PlayStation Little Big Planet 3

نسخه سوم این بازی در کنفرانس شرکت سونی معرفی شد. بازی توسط MM ساخته نمیشه و دو استدیو XDev و sumo digital در حال توسعه بازی هستند.

شخصیت های جدید به بازی اضافه شدند که همشون قابل بازی هستند در کنار سکبوی و ابعاد جدیدی به گیم پلی بازی اضافه میکنند و اونرو بیش از پیش عمیق میکنند.
تمام این کاراکترها قابل شخصی سازی هستند به همون کیفیتی که سکبوی ها بودند.

• Bound up and over walls as the quick and agile OddSock!
  • Glide through the skies as the majestic Swoop!
  • Transform Toggle between Big Toggle, a heavy strongman and Little Toggle, a light speedster who can walk across water
خود سکبوی ها هم قابلیت ها جدیدی خواهند داشت
our favorite knitted knight has been equipped with an all-new climbing ability and loads of brand-new power-ups including the amazing Pumpinator

بازی از قابلیت های دوال شاک4 استفاده میکنه و همینطور بصورت 1080p اجرا میشود!

همچنین تمام مراحلی که در LBP های قبلی ساخته شده (بیش از 8.5 ملیون مرحله) قابل بازی خواهند بود.

LBP3 نوامبر 2014 (آبان - آذر 93 ) برای PS4 عرضه می‌شود.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: bezad
M

!_Meshki_!

4b8021c79f215e186f2059ff06f5553e.jpg

2da32226311418258fc385e3cecb6625.jpg

ammar ps

کاربر سایت
Feb 19, 2007
321
نام
عمار
اوایل بازی خیلی تیك ميزد عجيب بود!!!
دستگاه رو فرمت کردم دوباره نصب کردم بازم تیک میزد همون اوایلش، برای شما هم همین جوری بود؟

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
واقعا بازيه خوبیه عشقه:x

کم لطفی کردن تو نمره دادن :|

واقعا ماله پلی4 رنگها و details ها عالیه ، صدا گذاریها و موسیقی فوق‌العاده هست :>

باگها با پچ کمی بهتر شده و در آینده هم خواهد شد;;) پچ اگه درست یادم باشه حدود 300 mb بود :-/

آخر فانه خلاصهb-)

اگه lbp هستید حتما بخرید :d

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
اوایل بازی خیلی تیك ميزد عجيب بود!!!
دستگاه رو فرمت کردم دوباره نصب کردم بازم تیک میزد همون اوایلش، برای شما هم همین جوری بود؟
کلا دلیله اینکه نمرات پایینی گرفته این هست که بازی دارای باگ و مشکلات فراوانی هست که احتمالا بعدا حل میشه باید برای پچها وایسی ...ربطی به کنسول نداره این طور موارد هیچوقت !!!!

واقعا بازيه خوبیه عشقه:x

کم لطفی کردن تو نمره دادن :|

واقعا ماله پلی4 رنگها و details ها عالیه ، صدا گذاریها و موسیقی فوق‌العاده هست :>

باگها با پچ کمی بهتر شده و در آینده هم خواهد شد;;) پچ اگه درست یادم باشه حدود 300 mb بود :-/

آخر فانه خلاصهb-)

اگه lbp هستید حتما بخرید :d
چطوره بازی ؟
اگه تونسی یه سری عکس اینا بزار حتما !
تشکر فراوان !

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
نمیدونم چرا تصویر full screen نیست و گزینه هم نداره تو option تا فولش بکنیم :-/

تو بازی هم ارور میده کلا بازی بسته میشه بعد میگه اپديتش کن در صورتی که اپديته:|

آخرین ویرایش:

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,592
نمیدونم چرا تصویر full screen نیست و گزینه هم نداره تو option تا فولش بکنیم :-/

تو بازی هم ارور میده کلا بازی بسته میشه بعد میگه اپديتش کن در صورتی که اپديته:|

از تو ستینگ خود PS4 کالیبره بکن ، من تو DriveClub این مشکل رو داشتم.

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
از تو ستینگ خود PS4 کالیبره بکن ، من تو DriveClub این مشکل رو داشتم.

بله متاسفانه تنها راه همینه و از تو خود بازی نمیشه

تو بخش آنلاین مثل شماره یک و دو dive in نداره خیلی بده که این قسمت را حذف کردن:|

Last edited by a moderator:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
بیانیه ای به تمام فن های LBP !

LBP3 Sack-a-thon! Guinness World Record Attempt at PS Experience

Hey Playstation Nation!
Come join the entire LittleBigPlanet community to set the official Guinness record for most user generated LittleBigPlanet levels in a 24 hour period.
From 3pm (PST) Saturday December 6th to 3pm (PST) Sunday, December 7th we will be tallying every user generated level from LittleBigPlanet, LittleBigPlanet 2, LittleBigPlanet 3, and LittleBigPlanet Vita. To participate in the first ever LittleBigPlanet Sack-a-thon simply hop on your console and create a level.

Think of it as a marathon of handcrafted creativity for Sackfolk across the globe. Don’t forget to spread the word and share your masterpieces through Facebook / Twitter / YouTube – especially if you’re playing on the PS4 (it’s only one button away)!

Sack-a-thon’s world record attempt will be monitored on site at the PlayStation Experience in Las Vegas where the a Guinness World Record official will be keeping track. You will be able to follow along by keeping an eye on LBP on Twitter. Additionally, the best creations will be featured throughout PlayStation Experience, giving your hard work the laurels and accolades it deserves.
Get your creations ready!

PS3 , PS4 , PSV ... هرچی دارید ، LBP رو توی روز مقرر اجرا کنید و خلاقیت هاتون رو بریزید بیرون و مرحله بسازید و اثری از خودتون توی این دنیای دوست داشتنی به جا بزارید! :bighug:

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,592
دوستان این بازی خیلی سروصدا کرده تو دنیا ولی ظاهرا تو ایران خیلی طرفدار نداره ، فکر کنم ایرانی ها بیشتر حواسشون رفت به GTAV و این بازی زیبا قربانی شد.

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
دوستان این بازی خیلی سروصدا کرده تو دنیا ولی ظاهرا تو ایران خیلی طرفدار نداره ، فکر کنم ایرانی ها بیشتر حواسشون رفت به GTAV و این بازی زیبا قربانی شد.

بازی خوبی هست به هر حال هر کسی شماره های قبلیش را داشته و بازی کرده کلا طرفدار lbp باشه اینم ميخره:)

بازی باگ و مشکلات crash تو بازی زیاد داره که هنوز برطرف نشده به خصوص این crash تو بازی که در کل میاد از گیم بيرون خیلی بده :|

Gta که حرف نداره :d

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
یک اپديت جدید اومده

بعد از اپديت دیگه نمیتونم به کسی join بشم و همش ارور میده و گاهی invite می فرسته اما از طریق invite هم نمیشه به هیچ کس join شد:-/:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر