Multi Platform Rainbow Six Siege

سازنده
Ubisoft Montreal
تاریخ انتشار
December 2015
ناشر
Ubisoft
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

dpaz_980_tom_clancys_rainbow_six_siege_banner.jpg
نام بازی: Rainbow 6 Siege
سازنده و ناشر: Ubisoft

سبک: FPS, Tactical Shooter
پلتفرم: PC, PS4, Xbox One
تاریخ عرضه: 1 دسامبر 2015 ( 10 آذر 1394 )

Rainbow 6 Siege یا به طور مختصر R6S، یک اثر اول‌شخص تاکتیکی تمام آنلاین است که در آن، بازیکنان به رقابت سر اهداف مختلف (همچون Secure-bomb-hostage) می‌پردازند. در حالت کلی، سه مد که برابر با Casual, Ranked, Terrorist Hunt است، در این عنوان وجود دارد. در حالت «کژوال» بازیکنان به سادگی بدون دغدغه جا به جا شدن رنک خود به تجربه حالت‌های مختلف می‌انجامند اما تجربه اصلی بازی، مربوط به بخش Ranked Match می‌شود که پس از انجام 10 مچ رنک خود را دریافت کرده و قابلیت تغییر آن به واسطه بازی کردن به دست می‌آورید.
سیستم پشتیبانی از «سیج» به صورت سالانه بوده و هر سال شامل چهار فصلِ سه ماهه می‌شود. در آغار هر فصل به طور معمول 2 اپراتور و یک نقشه جدید، به همراه تعداد زیادی تغییرات به بازی وارد می‌شود. لاذم به ذکر است که برای خرید اپراتورها نیاز به خرید «سیزن پس» یا پرداخت پول واقعی ندارید و می‌توانید از طریق بازی کردن آن‌ها را به دست بیاورید.

136277

xdklwczod9h21.png

game modes.jpg

MAPS.png

وضعیت فعلی بازی: سال 5 فصل 1

OPERATION VOID EDGE

136278

سوال: سیستم آپدیت در سیج چطوریه؟
پاسخ: پشتیبانی از سیج به صورت سالانه است. هر سال 4 فصل دارد که در هر فصل به طور میانگین 3 آپدیت عرضه می‌شود تا تغییرات وعده داده شده اعمال شود. این تغییرات ممکن است شامل اُپریتور و نقشه و باف و نرف های جدید باشد و یا حل کردن مشکلات تکنیکی و سرورهای بازی که خود یوبیسافت درصورت تغییر روند برنامه عادیش اون ها رو به طور رسمی اعلام میکنه.
سوال: آیا بازی Pay 2 Win ـه؟
پاسخ: خیر :D
سوال: آیا مپ های حذف شده هرگز برنمی گردن؟
پاسخ: بعضی از مپ ها فقط توی حالت Custom Match قابل بازی خواهند بود اما به مرور زمان به کژوال و رنک بر میگردند.

سوال: اگه این بازی رو نسخه معمولیش رو بخریم به تجربمون از بازی اسیب میزنه یا خیر؟ و اینکه محتوای اضافه مثل اپراتور ها رو با حدود چند ساعت بازی میشه به دست اورد؟

پاسخ: خیر نسخه عادی هیچ آسیبی به بازی نمیرسونه چون بازی تحت هیچ عنوان P2W نیست و اخیرا هم ویژگی به بازی اضافه شده که حتی اگه نسخه عادی رو تهیه کنید و به اصطلاح تازه وارد باشید، تمامی اپراتور های پایه بازی ( که از روز اول در بازی وجود داشتن ) به همراه اتچمنت هاشون براتون به صورت مجانی باز هستند.
هر اپراتور مربوط به فصل ها هم حدود 20 الی 25 ساعت طول میکشه تا باز بشه.

سوال: به علت وجود تعداد زیاد نقشه در بازی جایگاه هَچ ها و راه های ورودی و ... را نمی شناسم، راه حلی برای یادگیری سریع نقاط مختلف هر نقشه وجود دارد؟

پاسخ: با مراجعه به وبسایت ذیل می توانید اطلاعات مربوط به هرنقشه را مطالعه کرده و یادبگیرید.
www.r6maps.com

با تشکر از کاربر @Soroush_shz بابت معرفی این وبسایت کاربردی.

سوال: روشی برای بازی کردن با همه اپراتورا قبل از این که بخریمشون وجود داره؟
پاسخ: دوستان یه روش هست که تو پی سی جواب میده واسه تست کردن اپراتور های 25k ای قبل از اینکه بخرینش.
تو پی سی که میتونی یوپلی رو ببری رو حالت آفلاین مود و بازی رو اجرا کنی! همه اپراتورا تو حالت آفلاین بازه! میتونید واسه هر اپراتوری که میخواید اتچمنت بذارید و برید کاستوم رو در و دیوار تست کنید ببینید خوشتون میاد یا نه! رو دوستان نسخه استیمم جواب داده این روش! فقط تنها مودی که میشه رفت کاستومه! تو حالت آفلاین تروریست هانتم نمیتونید برید! ولی بازم واسه تست کردن گان ها و قابلیت هاشون خیلی خوبه و باعث میشه الکی 25 هزار تا واسه اپراتوری که شاید خوشتون نیاد هزینه نکنید!
دوستان کنسولیم سر در نمیارم ببینن میتونن تو حالت آفلاین بازی رو اجرا کنن؟ مثلا اینترنتو قطع کنن بازی اجرا میشه؟ یا روش های دیگه ... خلاصه تو حالت آفلاین همه اپراتورا بازه و میتونید قبل خرید تستش کنین!
با تشکر از @Soroush_shz

با تشکر از اسماعیل عزیز بابت همکاری در ساخت پست اول

آخرین ویرایش:

isapor1234

کاربر سایت
Mar 31, 2016
257
نام
امیر
همزمان با آپدیت جدید بازی طرح قبلی اینترنت شاتلم رو به این طرح های جدید غیر حجمی تغییر دادم. با اینکه پروفایل گیم هم برام فعاله ولی دیگه اصلا مثل قبل پینگ نزدیک 110 ندارم همیشه 190 به بالاست و متاسفانه تاثیر نامطلوبی روی کیفیت بازیم گذاشته. با اینکه قبلا بحثش شد و موافقان و مخالفان خودش رو داشت و من هم تو یک سری از مچ هام تعداد کیل هام نزدیک 10 تا و به بالاست ولی قشنگ تاثیر منفیش محسوسه برام. داخل بعضی از سرورها که اصلا احساس میکنم تفنگ آب پاش دستمه :|

آقا منم طرح جدیده شاتل رو دارم ولی دودلم بگیرم بازی رو یا نه :| پینگمم 130 :|
قبلش art-128 داشتم واقعن نامحدود بود ولی سرعتش 80 کیلوبایت بود :| الان به قول خودشون غیرحجمی گذاشتن ولی چرا زده ترافیک 30 گیگ مانده چرا یهو ترافیک خارجیم تموم شد :| اصن این کجاش غیرحجمیه اون سرویسای art غیرحجمی بود که الان برشداشتن :| ناموسن نمیدونم بخندم یا برینم تو این حالمون :|

mahan.bs

کاربر سایت
Nov 30, 2017
206
آقا منم طرح جدیده شاتل رو دارم ولی دودلم بگیرم بازی رو یا نه :| پینگمم 130 :|
قبلش art-128 داشتم واقعن نامحدود بود ولی سرعتش 80 کیلوبایت بود :| الان به قول خودشون غیرحجمی گذاشتن ولی چرا زده ترافیک 30 گیگ مانده چرا یهو ترافیک خارجیم تموم شد :| اصن این کجاش غیرحجمیه اون سرویسای art غیرحجمی بود که الان برشداشتن :| ناموسن نمیدونم بخندم یا برینم تو این حالمون :|
سلام ای ایزاپور گیمفایی:D

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,973
نام
احمد
چرا همش ایرانی و عرب و پاکستانی پیدا میکنه بازی؟

مزخرف میدونید یعنی چی؟ یعنی یک چیزی بسازی بعدش نتونی روش بزنی. و مزخرفتر از اون چیه؟ این که بجای 9 مپ اصلی بازی مزخرفترین و چرت ترین مپ های ممکن بیاد توش تو رنک!
بازی دیگه مزخرف شده، از وقتی که پای این مپ های جدید به رنک باز شده

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: NaViiDii

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,973
نام
احمد
یعنی مزخرفترین و بی ناموس ترین و ** گشاد ترین پلیر ها برای این بازی است! اگر خوب بازی میکنی 13-14 تا Kills میگیری همه میگن چیتر، گلیتچز میزنه چه میکنه فلان تقلب، جالبه همش هم از طرف هم تیمی های خودت، اگر بد بازی کنی 0 تا Kill بگیری باز یک سری مزخرفات دیگه میگن!:|
نمیدونم چرا هر چی من بازی میکنم 10 -12 تا کیل میگیرم تا میرسه دست اخر این Lost کانکشن میده بازی تموم میشه و 15 دقیقه هم بن میشم یا هر چی میرم رنک اونا که لول +200 هستن هیچ غلطی نمیکنن و باز میبازیم، نمی دونم چه خاک تو سرم بریزم؟ دقیقا چه گلی؟ :D
5h7n_tom_clancy_39_s_rainbow_six®_siege2017-12-30-16-42-23.jpg

بعد 9 دست 12 تا کل گرفتم بازم میبازیم جالبه همش هم همین قضیه هست، هر تیمی میرم انگار خستk دنیا رو سر شون خراب شده من باید کل کار تیم رو کنم اخرش هم میگن Have fun :|
why god? 8-|:((

• Like
Reactions: aliahmadi2

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
یعنی مزخرفترین و بی ناموس ترین و ** گشاد ترین پلیر ها برای این بازی است! اگر خوب بازی میکنی 13-14 تا Kills میگیری همه میگن چیتر، گلیتچز میزنه چه میکنه فلان تقلب، جالبه همش هم از طرف هم تیمی های خودت، اگر بد بازی کنی 0 تا Kill بگیری باز یک سری مزخرفات دیگه میگن!:|
نمیدونم چرا هر چی من بازی میکنم 10 -12 تا کیل میگیرم تا میرسه دست اخر این Lost کانکشن میده بازی تموم میشه و 15 دقیقه هم بن میشم یا هر چی میرم رنک اونا که لول +200 هستن هیچ غلطی نمیکنن و باز میبازیم، نمی دونم چه خاک تو سرم بریزم؟ دقیقا چه گلی؟ :D
5h7n_tom_clancy_39_s_rainbow_six®_siege2017-12-30-16-42-23.jpg

بعد 9 دست 12 تا کل گرفتم بازم میبازیم جالبه همش هم همین قضیه هست، هر تیمی میرم انگار خستk دنیا رو سر شون خراب شده من باید کل کار تیم رو کنم اخرش هم میگن Have fun :|
یه تجربه ای که دارم بعد ۲سال توی این بازی اینه که اگه بری اون پایین پایینا مثلا سیلور ۳ یا ۴ یار نوب به هر دو تیم میندازه اما یه تفاوت این وسط هست که یارهای شما به شدت نوب هستن اما تیم حریف یکی دوتا نصف نوب هم پیدا میشه حالا بری گلد به هر دو تیم یار شاخ میده باز هم مثل حرف بالا به تو یار شاخ میده در حد گلد اما برای حریف یکی دوتا شاخ در حد پلات میده:Dهمش زیر سر مچ میکینگ مضخرف بازیه البته این مورد در اورواچ هم هست کلا سیستمهای مچ میکینگ توی هر بازی ای اصلا خوب عمل نمیکنن

• Like
Reactions: Paradise Lost

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
ه

همون به خاطر رنکتِ که پایینه، اگه تیمی پیدا کنی باهاشون بری حداقل برسی به گلد 2 1 خیلی کمتر از این اتفاقها میافته :D

• Like
Reactions: Soul Of Cinder

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,973
نام
احمد
همون به خاطر رنکتِ که پایینه، اگه تیمی پیدا کنی باهاشون بری حداقل برسی به گلد 2 1 خیلی کمتر از این اتفاقها میافته :D
داداش از پلات به این مقام مقدس رسیدم:D لول بالا هستم میرم رنک همش لول 250 می اورد دیدیم از ** بخار بلند میشد از اینا نمیشد هیچی دیگه به برنز سقوط کردیم، شما هم زیاد به لول و رنک و حتی مدال دل نبندین یک سری ها که میبینیم پلات یا گلد یا حتی بالاتر شدن، فقط با یکسری های دیگه که خوب بازی کردن یا کلن خوب داشتن رنک اپ شدن و میبینید تو بازی هیچی نمیکنن. :-t

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
داداش از پلات به این مقام مقدس رسیدم:D لول بالا هستم میرم رنک همش لول 250 می اورد دیدیم از ** بخار بلند میشد از اینا نمیشد هیچی دیگه به برنز سقوط کردیم، شما هم زیاد به لول و رنک و حتی مدال دل نبندین یک سری ها که میبینیم پلات یا گلد یا حتی بالاتر شدن، فقط با یکسری های دیگه که خوب بازی کردن یا کلن خوب داشتن رنک اپ شدن و میبینید تو بازی هیچی نمیکنن. :-t

چهطوری آخه اینقدر رفتی پایین؟ :D

من الان خیلی وقته تنها بازی میکنم ولی باز همون پلات 2 یا پلات 3 میمونم :D خیلی عجیبه اینقدر هم تیمیهاتو بد میندازه

آره مدتیه یاد گفتن با کوپر بازی راحت رنک آپ میکنن بچه ها ولی خب هنوزم هستن اونهایی که خیلی خوب بازی میکنن رنکها بالا

• Like

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,973
نام
احمد

من الان خیلی وقته تنها بازی میکنم ولی باز همون پلات 2 یا پلات 3 میمونم :D خیلی عجیبه اینقدر هم تیمیهاتو بد میندازه

آره مدتیه یاد گفتن با کوپر بازی راحت رنک آپ میکنن بچه ها ولی خب هنوزم هستن اونهایی که خیلی خوب بازی میکنن رنکها بالا
از بس هم تیمی هام نوب هستن :D قبلا یک سال پیش تیم ایرانی داشتیم، 6 ماه دیاموند بودم، از پلات پایین نمی اومدم، الان متسفانه هیچ کدوم انلاین نمیشن:| مجبورم با کید های اروپایی بازی کنم اونم با پینگ 25-16-17 هی مینالن یاد عظمت دوستان ایرانی با پینگ 250 بخیر :(

• Like

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
از بس هم تیمی هام نوب هستن :D قبلا یک سال پیش تیم ایرانی داشتیم، 6 ماه دیاموند بودم، از پلات پایین نمی اومدم، الان متسفانه هیچ کدوم انلاین نمیشن:| مجبورم با کید های اروپایی بازی کنم اونم با پینگ 25-16-17 هی مینالن یاد عظمت دوستان ایرانی با پینگ 250 بخیر :(
تجربه به من ثایت کرده اگه رنکت پایینه مثلا گلد یا سیلور هیچ وقت تنها نرو رنک چون هم تیمی هات خیلی نوب هستن.ولی اگه رنکت بالاست تنهایی بری مشکل خاصی نیست البته بازم شانسیه .من خودم سیزن قبل بود دوستام نبودن مجبور شدم تنهایی برم رنک. تو برزخ گلد گیر کردم اصلا یه چیز عجیبی بود هر دست کیل میگرفتم بازم میباختیم. هیچ وقت یادم نمیره یه بازی بود 19 تا کیل داشتم باختیم.

B20EAST

کاربر سایت
May 14, 2017
199
نام
رامین
من هم مشکل شما رو دارم و هم تیمی های ضعیف برام میاد طوری که رنکم رسیده به سیلور البته ادعای اونچنانی هم ندارم ولی خوشحال میشم با هم بازی کنیم
PSN ID: XxB20eastxX

• Like

B20EAST

کاربر سایت
May 14, 2017
199
نام
رامین

واقعا عجیبه برام که تنهایی بازی میکنی ولی تونستی رنکت رو حفظ کنی. تجربه من (شاید بهتره بگم شانس من :D) که میگه تنهایی بازی کردن مساویه با به فاک رفتن رنک. گرچه من اکثر اوقات تنها بازی میکنم.

آخرین ویرایش:
  • Like

B20EAST

کاربر سایت
May 14, 2017
199
نام
رامین
به نظر من نسبت W/L و رنک افراد بیشتر بیانگر کار تیمی هست و وقتی تیم خوبی داری این دو تا هم میره بالا ولی نسبت K/D افراد بیشتر میتونه معرف مهارت شخصیشون باشه همون طور که دوستمون گفتند که با 19 تا کیل هم باز تیمشون باخته! البته تیم خوب داشتن هم باعث میشه کمتر دف های الکی نصیبت بشه. نظر دوستان چیه؟

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,342
به نظر من نسبت W/L و رنک افراد بیشتر بیانگر کار تیمی هست و وقتی تیم خوبی داری این دو تا هم میره بالا ولی نسبت K/D افراد بیشتر میتونه معرف مهارت شخصیشون باشه همون طور که دوستمون گفتند که با 19 تا کیل هم باز تیمشون باخته! البته تیم خوب داشتن هم باعث میشه کمتر دف های الکی نصیبت بشه. نظر دوستان چیه؟
نظر منم همینه هر وقت تیم مزخرف داشتم کیل هام خیلی بالا بوده ولی هر وقت تیم خوب داشتم اول نبودم ولی خوب بازی میکردم چون بدون تیم بازی میکنم بالا ترین رنکم تا حالا گلد 3 بوده بازیم فکر کنم خوب باشه ولی چون هیچوقت با پلات یا دایموند بازی نکردم نمیتونم بگم بعضی وقت ها هم انگار بازی باهات مشکل داره سیلور یک بودم چند تا بازی چهار هیچ یا چهار یک میباختم رنکم میاومد پایین یا یه چیز خیلی اعصاب خورد کن اینه که هر وقت یه بازی مونده برسم گلد یا تیمم بسیار خنگ بوده یا تیم حریف همه خوب بودن یا بعضی وقتا اینترنت قطع میشد
بعد بعضی ها رو میدیدم بازی شون اصلا خوب نبوده ولی الکی رنک شون بالاس کلا برای اینکه رنکت بره بالا باید تیم و کار تیمی داشته باشی

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر