Multi Platform Rainbow Six Siege

سازنده
Ubisoft Montreal
تاریخ انتشار
December 2015
ناشر
Ubisoft
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

dpaz_980_tom_clancys_rainbow_six_siege_banner.jpg
نام بازی: Rainbow 6 Siege
سازنده و ناشر: Ubisoft

سبک: FPS, Tactical Shooter
پلتفرم: PC, PS4, Xbox One
تاریخ عرضه: 1 دسامبر 2015 ( 10 آذر 1394 )

Rainbow 6 Siege یا به طور مختصر R6S، یک اثر اول‌شخص تاکتیکی تمام آنلاین است که در آن، بازیکنان به رقابت سر اهداف مختلف (همچون Secure-bomb-hostage) می‌پردازند. در حالت کلی، سه مد که برابر با Casual, Ranked, Terrorist Hunt است، در این عنوان وجود دارد. در حالت «کژوال» بازیکنان به سادگی بدون دغدغه جا به جا شدن رنک خود به تجربه حالت‌های مختلف می‌انجامند اما تجربه اصلی بازی، مربوط به بخش Ranked Match می‌شود که پس از انجام 10 مچ رنک خود را دریافت کرده و قابلیت تغییر آن به واسطه بازی کردن به دست می‌آورید.
سیستم پشتیبانی از «سیج» به صورت سالانه بوده و هر سال شامل چهار فصلِ سه ماهه می‌شود. در آغار هر فصل به طور معمول 2 اپراتور و یک نقشه جدید، به همراه تعداد زیادی تغییرات به بازی وارد می‌شود. لاذم به ذکر است که برای خرید اپراتورها نیاز به خرید «سیزن پس» یا پرداخت پول واقعی ندارید و می‌توانید از طریق بازی کردن آن‌ها را به دست بیاورید.

136277

xdklwczod9h21.png

game modes.jpg

MAPS.png

وضعیت فعلی بازی: سال 5 فصل 1

OPERATION VOID EDGE

136278

سوال: سیستم آپدیت در سیج چطوریه؟
پاسخ: پشتیبانی از سیج به صورت سالانه است. هر سال 4 فصل دارد که در هر فصل به طور میانگین 3 آپدیت عرضه می‌شود تا تغییرات وعده داده شده اعمال شود. این تغییرات ممکن است شامل اُپریتور و نقشه و باف و نرف های جدید باشد و یا حل کردن مشکلات تکنیکی و سرورهای بازی که خود یوبیسافت درصورت تغییر روند برنامه عادیش اون ها رو به طور رسمی اعلام میکنه.
سوال: آیا بازی Pay 2 Win ـه؟
پاسخ: خیر :D
سوال: آیا مپ های حذف شده هرگز برنمی گردن؟
پاسخ: بعضی از مپ ها فقط توی حالت Custom Match قابل بازی خواهند بود اما به مرور زمان به کژوال و رنک بر میگردند.

سوال: اگه این بازی رو نسخه معمولیش رو بخریم به تجربمون از بازی اسیب میزنه یا خیر؟ و اینکه محتوای اضافه مثل اپراتور ها رو با حدود چند ساعت بازی میشه به دست اورد؟

پاسخ: خیر نسخه عادی هیچ آسیبی به بازی نمیرسونه چون بازی تحت هیچ عنوان P2W نیست و اخیرا هم ویژگی به بازی اضافه شده که حتی اگه نسخه عادی رو تهیه کنید و به اصطلاح تازه وارد باشید، تمامی اپراتور های پایه بازی ( که از روز اول در بازی وجود داشتن ) به همراه اتچمنت هاشون براتون به صورت مجانی باز هستند.
هر اپراتور مربوط به فصل ها هم حدود 20 الی 25 ساعت طول میکشه تا باز بشه.

سوال: به علت وجود تعداد زیاد نقشه در بازی جایگاه هَچ ها و راه های ورودی و ... را نمی شناسم، راه حلی برای یادگیری سریع نقاط مختلف هر نقشه وجود دارد؟

پاسخ: با مراجعه به وبسایت ذیل می توانید اطلاعات مربوط به هرنقشه را مطالعه کرده و یادبگیرید.
www.r6maps.com

با تشکر از کاربر @Soroush_shz بابت معرفی این وبسایت کاربردی.

سوال: روشی برای بازی کردن با همه اپراتورا قبل از این که بخریمشون وجود داره؟
پاسخ: دوستان یه روش هست که تو پی سی جواب میده واسه تست کردن اپراتور های 25k ای قبل از اینکه بخرینش.
تو پی سی که میتونی یوپلی رو ببری رو حالت آفلاین مود و بازی رو اجرا کنی! همه اپراتورا تو حالت آفلاین بازه! میتونید واسه هر اپراتوری که میخواید اتچمنت بذارید و برید کاستوم رو در و دیوار تست کنید ببینید خوشتون میاد یا نه! رو دوستان نسخه استیمم جواب داده این روش! فقط تنها مودی که میشه رفت کاستومه! تو حالت آفلاین تروریست هانتم نمیتونید برید! ولی بازم واسه تست کردن گان ها و قابلیت هاشون خیلی خوبه و باعث میشه الکی 25 هزار تا واسه اپراتوری که شاید خوشتون نیاد هزینه نکنید!
دوستان کنسولیم سر در نمیارم ببینن میتونن تو حالت آفلاین بازی رو اجرا کنن؟ مثلا اینترنتو قطع کنن بازی اجرا میشه؟ یا روش های دیگه ... خلاصه تو حالت آفلاین همه اپراتورا بازه و میتونید قبل خرید تستش کنین!
با تشکر از @Soroush_shz

با تشکر از اسماعیل عزیز بابت همکاری در ساخت پست اول

آخرین ویرایش:

MO021

فروشنده
May 23, 2013
467
نام
Morteza
اوایل مرداد که توشیم میشه اول ماه سوم سیزن دوم پس قطعا اپراتور ها نمیان حتی هنوز الفا پگ ها نیومدن.سیزن بعدی که اپراتورهای جدید میاره برا اوایل تا اواسط شهریور میاد.
برای دفاع اره فراست رو بگیر.برای حمله هم بهتره جاکال یا هیبانا رو بگیری.بلک برد یه زمانی بلک خرس بود ولی الان خیلی ضعیف شده شیلدش سریع میشکنه و کارباهاش قلق خاص میخواد
خیلی ممنون
من فک کردم اپراتورهای جدید اوایل مرداد میان. هر سیزن چن وقت طول میکشه؟ و اینکه اپراتور ها با هر سیزن جدید میان؟
پس این طور که شما و دوستان پیشنهاد دادید برای اتک هیبانا رو باید بگیرم

Sent from my SM-G800H using Tapatalk

Helghast

کاربر سایت
May 6, 2014
563
نام
S O |-| E I L
این مشکلاتی که شما گفتی یادمه من نزدیک یک سال پیش داشتم
یعنی نوشتن "دیسکانکت" اینقدر سخته:-q
فازت چیه؟ من بیش از یک ساله این مشکل رو نداشتم بعد OPH این مشکل برام پیش اومده و تازه هم هست! بهرحال قبلا وصل میشدم همچین مشکلی نداشتم
واقعا زورت میاد اسپم ندی؟ :))

آخرین ویرایش:

hojjjat2

کاربر سایت
Feb 19, 2016
516
چطور کاپیتاو جونش کمه ولی هیابانا بیشتر؟ هر دوشون که یه آرمور 3 اسپید هستن
منظورم نسبت به موقیعتی بود که استفاده میشن شما با هیبانا دیوار سوراخ میکنی و کاور میگیری و از تو سوراخ تیر میزنی
ولی با کاپیتو باید راش بدی پس ب جون خیلی بیشتری نیاز داری

• Like
Reactions: MO021

hojjjat2

کاربر سایت
Feb 19, 2016
516
دمت گرم داداش خیلی کامل بود ممنون.
پس توی اتک بلک برد با هیبانا بهترین گزینه هستن و توی دفند هم فراست.
یه سوال دیگه از بچه های اینجا شنیدم مثل اینکه تا چن روز دیگه (اوایل مرداد که الان هستیم) قراره اپراتورهای جدید بیاد. به نظرت الان اپراتور بگیرم یا وایسم تا جدیدا بیان؟

عرض کردم مسلسل فراست مشکل کند بودن داره یعنی در جنگ تن ب تن با کسی مثل اش کاپیتو جکال شما میمیری
نکته مهم هم اینه شما بدونی کجا تله بزاری و این مستلزم این هست که شما زیاد بازی کنی و بازیهم تیمی فراستت رو ببینی (بیشتر رنک)
در حالت کلی بنظر من!!! شما اتکر بخر و در حال حاضر دفندر های 25هزار دلاری ارزش باز کردن برای شما که پول کم داری ندارن

• Like

B20EAST

کاربر سایت
May 14, 2017
199
نام
رامین
فازت چیه؟ من بیش از یک ساله این مشکل رو نداشتم بعد OPH این مشکل برام پیش اومده و تازه هم هست! بهرحال قبلا وصل میشدم همچین مشکلی نداشتم
واقعا زورت میاد اسپم ندی؟ :))
همون طور که گفتم من مشکل شما رو یک سال پیش داشتم و این وسط یا من خیلی بدشانس بودم یا شما خیلی خوش شانس مستر دی سی :|

JAVAD20

کاربر سایت
Dec 20, 2012
555
نام
Javad
منظورم نسبت به موقیعتی بود که استفاده میشن شما با هیبانا دیوار سوراخ میکنی و کاور میگیری و از تو سوراخ تیر میزنی
خوب اگه جون بیشتری برای راش دادن میخوای باید 3 ارمور بگیری. تا حالا دیدی کسی با روک یا فیوز راش بده؟ همه از ash استفاده میکنن
کسی که راش میده سرعت براش مهمه که هم هیبانا هم کاپیتاو 3 هستن
درظمن وظیفه کاپیتاو راش نیست. توی هاستیج خیلی بدرد میخوره میتونی راه ورودی با تیرش ببندی بعد هاستیج بگیری

آخرین ویرایش:
  • Like

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
خیلی ممنون
من فک کردم اپراتورهای جدید اوایل مرداد میان. هر سیزن چن وقت طول میکشه؟ و اینکه اپراتور ها با هر سیزن جدید میان؟
پس این طور که شما و دوستان پیشنهاد دادید برای اتک هیبانا رو باید بگیرم

خواهش میکنم.
هر سیزن 3 ماه طول میکشه و بله با شروع هر سیزن
اپراتورهای جدید اضافه میشه به همراه یک مپ جدید و تغییراتی در گیم پلی در جهت بهبود و نو شدن منوی صفحه اصلی و همچنین اضافه شدن اسکین و چارم و هدگیر و یونیفورم های جدید.
سیزن سومم 3تا اپراتور اضافه میکنه.
اره برای اتک هیبانا خوبه ولی من جاکال هم بهت پیشنهاد میکنم چون آرمور2 داره و حرکات دستشم خیلی سریعه همچنین 3 تا اسلحه عالی داره قابلیتشم ردپا دشمن ها رو میگیره.
هیبانا اسلحش عالیه فایر ریتش بالاست اما خب خشابش 20 تا تیر میگیره.قابلیتشم ترکوندن رینفورسهاست

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
واسه من دیروز اومد اولیش که مجانی بود یه هد گیر از فراست داد:D

با همين اپديت جديدي كه دادن ؟
من اپديت كردم و ديروز هم يه دست زدم ولي هيچي نبود :|
خوب اگه جون بیشتری برای راش دادن میخوای باید 3 ارمور بگیری. تا حالا دیدی کسی با روک یا فیوز راش بده؟ همه از ash استفاده میکنن
کسی که راش میده سرعت براش مهمه که هم هیبانا هم کاپیتاو 3 هستن

درظمن وظیفه کاپیتاو راش نیست. توی هاستیج خیلی بدرد میخوره میتونی راه ورودی با تیرش ببندی بعد هاستیج بگیری

من يه خرس مي شناسم كه با rook و پينگ 340 راش ميداد و ميزد همه رو كتلت مي كرد

HoSIs

کاربر سایت
Nov 18, 2012
929
نام
Hossein
آقا این بازی یکی از بهترین ایده هارو داره...در عین حال جزو بدترین بازی هایی هست که بازی کردم...!
بازی همه جوره مشکل داره...کاری به باگ ها و گلیچ‌ های بازی و اینکه کمپر پروره ندارم...!
اصل بازی مشکل داره...مهم ترین‌ مشکلی که داره اینه که دید سوم شخص بازی با دید اول شخصش یکی نیست...ینی اینکه اون چیزی که من‌ از دشمن میبینم با اون چیزی که دشمن از من میبینه یکی نیست و این اولین قدم ساختن یه بازی مولتی پلیر اول شخصه...!!!
از Montagne چیزی نگم بهتره که دیگه شاهکاره...تو تصویر مانتین یه نفر درست رو به روی شماست و در حالی که شیلدتون کاملا بسته ست تیر میخورید بعد که میمیرید kill cam نشون میده که دشمن پشت شماست ، بازم بماند که وقتی گوشه ی دیواری و طرف بخوابه زمین زوم کنه شیلد ها به اذن خدا کنار میره و پاتونو میزنه...عملا بازی هیچ بالانسی نداره و کسی که تو و‌‌‌‌‌ل دادن مهارت بیشتری داشته باشه موفق تره...!
شاید کسی که برای اولین بار دیسکو میذاره تو دستگاه و بازی میکنه و اولین تجربه ی مولتی پیلیر رو داره بگه wooooow ولی کسی که کالاف 4 بازی کرده باشه کاملا متوجه میشه که بازی چقدر مشکل داره...اوایل که کالاف بازی میکردم وقتی متوجه شدم که باید دو تا تیر بزنی به سر دشمن تا Head Shot بشه کلی مسخره کردم ولی الان که سیج بازی میکنم میفهمم که سازنده های کالاف خیلی کارشون درست بوده که همچین چیزی رو گذاشتن تو بازی...!
حاضرم قسم بخورم که یوبی سافت تستر نداره هر چی میسازن بدون تست میدن بیرون و آپدیت به آپدیت این بازی بدتر میشه که بهتر نمیشه...فقط یه سوالی که خودم جوابشو هنوز پیدا نکردم اینه که چرا هر روز میشینم این آشغالو بازی میکنم...؟!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر