؟ شنیدم باگ داره و مشکلاته خاص با آپدیت رفع میشه؟؟؟؟
من برام آفلاینش مهمه سرگرم کننده هست؟؟ اگه سینگل داره 15 ساعتی سرگرم میکنه آدمو؟؟؟؟؟
و اینکه میشه دو نفره بازی کنیم بخشه سینگلشو؟؟

آخرین ویرایش:

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
نام
شروین
نتونستم با بازی ارتباط بر قرار کنم ولی در کل بازی زیبایی هست و کلی دست آدم رو باز میزاره

Sent from my SM-N910F using Tapatalk

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
توی Flash Sale بازی 8 دلار شده.
کلا اهل ساختن مراحل یا بازی کردن مراحل بقیه نیستم!
اگه بازی Single خوبی داره بگید بگیریمش!

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,027
نام
میثم
کلا بازی رو ساختن مراحل و شر کردن میچرخه .:D
حالا من 3 رو بازی نکردم ولی 2 نسخه قبلی مراحل سینگل فوق العاده بودن ولی خوب زود تموم میشن.
8 دلار که 100 درصد ارزش داره.
البته باید ببینی کلا باهاش حال میکنی یا نه.

• Like
Reactions: FUTURE

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
به نظرم بخش داستانی شماره سوم از دوتای قبلی خیلی بهتر و جذاب تره!:D اما متاسفانه کوتاهه:(
با این حال ارزشش رو داره،بگیرید:D (اگر TearAway رو بازی نکردید که اون 100% واجب تره! تخفیفم خورده و فکر کنم همین 8 دلار شده)

Criminal

کاربر سایت
Nov 13, 2010
1,652
نام
Arshia
اونور آبی ها دارن واسه بازی تبلیغ میکنن که واقعا ارزش خریدن داره و مظلوم واقع شده، منم پارسال بازی رو گرفتم ولی وقت نشد برم سراغش با این کاستوم پک های اخیرش حتما بعدا در خدمتش هستم :D، خیلی خوبن spongebob و inside out رفتن توی لیست خرید :D

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر