Rainbow Six Siege

گفتگو در 'Console Games Community' ایجاد شده توسط ZのMBiE, ‏Jun 10, 2014.

1. کاربر سایت

نام:
    SaDegh
    خب یه قسمت جدید Rainbow 6 بالاخره معرفی شد :D
    مولتی پلیر بسیار جذابی میزد که داشته باشه :D
    اطلاعات تکمیلی به زودی و فردا :D

تریلر اولیه که تو E3 و کنفرانس یوبی سافت معرفی شد !!
    watch?v=6wlvYh0h63k
    شامل 3 قسمت میشه:
    Situations: شامل 11 مرحله تکنفره هست. که 3 درجه ی سختی normal Hard Realistic داره .
    Terrorist hunt: حالت coop بازی هست .
    قسمت اصلی بازی Multiplayer هستش. بخش Multiplayer بازی دارای مد های مختلفی هست که می توان به Rescue the Hostage ، Defuse the Bomb و ... اشاره کرد. بازی به صورت 5vs.5 در جریان هست، و دارای 2 حالت Casual و Ranked هست. قسمت Casual بدون پارتی خیلی راحت میشه بازی کرد و در Stats اصلی تاثیری نداره.همکاری تیمی انچنان تاثیری نداره.
    اما قسمت Ranked حتما به صورت پارتی باید رفت و همکاری بالایی لازم داره . میزان Win/L و K/D شما توی این قسمت کنار اسمتون ثبت میشه و همه میتونن ببینن. همینطور داخل این قسمت میشه محل اسپان شدن رو تایین کرد که تیم هماهنگ باشه.
    کلاس های بازی شامل 20 کاراکتر میشه که تک تک اشاره میکنیم :
    SAS

Sledge : قابلیت اصلی این کلاس چکشش هست که میتونه دیوار های و در و پنجره چوبی رو بشکنه. همینطور میتونه در و پنجره کلاس Castle رو هم باز کنه.
    Mute :قابلیت اصلیش دارا بودن Signal disrupter هست که هم میتونه Drone هارو از بین ببره و هم جلوی Breach و ... رو بگیره. بهترین کار اینه که بزاریشون پشت دیوار ها. برای هر 2 تا دیوار یک Signal disrupter کافیه . فقط هم 4 تا داره
    .[​IMG]
    Thatcher:با داشتن EMP GRENADE خیلی راحت میتونه وسیله های الکترونیکی (C4 و ... )دشمن رو از بین ببره.
    Smoke: این کلاس هم 3 تا Gas grenade داره که به دشمن ها Damage وارد میکنه. خودش میتونه داخل Gas حرکت کنه و از جونش کم نشه.

FBI SWAT
    Thermite :بریچ مخصوص خودش به اسم Brimstonebc3 رو داره که میتونه دیوار های reinforced شده رو هم از بین ببره.

ASH:یک M120 داره که شبیه Grenade launcher هست و میتونه Breaching Round شلیک کنه. که تمام درها قابل انفجار هستن. دیوارها هم به جز دیوار های مقاوم شده.

Castle:یکی از بهترین کلاس های مدافعان حساب میشه چون میتونه در و پنجره های ضد گلوله بزاره (Armor panel).این هارو میشه با melee کردن هم نابود کرد ولی خیلی طول میکشه.

Pulse:این کلاس قابلیت اصلیش داشتن Heartbeat sensor هست که براحتی از پشت دیوار ها هم میتونه محل دشمن رو پیدا کنه. البته بدی هم که داره هروقت میخواد استفاده کنه داد میزنه و دشمت میفهمه.

GIGN

Montagne:شیلد خیلی خوبی داره که با فعال کردنش کل بدن رو پوشش میده و پلیر های دیگه میتوونن پشت این کاراکتر وایسن و ازش به عنوان کاور استفاده کنند.
    Twitch:دارای Shock drone هست که میتونه کنترلش کنه. 20 تا تیر داره و با هر بار هیت کردن 10 تا از hp دشمن کم میکنه
    Doc:یک Stim pistol دراره که از راه دور میشه هم تیمی هارو Revive کرد.
    Rook:یکی از بهترین کلاس هاست. برای هم تیمی ها ارمور میزاره که باعث میشه ارمورشون افزایش پیدا کنه و بیشتر توی مبارزات دووم بیارن.

Glaz:روی اسلحه اش هر زمانی که بخواد میتونه Scope خاصی بزاره که برای فاصله های دور عالیه. حتی تنها کلاسیه که تیر هاش از شیشه های مپ هواپیما رد میشه.
    Fuze:این هم Cluster charge داره که میتونه روی همه نوع در و پنجره بزاره و روی دیوار های مقاوم نشده هم همینطور. 2 تا Cluster charge داره و هر کدوم این ها 4 تا grenade پرتاب میکنن.
    Kapkan:این کلاس Laser trap داره که اون هارو روی در ها و پنجره میزاره و با رد شدن دشمن از روی اون ها منفجر میشه.پشت در و پنجره ضد گلوله اصلا نباید وصل کنید.
    Tachanka:یک Mounted LMG داره و میتونه اونو هرجایی که امکانش باشه بزاره روی زمین. damage زیادی داره و اگر جای خوبی گذاشته بوده باشید به راحتی میشه زد.

GSG9
    IQ:یکی از بهترین کلاس ها حساب میشه چون 3 تا اسلحه داره هر 3 تاش هم عالیه.قابلیتش هم یک سنسوره که وسایل الکترونیکی رو از دور تشخیص میده و مارک میکنه.
    Blitz :مثل Montagne شیلد داره ولی شیلد این Flash bang داره که خیلی راحت میشه دشمن رو کور کرد و کشتش
    Bandit :پشت شیلد ها و روی سیم خاردار و پشت دیوار های مقاوم شده برق وصل میکنیم که کسی نتونی بزاره.
    Jager:دستگاهی که داره خیلی راحت cluster charge یا flash bang رو خنثی میکنه و دشمن نمیتونه چیزی پرت کنه.
    مپ های این قسمت 11 عدد هست:

Bank
    Chalet · Clubhouse · Consulate · Hereford Base · House · Kafe Dostoyevsky · Kanal · Oregon · Presidential Plane

قراره به صورت مجانی 4 مپ جدید و به همراه 8 کاراکتر جدید اضافه کرد. البته کاراکتر ها مجانی نیستند .
    میشه با Seaon pass خرید و یه هفته زود تر دسترسی داشت یا با پول بازی (renown)اون هارو خرید. برای باز کردن کاراکتر ها 25 ساعت زمان لازم داره تا به اندازه کافی جمع بشه.

آخرین ویرایش: ‏Jan 15, 2016
    The Hound, Mohamad_ndr, Paradise Lost و 11 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  2. کاربر سایت

نام:
    مهدی
    لباس الیت بعدی برای تویچ هستش.نقابشم کامل برداشته و میتونید چهرش رو ببینید.به احتمال زیاد با اپدیت نیم فصل که به زودی عرضه میشه اینم اضافه شه

amir_k2m و arshia78 این نوشته را Like کرده اند.
  3. کاربر سایت

نام:
    Arshia
    Instagram post by Rainbow Six Siege • Mar 13, 2017 at 8:57pm UTC

amir_k2m و ps34 این نوشته را Like کرده اند.
  4. کاربر سایت

نام:
    مهدی
    کامت ها رو خوندم چند صفحه قبل نوشته بود گلیجی وجود داره که هر وقت اخرین نفر گروهت توی راند اخر رنک بمیره ما لفت بدیم امتیاز کم نمیکنه.باید بگم چرته محضه من الان 5بار تست کردم قشنگ کم کرد:|

5. کاربر سایت

نام:
    امیر
    به به:xبالاخره عشقم نقاب از چهره برداشت:Dباور میکنید من الان بالای ۷ یا ۸ ماه فقط اتک تویچ میگیرم اصلا دلم به بقیه کارکترا نمیره:Dهم خودش خوشجله :Dهم تفنگش فوق العادست\m/

ps34 و Helghast این نوشته را Like کرده اند.
  6. کاربر سایت

قبل این که شما تست کنی فیکسش کردن
    یه روز سرورها رفت تو تعمییر بعد درست شد

7. کاربر سایت

نام:
    مهدی
    اهان پس تا فهمیدن من میخوام تست کنم درستش کردن:|
    مرسی

8. کاربر سایت

نام:
    Javad
    اگه منظورت کامنت منه که باید بگم یوبیسافت چند روز پیش فیکس کرد :D خودم گلد 3 بودم با این باگ تا پلات اومدم

9. کاربر سایت

نام:
    مهدی
    من نام کاربری ها رو نخوندم ولی اگر شماها چیزی گفته بودی بدون چندین نفر صحبت کردن راجع به این موضوع و تنها نبودی:D
    در کل بدشانسی منه که دیر فهمیدم:| چه این سیزن چه سیزن قبل همش 2 دست میبرم میشم گلد یک بعد یه دست میبازم میشم گلد دو:| توی رنج گلد یک و دو طلسم شدم:| گفتم شاید فرجی شه بالاتر برم که نشد خخخ:D

10. کاربر سایت

جدیدا مبدل xim4 میخرن و با موس و کیبورد دهن صاف میکنن!!! خداییش ظلمه یکی با کنترلر بازی کنه، یکی هم با موس دهن همه رو اسفالت کنه.
    قیمت این مبدل تو ایران ۷۰۰ هزار تومنه!!! نه تنها این بازی بلکه اوورواچ رو هم دارن نابود میکنن. بیشتر کنسول بازا ناراحتن.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

11. کاربر سایت

نام:
    سام
    این مورد خیلی زیاد شده تو این چند ماه اخیر.شما اگه رنکت بالا باشه میبنی تقریبا خیلی ها موس کیبورد دارن یا از دسته های pro که میشه dropshot زد استفاده میکنن.
    امیدوارم سونی یا یوبی سافت جلوی این حرکت رو بگیرن.کم کم داره جدی میشه قضیه

ps34 این نوشته را Like کرده است.
  12. کاربر سایت

نام:
    مهدی
    این یعنی چی؟ droshot چیه؟

13. کاربر سایت

موقع رو دروی با طرف یهو میخوابی زمین (چون اسلحه حریف لگد داره میره بالا) ولی تو میخوابی زمین میزنی بیشتر خوراک شاتگان بازا و راشراست
    اکثرا ایرانیا بیشتر انجام میدن
    جای دایره و R3 باید عوض کنی
    اشتباه تایپی هم هست اون بالا میشه dropshot

آخرین ویرایش: ‏Mar 15, 2017
    ps34 این نوشته را Like کرده است.
  14. کاربر سایت

نام:
    Javad
    اپدیت اومد، 730 مگ

15. کاربر سایت

نام:
    ایلیا
    تو رنک من بودم فقط و دوتا از تیم حریف زمانم تموم شده بود سریع رفتم پشت شیلدی که مدافعا کار گذاشته بودن کپچر کنم دیدم کاراکترم هی تکون می‌خوره دور و بر و پایینو دیدم نگو رفته بودم رو سر حریف اونم نفهمیده بود=))
    هی نایفشم میکردم یارو نمیمرد وضی شده بود:D

The Listener و arshia78 این نوشته را Like کرده اند.
  16. کاربر سایت

نام:
    میلادشهبازی
    مدل های خیلی ارزون ترش هم اومده که حدودا ۲۰۰ تومنه و من یه فروشنده ایرانی ام دیدم که کلی داره ازش میفروشه... ایرانیا هم که اصن دنبال fair بازی کردنن :) ... من که به شخصه به جدیت گذشته سمتش نمیرم بدلیل همین چیزا...

این صفحه را به اشتراک بگذارید