Scalebound

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
zyxi75t5c19cwtg267zy.jpg

jn6vthdbest0088qh07b.png

سازنده: Platinum Games
ناشر: Microsoft Studios
سبک: Action RPG
پلتفرم: Xbox One

vn3q555jv7d66qufnafj.png

در Scalebound، شما با «درو»(Drew)، جوانی تنها همراه می‌شوید که به دنیایی عجیب و خطرناک به نام دراکونیس(Draconis) کشیده می‌شود. در «دراکونیس»، «درو» با اژدهایی به اسم «توبان»، که آخرین بازمانده نسل خود است، اخت می گیرد. این دو باید برای نجات «دراکونیس»، زمین و سایر دنیاهای موازی، جنگیدن به صورت یک تیم را یاد بگیرند.*
http://www.xbox.com/en-US/games/scalebound

5zf40d21bv9q1640e37n.gif

*داستان کامل بازی در صورت انتشار اطلاعات بیشتر اضافه خواهد شد.

Last edited by a moderator:

AchyTunic

I'll be watching over you
کاربر سایت
Sep 15, 2009
3,156
نام
Ehsan
یه چیزی میدونستم که این گیفو ساختم !! :d

24901888924253860087.gif

arsenalmom

کاربر سایت
Nov 14, 2009
1,347
نام
محمدرضا
بهترین خبر گیمی من توی این چند سال اخیر :x
کسی که میدونه چطور میتونه با کیفیت ترین و غنی ترین گیم پلی ممکن رو برای بازیهاش بسازه.

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
خدا کنه این یکی بازی انحصاری PG و کامیا کچل خوب فروش کنه :D

تو کیفیتش که جای شکی نیست :D

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
از همین الان Boss Fight های خوفی رو میشه حس کرد:d
تو بایونیتا که اولش اون اژدها بود آخرش رفتیم منظومه شمسی اینو خدا بخیر کنه :d

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
فوق العاده بود...
معرکه..
فقط چه قدر شبیه دانته بود...

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
امیدوارم بازی 4 ساعته نباشه :-s
ولی با تریلرش خیلی حال کردم,مخصوصا اون لحظه ای که هدفون میزاره :bighug:

Asmodeus

Dark is the path in the absence of light
کاربر سایت
Apr 13, 2011
1,831
نام
کیوان
اومدم بگم که دیوونه‌ی این بازی شدم:D کلاً کارهای کامیا جای هیچ بحثی ندارند و ارزش بازی کردن Scalebound به طرز وحشتناکی بالاست. حتی اگه بازی‌های کامیا کوتاه هم باشند، ولی ارزش تکرار خیلی بالایی دارند.

Hazmat

7th Day
عضو تحریریه
Feb 2, 2013
1,167
نام
میلاد
رفیقمون بالا صحبت های Tatsuya Minami رو درباره ی بازی گذاشت اما بقیه ی بچه ها :d:

This is Hideki Kamiya, creative director at PlatinumGames

The day has finally come that I can announce my new project to everyone.
I’ve created many original titles over the course of my career. Now I have a great opportunity to launch a new project with a new partner, and I’m excited to bring you a brand new game experience once again.
The focus of my new game is the gigantic beast that reigns over the fantasy genre: the dragon. Dragons have a unique power to capture the imagination, and I’ve loved dragons since I was a child. I’ve always wished that I could create a game featuring this magnificent creature; now the time has come for me to realize my dream.
I can’t share many details about the game yet, but rest assured that the development team and I are working around the clock so that we can show you more as soon as possible. For now, I ask that you let your imagination run wild while you wait.
I promise dragon fans around the world: this game will not disappoint. See you soon,
Hideki Kamiya -@pg_kamiya
Director, Scalebound

Dragons have lived in our fantasies for centuries. They are a common thread that weave between cultures and eras, linking us together under wings and flame; fear and awe.
Scalebound is project that strives to live up to these ideals. A Japanese and American team working together to create the dragon game we’ve always dreamed of, but never gotten to play. Together, we can create something that pushes our team, and the action genre, to new heights.
Our team considers it an honor to take up this challenge. Knowing how many of us have wanted this game forever, I can’t imagine how many of you have wanted the same thing. It’s going to be a wild ride and we can’t wait to take it with you.
Jean Pierre Kellams -@pg_jp
Creative Producer, Scalebound

نمی دونم چی شد یهو نسبت به بازی علاقه پیدا کردم! :d امیدوارم به یه H&S غول تبدیل بشه و خوب بفروشه تا بالاخره یه فرانچایز H&S انحصاری روی Xbox ببینیم!:d

batman0

کاربر سایت
Sep 8, 2013
509
من خودم از طرفداران DMC هستم ولی شخصیت بازی خیلی بهتر از دانته شده :x کارگردان هم خود کامیا هست پتانسیل بالاست :d

Asmodeus

Dark is the path in the absence of light
کاربر سایت
Apr 13, 2011
1,831
نام
کیوان
من خودم از طرفداران DMC هستم ولی شخصیت بازی خیلی بهتر از دانته شده :x کارگردان هم خود کامیا هست پتانسیل بالاست :d
بازی عالیه ولی خب نمی‌شه با یه نمایش، شخصیت رو به اندازه‌ی دانته بدونی (حتی بیشتر) دانته شخصیتیه که خیلی کم پیش بیاد کسی مثل او $$Bad A باشه، البته کلاً خیالم از شخصیت‌هایی که به دست کامیا خلق می‌شن راحته. لیان، بایونتا، دانته و حالا هم ... :D

esemech

کاربر سایت
Jan 27, 2011
728
نام
مهدی
شخصیت اصلیش شبیه جافری تو گیم اف ترونزه. :d

از محیط و فضای بازیش خیلی خوشم اومد.منتظر اخبار بیشتر و خصوصا دموی گیم پلی هستم.

g4m3r

کاربر سایت
Oct 7, 2013
777
نام
saeid
عجیب تو کفشم
در نبود ninja gaiden خوب میتونه انحصاری h&s فوق العاده ای باش

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر