PlayStation Little Big Planet 3

نسخه سوم این بازی در کنفرانس شرکت سونی معرفی شد. بازی توسط MM ساخته نمیشه و دو استدیو XDev و sumo digital در حال توسعه بازی هستند.

شخصیت های جدید به بازی اضافه شدند که همشون قابل بازی هستند در کنار سکبوی و ابعاد جدیدی به گیم پلی بازی اضافه میکنند و اونرو بیش از پیش عمیق میکنند.
تمام این کاراکترها قابل شخصی سازی هستند به همون کیفیتی که سکبوی ها بودند.

• Bound up and over walls as the quick and agile OddSock!
  • Glide through the skies as the majestic Swoop!
  • Transform Toggle between Big Toggle, a heavy strongman and Little Toggle, a light speedster who can walk across water
خود سکبوی ها هم قابلیت ها جدیدی خواهند داشت
our favorite knitted knight has been equipped with an all-new climbing ability and loads of brand-new power-ups including the amazing Pumpinator

بازی از قابلیت های دوال شاک4 استفاده میکنه و همینطور بصورت 1080p اجرا میشود!

همچنین تمام مراحلی که در LBP های قبلی ساخته شده (بیش از 8.5 ملیون مرحله) قابل بازی خواهند بود.

LBP3 نوامبر 2014 (آبان - آذر 93 ) برای PS4 عرضه می‌شود.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: bezad

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
یک اپديت جدید اومده

بعد از اپديت دیگه نمیتونم به کسی join بشم و همش ارور میده و گاهی invite می فرسته اما از طریق invite هم نمیشه به هیچ کس join شد:-/:|
از مشکلات بعد از اپدیت هست
توی google سرچ کنی cant join game lbp3 کلی میاد از 24 ساعت گذشته تا 1 ساعت گذشته

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,591
انقدر بچه های سایت به این عنوان انحصاری کم توجهی کردند که از مهمی افتاد...
-----------------------------------------------------------------------------------------------
دوستان برای نصب نسخه فیزیکی چقدر جا میخاد هارد؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
انقدر بچه های سایت به این عنوان انحصاری کم توجهی کردند که از مهمی افتاد...
-----------------------------------------------------------------------------------------------
دوستان برای نصب نسخه فیزیکی چقدر جا میخاد هارد؟
:(
-----
14 گیگ اگر اشتباه نکنم . دقیقا نمیدونم سایزه نصبه بازی چقدر هست :(

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
بازی خیلی خوب میشد اگه این باگهاشا برطرف میکردن تا حالا که اپديت ها خیلی موثر نبوده و تازه مشکل هم اضافه کرده به خصوص تو
بخش انلاین ديگه نمیشه join شد به گيمي مدام ارورهاي مختلف ميده:|

اینم یک نمونه از مشکلات دیر لود شدن پاد و مخلفاتش :d

NIA

کاربر سایت
Oct 28, 2014
35
ببخشید چون من اصلا PS نداشتم ، سبک بازی چه جوری هستش؟فیلمهاشو تو خود PSN دیدم مثل ماریو بود...پلتفرمی هستش؟
ارزش خریدن داره یا بذارم ارزون بشه؟چون یکی بهم گفت احتمالا سال دیگه میره تو لیست رایگانهای PSN+...

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
ببخشید چون من اصلا PS نداشتم ، سبک بازی چه جوری هستش؟فیلمهاشو تو خود PSN دیدم مثل ماریو بود...پلتفرمی هستش؟
ارزش خریدن داره یا بذارم ارزون بشه؟چون یکی بهم گفت احتمالا سال دیگه میره تو لیست رایگانهای PSN+...
بازی Platforming هست و یه بخشی هم مرحله سازیش هست که تغریبا هرچی بخوای میشه ساخت لول ... ولی باید یاد بگیری که یکم میتونه پیچیده باشه یادگرفتنش اما عالیه D:
اگر طرفداره این تیپ بازیا هستی ارزشش رو داره ولی بازم احتماله تخفیف اینا هست.

joker+1

کاربر سایت
Nov 1, 2014
312
نام
حسین
سلام

اقا قضیه این باگ ها چین؟

من دیوونه این بازیم ولی انگار باگ زیاد داره اره؟؟؟ ( بدجوری ناراحت شدم پست هایه بچه ها رو خوندم)

اپدیتی چیزی ندادن برا رفع باگ؟

من برا مولتی بیشتر میخوام بخرم ( نمیش جوین کسی شد؟ )( بخش مولتیش باگ داره؟)

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
سلام

اقا قضیه این باگ ها چین؟

من دیوونه این بازیم ولی انگار باگ زیاد داره اره؟؟؟ ( بدجوری ناراحت شدم پست هایه بچه ها رو خوندم)

اپدیتی چیزی ندادن برا رفع باگ؟

من برا مولتی بیشتر میخوام بخرم ( نمیش جوین کسی شد؟ )( بخش مولتیش باگ داره؟)

باگ اوایل کار بیشتر بود باید بازی کرد تا بش برخورد کرش تو بازی فریز بعضی مشکلات تو پاد که عکسهاش را قبلا گذاشتم تو مراحل بازی که الان دیگه آنچنان به چشم نمیاد :)

آنلاین که مکافات بود join شدن الان با این اپديته کما بیش ok شده نسبت به قبل

ارزش خرید را داره به هر حال بخری ضرری نداره :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر