Multi Platform Rainbow Six Siege

سازنده
Ubisoft Montreal
تاریخ انتشار
December 2015
ناشر
Ubisoft
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

dpaz_980_tom_clancys_rainbow_six_siege_banner.jpg
نام بازی: Rainbow 6 Siege
سازنده و ناشر: Ubisoft

سبک: FPS, Tactical Shooter
پلتفرم: PC, PS4, Xbox One
تاریخ عرضه: 1 دسامبر 2015 ( 10 آذر 1394 )

Rainbow 6 Siege یا به طور مختصر R6S، یک اثر اول‌شخص تاکتیکی تمام آنلاین است که در آن، بازیکنان به رقابت سر اهداف مختلف (همچون Secure-bomb-hostage) می‌پردازند. در حالت کلی، سه مد که برابر با Casual, Ranked, Terrorist Hunt است، در این عنوان وجود دارد. در حالت «کژوال» بازیکنان به سادگی بدون دغدغه جا به جا شدن رنک خود به تجربه حالت‌های مختلف می‌انجامند اما تجربه اصلی بازی، مربوط به بخش Ranked Match می‌شود که پس از انجام 10 مچ رنک خود را دریافت کرده و قابلیت تغییر آن به واسطه بازی کردن به دست می‌آورید.
سیستم پشتیبانی از «سیج» به صورت سالانه بوده و هر سال شامل چهار فصلِ سه ماهه می‌شود. در آغار هر فصل به طور معمول 2 اپراتور و یک نقشه جدید، به همراه تعداد زیادی تغییرات به بازی وارد می‌شود. لاذم به ذکر است که برای خرید اپراتورها نیاز به خرید «سیزن پس» یا پرداخت پول واقعی ندارید و می‌توانید از طریق بازی کردن آن‌ها را به دست بیاورید.

136277

xdklwczod9h21.png

game modes.jpg

MAPS.png

وضعیت فعلی بازی: سال 5 فصل 1

OPERATION VOID EDGE

136278

سوال: سیستم آپدیت در سیج چطوریه؟
پاسخ: پشتیبانی از سیج به صورت سالانه است. هر سال 4 فصل دارد که در هر فصل به طور میانگین 3 آپدیت عرضه می‌شود تا تغییرات وعده داده شده اعمال شود. این تغییرات ممکن است شامل اُپریتور و نقشه و باف و نرف های جدید باشد و یا حل کردن مشکلات تکنیکی و سرورهای بازی که خود یوبیسافت درصورت تغییر روند برنامه عادیش اون ها رو به طور رسمی اعلام میکنه.
سوال: آیا بازی Pay 2 Win ـه؟
پاسخ: خیر :D
سوال: آیا مپ های حذف شده هرگز برنمی گردن؟
پاسخ: بعضی از مپ ها فقط توی حالت Custom Match قابل بازی خواهند بود اما به مرور زمان به کژوال و رنک بر میگردند.

سوال: اگه این بازی رو نسخه معمولیش رو بخریم به تجربمون از بازی اسیب میزنه یا خیر؟ و اینکه محتوای اضافه مثل اپراتور ها رو با حدود چند ساعت بازی میشه به دست اورد؟

پاسخ: خیر نسخه عادی هیچ آسیبی به بازی نمیرسونه چون بازی تحت هیچ عنوان P2W نیست و اخیرا هم ویژگی به بازی اضافه شده که حتی اگه نسخه عادی رو تهیه کنید و به اصطلاح تازه وارد باشید، تمامی اپراتور های پایه بازی ( که از روز اول در بازی وجود داشتن ) به همراه اتچمنت هاشون براتون به صورت مجانی باز هستند.
هر اپراتور مربوط به فصل ها هم حدود 20 الی 25 ساعت طول میکشه تا باز بشه.

سوال: به علت وجود تعداد زیاد نقشه در بازی جایگاه هَچ ها و راه های ورودی و ... را نمی شناسم، راه حلی برای یادگیری سریع نقاط مختلف هر نقشه وجود دارد؟

پاسخ: با مراجعه به وبسایت ذیل می توانید اطلاعات مربوط به هرنقشه را مطالعه کرده و یادبگیرید.
www.r6maps.com

با تشکر از کاربر @Soroush_shz بابت معرفی این وبسایت کاربردی.

سوال: روشی برای بازی کردن با همه اپراتورا قبل از این که بخریمشون وجود داره؟
پاسخ: دوستان یه روش هست که تو پی سی جواب میده واسه تست کردن اپراتور های 25k ای قبل از اینکه بخرینش.
تو پی سی که میتونی یوپلی رو ببری رو حالت آفلاین مود و بازی رو اجرا کنی! همه اپراتورا تو حالت آفلاین بازه! میتونید واسه هر اپراتوری که میخواید اتچمنت بذارید و برید کاستوم رو در و دیوار تست کنید ببینید خوشتون میاد یا نه! رو دوستان نسخه استیمم جواب داده این روش! فقط تنها مودی که میشه رفت کاستومه! تو حالت آفلاین تروریست هانتم نمیتونید برید! ولی بازم واسه تست کردن گان ها و قابلیت هاشون خیلی خوبه و باعث میشه الکی 25 هزار تا واسه اپراتوری که شاید خوشتون نیاد هزینه نکنید!
دوستان کنسولیم سر در نمیارم ببینن میتونن تو حالت آفلاین بازی رو اجرا کنن؟ مثلا اینترنتو قطع کنن بازی اجرا میشه؟ یا روش های دیگه ... خلاصه تو حالت آفلاین همه اپراتورا بازه و میتونید قبل خرید تستش کنین!
با تشکر از @Soroush_shz

با تشکر از اسماعیل عزیز بابت همکاری در ساخت پست اول

آخرین ویرایش:

depth

کاربر سایت
Jul 17, 2014
110
خب خیلیا میگن اول شخص فقط رو پی سی ولی من الان نزدیک به دو ماهه که گرفتم بازی رو برا کنسول و خداییش اصن اذیت نشدم برا کنترلش . البته باید قبول کرد که دقت پی سی تو اینجور بازیها بیشتره ولی خب حریف ها هم تو نسخه کنسول همین شرایط تو رو دارن . ولی در کل من نسخه کنسول رو پیشنهاد میکنم .
در مورد نسخه ها بنظرم استاندارد رو بگیر . منم همینکارو کردم ، اولش میگفتم اشتباه کردم باید کاملش رو میگرفتم تا اپراتورهای جدیدش هم باز باشه ولی الان خیلی خوشحالم ، دلیلش هم اینه که هدف تو بازی بیشتر میشه ، سعی میکنی بیشتر و بهتر بازی کنی که زودتر پول جم کنی. من دوهفته وقت گذاشتم "الا" رو خریدم . بنظرم پول بیشتر نده .
اگه رو کنسول گرفتی اد کن باهم بریم...

اصلا من خودمم یطوریم که با کنترلر شوتر بهم بیشترحال میده و راحت ترم تا موس و کیبورد برخلاف بیشتر کامنیوتی گیمرا اما یه حسی بهم میگفت رینبو فرق داره واسه این قضیه اما مثل اینکه حسم اشتباه میکرده:D ... همون نسخه استاندارد رو میگیرم همون تلاش برای جمع کردن کردیتا خودش باعث یادگیری میشه اخه کلا خیلی کم بازی کردم رو پی سی و خیلی مبتدیم:D
ممنون

• Like
Reactions: Jack Sparrow

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
فلش روو ela? دقیقا اثر برعکس داره... چون با الا اکثرا باید اسپری کنی فقط compensator( اش و باک و بندیت هم همینطور) ولی برای یه تفنگی مثل m416 یا K1A که رپید بالایی هم ندارن فلش جوابه

اتفاقا برا ینکه اسپری نشه فلش میزارم :D اینطوری هم میشه Free aim شکلیک کرد هم فاصله ها نزدیک برتری با خودته چون اکثرا تیرهات یه نقطه میرن ولی خب بُرد اسلحه کم میشه، رو همین باک و بندیت هم فلش فقط میزارم :D

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,989
نام
احمد
رو کامپیوتر هم تجربه بازی مزخرفترین تجربه ممکن است صد در صد، تو رنک 90 درصد پلیر ها ESP دارن، حالا ESP چیه؟ ESP یک برنامه قدرتمند ردیابی هست که تموم مشخصات حریف ها رو از جمله وسایل استفاده شده از نوع تفنگ ها، نارنجنک ها و کل مشخصات تفنگ ها و نوع اپراتور ها و غیره رو و همچنین ردیابی ثانیه به ثانیه اون پلیر های نگون بخت هایی که افتادن طرف مقابل چیتر رو مشخص میکنه، اگر نیفتاد این فیلم ها رو صد رد صد ببینید نا خود اگاه وقتی اومدین نسخه کامپیوتر رو بازی کردید از رو سقف با یک تیر کشته شدید یا خط های سوزنی و باختن تو 20 رو تجربه کردید تعجب نکنید، ESP هم از اون جا که تو PC بخش ناتمام شدنی و ناجوان مردی و پر سودی هست همیشه بخش اصلی بازی های انلاین محور PC جماعت هست و تو 99 در صد بازی ها ازش استفاده میشه از جمله بازی های معروفی که میشه نام برد سری بتلفیلد و کانتر تایتان فال و حالا هم مدت هاست رو R6 و پابجی ریخته شده...و از اونجا که این نرم افزار سود هنگفتی رو نصیب سازندگانش میکنه هزاران شرکت و شخص حقیقی نوع و انواع مختلف این نرم افزار رو میسازند ولی قدرترینشون سایت www.perfectaim.io هست که حتی با وجود هزاران ریپورتی که بشه بازم چیت شناسایی و بن نمیشه:| این از 90 درصد 5 درصد دیگه هم از یک نوع چیت بشدت قوی و نا جوان مردانه و غیر قابل قبول به اسم aim lock استفاده میکنن که وقتی شما کوچکترین اثری از اپراتور دشمن دیدید نشانه رو سریع رو هدش قفل میکنه و اینجا کار چیتر فقط اینه بزنه رو کلیک شلیک و فاتحه مع الصلوات:D 5 درصد بقیه هم کسانی هستن مثل ایرانی ها، پاکستانی ها و غرب اروپا مثل انگلیسی ها و فرانسوی ها و غیره که مثل سگ تو دام اینا یک دست میبرند 4 دست ممیزی میبازند و همیشه در حسرت رنک اپ هستن:)):| رو کنسول هم حداقل اش اینه میری موس و صفحه کلید تهیه میکنی :| بنظرم عادلانه تر از طرف ما PC گیمر ها هست

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,348
نام
مــاکــان
95 درصد چیتر تو رنک؟!!!!
واقعا با ارفاق بخوام بگم نهایتا بالای 5 درصد هم نمیتونه باشه درصد پلیرهائی که چیت میکنن.
نظر خودم رو 1 درصد هست.
البته همین رقم 1درصد هم رقم بالائی میشه وقتی بدونیم فقط 4.5 میلیون رو استیم بازیو دارن، رو یوپلی هم عدد میلیونی باید باشه، و 1 درصد از مجموع این تعداد بازیکن میتونه عدد قابل توجهی باشه.

آخرین ویرایش:

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
95 درصد چیتر تو رنک؟!!!!
واقعا با ارفاق بخوام بگم نهایتا بالای 5 درصد هم نمیتونه باشه درصد پلیرهائی که چیت میکنن.
نظر خودم رو 1 درصد هست.
البته همین رقم 1درصد هم رقم بالائی میشه وقتی بدونیم فقط 4.5 میلیون رو استیم بازیو دارن، رو یوپلی هم عدد میلیونی باید باشه، و 1 درصد از مجموع این تعداد بازیکن میتونه عدد قابل توجهی باشه.
اره بحث چیت رو منم باهات موافقم اما جز چیت راهکار های دیگه ام هست که جزو چیت حساب نمیشه توو خیلی از بازی ها
یکی میتونه روو موس اش برنامه no recoil بریزه یا macro های مختلف تنظیم کنه و این خودش راحت میتونه بازی رو از حالت عادلانه در بیاره و تعداد کسایی ام که از این امکانات استفاده میکنن خیلی زیاده
یا یه مثال دیگه بحث shadder ها هست که اطلاعی ندارم توو rb هم قابل اجرا هست یا نه اما توو بازی های قدیمی تر دیدم... و باعث میشه خیلی راحت تر ایم بگیری و بزنی و حتی no scope

• Like
Reactions: Paradise Lost

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,348
نام
مــاکــان
تا اونحائی که من میدونم اسکریپت یا برنامه های موس که Semi Auto یا No Recoil انحام میدن، چیت حساب میشن و توسط BE بن میشن.
اما در مورد کیبورد و استفاده از ماکرو مثل fast Peak و ... چون در حالت معمولی هم خیلی از کاربرا بدون استفاده از ماکرو انجام میدن، چیت نیست و اشکالی هم نداره.
در صورتی که یکسری دیگه از ماکروها کاملا غیر قانونی هست و بن میکنن، اخیرا هم یکی از کله گنده ها تو یکی از ایونتهای Esport سر همین ماکرو زدن بن شد که خیلی سروصدا کرد.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Lions Gate

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,989
نام
احمد
95 درصد چیتر تو رنک؟!!!!
نظر خودم رو 1 درصد هست.
دوست عزیز وقتی من گفتم 95 درصد بازی چیتر هست دلیل براش آوردم، یکی از دلایلش هم ابر شرکت های چیت سازی، و هزاران شخص خصوصی هست!!! این مشکل نتنها تو رینبو هست، بلکه تو سری بتلفیلد از نسخه 3 حتی 3 که EA بازی هاشو رو تو ORIGIN زد و تا 99 در صد بازی های انلاین دیگه هم هست، حتی همین پابجی وضعش خیلی بدتر و بحرانی تر از رینبو شده، البته حرف شما هم یکجور درسته اونا که از چیت نا جوان مردانه ایم لوک استفاده میکنن شاید بزور به 5 در صد برسه، چون این چیت هم خیلی گرونه، هم خصوصی و محرمانه هست و خیلی راحت خرید و فروش نمیشه!! ولی بحث ESP رو PC ید طولانی داره و هر کس و ناکسی که کار بلد باشه میتونه بسازه و نتنها BEYE به عنوان چیت پیداش نمیکنه بله هم خیلی بی سرو صدا به کار خودش ادامه میده، دیگه همه میدونم 7 ماه اول بازی از بس بازی چیتر داشت وضع بازی چی بود و چطور شد! تا یوبی BEYE رو اورد! دوم برای بنده که فقط تو یک اکانت 1.700 ساعت تایم پلی دارم و همین 1.700 ساعت رو همش رنک بازی کردم، اگر ندونم کی چیت زده کی چیت نزده باید برم بمیرم، بعضی ها هستن دیاموند 15 تا کیل میگیره بقیه تیمش 1/1/01 هست!
جالبه دیشب هم داشتم با یک تیم ایرانی همه پلات و با لول بیش از 250 و شخصا قوی ترین تیم ممکن بود که تا حالا من باهاشون بازی کرده بودم، مسابقه بعدی وارد یک تیم شدیم، همه طرف های اونور لول 45 بود 30 و 176 بود:| همه خوشحالی کردیم و گفتیم نوبند و میبریم و این بازی اسونه و فلان و فلان، تا این که بازی شروع شد اون که لول 45 بود هممون رو کشت و اصلا نمیدونستیم کی چی شد واقعا :| ادامه پیدا کرد که تا دست دم 2 صفر باختیم که 5 نفری همه تیم مقابل رو ریپورت کردیم، راند سوم که بلافاصله که شروع شد سریع دو تاشون بن شدن:)) الان این طرف وقتی هنوز بازی رو شروع نکرده با لول 45 میاد چیت و ESP و AIM رو همزمان رو هم پیاده میکنه دیگه معلومه وضع این بازی رو کامپیوتر چطور هست، البته اونا که دیاموند و پلات هستن هیچ وقت از AIM LOCK و چیت های خطرناذک استفاده نمیکنند و همیشه ESP استفاده میکنند و اون وقت هم جوری پلی میدن که مشکوک نشه، مثلا خودش میدونه طرف مقابل اونجاست یک لحظه درون رو میفرسته پیشش بعد سریع از بلای سقف میاد میزننتش ، هم یوبیسافت رو گول میده هم پلیر نگون بخت.:|

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر