دانلود و نصب بازی و آپدیت های PS4 با استفاده از نرم افزار PSX DOWNLOAD HELPER

bk_unforgiven

کاربر سایت
May 3, 2014
139
دوست عزیز حتما باید WI-FI داشته باشم؟
چون کنسول و کامپیوتر باید دو تا شون آنلابن باشن

سلام.
این که حتماً باید وای فای داشته باشین اصلاً مطرح نیست.
شما باید هر دو کنسول رو مستقیم به مودمتون وصل کنید. حالا بعضی مودم ها هستن مثلاً وای فای دارن و فقط یک پورت lan. اینجا شما ناچارید یکی از دستگاه ها رو مثلاً ps4 رو با کابل وصل کنید و لپ تاپ رو با wifi. (منظورم از ناچارید برای اینه که سرعت انتقال فایل به ps4 کمی بهتر بشه. نه این که نشه هر دو رو با وای فای وصل کرد!)
اگر مودمتون از این 4 پورت Lan هاست که خوب بهتره هر دو رو با lan وصل کنید چون سرعت انتقال فوق العاده بیشتر می شه.
یه موقع هم هست مثلاً فاصله دستگاه ها از مودم خیلی زیاده و امکانش نیست، می تونین هر دو دستگاه رو با wifi وصل کنید.
پس به صورت کلی، lan و wifi فقط شیوه های اتصال هستن مهم اینه که : هر دو دستگاه به یکی از این دور وش به مودم وصل باشن.
موفق باشید.

- - -ویرایش - - -

بتلفیلد 4 رو اول که گذاشتم رو دانلود 33 گیگ بود !
بعد از 2 بار که دانلود 33 گیگ fail شد ! بتلفیلد تبدیل شد به 6 گیگ ! بعد کنجکاو شدم و از خود ps4 6 گیگ رو دانلود کردم که ببینم قضیش چیه ! بعد که دانلود شد فقط مرحله ی اول Single دانلود شده بود و نوشته بود 27 درصد فول گیم رو دانلود کردی جالبش این بود که در حین دانلود، میتونستی بازی رو انجام بدی !
ps4 رو یه روز کامل گذاشتم رو stand by بعدش دیدم full game 100% شده !
دانلودش تو قسمت downloads نمیومد و خود بازی دانلود میکرد!
(کلا برای اطلاعات عمومی گفتم شاید برا شما جالب باشه !)

سلام دوست عزیز.
ممنون از اینکه تجربه تون رو با ما به اشتراک گذاشتید.
یکی دیگه از دوستان هم در همین تاپیک یک پست در همین رابطه داشتند (این پست)
بنابراین فرمایش شما نیز تصدیق کننده این موضوعه.
فقط اینکه کاربری که اون پست رو نوشتن توضیح دادن که می شه ادامه دانلود رو با استفاده از گزینه options روی برنامه ملاحظه کرد.
و این یک امکان فوق العاده اس که سونی گذاشته تا خریدار در حین دانلود بازی هی قند تو دلش آب نشه!;) به عبارتی ASM یعنی Anti Sugar Melting:d
موفق باشید.

amircloop

کاربر سایت
Dec 29, 2012
554
نام
علی
ممنون از استارتر ....واقعا برنامه خوبی هست..............مخصوصا آموزشی که گذاشتی کار رو برای کاربران آسون کرده......

استارتر عزیز من طبق آموزش جلو رفتم و همه تنظیمات رو هم درست انجام دادم ولی موقع تست در قسمت اینترنت کانکشن ارور میده ....من ps4 رو با کابل لن وصل کردم و لپ تاب با وای فا.........

batavm

کاربر سایت
May 18, 2012
421
بتلفیلد 4 رو اول که گذاشتم رو دانلود 33 گیگ بود !
بعد از 2 بار که دانلود 33 گیگ fail شد ! بتلفیلد تبدیل شد به 6 گیگ ! بعد کنجکاو شدم و از خود ps4 6 گیگ رو دانلود کردم که ببینم قضیش چیه ! بعد که دانلود شد فقط مرحله ی اول Single دانلود شده بود و نوشته بود 27 درصد فول گیم رو دانلود کردی جالبش این بود که در حین دانلود، میتونستی بازی رو انجام بدی !
ps4 رو یه روز کامل گذاشتم رو stand by بعدش دیدم full game 100% شده !
دانلودش تو قسمت downloads نمیومد و خود بازی دانلود میکرد!
(کلا برای اطلاعات عمومی گفتم شاید برا شما جالب باشه !)
اگر صفحات قبلی رو چک کنی همین مساله برای FIFA14 برای من پیش اومد...
چنین بازیهایی رو اگر روی آیکون بازی در داشبورد کنسول کلید OPTION رو بزنید و گزینه INFORMATION رو انتخاب کنی میبینی که DOWNLOAD STATUS در حال پر شدن هست در حالی که دانلود با حجمی کمتر در صفحه دانلودها کامل شده...

bk_unforgiven

کاربر سایت
May 3, 2014
139
ممنون از استارتر ....واقعا برنامه خوبی هست..............مخصوصا آموزشی که گذاشتی کار رو برای کاربران آسون کرده......

استارتر عزیز من طبق آموزش جلو رفتم و همه تنظیمات رو هم درست انجام دادم ولی موقع تست در قسمت اینترنت کانکشن ارور میده ....من ps4 رو با کابل لن وصل کردم و لپ تاب با وای فا.........

سلام دوست عزیز.
اگر تمام تنظیمات درسته و اینترنت کانکشن failed می شه، باید بری تو تنظیمات شبکه ویندوزت و مطمئن شی که Ip به صورت اتوماتیک تنظیم شده باشه و دستی نباشه. ضمناً مطمئن شو که ip لپ تاپ و ps4 تو یه رنج باشن. یعنی ip های هر دو دستگاه چیزی A.B.C.X و A.B.C.Y باشند. یعنی سه قسمت اول از سمت چپ IP برای هر دو دستگاه دقیقاً عین هم باشه و فقط عدد آخر یعنی سمت راست ترین عدد با هم تفاوت داشته باشه.
تنها چیزی که به ذهنم می رسه به شرط درست بودن تمام تنظیمات اینه.
موفق باشی.

amircloop

کاربر سایت
Dec 29, 2012
554
نام
علی
سلام دوست عزیز.
اگر تمام تنظیمات درسته و اینترنت کانکشن failed می شه، باید بری تو تنظیمات شبکه ویندوزت و مطمئن شی که Ip به صورت اتوماتیک تنظیم شده باشه و دستی نباشه. ضمناً مطمئن شو که ip لپ تاپ و ps4 تو یه رنج باشن. یعنی ip های هر دو دستگاه چیزی A.B.C.X و A.B.C.Y باشند. یعنی سه قسمت اول از سمت چپ IP برای هر دو دستگاه دقیقاً عین هم باشه و فقط عدد آخر یعنی سمت راست ترین عدد با هم تفاوت داشته باشه.
تنها چیزی که به ذهنم می رسه به شرط درست بودن تمام تنظیمات اینه.
موفق باشی.

چطور باید ببینم تنظیمات لپ تاب رو اتوماتیک هست................نگاه کردم ip لپ تاب با ps4 فقط عدد آخر فرق میکنه......شاید باید هر 2 رو با لن وصل کنم

bk_unforgiven

کاربر سایت
May 3, 2014
139
چطور باید ببینم تنظیمات لپ تاب رو اتوماتیک هست................نگاه کردم ip لپ تاب با ps4 فقط عدد آخر فرق میکنه......شاید باید هر 2 رو با لن وصل کنم

سلام.
اگر ip ها فقط در عدد آخر متفاوت باشن احتمالاً تنظیم ip لپ تاپ روی اتوماتیک هست. شما اگر تنظیمات پراکسی رو از روی ps4 برداری اینترنت کانکشن successful می شه؟

amircloop

کاربر سایت
Dec 29, 2012
554
نام
علی
سلام.
اگر ip ها فقط در عدد آخر متفاوت باشن احتمالاً تنظیم ip لپ تاپ روی اتوماتیک هست. شما اگر تنظیمات پراکسی رو از روی ps4 برداری اینترنت کانکشن successful می شه؟

چطور باید تنظیمات پراکسی رو بردارم....من مبتدی هستم یه کم اگه میشه بیشتر توضیح بدی...

nima 55

کاربر سایت
Jan 4, 2013
104
نام
نیما
خب من الان مودمم لن هست
و wi-fi ندارم
منش هم یه پورت داره یعنی مودم تنها میتونه با استفاده از یک لن به یک وسیله وصل بشه
پس اصلا نمیتونم کاریش کنم؟

batavm

کاربر سایت
May 18, 2012
421
خب من الان مودمم لن هست
و wi-fi ندارم
منش هم یه پورت داره یعنی مودم تنها میتونه با استفاده از یک لن به یک وسیله وصل بشه
پس اصلا نمیتونم کاریش کنم؟
یادمه اون موقع که ویتا داشتم چند نفری بودن که مشکل شما رو داشتند ولی ظاهرا با لپتاب به اینترنت وصل شده بودند و wifi لپتاب رو share کرده بودند و بین لپتاب و ویتا بازی انتقال میدادند...

amircloop

کاربر سایت
Dec 29, 2012
554
نام
علی
سلام.
عین راهنما جلو برید. وقتی به قسمت proxy settings رسیدید گزینه ی do not specify رو انتخاب کنید.

همین کارو کردم الان وصل شده...ولی از psn بازی رو میزنم دانلود... ولی لینکش تو برنامهpsx نمیاد که بزنم دانلود بشه

nima 55

کاربر سایت
Jan 4, 2013
104
نام
نیما
یادمه اون موقع که ویتا داشتم چند نفری بودن که مشکل شما رو داشتند ولی ظاهرا با لپتاب به اینترنت وصل شده بودند و wifi لپتاب رو share کرده بودند و بین لپتاب و ویتا بازی انتقال میدادند...
میشه بگید چه جوری این کار را انجام بدم؟

batavm

کاربر سایت
May 18, 2012
421
میشه بگید چه جوری این کار را انجام بدم؟
متاسفانه من روشش رو نمیدونم وگرنه تو همون پست اولم براتون توضیح میدادم ولی قطعا جملاتی مثل تبدیل لپتاب به مودم wifi یا share کردن wifi لپتاب رو جستجو کنید چیزهایی پیدا خواهید کرد.
اگر پیدا نکردید خبر بدید خودم براتون دنبالش بگردم و اگر هم پیدا کردید اینجا روش رو عنوان کنید که ما هم یه چیزی یاد بگیریم.

bk_unforgiven

کاربر سایت
May 3, 2014
139
متاسفانه من روشش رو نمیدونم وگرنه تو همون پست اولم براتون توضیح میدادم ولی قطعا جملاتی مثل تبدیل لپتاب به مودم wifi یا share کردن wifi لپتاب رو جستجو کنید چیزهایی پیدا خواهید کرد.
اگر پیدا نکردید خبر بدید خودم براتون دنبالش بگردم و اگر هم پیدا کردید اینجا روش رو عنوان کنید که ما هم یه چیزی یاد بگیریم.

سلام دوست عزیز
روش اینترنت شرینگ که دوست عزیزمون اشاره کردن برای مورد شما جواب نخواهد داد.
من الان بیرون از محیطیم که بتونم متن کامل و مفصل بنویسم. انشاالله تا فردا اگه راهی پیدا کنم اینجا عرض میکنم.
موفق باشید.

Sent from my iPhone using Tapatalk

nima 55

کاربر سایت
Jan 4, 2013
104
نام
نیما
سلام دوست عزیز
روش اینترنت شرینگ که دوست عزیزمون اشاره کردن برای مورد شما جواب نخواهد داد.
من الان بیرون از محیطیم که بتونم متن کامل و مفصل بنویسم. انشاالله تا فردا اگه راهی پیدا کنم اینجا عرض میکنم.
موفق باشید.
Sent from my iPhone using Tapatalk
ممنون دوست عزیز اگه پیدا کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر