FIFA 15 | PS3

farzad_00_64

کاربر سایت
Mar 5, 2007
3
سلام دوستان خسته نباشید.من یک سوال دارم من دستگاهم کپی خور هستش.میخوام نقل و انتقالات جدید بازی fifa 15 را به صورت افلاین بریزم روی دستگاه.ممنون میشم یه راهنمایی کلی بکنیند.مرسی از کمکتون

undr

کاربر سایت
Mar 31, 2009
90
دوستانی که مایل به شرکت در مسابقات آنلاین فیفا ۱۵ هستن برای اطلاعات بیشتر به پیج اینستاگرام مراجعه کنن.

games.for.all@

9vin

کاربر سایت
Sep 27, 2008
124
نام
رضا
لطفاً آپدیت 1.05 تا 1.06 هم قرار بدید. اومده... اون آپدیت 1.04 پاها از ناحیه مچ قطع بود و باگ داشت. نشخه 1.05 رو بزارید تا دانلود کنیم. ممنونم...

- - -ویرایش - - -

دوست عزیز ممنون بابت این آپدیت. لطفاً بنویسید تغییرات این آپدیت (1.04) چی بوده ؟ (البته باگ هم داشت که خیلی تابلو بود. مچ پای بازیکنان قطع شده بود !! خخخخخ)*
در ضمن آپدیت 1.05 تا 1.06 هم برای ps3 اومده اگر واستون مقدوره حتماً در سایت قرار بدید . ممنونم.

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
سلام بچه ها
آقا فیفا 16 برای ps3 میاد؟

سلام آقا کمال :D
آره داداش میاد ، مگه میشه به این زودی EA نسل قبل رو ول کنه ؟ :D
شما قصد نداری PS4 بخری ؟ ول کن نسل قبل رو دیگه بسه دیگه :D
البته پیشنهاد بود ها ، هرجور خودتون دوست دارید

Sostenitore

کاربر سایت
Sep 27, 2008
4,317
سلام آقا کمال :D
آره داداش میاد ، مگه میشه به این زودی EA نسل قبل رو ول کنه ؟ :D
شما قصد نداری PS4 بخری ؟ ول کن نسل قبل رو دیگه بسه دیگه :D
البته پیشنهاد بود ها ، هرجور خودتون دوست دارید
قطعا میخوام ولی فعلا شرایط فراهم نیست

خوب اگر برای پی اس 3 میاد. از همین الان اعلام آمادگی میکنم با یکی دیجیتالی بازی رو بخریم. هر کی خواست پیغام بده.

Mohamad-Javad

کاربر سایت
Dec 2, 2012
1,385
نام
ااا
جایی نیست واسه حرکات بعد گل ؟ ببینم چی و چه حرکتی !

پنالتی و ضربه آزاد چطور زده میشه ؟ ضربه آزاد چطور نفر دوم میزنه !
خوشحالیای بعد گلو بعضیاشو که میتونی توی قسمت آنلاین باز کنیو نوشته چجوریه ولی بقیشو جایی ننوشته فک کنم باید بری تو اینترنت دنباله بقیش بگردی.;)
وقتی L2 رو میزنی یه نفر میاد کنار بازیکن زننده که نقش کاشتن و پاس دادن به یه نفر دیگه اونور ترو داره که اگه L2 رو نگه داری و پاس بدی این کار انجام میشه.
در مورد نفر دومم با دکمه ی R2 هستش که وقتی این دکمه رو بزنی نفر دوم میاد کنار نفر اول و اگه این دکمه رو نگه داری و شوت کنی نفر دوم میزه و اگر اون دکمه رو نگه داری و بشوتی و سریع با ضربدر شوتو کنسل کنی از روی توپ میپره.
توی be a pro بهترین دوربین کدومه ؟؟

از کجا میتونم دوربین رو به جای توپ ، روی بازیکن ام قفل کنم ؟؟؟؟؟؟
بهترین دوربین که منم استفاده میکنم و تصویر بازی و خوبیو داره و اینجوری تسلت بیشتری روی بازیکنت داری دوربینه Tele Broadcast هستش. ولی دوربیه اصلی مخصوصه خودش Pro هست.
با استفاده از دکمه ی سلکت(SELECT) توی بازی میتونی دوربینو ببری روی بازیکنت و با یه بار دیگه زدنه دکمه سلکت میره روی توپ.به همین سادگی;;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر