Rise of The Tomb Raider | PS4

گفتگو در 'PS4 Games' ایجاد شده توسط SMM9, ‏Jun 9, 2014.

1. کاربر سایت

نام:
    مرتضی
    خب بالاخره بعد از شایعات فراوان این عنوان هم در کنفرانس امشب مایکروسافت معرفی شد بازی مولتی پلتفرم هست.

آخرین ویرایش: ‏Jun 16, 2014
    Octienne و ps3_360_wii این نوشته را Like کرده اند.
  2. کاربر سایت

نام:
    شمیم
    باید دو تا آهو بکشی واسه جیگرش :D;)

aliahmadi2 و all4u این نوشته را Like کرده اند.
  3. کاربر سایت

نام:
    Reza
    دوست عزیز برید ستینگ باید باشه نباشه شما ریجن
    یعنی ممنون
    کلا اخه هیچ جاشم ننوشته
    مثلا اینگلیسیم فوله
    ~X(

4. کاربر سایت

نام:
    پدرام
    بس که ازش تعریف شنیدیم کف و خون قاطی کردیم
    از دوستانی که بازی رو تموم کردن عاجزانه درخواست میکنم بفروشن بمن:D

Sherytto و Adidas95 این نوشته را Like کرده اند.
  5. کاربر سایت

نام:
    babi
    همین پنجشنبه وسط برف رفتم این بازارو خریدم اون دوستی که گفت تو برف بازی کردن حال ميده راست ميگفت بعضی چيزارو باید سر موقع بازی کرد.بازی خیلی جالبه!فقط چند تا چیز

گرافیک بازی خیلی خوبه ولی وقتی از گرافیک بازی حرف میزنیم باید 1 سال انتظارات رو عقب ببریم چون بازی مال سال 2015 هست. ولی خوب پارسال هم گرافیک خوبی داشته ولی رنگ بندی و جزییات گرافیک در بازی حرفی واسه گفتن جلوی آنچارتد 4 نداره. از طرفی تو بعضی چیزها از آنچارتد 4 بهتره مثلا مدل سازی خود شخصیت لارا عالیه...بی نظیر حرف نداره نميدونم ولی به نظرم از نیتن هم بیشتر کیفیت داره. بر خلاف محیط و دیگر شخصیت های بازی.یا مثلا لباس ها خیلی طبیعی کار شده یه کوچولو بهتر و در بحث نور پردازی هم از آنچارتد 4 بهتره حالا یکی میاد میگه آقا انعکاس نور رو در آنچارتد 4 ندیدی؟ خوب انعکاس نور بحثش جداست بله انعکاس نور در آنچارتد 4 غوغاست! ولی در کل آنچارتد 4 گرافیک بهتری نسبت به این بازی داره و بهتره اصلا مقایسه نشن.بخصوص در بحث فیزیک.گیم پلی بازی خیلی وسیعه آنچارتد 4 جلوی این بازی فقط بالا رفتن از در و دیوار و درگیریهای دشمنانه که البته همونشم حرفه ای کار کردن روش.ولی متاسفانه هوش مصنوعی تو هر دو عنوان بوقی بیش نیست! حتی در درجه سختی های بالاتر.موسیقی صداگذاری در یک کلام فوق العاده.داستان هم به داستان معمولی...شخصیت پردازی رو میتونن بهتر انجام بدن تو خود لارا جای کار بسیار داره!در کل بازی جالبیه یه چند ساعتی بازی کردمش و فکر کنم به گیمر حرفه ای با چند ساعت بازی کردن یک عنوان بفهمه بازی چند چنده! نمرم به بازی 9.1 از 10 نه بیشتر

آخرین ویرایش: ‏Nov 27, 2016
    .:HO3IN:., James Bond, all4u و یک نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  6. کاربر سایت

نام:
    شروین
    دوستان بدون شک از دست ندید تجربه بازی از واجبات هست فقط بعد این من گیر کردم چی بازی کنم
    زدم تو کار سن آندرس:)

-7- و Adidas95 این نوشته را Like کرده اند.
  7. کاربر سایت

نام:
    babi
    البته یادم رفت بگم که نسخه ps4 بازی کلی دی ال سی داره و ارزشش بیشتره و نمره ی بیشتری میگیره چون واقعا کلی دی ال سی باهاش هست این بسته بندیش

8. کاربر سایت

نام:
    مجتبی
    پیشنهاد میکنم هرکسی که شک داره واسه خریدن این بازی، این عنوان رو خیلی جلوتر از سایر بازیهای دیگه بازی کنه! به خصوص اگه ازطرفداران بازی بازی آنچ هستید. به من این بازی بیشتر چسبید. بخرین بازی کنید لذت ببرین!

Sherytto, Adidas95 و emperaturs این نوشته را Like کرده اند.
  9. کاربر سایت

نام:
    Joel
    من بیشترین لذت رو تو سبک اکشن ادونچر از این بازی بردم . درحد انچارتد 2. نسخه قبلی رو هم یعنی defenitive edition چند وقت پیش تو استور تخفیف خورد شد 7 دلار که گرفتم الان وسطاش هستم که بازی فوق العاده هست و بسیار لذت بخشه. گرافیکش هم با اینکه بازی مال چند سال پیشه ولی واقعا عالیه و در حد بازیهای تاپ روزه و حتی از این بازی هم بیشتر لذت میبرید . پیشنهاد میکنم حتما نسخه قبلی رو هم بگیرید .

agent 360, Sherytto, all4u و 2 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  10. کاربر سایت

نام:
    AliDEvil
    خب منم دیشب بازیو تموم کردم یه نقد کوچک هم بزارم :D

مثبت :
    گرافیک بازی خیلی خوب بود، محیط های بازی هم خیلی خوب بود، تنوع مراحل فرعی و DLC ها عالی بود. داستانِ نسبتا جالب و خب یه مقدار کلیشه ای بود، وجود آپگرید های زیاد و لباسهای لارا، کات سین های با کیفیت ، هوش مصنوعی نسبتا خوب

منفی :

بازی رو درجه Survive اصلا سخت نبود و حتی آخرین درگیری های بازی هم چالش بر انگیر نیست، صدای بدِ اسلحه ها مخصوصا Rifle های بازی واقعا صدای عجیبی میدن که توی هیچ بازی این شکلی نبوده :D ، لیست تروفیهای آزار دهنده :D واقعا نمیدونم چرا اینقدر تروفی برنز باید تو بازی بزارن که مجبور شیم این همه مرحله رو دوباره از اول رفت!(Score Attack)
    به خاطر این تروفی هایی که واقعا یه اعصاب فولادی میخاد دیگه قید پلات بازیو زدم :D

نکته جالب در مورد داستان :D
    مرگ جیکوب(پِرافت) مصادف شد با سال روز مرگ پیامبر خودمون (:D) چه چیزهایی که نمیسازن ای غربی ها :D

در کل بازی Rise Of Tomb Raider خیلی خیلی بازی خوبیه و جزو بازیهایی هست که حتما باید تجربه کنید توی این نسل :)

امتیاز هم 8.5 میدم:-bd

agent 360, robb stark, ps3_360_wii و 2 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  11. کاربر سایت

نام:
    davood
    دوستان من الان تو مپ جنگلیم چه جوری میتونم دوباره برم مپ برفی

12. کاربر سایت

یه کمپ پیدا کن، از طریق کمپ گزینه Fast Travel رو انتخاب کن، میتونی به تمام مکان هایی که تا حالا توشون بودی بری...

آخرین ویرایش: ‏Nov 29, 2016
    guppy این نوشته را Like کرده است.
  13. کاربر سایت

نام:
    وحید
    بازی رو هم بالاخره دیروز تموم کردم :D فوق العاده عالی و بی نظیر :D نیمه اول بازی یکم بخش ادونچر میچربه و نیمه دوم یه میکس عالی از اکشن و ادونچر میشه، مراحل پایانی هم فوق العاده اپیک میشه :D داستان زیاد خوب نبود و بزرگترین پیچش و سوپرایزش هم از همون اول با دیدن قیافه یارو برای بازیکن رو میشه :D شخصیت پردازی ها هم که همون کلیشه های رایج و صد البته بزرگترین انتقادم به بازی همون کاراکتر لارا هست، خیلی الکی بهش پرداخته میشه و شبیه یه ربات هست که میخواد هدف رو پیگیری کنه و در نهایت آخر هم الکی نظرش رو عوض میکنه و ما مثلا شاهد رشد شخصیتی لارا هستیم در حالی که بی دلیل و کاملا یهویی این اتفاق میوفته! در کل لارا اون لارایی نیست که چند نسل قبل میشناختیمش و دوستش داشتیم.
    ولی چقدر فضا و طراحی های مراحل آخر بازی عالی بود و چه گرافیک بی نظیر و دلنشینی داشت بازی برای چنین صحنه هایی و بشدت حماسی بودن مراحل آخر بازی :D
    تمومش که کردم 75 درصد تکمیل شده بود که خب لازمه باز برگردم و خیلی چیزا رو پیدا کنم، محتویات بازی و سرگرم کننده بودنش عالی بود ولی خب طبق معمول انتظار خاصی از مراحل جانبی نداشته باشید، فیلر هستن و الکی :D نامه بر بودن و شکارچی همیناست :D
    DLC ها رو هم فقط Baba Yoga رفتم که خوب بود ولی خب برای یه دی ال سی رایگان خوب بود نه اینکه پولی براش بدم چون واقعا هیچی نداشت که خارج از بحث کلی بازی باشه، بنده خدا XBO داران که باید پول میدادن برای این :D
    بسته بندی بازی هم خیلی نظرم رو جلب کرد و یه حسی میداد که انگار باید اسمش رو بجای 20 Years Celebration میذاشتن «غلط کردیم ادیشن» :D خیلی ارت ورک و جعبه خوب بود و حس یه بازی لیمیتد ادیشن و کالکتورز و اینا میداد :D

خلاصه کلام بازی عالی بود بخصوص در این اب و هوای سرد و یخمکی :D شدید مناسب حال این روزا هست و توصیه میکنم دریغ نکنید از خریدنش :D
    نمره هم بخوام بدم همون 8.5 کافیه :D

اهان تا یادم نرفته :D چقدر خوشحال شدم بازی Open World نیست و همون منطقه منطقه ای یا بقولی Sandbox هست :D بشدت خوشحال شدم، البته لازمه بگم همون منطقه های بازی به اندازه کافی بزرگ و پر جزییات هستن و فوق العاده لول دیزاین عالی دارن، جوری که کل نقشه بهم مرتبطه و بعضی جاها واقعا تعجب میکنید که چقدر عالی ساخته شدن بخاطر لایه لایه بودن مراحل.

بازم بانو گرافت رو سفیدمون کرد :D

zero92, all4u, bluemorteza و 8 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  14. کاربر سایت

نام:
    رضا
    دوستان بازی فقط همون مرحله اولش تو سوریه هست یا بازم میشه رفت؟؟
    آخه تو قسمت مپ که میرم سوریه هستش ولی گزینه فست تراول نداره چون اونجا اصن کمپ نداره!!!
    من چلنج سوریه رو از دست دادم.....راهی هست بتونم برم انجامش بدم؟؟یا تو 100 درصد کردن بازی به مشکل بر میخورم!؟؟

واقعا همون طراحی مرحله سوریه رو دیدم گفتم بانو باید یه سری مفصل حتما بیاد خاورمیانه:D

15. کاربر سایت

نام:
    AliDEvil
    اتفاقا اونجا کمپ داره، فکر کنم روشنش نکردی :D

واقعا نمیدونم چهطوری برگردی اونجا :-/

16. کاربر سایت

نام:
    رضا
    مگه میشه!؟
    کمپها همیشه تو مسیر اصلی هستن و نمیشه اصن از دست داد به این راحتیها!!

این صفحه را به اشتراک بگذارید