Scalebound

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
zyxi75t5c19cwtg267zy.jpg

jn6vthdbest0088qh07b.png

سازنده: Platinum Games
ناشر: Microsoft Studios
سبک: Action RPG
پلتفرم: Xbox One

vn3q555jv7d66qufnafj.png

در Scalebound، شما با «درو»(Drew)، جوانی تنها همراه می‌شوید که به دنیایی عجیب و خطرناک به نام دراکونیس(Draconis) کشیده می‌شود. در «دراکونیس»، «درو» با اژدهایی به اسم «توبان»، که آخرین بازمانده نسل خود است، اخت می گیرد. این دو باید برای نجات «دراکونیس»، زمین و سایر دنیاهای موازی، جنگیدن به صورت یک تیم را یاد بگیرند.*
http://www.xbox.com/en-US/games/scalebound

5zf40d21bv9q1640e37n.gif

*داستان کامل بازی در صورت انتشار اطلاعات بیشتر اضافه خواهد شد.

Last edited by a moderator:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,092
نام
مــاکــان
بازی خیلی گیم پلی کندی نداشت؟
انیمیشن حرکات شخصیت خیلی کند میزد به نظرم. کلا یه چیزی کم داره گیم پلی.

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,711
نام
مراد حلیمی
بازی خیلی گیم پلی کندی نداشت؟
انیمیشن حرکات شخصیت خیلی کند میزد به نظرم. کلا یه چیزی کم داره گیم پلی.
نمکش کمه:D
بی شوخی ولی یجوریه.....کند که هست علاوه بر اون یجوریه که ادم تکلیفشو تو بازی نمیدونه دقیقا....گیم پلیش رو متمرکز و لذت بخش ندیدم من........البته شاید اشتباه کرده باشم

.

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,374
نام
Mehrdad
به نظر من این بازی پتانسیل های زیادی داره دنیای بسیار جذابی خلق کردن و باید هرچه بیشتر به سمت ااکشن ادونچر با المان های rpg بره. نه یک rpg تکنیکی و شلوغ. البته نظر منه.

• Like
Reactions: Cj_sa

ArianAwesome

کاربر سایت
Aug 24, 2014
1,483
با اندکی تاخیر :D

بنده برخلاف دوستان بشدت گیم پلی بازی رو پسندیدم همینطور دیزاین باس رو و نحوه ی مبارزه و پیدا کردن نقاط ضعف باس...

منتها بنظر من نمایش گیمزکام بازی خیلی خوش رنگ و لعاب تر بود و حقیقتا لوکیشن باس فایت رو به اندازه لوکیشن گسترده و جنگلی و فانتزی خارج باس فایت دوست نداشتم
به هر حال مورد انتظار ترین بازی اکس باکس وان هست برای من در حال حاظر...

batgamer2

کاربر سایت
Jun 7, 2015
674
نام
امیررضا
من مشکل اصلیم با این بازی هوش مصنوعی انگار نه انگار که یه اژدها جلوته افت فریم وحشتناک همین طوری هر ۴ تاشون داشتن اژدها رو میزدن بدون اینکه یه کاری کنه اصلا جونی ازش یا بقیه کم شد یا نه ؟؟

DieDie

کاربر سایت
Feb 28, 2010
2,772
به نظر من انتخاب باس فایت برای نمایش این سبک بازیها اشتباهه ولی با توجه به نمایش قبلی و نمایشهای جدید بازی عظیمی به نظر میرسه.

Scalebound_E32016_05_Thuban-Flight-Attack.jpg
Scalebound_E32016_03_Drew-Bowshot1.jpg

• Like
Reactions: Cj_sa and Gartall

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
DF دموی بازی رو تست کرده و میشه گفت بازی در تمام مدت 30 فریم ثابت هست :D نسبت به نمایش پارسال، اکثر مشکلات تکنیکی برطرف شده.
v=HFf1yRT8sgA

نمایش بازی هم خوب بود، البته انتظار یه بخش متفاوت داشتم ولی خب کامیا ترجیح داد که بخش co-op رو نشون بده. به شخصه فکر میکنم سال آینده یکی از یونیک ترین و بهترین تجربه های این نسل رو شاهد خواهیم بود :D امیدوارم توی GC هم حاضر باشه و یه نمایش متفاوت نشون بدن چون هر چی تبلیغ بشه و بیشتر تو دید باشه بهتره :D

scorpian031

کاربر سایت
May 17, 2015
333
نام
Seeker of fire
کارکتر اصلی این بازی هیچجوره تو کت من یکی نمیره ! با اون هدست مسخره اش ...

Hazmat

7th Day
عضو تحریریه
Feb 2, 2013
1,167
نام
میلاد
به بازی خیلی امید داشتم تا اینکه E3 رسید و نمایش جدید و... . خیلی خیلی معمولی بود. :D خیلی شلوغ و بی سر و ته. یه باس بی‌نهایت بزرگ، چهارتا اژدها، کواپ، باس فایت چند مرحله‌ای... این بازی مگه قرار نبود RPG باشه؟ #-o
خلاصه با یه سری از دوستان صحبت کردیم، نظراتی وجود داشت مثل اینکه «این بازی پتانسیل اینو داره که ضعیف‌ترین ساخته کامیا بشه» و از این حرف‌ها. :D
خلاصه گذشت تا اینکه چند وقت پیش محسن یه زحمتی کشید و لینکی از مترو داد که با کامیا مصاحبه کرده بودن.
خیلی جالب بود که دقیقا می‌دونست نمایش E3 زیاد تاثیر گذار نبوده و گفته بود که قصد ما نشون دادن قابلیت کواپ بوده، و اشاره کرده بود که نمایش دادن یه بازی با وسعت زیاد، حقیقتا سخته. بالاخره هر شکلی بود امیدم برگشت. :D
خیلی جالبه... بعد حرف از هدست شده. گفته اهمیت نمی‌دم مردم درباره این هدست چی می‌گن. الان فعلا برنامه داریم یه سری هدست این تیپی درست کنیم و بفروشیم! :)) در ادامه گفته بود که قبل از ریلیز بایونتتا هم این فیدبک‌ها بود. مثلا در مورد عینکش خیلی نظر منفی وجود داشت. ولی بعد از عرضه خیلی‌ها دوست داشتن یه عینک مثل بایونتتا داشته باشن! :D
بعد صحبت به بازی کردن می‌رسه که میگه بازی‌های غربی رو بازی نمی‌کنم. بعد یارو ازش می‌پرسه نظرت در مورد آخرین ساخته پلاتینیوم گیمز، یعنی استارفاکس چیه؟ میگه بازی نکردم. =)):D نکته جالب اینجاست که گفته بود دوست دارم فورتزا هورایزن 3 رو حتما بازی کنم. :D:>

اگر وقت خالی دارید حتما مصاحبه رو کامل بخونید؛ مطمئنا ارزشش رو داره. (تیترش هم خیلی جالبه. :D)
Game preview: Scalebound is Skyrim meets Bayonetta

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر