1. به منظور درک هر چه بیشتر مشکلات کاربران در ارتباط با نحوه اتصال و پینگ در بازی های آنلاین لطفا به گفتگو های زیر مراجعه و مشکلات خود را بیان نمایید.
    اعلام اسامی بازیهایی که به دلیل PingTime بالا با مشکل یا لگ شدید مواجه هستند
    اعلام اسامی بازیهایی که توسط سیستم فیلترینگ ایران و یا کشور میزبان فیلتر شده
    اعلام بازخور بهبود PingTime
    بستن اطلاعیه

Rise of The Tomb Raider | PS4

گفتگو در 'PS4 Games' ایجاد شده توسط SMM9, ‏Jun 9, 2014.

1. کاربر سایت

نام:
    مرتضی
    خب بالاخره بعد از شایعات فراوان این عنوان هم در کنفرانس امشب مایکروسافت معرفی شد بازی مولتی پلتفرم هست.

آخرین ویرایش: ‏Jun 16, 2014
    Octienne و ps3_360_wii این نوشته را Like کرده اند.
  2. کاربر سایت

نام:
    AliDEvil
    نه ببین آخر بازی، اون کمپهایی که از دست دادی یا روشن نکردی توی نقشه هست ولی رنگش خاکستریه، یعنی مشخص هست که اونجا کمپه

نه اتفاقا بعضی هاشو میشه از دست داد :D

3. کاربر سایت

رو حالت 4k بازی واقعا شارپ و عالی می شه. حالت 1080p و بهترین ستینگ ، سایه های بهتری داره و جزییات عالی داره ولی اون شارپنس و وضوح 4k واقعا یه چیز دیگس. در کل خیلی راضی بودم از پرو ساپورت این بازی.

عکس مقایسه ای

حالت 1080p بهترین ستینگ

حالت 4k

benjohn و mostafa682 این نوشته را Like کرده اند.
  4. ! The Berserker کاربر سایت

نام:
    Pouya
    منم امروز بازی را تموم کردم در مجموع بازی فوق العاده جذاب بود و تجربه خوبی رقم زد شماره دوم پیشرفتهای خوبی نسبت به نسخه اول داشت سیستم کرفت و اپگیرد عالی مقبره های جذاب منطقه های بزرگ و پر جزییات مبارزه و شکار حیوانات و.... ولی دو نقطه ضعف به نظرم اومد یکی داستان مخصوصا پایان بندی سرسری و شخصیت پردازی نچندان جالب لارا(البته این مورد تو دی ال سی BLOOD TIES بهتر شد وقتی به سرگذشت لارا و خانواده کرافت پی میبریم ) و مورد دوم سیستم کمبت و گان پلی خشک بازی غیر از این دو مورد هیچ ایرادی واقعا نمیشه به بازی گرفت و قطعا جزء برترین های این نسل محسوب میشه .

A.Pato7, James Bond, Kaine و یک نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  5. کاربر سایت

نام:
    babi
    این کدی که میگن تو پک بازی هست چیه؟ چی اضافه میکنه؟
    این دی ال سی baba yaga کجای بازی هست؟

6. کاربر سایت

نام:
    شروین
    کد چندتا کارت بهت میده که برای چلنج های کاربرد داره
    بابا یوگا هم توی مپ اصلی میتونی پیداش کنی به صورت نماد قرمز رنگ توی نقشه هست

7. کاربر سایت

نام:
    babi
    نميدونم در مورد بازی کم کم دارم شک میکنم از طرفی وقتی بازیش میکنم خیلی میچسبه از طرفی وقتی از بازی بیرون میرم دلم نماید طرفش برم و میرم سراغ بازی های دیگه در مورد جذابیت بازی دارم مردد میشم که شاید جذابیت آنچنانی نداشته باشه

8. کاربر سایت

نام:
    رضا
    این حسو دقیقا منم دارم به بازی ولی چون فقط یبازی بصورت همزمان دارم همیشه دوباره میرم سر وقتش و کیف میکنم:D

دوستان واقعا بنظرم بازی پر محتوا هست و خیلی همه جوره تکمیله ولی بنظرم باید تو بازی سیستم کاورگیری میزاشتن

9. کاربر سایت

نام:
    babi
    بازی تموم شد. بدون رفتن مراحل فرعی تو 57 % تمومه و پایان بازی شبیه فیلم های سینمایی عالی بود

James Bond این نوشته را Like کرده است.
  10. کاربر سایت

نام:
    Reza
    بنده هم بازي رو تموم كردم با كلي گشتن و غارهاي مخفي عالي بود
    كلا به خاطر اين بازي ميخواستم وان بگيرم

Sent from my iPhone using Tapatalk

James Bond این نوشته را Like کرده است.
  11. کاربر سایت

نام:
    babi
    خوب من احساس میکنم بازیش ارزش اینقدر هزینه رو نداره دی ال سی هاش که endurance مود که باید اول آپديت چند گیگی رو انجام داد و بعد ظاهرا باید به friend هم داشته باشیم...هههblood ties که تو خونه شونه و گیم پلیش فقط پیدا کردن چیزهاس که کسل کنندس. ...lara s nightmaree هم که جالبه ولی تو همون خونه هس و بابا یوگا هم تو نقشه اون نقطه قرمز رنگ پیدا نیست واقعا احساس میکنم 175 تومنی که خریدمش زیادیشه ولی خوب از طرفی نمیخریدم تو ذهنم میموند با این تعاریف!

12. کاربر سایت

نام:
    رضا
    بابا یوگا یخورده بازی اصلی رو بری جلو تو مپ soviet میبینیش که علامت سر گاو قرمز رنگ هست.....بنظرم زیباترین قسمت بازی گستردگی بازی از تمام جنبه ها هستش ولی واقعا مقبره ها میتونستن خیلی زیباتر کار بن نه اینکه با یه حرکت کلا تموم بشن!!!
    بنظرم واقعا بازی تو این شماره نسبت به شماره قبل خیلی بهتر و کاملتر شده مخصوصا اگه رو درجه سختی سوروایور بازیو تموم کنیم لذتش از ذهنمون بیرون نمیره.

aliahmadi2 این نوشته را Like کرده است.
  13. کاربر سایت

بازی رو ps4 pro با ps4 از نظر گرافیک فرق قابل ملاحضه ای داره ؟ فقط رو مانیتور 1080 میگم

14. کاربر سایت

نام:
    mohsen
    سه انتخاب بهت میده
    فریم روی 60 قفل میشه
    کیفیت بافتها و نورپردازی وجزییات بیشتر و....
    پشتیبانی از 4k

ehsan M این نوشته را Like کرده است.
  15. Kuraudo Sutoraifu کاربر فعال

نام:
    احسان
  16. FIFA 16 ULTIMATE TEAM کاربر فعال

اقا این تامرایدر واسه پرو اپدیتش چند گیگه من زدم با 3g دانلود بعد که یهو قطع میشه اولش 3گیگ بود بعد که قطع شد زد 1.5 گیگ از اولم همش دانلود میشه

این صفحه را به اشتراک بگذارید