Multi Platform Rainbow Six Siege

سازنده
Ubisoft Montreal
تاریخ انتشار
December 2015
ناشر
Ubisoft
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

dpaz_980_tom_clancys_rainbow_six_siege_banner.jpg
نام بازی: Rainbow 6 Siege
سازنده و ناشر: Ubisoft

سبک: FPS, Tactical Shooter
پلتفرم: PC, PS4, Xbox One
تاریخ عرضه: 1 دسامبر 2015 ( 10 آذر 1394 )

Rainbow 6 Siege یا به طور مختصر R6S، یک اثر اول‌شخص تاکتیکی تمام آنلاین است که در آن، بازیکنان به رقابت سر اهداف مختلف (همچون Secure-bomb-hostage) می‌پردازند. در حالت کلی، سه مد که برابر با Casual, Ranked, Terrorist Hunt است، در این عنوان وجود دارد. در حالت «کژوال» بازیکنان به سادگی بدون دغدغه جا به جا شدن رنک خود به تجربه حالت‌های مختلف می‌انجامند اما تجربه اصلی بازی، مربوط به بخش Ranked Match می‌شود که پس از انجام 10 مچ رنک خود را دریافت کرده و قابلیت تغییر آن به واسطه بازی کردن به دست می‌آورید.
سیستم پشتیبانی از «سیج» به صورت سالانه بوده و هر سال شامل چهار فصلِ سه ماهه می‌شود. در آغار هر فصل به طور معمول 2 اپراتور و یک نقشه جدید، به همراه تعداد زیادی تغییرات به بازی وارد می‌شود. لاذم به ذکر است که برای خرید اپراتورها نیاز به خرید «سیزن پس» یا پرداخت پول واقعی ندارید و می‌توانید از طریق بازی کردن آن‌ها را به دست بیاورید.

136277

xdklwczod9h21.png

game modes.jpg

MAPS.png

وضعیت فعلی بازی: سال 5 فصل 1

OPERATION VOID EDGE

136278

سوال: سیستم آپدیت در سیج چطوریه؟
پاسخ: پشتیبانی از سیج به صورت سالانه است. هر سال 4 فصل دارد که در هر فصل به طور میانگین 3 آپدیت عرضه می‌شود تا تغییرات وعده داده شده اعمال شود. این تغییرات ممکن است شامل اُپریتور و نقشه و باف و نرف های جدید باشد و یا حل کردن مشکلات تکنیکی و سرورهای بازی که خود یوبیسافت درصورت تغییر روند برنامه عادیش اون ها رو به طور رسمی اعلام میکنه.
سوال: آیا بازی Pay 2 Win ـه؟
پاسخ: خیر :D
سوال: آیا مپ های حذف شده هرگز برنمی گردن؟
پاسخ: بعضی از مپ ها فقط توی حالت Custom Match قابل بازی خواهند بود اما به مرور زمان به کژوال و رنک بر میگردند.

سوال: اگه این بازی رو نسخه معمولیش رو بخریم به تجربمون از بازی اسیب میزنه یا خیر؟ و اینکه محتوای اضافه مثل اپراتور ها رو با حدود چند ساعت بازی میشه به دست اورد؟

پاسخ: خیر نسخه عادی هیچ آسیبی به بازی نمیرسونه چون بازی تحت هیچ عنوان P2W نیست و اخیرا هم ویژگی به بازی اضافه شده که حتی اگه نسخه عادی رو تهیه کنید و به اصطلاح تازه وارد باشید، تمامی اپراتور های پایه بازی ( که از روز اول در بازی وجود داشتن ) به همراه اتچمنت هاشون براتون به صورت مجانی باز هستند.
هر اپراتور مربوط به فصل ها هم حدود 20 الی 25 ساعت طول میکشه تا باز بشه.

سوال: به علت وجود تعداد زیاد نقشه در بازی جایگاه هَچ ها و راه های ورودی و ... را نمی شناسم، راه حلی برای یادگیری سریع نقاط مختلف هر نقشه وجود دارد؟

پاسخ: با مراجعه به وبسایت ذیل می توانید اطلاعات مربوط به هرنقشه را مطالعه کرده و یادبگیرید.
www.r6maps.com

با تشکر از کاربر @Soroush_shz بابت معرفی این وبسایت کاربردی.

سوال: روشی برای بازی کردن با همه اپراتورا قبل از این که بخریمشون وجود داره؟
پاسخ: دوستان یه روش هست که تو پی سی جواب میده واسه تست کردن اپراتور های 25k ای قبل از اینکه بخرینش.
تو پی سی که میتونی یوپلی رو ببری رو حالت آفلاین مود و بازی رو اجرا کنی! همه اپراتورا تو حالت آفلاین بازه! میتونید واسه هر اپراتوری که میخواید اتچمنت بذارید و برید کاستوم رو در و دیوار تست کنید ببینید خوشتون میاد یا نه! رو دوستان نسخه استیمم جواب داده این روش! فقط تنها مودی که میشه رفت کاستومه! تو حالت آفلاین تروریست هانتم نمیتونید برید! ولی بازم واسه تست کردن گان ها و قابلیت هاشون خیلی خوبه و باعث میشه الکی 25 هزار تا واسه اپراتوری که شاید خوشتون نیاد هزینه نکنید!
دوستان کنسولیم سر در نمیارم ببینن میتونن تو حالت آفلاین بازی رو اجرا کنن؟ مثلا اینترنتو قطع کنن بازی اجرا میشه؟ یا روش های دیگه ... خلاصه تو حالت آفلاین همه اپراتورا بازه و میتونید قبل خرید تستش کنین!
با تشکر از @Soroush_shz

با تشکر از اسماعیل عزیز بابت همکاری در ساخت پست اول

آخرین ویرایش:

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
خب من بالاخره وقت کردم آپدیت کردم :D. Outbreak خدایی از او چیزی که فکر میکردم بهتر شده.مپ ها خیلی با جزیات و بزرگ هست. 2 تا اوپراتور جدید هم که فوق العاده OP هستن مخصوصا lion.فقط کافیه دیفیوز رو بکارید یا وارد سکیور بشید بعدش قابلیتش رو فعال کنید تمام.Free kill برای همه :Dاین سیزن به لطف 2 اوپراتور جدید 1 روزه flawless دایموند شدم :D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: amir_k2m and ps34

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
یه سری اطلاعات از بازی ready or not اومده البته میدونم به این تاپیک ربطی نداره بنظر بازی فقط کمپین داره چون فقط دارن از همین میگن در مورد هوش مصنوعی که خیلی بالاست گفتن اگه به طرف دست بند نزنین احتمال فرار کردنش زیاده و حتی استفاده از وسایل های اطراف برای دفاع اگه مولتی نداشته باشه بعید میدونم مثل ریمبو موفق بشه یه چیز جالبی هم از این بازی گفتن که من واقعا انتظار داشتم ریمبو هم اینو داشته باشه اینه که وقتی توی شرایط سخت هستی کارکترت سریع خشابشو عوض میکنه چون میفهمه توی وضعیت بدی قرار داره در صورتی که توی ریمبو خیلی ریلکس انگار چیزی نشده خشابو عوض میکنه این جزییات خیلی خوبه واسه این جور بازیها

.: FRANKLIN :.

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
یه سری اطلاعات از بازی ready or not اومده البته میدونم به این تاپیک ربطی نداره بنظر بازی فقط کمپین داره چون فقط دارن از همین میگن در مورد هوش مصنوعی که خیلی بالاست گفتن اگه به طرف دست بند نزنین احتمال فرار کردنش زیاده و حتی استفاده از وسایل های اطراف برای دفاع اگه مولتی نداشته باشه بعید میدونم مثل ریمبو موفق بشه یه چیز جالبی هم از این بازی گفتن که من واقعا انتظار داشتم ریمبو هم اینو داشته باشه اینه که وقتی توی شرایط سخت هستی کارکترت سریع خشابشو عوض میکنه چون میفهمه توی وضعیت بدی قرار داره در صورتی که توی ریمبو خیلی ریلکس انگار چیزی نشده خشابو عوض میکنه این جزییات خیلی خوبه واسه این جور بازیها
جالبه از این عنوان های بزرگ هم اسکی میرن ! ولی واقعا بعیده اگه حتی مولتی هم داشته باشه خیلی رقیب برای رمبو باشه :D
به قول شلدون تو سریال بیگ بنگ تو دنیایی که یک همبرگر بیگ بوی واقعی هست چرا برم رستورانی که بهم شبیه همبرگر های بیگ بوی بده :-?:D
ولی یک سری موارد داره رمبو که در حال حاضر واقعا دهن ادمو به حرفای چیز دار باز میکنه مثل همین داستان سرور ها یا همین فرندلی فایر که بعضی وقتا دیوونه میکنه ~X(

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
جالبه از این عنوان های بزرگ هم اسکی میرن ! ولی واقعا بعیده اگه حتی مولتی هم داشته باشه خیلی رقیب برای رمبو باشه :D
به قول شلدون تو سریال بیگ بنگ تو دنیایی که یک همبرگر بیگ بوی واقعی هست چرا برم رستورانی که بهم شبیه همبرگر های بیگ بوی بده :-?:D
ولی یک سری موارد داره رمبو که در حال حاضر واقعا دهن ادمو به حرفای چیز دار باز میکنه مثل همین داستان سرور ها یا همین فرندلی فایر که بعضی وقتا دیوونه میکنه ~X(
خب ریمبو هم یه سر آغاز از یه بازی با ایده جدیده مثل pubg و باید منتظر خیلی از این نوع بازیها در آینده باشیم من فکر کنم همین فست هند که توی بازی ready or not که سریع خشاب عوض میکنه رو به عنوان یه قابلیت جدید از یه اوپراتور جدید میدن بیرون

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,277
نام
مهدی
یه سری اطلاعات از بازی ready or not اومده البته میدونم به این تاپیک ربطی نداره بنظر بازی فقط کمپین داره چون فقط دارن از همین میگن در مورد هوش مصنوعی که خیلی بالاست گفتن اگه به طرف دست بند نزنین احتمال فرار کردنش زیاده و حتی استفاده از وسایل های اطراف برای دفاع اگه مولتی نداشته باشه بعید میدونم مثل ریمبو موفق بشه
دو حالت داره.یا بازی مثل عنوان بسیار محبوب و‌شاخته شده ی SWAT 4 فقط بخش داستانی عمیق با ارزش تکراری بالا از نظز هیجان اکشن داره یا اینکه کارگردان بازی فعلا فقط راجع به بخش داستانی بازی و قابلیت هاش حرف زده و نکات بخش مولتی رو گذاشته بعدا که ساخت بخشش به صورت کامل تموم شد و ایده های ذهنیشون به حقیقت پیوست بیاد راجع بهشون حرف بزنه چون کاملا مشخصه روند ساخت بازی ارام و کند اما منظم جلو میره که میتونه علتش کمبود نیروی انسانی باشه

• Like
Reactions: amir_k2m

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
دو حالت داره.یا بازی مثل عنوان بسیار محبوب و‌شاخته شده ی SWAT 4 فقط بخش داستانی عمیق با ارزش تکراری بالا از نظز هیجان اکشن داره یا اینکه کارگردان بازی فعلا فقط راجع به بخش داستانی بازی و قابلیت هاش حرف زده و نکات بخش مولتی رو گذاشته بعدا که ساخت بخشش به صورت کامل تموم شد و ایده های ذهنیشون به حقیقت پیوست بیاد راجع بهشون حرف بزنه چون کاملا مشخصه روند ساخت بازی ارام و کند اما منظم جلو میره که میتونه علتش کمبود نیروی انسانی باشه
دقیقا از اون بازیهاست که با بودجه کم یا مردمی ساپورت میشه و فقط دارن رو پلتفرم pc تمرکز میکنن مثل بازی pubg خودشونم گفتن روند ساخت خیلی آروم پیش میره احتمالا تا ۲ سال دیگه باید منتظر انتشارش موند و اینم بگم برعکس ریمبو این بازی کاملا واقع گرایانه هست و توش تخیلات اصلا بکار نگرفته شده پس انتظاری نمیره اگه بخش مولتی ای باشه اوپراتورهایی مثل ریمبو با تنوع بالا داشته باشه حالا همین ریمبوی خودمون با اینهمه اوپراتور بعضی وقتها خسته کننده میشه دیگه بماند مولتی یه بازی واقع گرایانه با یه نیروی ضربته ۳ یا ۴ نفره که توی همین ۴ نفر حق انتخاب هست واقعا سخت میشه باور کرد موفق بشه

• Like
Reactions: ps34

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
اقا الان یه مورد دیدم تو بازی نمیدونم کسی اشاره کرده یا نه ولی تو مپ بردر بخش افیس طبقه بالا رادیو داره کنار راهرو روبرو پنجره که به بالکن هست داره موزیک بندری با زبان شیرین فارسی میخونه برگام سوخت :D:D:D
دو سه بار اونجا اون اهنگ شنیدم فک کردم کسی تو موبایلی چیزی گذاشت صداش تو پارتی میاد ولی الان دیدم از رادیو هست این قدر خوشحال شدم مچ رو باختیم :|:D:D
R6Maps.com
این مپ

• Like
Reactions: MHD.ir

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
اقا الان یه مورد دیدم تو بازی نمیدونم کسی اشاره کرده یا نه ولی تو مپ بردر بخش افیس طبقه بالا رادیو داره کنار راهرو روبرو پنجره که به بالکن هست داره موزیک بندری با زبان شیرین فارسی میخونه برگام سوخت :D:D:D
دو سه بار اونجا اون اهنگ شنیدم فک کردم کسی تو موبایلی چیزی گذاشت صداش تو پارتی میاد ولی الان دیدم از رادیو هست این قدر خوشحال شدم مچ رو باختیم :|:D:D
R6Maps.com
این مپ
اینو از دو سال پیش هرکی میشنوه هی میاد اینجا میگه:|گرفتاری شدیما:-w

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,277
نام
مهدی
R6Maps.com
این مپ
مشخصه که خیلی تازه واردی به بازی.اون مپ بردر سیزن دوم از سال اول هست که دوسال پیش اومده و همه هم دیدنش.از همون سوال چند روز پیشت که نمیدونستی چرا لایون و فینکا قفلن و تا یک هفته توی انحصار سیزن پس ها هستن فهمیدم که تازه بازی رو گرفتی

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
اینو از دو سال پیش هرکی میشنوه هی میاد اینجا میگه:|گرفتاری شدیما:-w
چرا میزنی نمیدونستم تازه دیدم :D

مشخصه که خیلی تازه واردی به بازی.اون مپ بردر سیزن دوم از سال اول هست که دوسال پیش اومده و همه هم دیدنش.از همون سوال چند روز پیشت که نمیدونستی چرا لایون و فینکا قفلن و تا یک هفته توی انحصار سیزن پس ها هستن فهمیدم که تازه بازی رو گرفتی
با بتل پارسال گرفتم خیلی تو مود بازی نبودم یه یک ماه قفلی شدم روش :D تازه شدم 30 اگه دوست داشتین اد کنید این اوت بریک هارو بریم :D خیلی سخته طرف ها باهم در ارتباط نباشن برن مثل معجزه میشه تموم کردنشون :|

• Like
Reactions: amir_k2m and ps34

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,277
نام
مهدی
چرا میزنی نمیدونستم تازه دیدم :D

با بتل پارسال گرفتم خیلی تو مود بازی نبودم یه یک ماه قفلی شدم روش :D تازه شدم 30 اگه دوست داشتین اد کنید این اوت بریک هارو بریم :D خیلی سخته طرف ها باهم در ارتباط نباشن برن مثل معجزه میشه تموم کردنشون :|
فدا سرت راه میوفتی.لولت نهایت به ۷۰-۸۰ رسید دیگه حسابی کامل بازی دستت میاد:D

• Like
Reactions: .: FRANKLIN :.

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,277
نام
مهدی
از ابتدای سال سوم وقتی تیم مدافع هستیم اول بازی که شروع میشه همه سر اسلحشون رو به پایین هست که اتفاقی تیری نزنن بخوره به یارشون اما عجیبه پس چرا شخصیت خودمون اسلحش مثل سابق رو به مستقیم هست ! فکر کنم فقط انیمیشن یارهامون اینجور شده و در واقع همون مثل ما هستن

• Like
Reactions: amir_k2m

B20EAST

کاربر سایت
May 14, 2017
199
نام
رامین
جدی! تیم تغییر میدی اونطوری،میمونی با تیم همه افت میکنن! بنظر تو رینبو همه چیز دست به دست هم میده ادم نتونه تنهایی دو دست درستو درمون بازی کنه:D
از اونجایی که سیستم مچ میکینگ تیم های برنده رو با برنده میندازه خیلی از افرادی که بعد از برد لفت میدند به خاطر اینه که نمی خواند مقابل تیم برنده یک مچ دیگه قرار بگیرند

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر