Multi Platform Rainbow Six Siege

سازنده
Ubisoft Montreal
تاریخ انتشار
December 2015
ناشر
Ubisoft
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

dpaz_980_tom_clancys_rainbow_six_siege_banner.jpg
نام بازی: Rainbow 6 Siege
سازنده و ناشر: Ubisoft

سبک: FPS, Tactical Shooter
پلتفرم: PC, PS4, Xbox One
تاریخ عرضه: 1 دسامبر 2015 ( 10 آذر 1394 )

Rainbow 6 Siege یا به طور مختصر R6S، یک اثر اول‌شخص تاکتیکی تمام آنلاین است که در آن، بازیکنان به رقابت سر اهداف مختلف (همچون Secure-bomb-hostage) می‌پردازند. در حالت کلی، سه مد که برابر با Casual, Ranked, Terrorist Hunt است، در این عنوان وجود دارد. در حالت «کژوال» بازیکنان به سادگی بدون دغدغه جا به جا شدن رنک خود به تجربه حالت‌های مختلف می‌انجامند اما تجربه اصلی بازی، مربوط به بخش Ranked Match می‌شود که پس از انجام 10 مچ رنک خود را دریافت کرده و قابلیت تغییر آن به واسطه بازی کردن به دست می‌آورید.
سیستم پشتیبانی از «سیج» به صورت سالانه بوده و هر سال شامل چهار فصلِ سه ماهه می‌شود. در آغار هر فصل به طور معمول 2 اپراتور و یک نقشه جدید، به همراه تعداد زیادی تغییرات به بازی وارد می‌شود. لاذم به ذکر است که برای خرید اپراتورها نیاز به خرید «سیزن پس» یا پرداخت پول واقعی ندارید و می‌توانید از طریق بازی کردن آن‌ها را به دست بیاورید.

136277

xdklwczod9h21.png

game modes.jpg

MAPS.png

وضعیت فعلی بازی: سال 5 فصل 1

OPERATION VOID EDGE

136278

سوال: سیستم آپدیت در سیج چطوریه؟
پاسخ: پشتیبانی از سیج به صورت سالانه است. هر سال 4 فصل دارد که در هر فصل به طور میانگین 3 آپدیت عرضه می‌شود تا تغییرات وعده داده شده اعمال شود. این تغییرات ممکن است شامل اُپریتور و نقشه و باف و نرف های جدید باشد و یا حل کردن مشکلات تکنیکی و سرورهای بازی که خود یوبیسافت درصورت تغییر روند برنامه عادیش اون ها رو به طور رسمی اعلام میکنه.
سوال: آیا بازی Pay 2 Win ـه؟
پاسخ: خیر :D
سوال: آیا مپ های حذف شده هرگز برنمی گردن؟
پاسخ: بعضی از مپ ها فقط توی حالت Custom Match قابل بازی خواهند بود اما به مرور زمان به کژوال و رنک بر میگردند.

سوال: اگه این بازی رو نسخه معمولیش رو بخریم به تجربمون از بازی اسیب میزنه یا خیر؟ و اینکه محتوای اضافه مثل اپراتور ها رو با حدود چند ساعت بازی میشه به دست اورد؟

پاسخ: خیر نسخه عادی هیچ آسیبی به بازی نمیرسونه چون بازی تحت هیچ عنوان P2W نیست و اخیرا هم ویژگی به بازی اضافه شده که حتی اگه نسخه عادی رو تهیه کنید و به اصطلاح تازه وارد باشید، تمامی اپراتور های پایه بازی ( که از روز اول در بازی وجود داشتن ) به همراه اتچمنت هاشون براتون به صورت مجانی باز هستند.
هر اپراتور مربوط به فصل ها هم حدود 20 الی 25 ساعت طول میکشه تا باز بشه.

سوال: به علت وجود تعداد زیاد نقشه در بازی جایگاه هَچ ها و راه های ورودی و ... را نمی شناسم، راه حلی برای یادگیری سریع نقاط مختلف هر نقشه وجود دارد؟

پاسخ: با مراجعه به وبسایت ذیل می توانید اطلاعات مربوط به هرنقشه را مطالعه کرده و یادبگیرید.
www.r6maps.com

با تشکر از کاربر @Soroush_shz بابت معرفی این وبسایت کاربردی.

سوال: روشی برای بازی کردن با همه اپراتورا قبل از این که بخریمشون وجود داره؟
پاسخ: دوستان یه روش هست که تو پی سی جواب میده واسه تست کردن اپراتور های 25k ای قبل از اینکه بخرینش.
تو پی سی که میتونی یوپلی رو ببری رو حالت آفلاین مود و بازی رو اجرا کنی! همه اپراتورا تو حالت آفلاین بازه! میتونید واسه هر اپراتوری که میخواید اتچمنت بذارید و برید کاستوم رو در و دیوار تست کنید ببینید خوشتون میاد یا نه! رو دوستان نسخه استیمم جواب داده این روش! فقط تنها مودی که میشه رفت کاستومه! تو حالت آفلاین تروریست هانتم نمیتونید برید! ولی بازم واسه تست کردن گان ها و قابلیت هاشون خیلی خوبه و باعث میشه الکی 25 هزار تا واسه اپراتوری که شاید خوشتون نیاد هزینه نکنید!
دوستان کنسولیم سر در نمیارم ببینن میتونن تو حالت آفلاین بازی رو اجرا کنن؟ مثلا اینترنتو قطع کنن بازی اجرا میشه؟ یا روش های دیگه ... خلاصه تو حالت آفلاین همه اپراتورا بازه و میتونید قبل خرید تستش کنین!
با تشکر از @Soroush_shz

با تشکر از اسماعیل عزیز بابت همکاری در ساخت پست اول

آخرین ویرایش:

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
سرور آمریکا چطور میرند برای آپ کردن؟ مگه اونجا چجوریه که سرور اروپا نیست؟

میری داخل Custom بعدش یه Loadout درست میکنی با سرور آمریکا، بعدش Save میکنی میای بیرون دیگه همون موقع سرچ کنی میفته روی سرور آمریکا

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
میری داخل Custom بعدش یه Loadout درست میکنی با سرور آمریکا، بعدش Save میکنی میای بیرون دیگه همون موقع سرچ کنی میفته روی سرور آمریکا

تو کنسول هم میشه؟
میشه بیشتر توضیح بدی( من مبتدی هست تو این بازی)

دوستان چندتا اپراتور خوب برا دفاع بم معرفی کنید. میخوام تجهیزاتش هم قوی باشه.

آخرین ویرایش:

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,456
آمریکایی ها تو اکثر شوتر ها نوبن. تنها شوتری که تو سرور NA داغون نیست Overwatch ـه اونم فقط توی رنک بالا چون تمام پلیر های حرفه ای به خاطر لیگ توی آمریکا هستن :D

• Like
Reactions: aliahmadi2

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
تو کنسول هم میشه؟
میشه بیشتر توضیح بدی( من مبتدی هست تو این بازی)

دوستان چندتا اپراتور خوب برا دفاع بم معرفی کنید. میخوام تجهیزاتش هم قوی باشه.

اینی که گفتم همون واسه کنسول بود و الا PC که خیلی راحتتره

Ela - Lesion - Frost خیلی خوبن

• Like
Reactions: ps34

MO021

فروشنده
May 23, 2013
467
نام
Morteza
علی اگر این کارو بکنیم واسه همیشه اینجور میمونه یا هر سری که بازی رو کلوز اپ کردیم باید مجدد انجامش بدیم؟؟؟
من امتحان کردم فقط برای همون دست اول تنظیمات روی آمریکا میمونه حتی بعد از اینکه دست تموم شد و دوباره برمیگرده تو منو به صورت خودکار سوییچ میشه روی اروپا ینی weu
توی آمریکاهم cus و wus رو انتخاب کرده بودم که پینگم به ترتیب 243 و 298 بود باهاشون

• Like
Reactions: aliahmadi2 and ps34

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
علی اگر این کارو بکنیم واسه همیشه اینجور میمونه یا هر سری که بازی رو کلوز اپ کردیم باید مجدد انجامش بدیم؟؟؟

نه دیگه، فقط همون دست مگه اینکه دسته بعدی هم بزنی Keep Playing تا بمونه

رنکش فرق میکنه، توی سایت R6DB هم بری میزنه که مثلا رنکت توی اروپا چیه و رنکت توی آمریکا چیه، ولی K/D واسه همشون یکیه

• Like
Reactions: ps34

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,939
نام
احمد
نه دیگه، فقط همون دست مگه اینکه دسته بعدی هم بزنی Keep Playing تا بمونه

رنکش فرق میکنه، توی سایت R6DB هم بری میزنه که مثلا رنکت توی اروپا چیه و رنکت توی آمریکا چیه، ولی K/D واسه همشون یکیه
من الان غرب اروپا بازی میکنم، یعنی الان برم امریکا اون کیل دث رو با کیل دث امریکا جمع حساب میکنه؟
اقا بازی عجیب گیر و لگ شده! حتی بر و بچ اونو هم مینالن!!! مشکلی پیش اومده؟ نمیشه بازیش کرد!!!

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر