Rainbow Six Siege

گفتگو در 'Console Games Community' ایجاد شده توسط Fenris Wolf, ‏Jun 10, 2014.

 1. کاربر سایت

  ارسال ها:
  8,365
  تاریخ عضویت:
  ‏Jan 9, 2009
  نام:
  Shervin

  dpaz_980_tom_clancys_rainbow_six_siege_banner.jpg
  نام بازی: Rainbow 6 Siege
  سازنده و ناشر: Ubisoft

  سبک: FPS, Tactical Shooter
  پلتفرم: PC, PS4, Xbox One
  تاریخ عرضه: 1 دسامبر 2015 ( 10 آذر 1394 )

  Rainbow 6 Siege یا به طور مختصر R6S، یک بازی اول‌شخص تاکتیکی تمام آنلاین است که در آن بازیکنان به رقابت با یک دیگر بر سر اهداف مختلف بازی می‌پردازند. این اهداف در بخش های مختلف بازی، یعنی بخش Casual, Ranked, Terrorist Hunt پخش شده اند که به توضیح هر کدام می‌پردازم.
  همچنین بازی به طور کلی دارای آپدیت هایی است که تحت عنوان فصل از اونها یاد می‌شود. فصل ها حدودا هر 3 ماه یک بار عوض می‌شوند که با تغییر هرفصل، لیست جدیدی از باف و نرف ( قوی و ضعیف کردن ) برای اُپریتورهای فعلی بازی ایجاد می‌شود و همچنین به طور کاملا مجانی؛ نقشه و اُپریتورهای جدیدی به بازی اضافه می‌شود. این اُپریتورها رو می‌شه با استفاده از پولی که از طریق بازی کردن به دست می‌آورید ( پول درون بازی تحت عنوان Renown شناخته می‌شود ) خریداری بکنید.
  در بخش Casual، همانطور که از اسم اون پیداست، بازیکنان به طور عادی و به دور از هر نوع استرس برای گرفتن " رنک یا مدال " به بازی و رقابت با یکدیگر میپردازند. مُد های این بخش به سه دسته Secure, Bomb, Hostage تقسم می‌شوند.

  بخش Ranked نیز مشابه با بخش قبلی است با این تفاوت که بازیکنان اجازه خروج از بازی در میانه بازی را ندارند و در صورتی که این عمل را انجام بدهند به طور موقت از انجام بخش Ranked محروم ( Ban ) خواهند شد. همچنین با انجام دادن این بخش، بازیکنان یک مدال خاصی در کنار نام کاربری خود دریافت می‌کنند و میزان K/D - Win Loss ـشون هم به نسبت بازی که از خودشون نشون دادن بالا و پایین می‌شود.

  در نهایت در بخش Terrorist Hunt، بازیکنان با یک بازی نسبتا متفاوت تر از 2 مورد فوق الذکر رو به رو خواهند شد. در این بخش افراد به جای مبارزاه با یک دیگر، با تروریست های موجود در نقشه ( که توسط هوش مصنوعی کنترل می‌شوند ) مبارزه خواهند کرد و هدف ماموریت را در کنار یکدیگر انجام خواهند داد.

  به زبان ساده تر دو بخش اول حکم PvP و بخش آخر حکم PvE رو دارد.
  hlmm_ops7_1.png

  رَنک های مختلف بازی، از Copper تا Diamond


  اما مُدهای بازی به چه صورت است؟ ابتدا باید اشاره کرد که به طور کلی در مُدهای بازی ( به جز تروریست هانت ) بازی 10 بازیکن را در برابر یکدیگر قرار می‌دهد. 5 مهاجم و 5 مدافع که در بخش های ذیل به وظایف هر یک اشاره خواهد شد:

  Secure Area: در این بخش بازیکنان مدافع باید از Biohazard Container دفاع بکنند، به این صورت که به مهاجمین اجازه ندهند در اتاقی که Biohazard قرار دارد وارد بشوند و ماموریت رو به پایان برسونن. این امر هم به این شکل صورت می‌گیره که اگه اتاق Biohazard خالی از افراد تیم مدافعین باشه و مهاجم درون اتاق مذکور قرار بگیره، بعد از چند ثانیه هدف به پایان می‌رسه و مهاجمین پیروز می‌شوند.

  Bomb: دو بمب در دو اتاق مختلف قرار دارد. تیم مدافع باید مانع خنثی کردن هر یک از این دو بمب توسط مهاجمین بشود. بنابر این باید با استفاده از کار تیمی به محافظت از بمب ها بپردازد. در مقابل در صورتی که تیم مهاجم موفق به کارگذاشتن خنثی کننده بمب بشود، تیم مدافع یک فرصت کوتاه دارد تا محل دقیق آن را پیدا کرده و مانع از خنثی شدن بمب بشود.

  Hostage: یک نفر گروگان نزد تیم مدافع قرار دارد که تیم مهاجم باید به نجات او برود. در صورتی که هر یک از دو تیم موجب کشته شدن گروگان بشود، خود تیمی که به گروگان آسیب رسانده بازنده دست خواهد بود.

  نکته مهمی که وجود داره اینه که در تمامی مُد های ذکر شده، با کشتن تمامی بازیکنان یک تیم، تیم باقی مانده پیروز آن دور خواهد شد. البته درصورتی که در مُد بمب تیم مهاجم دیفیوزر رو کار گذاشته باشه حتی اگه همه اعضای تیمشون هم مرده باشن، اگه تا قبل اتمام زمان بازی مدافعین دیفیوزر رو خنثی نکننند بازی رو میبازن.

  در مُدهای مختلف Terrorist Hunt نیز بازیکنان باید به کشتن موج های مختلف تروریست ها و یا خنثی کردن 2 بمب و امثال این کارها بپردازد. همچنین امکان تکی بازی کردن Terrorist Hunt نیز وجود دارد.

  t48r_ops.jpg

  لیست اُپریتورهای مختلف بازی ( در بالا ) که جلوتر به معرفی آنها می‌پردازم:

  [​IMG]


  [​IMG]
  اپریتورهای SAS
  c9a8_dprj2fy.png
  Sledge: قابلیت اصلی این کلاس چکشش هست که میتونه دیوار های و در و پنجره چوبی رو بشکنه. همینطور میتونه در و پنجره کلاس Castle رو هم باز کنه.
  lxo9_hwmpdns.png
  Mute: قابلیت اصلیش دارا بودن Signal disrupter هست که هم میتونه Drone هارو jam کنه و هم جلوی نفوذ کلاستر فیوز رو بگیره.

  n9pt_rainbow-6-siege-clipart-15.png
  Thatcher: با داشتن EMP GRENADE خیلی راحت میتونه وسیله های الکترونیکی (C4 و ... )دشمن رو از بین ببره.
  d0uv_dprj2fy.png
  Smoke: این کلاس هم 3 تا Gas grenade داره که به دشمن ها Damage وارد میکنه. خودش میتونه داخل Gas حرکت کنه و از جونش کم نشه.


  [​IMG]

  اپریتورهای FBI SWAT
  [​IMG]
  Thermite: بریچ مخصوص خودش به اسم Brimstonebc3 رو داره که میتونه دیوار های reinforced شده رو هم از بین ببره.

  [​IMG]

  ASH: یک M120 داره که شبیه Grenade launcher هست و میتونه Breaching Round شلیک کنه. که تمام درها قابل انفجار هستن. دیوارها هم به جز دیوار های مقاوم شده.

  [​IMG]
  Castle: یکی از بهترین کلاس های مدافعان حساب میشه چون میتونه در و پنجره های ضد گلوله بزاره (Armor panel).این هارو میشه با melee کردن هم نابود کرد ولی خیلی طول میکشه.

  [​IMG]

  Pulse: این کلاس قابلیت اصلیش داشتن Heartbeat sensor هست که براحتی از پشت دیوار ها هم میتونه محل دشمن رو پیدا کنه. البته بدی هم که داره هروقت میخواد استفاده کنه داد میزنه و دشمت میفهمه.


  [​IMG]
  اپریتورهای GIGN
  [​IMG]
  Montagne: شیلد خیلی خوبی داره که با فعال کردنش کل بدن رو پوشش میده و پلیر های دیگه میتوونن پشت این کاراکتر وایسن و ازش به عنوان کاور استفاده کنند.
  [​IMG]
  Twitch: دارای Shock drone هست که میتونه کنترلش کنه. و با استفاده از تیرهای برقی درونش میتونه جون دشمن یا ابزار آلات برقیشون رو بترکونه.
  [​IMG]
  Doc: یک Stim pistol دراره که از راه دور میشه هم تیمی هارو Revive کرد.
  [​IMG]
  Rook: یکی از بهترین کلاس هاست. برای هم تیمی ها ارمور میزاره که باعث میشه ارمورشون افزایش پیدا کنه و بیشتر توی مبارزات دووم بیارن.

  [​IMG]

  اپریتورهای Spetsnaz
  [​IMG]
  Glaz: روی اسلحه اش هر زمانی که بخواد میتونه Scope خاصی بزاره که برای فاصله های دور عالیه. حتی تنها کلاسیه که تیر هاش از شیشه های ضد گلوله مپ هواپیما رد میشه. همچنین روی اسکوپش یک عدد ترمال داره که دشمنا رو با رنگ زرد نشون میده.
  [​IMG]
  Fuze: این هم Cluster charge داره که میتونه روی همه نوع در و پنجره بزاره و روی دیوار های مقاوم نشده هم همینطور.
  [​IMG]
  Kapkan: این کلاس Laser trap داره که اون هارو روی در ها و پنجره میزاره و با رد شدن دشمن از روی اون ها منفجر میشه.
  [​IMG]
  Tachanka: تاچانکا، ملقب به لُرد تاچانکا یک Mounted LMG داره و میتونه اونو هرجایی که امکانش باشه بزاره روی زمین. این LMG یه شیلد هم داره که به هیچ دردی نمیخوره و کلا لُرد از بزرگترین سوژه های سیجه :D


  [​IMG]
  اپریتورهای GSG9
  [​IMG]
  IQ: این اپریتور یک R.E.D. Sensor داره که به واسطه اون هر وسیله الکترونیکی که درحال استفاده شدن باشه ( مثل C4, A.D.S, Drone, Camera, Heartbit Sensor و ... ) رو نشون میده و بازیکن می‌تونه خطرات احتمالی رو پیش بینی بکنه.
  [​IMG]
  Blitz :این اپریتور یک شیلد متوسط داره که مجهز به Flash bang ـه که به واسطه اون خیلی راحت میشه دشمن رو به طور موقت کور کرد.
  [​IMG]
  Bandit: پشت شیلد ها و روی سیم خاردار و پشت دیوار های مقاوم شده برق وصل میکنیم که کسی نتونی بزاره.
  [​IMG]
  Jager: دستگاهی که داره خیلی راحت cluster charge یا flash bang رو خنثی میکنه و برای مدت محدودی دشمن نمیتونه چیزی پرت بکنه.


  [​IMG]
  اپریتورهای JTF2
  [​IMG]
  Buck: باک که دارای دو اسلحه قدرتمند هست، یک قابلیت ویژه هم داره که به واسطه اون یک شاتگان قدرتمند زیر اسلحه اش وصل میکنه که می‌تونه در و دیوار و هرچی که سر راهش بود رو سریع نابود کنه!
  [​IMG]
  Frost: یکی از اُپریتورهای خوب مدافعین، با قابلیت تله گذاری. درصورتی که دشمن روی تله های اون بره، Down میشه و از این موقعیت اگه هوشمندانه استفاده بکنید هم میشه شخصی که روی تله رفته رو کشت هم یارایی که برای نجات فرد مذکور میان :D


  [​IMG]
  اپریتورهای Navy Seals
  [​IMG]
  Black Beard: این اپریتور می‌تونه دوتا شیلد شیشه ای کوچیک که روی سر اسلحه اش نصب می‌شود رو استفاده بکنه که تا 2 - 3 تا ضربه از جونش محافظت میکنه و بعد میشکنه.
  [​IMG]
  Valkyrie: از ویژگی های این اپریتور، توانایی پرتاب کردن 3 تا دوربین در نقاط دلخواه است که به پیدا کردن دقیق جای دشمنا کمک میکنه، همچنین دیده شدن این دوربین توسط دشمنا کار خیلی سختیه چون دوربین کوچیک و مشکی رنگه و سخت دیده می‌شه.

  [​IMG]
  اپریتورهای BOPE
  [​IMG]
  Capitao: دارای یک CrossBow که توانایی شلیک 2 تیر آتشین و چند تیر بمب دودزا را دارد.
  [​IMG]
  Caveira: این اپریتور می‌تونه با بالاترین سرعت بدون ایجاد هیچ نوع سر و صدایی در سراسر مپ حرکت کنه و موقعی که دشمنان را Down کرده، اونا رو بازجویی کنه تا جای سایر اعضای تیم مقابل برای چند ثانیه آشکار بشه.

  [​IMG]
  اپریتورهای SAT
  [​IMG]
  ECHO: اکو یک Drone داره که می‌تونه باعث ایجاد سر گیجه و مختل شدن دید شخصی که میخواد بشه، به این صورت که به شخص مذکور یه موج شلیک میکنه. Drone اکو تقریبا نامرئیه و روی سقف هم میتونه حرکت کنه.
  [​IMG]
  HIBANA: هیبانا تقریبا شبیه ترمایته، با این تفاوت که میتونه تیرهاشو از راه دور شلیک کنه و برروی هر سطحی ( حتی سطوح Barricade شده ) حفره ایجاد بکنه.


  [​IMG]

  اپریتورهای GEO
  [​IMG]
  MIRA: میرا می‌تونه دوتا پنجره ضد گلوله که فقط از یک طرف اون میشه طرف مخالف رو دید روی دیوارها وصل کنه. همچنین روی این پنجره ها یک کپسول وجود داره که با شکستنش، پنجره باز می‌شود.


  [​IMG]
  JACKAL: جکال می‌تونه ردپای کسایی که از یه نقطه رد شدن رو ببینه و اسکن کنه. درصورت اسکن شدن تا 3 بار آخرین نقطه ای که شخص اسکن شده در اون قرار داشته برای همه بازیکنان تیم مهاجم آشکار می‌شود.

  [​IMG]
  مپ های بازی درحال حاضر 16 تا است که به شرح زیر اند:


  rpwp_2.png
  برنامه یوبیسافت برای پشتیبانی از سیج در سال دوم عرضه
  وضعیت فعلی بازی: سال 2، فصل 2، Operation Health

  جدیدترین ویژگی بازی:

  • افزوده شدن ویژگی One Step Match Making و امکان دسترسی به سایر منو های بازی درحین انجام مچ میکینگ.
  • حل مشکلات جزئی در ساختار نقشه Kanal جهت جلوگیری از Spawn Killing.
  • حل مشکل Jam شدن تیرهای ویژه Hibana در حالی که هیچ نوع Jammer ـی در محیط وجود ندارد.
  ویژگی بعدی که قرار است با آپدیت اضافه شود:


  آخرین آپدیت اصلی عرضه شده: 2.2.1.1  این پست با اضافه شدن ویژگی های جدید به بازی آپدیت خواهد شد.
   

  Attached Files:

  آخرین ویرایش: ‏Jul 14, 2017
  agent 360, NaRiiMaN, Tαylor Swift و 33 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
 2. کاربر سایت

  ارسال ها:
  2,872
  تاریخ عضویت:
  ‏Sep 2, 2012
  نام:
  Mohammad
  خوب پیرو پست های بسیار مفید آقا پویا ترغیب شدم که برم در مورد اسلحه های فوق العاده کلاس بندیت و یگر تحقیق کنم که اتفاقا مطالب زیادی هم در زبان فارسی واسشون موجود بود،خوب بریم که نتیجه تحقیقاتمو باشما درمیون بذارم::x

  اسلحه فوق العاده HK 416(اسلحه کلاس یگر(Jager)):

  4070_hk416-768x432.jpg hk416___heckler_koch_rifle_stock_by_phelandavion-d8escvj-768x512.jpg

  کشور ساخت: شرکت آلمانی اسلحه سازی Heckler & Koch
  سال ساخت: 2004
  دسته:
  سلاح تهاجمی (assault rifle)
  جنگها:جنگ عراق/ جنگ افغانستان /جنگ مالی/جنگ Lahad Datu(مالزی)
  کالیبر :۵٫۵۶×۴۵ میلی متر
  نرخ آتش: ۹۰۰–۷۰۰ گلوله در دقیقه


  حروف HK در نام این اسلحه مخفف شرکت سازنده اسلحه میباشند،شرکت آلمانی اسلحه سازی Heckler & Koch که به ساخت اسلحه های فوق العاده اش معروف میباشد.
  این اسلحه که دربازی با نام 416C شناخته میشود به دلیل نرخ آتش خوب و ریکویل کم چه در نبردهای دور و چه نزدیک جز محبوبترین اسلحه های بازی به شمار میرود.
  از مزیت فوق العاده این اسلحه میتوان به امکان نصب انواع تجهیزات جانبی بر روی آن اشاره کرد.
  ناگفته نماند که طراحی این اسلحه برپایه اسلحه افسانه ای M4 صورت گرفت است.

  مزایا:نرخ آتش خوب و ریکویل پایین
  امکان نصب انواع تجهیزات جانبی

  معایب:عیبی ندیدم ازش

  اسلحه MP7(اسلحه کلاس بندیت):

  MP7RDS.jpg 450px-MP7A1-30.jpg


  کشور ساخت: شرکت آلمانی اسلحه سازی Heckler & Koch
  سال ساخت: 1999
  دسته:
  Personal defense weapon
  جنگها:جنگ عراق/ جنگ افغانستان /جنگ Lahad Datu(مالزی)
  کالیبر:4.6×30mm
  نرخ آتش: 950 گلوله در دقیقه

  این سلاح خودکار پس از گذراندن دوره های آزمایشی خود ثابت کرد که سلاح بسیار موفقی است و به همین خاطر نیروهای پلیس وزارت دفاع (MOD) به شدت به کارایی این سلاح اذعان داشته اند. تصور کنید که به عنوان یک پلیس مسلح ، تنها قادر به شلیک یک گلوله در فاصله زمانی مشخص از سلاح کمری خود هستید ولی MP7 را می توان با دو نوع خشاب 20 تایی یا 40 تایی تغذیه کرد ، گلوله های این سلاح توانایی نفوذ در جلیقه ضد گلوله را نیز دارند. برای شلیک ، هم از یک دست و هم از دو دست می توان استفاده کرد . شگفتی دیگر این سلاح توانایی شلیک 950 گلوله در دقیقه است که از آن یک سلاح قدرتمند و همه کاره ساخته است.
  بدون شک MP7 با نرخ آتش 950 گلوله در دقیقه جز مرگبارترین اسلحه های دفاعی بازی به شمارمیرود.نرخ بالای آتش اسلحه به همراه سبکی و تجهیزات جانبی متعدد نصب شونده بر روی اسلحه باعث شده است که MP7 در نبردهای نزدیک پتانسیل بالایی از خود نشان دهد و به انتخاب اول بسیاری از بازیکنان رینبو تبدیل شود.به دلیل سبکی و ریکویل بالا،استفاده از این اسلحه برای نبردهای دور توصیه نمیشود.


  مزایا:نرخ آتش فوق العاده

  معایب:ریکویل بالا
   
  آخرین ویرایش: ‏Jun 20, 2017
  POOYA1989, Lions Gate, arshia78 و 8 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
 3. کاربر سایت

  ارسال ها:
  18
  تاریخ عضویت:
  ‏Apr 28, 2016
  اقا یه سوال برا اسلحه اول باک MUZZLE BREAK بهتره یا FLASH HIDER ?
   
 4. کاربر سایت

  ارسال ها:
  1,002
  تاریخ عضویت:
  ‏Aug 30, 2013
  نام:
  Arshia
  Muzzle break
   
 5. Future Breed Machine کاربر سایت

  ارسال ها:
  1,419
  تاریخ عضویت:
  ‏Jan 1, 2011
  نام:
  Pooya
  استفاده از attachment برای اسلحه ها بیشتر به نوع بازی و برنامه ریزی و حتی مَپی که توش بازی میکنی داره!
  اما در مجموع Muzzle Break به شدت باعث پایین اومدن ریکویلِ عمودی اسلحه میشه (رو ریکویل افقی تاثیر نداره) به همین دلیل مناسب برای اسلحه های کلاس Marksman هست. مثل اسلحه دوم Blackbeard. برای اسلحه Buck هم به دلیل داشتن ریکویل بالا پیشنهاد میشه!

  Flash Hider هم از اسمش معلومه. آتش اسلحه رو مخفی میکنه و دشمن نمیدونه که از کدوم سمت بهش حمله شده! البته Flash Hider هم توانایی این رو داره که ریکویل اسلحه رو هم در جهت افقی و هم عمودی در مقدار کمی پایین بیاره. اما چون مازل قوی نداره فقط میتونه سه شلیک اول رو کنترل کنه.
   
  Octienne, RED_BEARD39 و B20EAST این نوشته را Like کرده اند.
 6. کاربر سایت

  ارسال ها:
  8
  تاریخ عضویت:
  ‏Sep 22, 2011
  نام:
  arian
  دوستان وضعیت سرور ها چطوره ارزش خرید داره الان بازی؟
   
 7. کاربر سایت

  ارسال ها:
  320
  تاریخ عضویت:
  ‏May 23, 2013
  نام:
  Morteza
  دوستان بعد اخرین اپدیت میخوام برم تو بازی این ارور رو میده و میگه نسخه کامل رو بخر.
  The rainbow six siege Free week-end is not available at this time.

  من این بازی رو اشتراکی گرفتم با رفیقم. منظورش چیه؟ اخر هفته ها نمیتونم بازی کنم؟ الان مگه آخر هفتس؟
  یه توضیحی اگه میشه بدید. ممنون میشم.

  Sent from my SM-G800H using Tapatalk
   
 8. کاربر سایت

  ارسال ها:
  833
  تاریخ عضویت:
  ‏Jan 31, 2012
  نام:
  رضا
  عالی داش از نظر سرور و ارزش خرید اگه سبکشو بپسندی اره داره
   
  aliahmadi2, j.bauer و H^D^ این نوشته را Like کرده اند.
 9. کاربر سایت

  ارسال ها:
  3,343
  تاریخ عضویت:
  ‏Sep 26, 2008
  نام:
  AliDEvil
  اون دوستت میتونه بازی کنه؟
   
 10. کاربر سایت

  ارسال ها:
  320
  تاریخ عضویت:
  ‏May 23, 2013
  نام:
  Morteza
  بله اون میتونه. تازه من ظ2 هم هستم و ظ3 دست اونه. تو این چن ماهی که گرفتیم خیلی راحت بازی میکردیم. حدود دو هفته به خاطر امتحانات بازی نکردم. اومدم بازی کنم دیدم اپدیت داده. اپدیت کردم و این مشکل پیش اومد.

  Sent from my SM-G800H using Tapatalk
   
 11. کاربر سایت

  ارسال ها:
  1,762
  تاریخ عضویت:
  ‏Oct 19, 2012
  نام:
  میلاد
  سلام
  بعضي وقت ها داخل store بعضي از بازي ها تو يك مدت مشخص رايگان ميشن و ميشه بازي كرد تا اگه از بازي خوشتون اومد اون رو بخريد، و اين نسخه از بازي كه شما داريد، يك نسخه رايگان هست كه براي يك هفته رايگان شده بود و براي امتحان كردن بازي بوده. و شما بازي رو نخريديد. ( البته من با توجه به پيامي كه داده بهتون ميگم )
   
 12. کاربر سایت

  ارسال ها:
  320
  تاریخ عضویت:
  ‏May 23, 2013
  نام:
  Morteza
  بازی رو رفیقم که گرفته بود ازش گرفتم و حدود دو ماه هم داشتم بدون مشکل بازی میکردم. اگه نسخه رایگانشو گرفته بود که به قول شما بعد یه هفته دیگه نمیتونستم بازی کنم.
  و بله از library دانلودش کردم. طبق معمول اکانتشو زدم تو دستگاه و اکتیوش کردم از library زدم برای دانلود. توی اسمشم چیزی به اسم دمو ننوشته. ینی ممکنه از این نسخه های رایگان بوده باشه؟

  Sent from my SM-G800H using Tapatalk
   
 13. کاربر سایت

  ارسال ها:
  1,762
  تاریخ عضویت:
  ‏Oct 19, 2012
  نام:
  میلاد
  بله احتمال داره نسخه اشتباهي گرفته باشيد، يكبار ديگه library رو ببينيد، ممكنه نسخه ديگه اي هم باشه كه اون نسخه خريداري شده باشه
   
  MO021 این نوشته را Like کرده است.
 14. کاربر سایت

  ارسال ها:
  1,002
  تاریخ عضویت:
  ‏Aug 30, 2013
  نام:
  Arshia
 15. کاربر سایت

  ارسال ها:
  979
  تاریخ عضویت:
  ‏Mar 17, 2014
  نام:
  میلادشهبازی
  بعضی اوقات ممکنه مشکل از سونی باشه و معمولا با ریستور لایسنس درست میشه. اگه نشد و شما اطمینان دارید بازیو خریدید به ساپورت سونی پیغام بدید
   
  MO021 این نوشته را Like کرده است.
 16. کاربر سایت

  ارسال ها:
  1,992
  تاریخ عضویت:
  ‏Oct 7, 2011
  نام:
  آرین

این صفحه را به اشتراک بگذارید