Multi Platform Rainbow Six Siege

سازنده
Ubisoft Montreal
تاریخ انتشار
December 2015
ناشر
Ubisoft
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

dpaz_980_tom_clancys_rainbow_six_siege_banner.jpg
نام بازی: Rainbow 6 Siege
سازنده و ناشر: Ubisoft

سبک: FPS, Tactical Shooter
پلتفرم: PC, PS4, Xbox One
تاریخ عرضه: 1 دسامبر 2015 ( 10 آذر 1394 )

Rainbow 6 Siege یا به طور مختصر R6S، یک اثر اول‌شخص تاکتیکی تمام آنلاین است که در آن، بازیکنان به رقابت سر اهداف مختلف (همچون Secure-bomb-hostage) می‌پردازند. در حالت کلی، سه مد که برابر با Casual, Ranked, Terrorist Hunt است، در این عنوان وجود دارد. در حالت «کژوال» بازیکنان به سادگی بدون دغدغه جا به جا شدن رنک خود به تجربه حالت‌های مختلف می‌انجامند اما تجربه اصلی بازی، مربوط به بخش Ranked Match می‌شود که پس از انجام 10 مچ رنک خود را دریافت کرده و قابلیت تغییر آن به واسطه بازی کردن به دست می‌آورید.
سیستم پشتیبانی از «سیج» به صورت سالانه بوده و هر سال شامل چهار فصلِ سه ماهه می‌شود. در آغار هر فصل به طور معمول 2 اپراتور و یک نقشه جدید، به همراه تعداد زیادی تغییرات به بازی وارد می‌شود. لاذم به ذکر است که برای خرید اپراتورها نیاز به خرید «سیزن پس» یا پرداخت پول واقعی ندارید و می‌توانید از طریق بازی کردن آن‌ها را به دست بیاورید.

136277

xdklwczod9h21.png

game modes.jpg

MAPS.png

وضعیت فعلی بازی: سال 5 فصل 1

OPERATION VOID EDGE

136278

سوال: سیستم آپدیت در سیج چطوریه؟
پاسخ: پشتیبانی از سیج به صورت سالانه است. هر سال 4 فصل دارد که در هر فصل به طور میانگین 3 آپدیت عرضه می‌شود تا تغییرات وعده داده شده اعمال شود. این تغییرات ممکن است شامل اُپریتور و نقشه و باف و نرف های جدید باشد و یا حل کردن مشکلات تکنیکی و سرورهای بازی که خود یوبیسافت درصورت تغییر روند برنامه عادیش اون ها رو به طور رسمی اعلام میکنه.
سوال: آیا بازی Pay 2 Win ـه؟
پاسخ: خیر :D
سوال: آیا مپ های حذف شده هرگز برنمی گردن؟
پاسخ: بعضی از مپ ها فقط توی حالت Custom Match قابل بازی خواهند بود اما به مرور زمان به کژوال و رنک بر میگردند.

سوال: اگه این بازی رو نسخه معمولیش رو بخریم به تجربمون از بازی اسیب میزنه یا خیر؟ و اینکه محتوای اضافه مثل اپراتور ها رو با حدود چند ساعت بازی میشه به دست اورد؟

پاسخ: خیر نسخه عادی هیچ آسیبی به بازی نمیرسونه چون بازی تحت هیچ عنوان P2W نیست و اخیرا هم ویژگی به بازی اضافه شده که حتی اگه نسخه عادی رو تهیه کنید و به اصطلاح تازه وارد باشید، تمامی اپراتور های پایه بازی ( که از روز اول در بازی وجود داشتن ) به همراه اتچمنت هاشون براتون به صورت مجانی باز هستند.
هر اپراتور مربوط به فصل ها هم حدود 20 الی 25 ساعت طول میکشه تا باز بشه.

سوال: به علت وجود تعداد زیاد نقشه در بازی جایگاه هَچ ها و راه های ورودی و ... را نمی شناسم، راه حلی برای یادگیری سریع نقاط مختلف هر نقشه وجود دارد؟

پاسخ: با مراجعه به وبسایت ذیل می توانید اطلاعات مربوط به هرنقشه را مطالعه کرده و یادبگیرید.
www.r6maps.com

با تشکر از کاربر @Soroush_shz بابت معرفی این وبسایت کاربردی.

سوال: روشی برای بازی کردن با همه اپراتورا قبل از این که بخریمشون وجود داره؟
پاسخ: دوستان یه روش هست که تو پی سی جواب میده واسه تست کردن اپراتور های 25k ای قبل از اینکه بخرینش.
تو پی سی که میتونی یوپلی رو ببری رو حالت آفلاین مود و بازی رو اجرا کنی! همه اپراتورا تو حالت آفلاین بازه! میتونید واسه هر اپراتوری که میخواید اتچمنت بذارید و برید کاستوم رو در و دیوار تست کنید ببینید خوشتون میاد یا نه! رو دوستان نسخه استیمم جواب داده این روش! فقط تنها مودی که میشه رفت کاستومه! تو حالت آفلاین تروریست هانتم نمیتونید برید! ولی بازم واسه تست کردن گان ها و قابلیت هاشون خیلی خوبه و باعث میشه الکی 25 هزار تا واسه اپراتوری که شاید خوشتون نیاد هزینه نکنید!
دوستان کنسولیم سر در نمیارم ببینن میتونن تو حالت آفلاین بازی رو اجرا کنن؟ مثلا اینترنتو قطع کنن بازی اجرا میشه؟ یا روش های دیگه ... خلاصه تو حالت آفلاین همه اپراتورا بازه و میتونید قبل خرید تستش کنین!
با تشکر از @Soroush_shz

با تشکر از اسماعیل عزیز بابت همکاری در ساخت پست اول

آخرین ویرایش:

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,989
نام
احمد
رو پی سی میزنی ؟
چجوری همرو بردی ؟ چون یه نوب تو تیم باشه قشنگ به نابودی میکشونه تیمو
من فقط رو گلدا چپو راست میشم
اره
ما همه با هم 5 نفر ایرانی هستیم، به هم اعتماد کامل داریم، نوب بازی نداریم، به حرف هم گوش میدیم، با هم به شدت همکاری میکنیم، هر تیمی باهامون میفته ارزو میکنه درو بعد بازی رو پاک کنه، همه هم 240 لول به بالا هستن فقط بنده امروز شدم 158.

• Like
Reactions: Mt_acm

Mohamad_ndr

کاربر سایت
Jun 22, 2016
399
اره
ما همه با هم 5 نفر ایرانی هستیم، به هم اعتماد کامل داریم، نوب بازی نداریم، به حرف هم گوش میدیم، با هم به شدت همکاری میکنیم، هر تیمی باهامون میفته ارزو میکنه درو بعد بازی رو پاک کنه، همه هم 240 لول به بالا هستن فقط بنده امروز شدم 158.
کاش میشد یه دست رنک با تیم ما میفتاتید تا معنی پرو بازی کردن رو دریابید >:)>:D<

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,989
نام
احمد
یعنی حروم زاده تر از این خارجی ها ندیدم، یارو میبینی لول 180 هست عین یک لول 20 ایرانی بازی نمیکنه! چرا ؟ چون عین سگ یک kid 12 دوزاده ساله است وقتی بازی شروع میشه اول بسم الله تو 1 sec کشته میشه، سر چی؟ اول نفر کیل بگیره تو صدر باشه و پز بده :| بعدم سر همون جریان تیم رو بگ--- میده بعدم میگیم احمق چرا روش میدی میگه به تو چی خفه شو :| دست بعد هم تیم کیل میکنه و کلا بازی رو ب--- میده :|
خوبی بازی کردن با ایرانی اینه با دل بازی میکنن به حرف هم گوش میدن، هر چی هم فوش میدن قبول ولی مسخره بازی و روش دادن و عجله کردن بی خودی نمیکنن، بنده سر همین قضایا از همون اول هیچ وقت تنهایی به رنک نمیرم و کلا کم هم پیش اومده اعصابم خراب بشه.

• Like
Reactions: ps34

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
یعنی حروم زاده تر از این خارجی ها ندیدم، یارو میبینی لول 180 هست عین یک لول 20 ایرانی بازی نمیکنه! چرا ؟ چون عین سگ یک kid 12 دوزاده ساله است وقتی بازی شروع میشه اول بسم الله تو 1 sec کشته میشه، سر چی؟ اول نفر کیل بگیره تو صدر باشه و پز بده :| بعدم سر همون جریان تیم رو بگ--- میده بعدم میگیم احمق چرا روش میدی میگه به تو چی خفه شو :| دست بعد هم تیم کیل میکنه و کلا بازی رو ب--- میده :|
خوبی بازی کردن با ایرانی اینه با دل بازی میکنن به حرف هم گوش میدن، هر چی هم فوش میدن قبول ولی مسخره بازی و روش دادن و عجله کردن بی خودی نمیکنن، بنده سر همین قضایا از همون اول هیچ وقت تنهایی به رنک نمیرم و کلا کم هم پیش اومده اعصابم خراب بشه.
در جریانی که فعلا رو ps4 فقط ایرانی میده تا اپدیت بعدی ایشالا درست شه...
همین الان 10مین پیش به جان پدرم داشتم با گروه که کاملا ایرانی بود بازی میکردم 12 تا کیل گرفتم.من تک بودم اون ها اسکواد 4 نفره.وقتی بردیم دست بعدش هم تیمی هام من رو جوری زدن که down شم ولی نمیرم.حالا 4 تاشون بالا سرم همینجور تی بگ میدن مثل سرخ پوست های دور آتیش و فحشم باهاش.ببین چقدر هم وطن خودم بدبخت حسود هست که تحمل نداره یکی بالاتر از خودش رو ببینه.بعد بعضی ها شاکین چرا غر میزنی مگر ایرانی چشه و میوت کن.این جریانات نه برا اولمه اینجور شده نه اخرم ولی واقعا مریض زیاده.ایشالا زودتر اپدیت عرضه شه حداقل یه هم کشوریم منو تیم کیل نکنه

• Like
Reactions: Ramyn

bigbang0661

کاربر سایت
Jan 19, 2013
261
من نتم شاتله. قبلا هم گفتم که بعد از اپدیت یه ایرانیم تا حالا هم تیمیم نشده. میخوام بدونم دوستانی که فقط ایرانی گیرشون میاد نتشون مخابراته یا نه؟

Sent from my MI 5 using Tapatalk

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
من نتم شاتله. قبلا هم گفتم که بعد از اپدیت یه ایرانیم تا حالا هم تیمیم نشده. میخوام بدونم دوستانی که فقط ایرانی گیرشون میاد نتشون مخابراته یا نه؟

نه داداش منم مثل شما شاتل هستم.اون dns هایی هم دادی جواب نداد متاسفانه.
فروم یوبی رو چک کردم 2بندش هم برا تعمیر سرچ بازی بود هم برا تعمیر نیوفتادن ریجن ها باهم در اسکواد.الان فقط امیدم به آپدیت جدید بازی هست وگرنه واقعا بد میشه.مثلا من 7 صبح بخوام رنک بزنم ایرانی از کجا گیر بیارم 9 نفر ! اصلا نیست و اگرم باشه متاسفانه نمیدونم چرا اینقدر مسخره بازی دارن یا تیم کیل میکنن البته افراد پرو و با اخلاق هم زیاد داریم

• Like
Reactions: bigbang0661

bigbang0661

کاربر سایت
Jan 19, 2013
261
نه داداش منم مثل شما شاتل هستم.اون dns هایی هم دادی جواب نداد متاسفانه.
فروم یوبی رو چک کردم 2بندش هم برا تعمیر سرچ بازی بود هم برا تعمیر نیوفتادن ریجن ها باهم در اسکواد.الان فقط امیدم به آپدیت جدید بازی هست وگرنه واقعا بد میشه.مثلا من 7 صبح بخوام رنک بزنم ایرانی از کجا گیر بیارم 9 نفر ! اصلا نیست و اگرم باشه متاسفانه نمیدونم چرا اینقدر مسخره بازی دارن یا تیم کیل میکنن البته افراد پرو و با اخلاق هم زیاد داریم
اره. خداییش اصلا معنی نمیده که فقط ایرانی باشه. مگه چندتا ایرانی تو این بازی هست. باید ۱ ساعت وایسی یه تیم ده نفره جور کنه!

• Like
Reactions: ps34

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
اره. خداییش اصلا معنی نمیده که فقط ایرانی باشه. مگه چندتا ایرانی تو این بازی هست. باید ۱ ساعت وایسی یه تیم ده نفره جور کنه!

ایرانی توی کژال از ساعت 12 ظهر تا اخر شب زیاد میاره بالا و پلیر ایرانی زیاد داره بازی ولی صبح نه نیست.حالا ایشالا آپدیت رو بدن دیگه این جریانات به خوشی تموم شه.شما هم اگر دستت توی اخبار هست لطفا تاریخ ریلیز آپدیت رو دیدی یه ندا توی تاپیک بده

randyerfan

کاربر سایت
Aug 13, 2014
50
خب دوستان بازی یکی از مدیران یوبیسافت تو فروم ریجن بندی رو تایید کرد و دلیلش رو بهبود Matchmaking دونست .

مشکل ما ایرانیا فقط با بازی ریجن ۱ هست .
چون تنها کسایی کع ریجن ۱ خریدن ایرانیا و عرب ها هستن ( بجز آمریکا )
بازی میخواد سرچ کنه میبینه پینگ ما به آمریکا بالاس و مجبور میشه با اسرانی یا عرب بندازه !

حالا من و دوستانی که دیسک ریجن ۲ داریم راحت بازی میکنم همم خارجی چرا ؟ چون اوروپایی ها دیسکاشون ریجن ۲ هست و به ایران نزذیکن و پینگ بالا نمیره .

امیدوارم درک کرده باشید چی گفتم .

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,989
نام
احمد
دوستان تغییر ریجن واسه PC هم اتفاق افتاده! و به نظرم برترین اتفاق تو این سال واسه رینبو بوده! الان برای PC ریجن ها فقط مربطو به ایرانی ها نیست! اکثر خاورمیانه، کشور های امریکای لاتین، با ما میفتن و واقعا بازی کردن الان خیلی راحت تر شده نسبت به قبل. البته تو PC وقتی پلیر کم میاره تو منطقه های دیگه خودش سرچ میکنه.
sdp6_tom_clancy_39_s_rainbow_six®_siege2017-2-11-9-34-28.jpg

الان این چند روزه پینگ اینجوری بوده، بقیه پلیر ها خارجی هستن.

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,989
نام
احمد
واقعا دورود بر یوبی! کار درستی کرده! الان واقعا دارم طعم لذت واقعی بازی رو می چشم! اول اکثر پینگ ما ایرانی ها 220 به بالا بود طرف مقابل میانگین 37 :| الان هر دو طرف شده میانگین هم تیمی ها! شاید کمی دیر پیدا کنه و لی به نفع خود ما هست.

آخرین ویرایش:

bigbang0661

کاربر سایت
Jan 19, 2013
261
واقعا دروررد بر یوبی! کار درستی کرده! الان واقعا دارم طعم لذت واقعی بازی رو می چشم! اول اکثر پینگ ما ایرانی ها 220 به بالا بود طرف مقابل میانگین 37 :| الان هر دو طرف شده میانگین هم تیمی ها! شاید کمی دیر پیدا کنه و لی به نفع خود ما هست.
مگه الان پینگت چند شده با ایرانیا؟

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
خب دوستان بازی یکی از مدیران یوبیسافت تو فروم ریجن بندی رو تایید کرد و دلیلش رو بهبود Matchmaking دونست .

مشکل ما ایرانیا فقط با بازی ریجن ۱ هست .
چون تنها کسایی کع ریجن ۱ خریدن ایرانیا و عرب ها هستن ( بجز آمریکا )
بازی میخواد سرچ کنه میبینه پینگ ما به آمریکا بالاس و مجبور میشه با اسرانی یا عرب بندازه !

حالا من و دوستانی که دیسک ریجن ۲ داریم راحت بازی میکنم همم خارجی چرا ؟ چون اوروپایی ها دیسکاشون ریجن ۲ هست و به ایران نزذیکن و پینگ بالا نمیره .

امیدوارم درک کرده باشید چی گفتم .
اروپایی ها پینگشون نزدیک به 220 ایران هست که شما رو با اونها میندازه؟8-|
بعدشم قبل از این که جریان اینجور شه من با اروپایی و اعراب زیادی بازی کردم.حالا همون اعراب نمیبینم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر