Multi Platform Rainbow Six Siege

سازنده
Ubisoft Montreal
تاریخ انتشار
December 2015
ناشر
Ubisoft
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

dpaz_980_tom_clancys_rainbow_six_siege_banner.jpg
نام بازی: Rainbow 6 Siege
سازنده و ناشر: Ubisoft

سبک: FPS, Tactical Shooter
پلتفرم: PC, PS4, Xbox One
تاریخ عرضه: 1 دسامبر 2015 ( 10 آذر 1394 )

Rainbow 6 Siege یا به طور مختصر R6S، یک اثر اول‌شخص تاکتیکی تمام آنلاین است که در آن، بازیکنان به رقابت سر اهداف مختلف (همچون Secure-bomb-hostage) می‌پردازند. در حالت کلی، سه مد که برابر با Casual, Ranked, Terrorist Hunt است، در این عنوان وجود دارد. در حالت «کژوال» بازیکنان به سادگی بدون دغدغه جا به جا شدن رنک خود به تجربه حالت‌های مختلف می‌انجامند اما تجربه اصلی بازی، مربوط به بخش Ranked Match می‌شود که پس از انجام 10 مچ رنک خود را دریافت کرده و قابلیت تغییر آن به واسطه بازی کردن به دست می‌آورید.
سیستم پشتیبانی از «سیج» به صورت سالانه بوده و هر سال شامل چهار فصلِ سه ماهه می‌شود. در آغار هر فصل به طور معمول 2 اپراتور و یک نقشه جدید، به همراه تعداد زیادی تغییرات به بازی وارد می‌شود. لاذم به ذکر است که برای خرید اپراتورها نیاز به خرید «سیزن پس» یا پرداخت پول واقعی ندارید و می‌توانید از طریق بازی کردن آن‌ها را به دست بیاورید.

136277

xdklwczod9h21.png

game modes.jpg

MAPS.png

وضعیت فعلی بازی: سال 5 فصل 1

OPERATION VOID EDGE

136278

سوال: سیستم آپدیت در سیج چطوریه؟
پاسخ: پشتیبانی از سیج به صورت سالانه است. هر سال 4 فصل دارد که در هر فصل به طور میانگین 3 آپدیت عرضه می‌شود تا تغییرات وعده داده شده اعمال شود. این تغییرات ممکن است شامل اُپریتور و نقشه و باف و نرف های جدید باشد و یا حل کردن مشکلات تکنیکی و سرورهای بازی که خود یوبیسافت درصورت تغییر روند برنامه عادیش اون ها رو به طور رسمی اعلام میکنه.
سوال: آیا بازی Pay 2 Win ـه؟
پاسخ: خیر :D
سوال: آیا مپ های حذف شده هرگز برنمی گردن؟
پاسخ: بعضی از مپ ها فقط توی حالت Custom Match قابل بازی خواهند بود اما به مرور زمان به کژوال و رنک بر میگردند.

سوال: اگه این بازی رو نسخه معمولیش رو بخریم به تجربمون از بازی اسیب میزنه یا خیر؟ و اینکه محتوای اضافه مثل اپراتور ها رو با حدود چند ساعت بازی میشه به دست اورد؟

پاسخ: خیر نسخه عادی هیچ آسیبی به بازی نمیرسونه چون بازی تحت هیچ عنوان P2W نیست و اخیرا هم ویژگی به بازی اضافه شده که حتی اگه نسخه عادی رو تهیه کنید و به اصطلاح تازه وارد باشید، تمامی اپراتور های پایه بازی ( که از روز اول در بازی وجود داشتن ) به همراه اتچمنت هاشون براتون به صورت مجانی باز هستند.
هر اپراتور مربوط به فصل ها هم حدود 20 الی 25 ساعت طول میکشه تا باز بشه.

سوال: به علت وجود تعداد زیاد نقشه در بازی جایگاه هَچ ها و راه های ورودی و ... را نمی شناسم، راه حلی برای یادگیری سریع نقاط مختلف هر نقشه وجود دارد؟

پاسخ: با مراجعه به وبسایت ذیل می توانید اطلاعات مربوط به هرنقشه را مطالعه کرده و یادبگیرید.
www.r6maps.com

با تشکر از کاربر @Soroush_shz بابت معرفی این وبسایت کاربردی.

سوال: روشی برای بازی کردن با همه اپراتورا قبل از این که بخریمشون وجود داره؟
پاسخ: دوستان یه روش هست که تو پی سی جواب میده واسه تست کردن اپراتور های 25k ای قبل از اینکه بخرینش.
تو پی سی که میتونی یوپلی رو ببری رو حالت آفلاین مود و بازی رو اجرا کنی! همه اپراتورا تو حالت آفلاین بازه! میتونید واسه هر اپراتوری که میخواید اتچمنت بذارید و برید کاستوم رو در و دیوار تست کنید ببینید خوشتون میاد یا نه! رو دوستان نسخه استیمم جواب داده این روش! فقط تنها مودی که میشه رفت کاستومه! تو حالت آفلاین تروریست هانتم نمیتونید برید! ولی بازم واسه تست کردن گان ها و قابلیت هاشون خیلی خوبه و باعث میشه الکی 25 هزار تا واسه اپراتوری که شاید خوشتون نیاد هزینه نکنید!
دوستان کنسولیم سر در نمیارم ببینن میتونن تو حالت آفلاین بازی رو اجرا کنن؟ مثلا اینترنتو قطع کنن بازی اجرا میشه؟ یا روش های دیگه ... خلاصه تو حالت آفلاین همه اپراتورا بازه و میتونید قبل خرید تستش کنین!
با تشکر از @Soroush_shz

با تشکر از اسماعیل عزیز بابت همکاری در ساخت پست اول

آخرین ویرایش:

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
سلام
بین این بازی و دستنی 2 کدوم رو برای بخش آنلاین پیشنهاد میکنید ؟
شباهتی بهم ندارن جز اول شخص بودن!رنبو یه مدل PVP داره دستینی هم PVP داره هم PVE ولی PVPش خیلی با این بازی فرق داره نمیشه مقایسه کرد اصلا!

• Like
Reactions: Bigame

B20EAST

کاربر سایت
May 14, 2017
199
نام
رامین
اول که رینبو رو تازه شروع میکنی ازت میخواد که رجیستر کنی و گزینه استفاده از مشخصات پروفایلت رو هم داره که اکثرا همون رو تیک میکنند و با همون نام کاربری اکانتشون بازی میکنند. حالا راهی داره که دوباره به همون صفحه رجیستر بازی برگشت و با نام کاربری دیگه رجیستر کرد؟ یعنی یک جورایی داخل بازی sign out کنی بدون اینکه نیازی باشه اکانت جدیدی رو کنسولت بسازی

B20EAST

کاربر سایت
May 14, 2017
199
نام
رامین
نمی دونم چرا ادم با هموطن میفته انگار ارث باباشو خوردی ببریم فحش میده
دیروز اتفاقی با دو تا ایرانی هم گروه شدیم و من هم که مپ جدید رو خوب نمی شناسم و جالب بازی نکردم. کلی بد و بیراه به من و سایر اعضای تیم گفتند و لغت ف...نوب از زبونشون نمی افتاد در حالی که نمی دونستند من هم ایرانیم. کلا تا حالا نشده من با ایرانی های غریبه بازی کنم و مثل آدم صحبت کنند و هر چی سنشون کمتر باشه این قضیه تشدید میشه. والا ما بچه بودیم اینقدر گستاخ و دریده نبودیم :|

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,149
نام
davood
دیروز اتفاقی با دو تا ایرانی هم گروه شدیم و من هم که مپ جدید رو خوب نمی شناسم و جالب بازی نکردم. کلی بد و بیراه به من و سایر اعضای تیم گفتند و لغت ف...نوب از زبونشون نمی افتاد در حالی که نمی دونستند من هم ایرانیم. کلا تا حالا نشده من با ایرانی های غریبه بازی کنم و مثل آدم صحبت کنند و هر چی سنشون کمتر باشه این قضیه تشدید میشه. والا ما بچه بودیم اینقدر گستاخ و دریده نبودیم :|
اینش جالب بازیم بلد نیستن طرف از پنچره تیر میخوره میگرده تیرا از کجا میاد اخرم که مرد فرهنگ نامه فحششو باز می کنه

• Like
Reactions: MO021

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
خارجیشم همینه
نه عزیز :D واقعا چیزی که میگن حقیقت داره .
حالا من رو که پلیرا از یوزرم نمیتونن تشخیص بدن ایرانیم یا نه ولی با یکی از دوستان (که اسمش رو به عنوان یوزرش گذاشته) ، هر بار پلی دادم و ملت تشخیص دادن ایرانیه فحش دادن :|

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
کلا از اون بازی هاست که ترجیح میدم پلیر هاش محدودتر باشه تا اینکه پر از نوب و چیتر و از این قبیل موجودات باشه .

• Like
Reactions: guppy

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,149
نام
davood
من ندیدم این خارجیا از این کارا کنن مگر اینکه دیگه تهش باشی ندونی بازی چیه طرف سالی یه بازی میگیره ارزش بازی کردن میدونه

Helghast

کاربر سایت
May 6, 2014
563
نام
S O |-| E I L
متاسفانه ما ایرانیا هموطن میبینیم انگار که دشمن دیدیم میخواییم خونش رو بکنیم تو شیشه یا مثلا اگر ببازیم یعنی جلوش کم آوردیم و... که بچه و گنده هم نداره ولی اکثرا بچه سال هستن.

خارجیا وقتی میان حتی توی چت همه مینویسن که مثلا از فرانسه و فلان کی هست؟ ایرانیا ولی از همدیگه پنهان میکنن، اگر هم بگن ته 80 درصد این ماجراها به فحش ختم میشه

یک سری (نه فقط این بازی) فک میکنن همه مثل ننه بابای خودشونن و صفات اونا رو به بقیه نسبت میدن و میان تو بازی اینجوری خودشون رو تخلیه میکنن... این روزا ملت کم عقده و فشار ندارن.

کلا ما ایرانیا غربیه میبینیم باهاش تریپ رفاقت هم میبندیم، ولی ایرانی میبینیم با یک حس تنفر عجیبی بهش نگاه میکنیم (هم مجازی هم واقعی)...

kanway

کاربر سایت
Aug 3, 2013
2,557
نام
پوریا
امروز با شاهکار بی نظیر یوبی سافت تو مپ Skyscrrapper رو به رو شدم که حقیقتا پشمام ریخت :))
داشتیم درون اول راند رو انجام میدادیم که یهو دیدیم بازی افت فریم پیدا کرد و همینجوری ادامه پیدا کرد تا فریم به 1 رسید و در کمال تعجب ثانیه شمار داشت عادی کارشو انجام میداد! ما اول فکر کردیم که باگ بازیه چون راند تموم شد این مشکلم برطرف شد ولی رسید به اتک بعدی که دیدیم بعله گلیچ جدیده! طرف castle برمیداشت میرفت جلو در یه حرکتایی میزد یهو بازی شروع میکرد به افت فریم تا به 1 برسه! همین طرف تو اتکاشم گلیچ motagne میزد و اخر بازی دیدیم به همین شیوه دایموند شده! فقط دعا میکنم که این گلیچ مربوط به همین مپ باشه چون احتمالا تا چند روز دیگم همه این گلیچو یاد میگیرن و مثله گلیچ Bank بازی رو نابود میکنه! فیلمشم وقت کردم آپلود میکنم.

ویرایش: خب به سلامتی این گلیچ تو همه ی مپا اجرا میشه :)

آخرین ویرایش:

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,037
نام
آرین
امروز با شاهکار بی نظیر یوبی سافت تو مپ Skyscrrapper رو به رو شدم که حقیقتا پشمام ریخت :))
داشتیم درون اول راند رو انجام میدادیم که یهو دیدیم بازی افت فریم پیدا کرد و همینجوری ادامه پیدا کرد تا فریم به 1 رسید و در کمال تعجب ثانیه شمار داشت عادی کارشو انجام میداد! ما اول فکر کردیم که باگ بازیه چون راند تموم شد این مشکلم برطرف شد ولی رسید به اتک بعدی که دیدیم بعله گلیچ جدیده! طرف castle برمیداشت میرفت جلو در یه حرکتایی میزد یهو بازی شروع میکرد به افت فریم تا به 1 برسه! همین طرف تو اتکاشم گلیچ motagne میزد و اخر بازی دیدیم به همین شیوه دایموند شده! فقط دعا میکنم که این گلیچ مربوط به همین مپ باشه چون احتمالا تا چند روز دیگم همه این گلیچو یاد میگیرن و مثله گلیچ Bank بازی رو نابود میکنه! فیلمشم وقت کردم آپلود میکنم.

ویرایش: خب به سلامتی این گلیچ تو همه ی مپا اجرا میشه :)

یعنی برا شماها 1 فریم میشد ولی برای اونا عادی بود؟!
فیلمشم آپلود کن لطفا

kanway

کاربر سایت
Aug 3, 2013
2,557
نام
پوریا
یعنی برا شماها 1 فریم میشد ولی برای اونا عادی بود؟!
فیلمشم آپلود کن لطفا
همه فریمشون به 1 میرسه و پینگشونم بالا میره به جز اونی که گلیچ زده! کسی که گلیچو میزنه فریمش تا حدودای 40 میرسه. ولی مهم نیس چون با فریم1 اصلا نمیتونید به آبجکتیو برسید :D
این ویدیوی خودم: گلیچ رینبو
اینم نحوه گلیچ زدنش: watch?v=sVidVb2zTqw

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر