دانلود و نصب بازی و آپدیت های PS4 با استفاده از نرم افزار PSX DOWNLOAD HELPER

bk_unforgiven

کاربر سایت
May 3, 2014
139
اصلا از اون راهی که گفتید نرفتم بیخیال
حالا باید برم تو کنسول ip رو وارد کنم بعد درست میشه؟

متوجه شدم. براي اين پرسيدم كه ببينم اشكال كار كجا بوده. شايد يه روز مشكل يكي ديگه هم بود.
از اينجا به بعد رو دقيقاً مثل راهنما بريد جلو انشاالله مشكلي نيست.
موفق باشيد.

bk_unforgiven

کاربر سایت
May 3, 2014
139
ممنون بعد میشه تو هر کنسول دیگه هم ریخت؟

سلام
حقیقتش یه شبهه ای وجود داره سر ریجن ها.من نمیدونم که آیا فایل ریجن ۱ مثلا به ریجن ۲ میخوره یا نه؟!
امکان تستش رو نداشتم.
اما یه بازی خریدم ولفنشتاین فروشنده خیلی دوست باحالی بود بهم فایل های آپدیتش رو داد.
دستگاه من ریجن ۱ است و بازی ریجن ۲. من همون فایل ها رو نصب کردم و هیچ مشکلی هم پیش نیومد.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Hamid1377

کاربر سایت
May 28, 2014
502
سلام
حقیقتش یه شبهه ای وجود داره سر ریجن ها.من نمیدونم که آیا فایل ریجن ۱ مثلا به ریجن ۲ میخوره یا نه؟!
امکان تستش رو نداشتم.
اما یه بازی خریدم ولفنشتاین فروشنده خیلی دوست باحالی بود بهم فایل های آپدیتش رو داد.
دستگاه من ریجن ۱ است و بازی ریجن ۲. من همون فایل ها رو نصب کردم و هیچ مشکلی هم پیش نیومد.

اونوقت میشه یه بازی ps4 رو از ps store دانلود کنی بعد این کارو بکنی؟:d

Saint475

کاربر سایت
Jun 13, 2012
488
نام
ابوالفضل خزائی
اونوقت میشه یه بازی ps4 رو از ps store دانلود کنی بعد این کارو بکنی؟:d

من dead nation رو با نرم افزار مشابه (یا حالا یادم نیست ، شایدم همین) دانلود زدم، سه بار ریختمش نگرفت.
البته بازی من Plus بود.(که صد در صد نت میخواد تا اجرا بشه)

Hamid1377

کاربر سایت
May 28, 2014
502
این مورد رو تست نکردم.ولی به نظر نمیاد مشکلی باشه.

خب اینجوریکه یه چیزی تو مایه های هک میشه بعد دیگه نیاز نیست بازی بخریم که؟

- - -ویرایش - - -

نمیشه؟بعد یه مشکلی میرم تو تنظیمات کنسولم میزنم میزنه failed چکار کنم؟

raika123

کاربر سایت
Nov 13, 2013
141
نام
رایکا
دوستان من گزینه auto update رو از تو ستیگ غیر فعال کردم ولی بازم هر وقت که میرم تو بازی همون اول میگه ااپدیت بازی داره دانلود میشه و شما نمیتونی فعلا انلاین بازی کنی .
چیکار کنم اپدیتا رو دانلود نکنه ؟

bk_unforgiven

کاربر سایت
May 3, 2014
139

اینجا داستان هک اصلاً و ابداً مطرح نیست. تو دنیای شبکه های کامپیوتری بحثی وجود داره به نام ترافیک کشینگ traffic caching که زیرشاخه بحث پراکسی ها ست.دلیل استفاده ش دو چیزه: کاهش ترافیک مصرفی و افزایش سرعت.فرض کن تو یه سازمان صد تا پی سی هست که همشون از اینترنت دارن دقیقاً یک آپدیت رو از سایت ویندوز میگیرن.چه ترافیکی مصرف خواهند کرد؟مسلماً سرسام آور ضمناً همه کلاینتها هم باید منتظر شن تا این فایل برا هر کدوم از اینترنت دانلود شه که طبیعتاً خیلی کند خواهد بود.ترافیک کشینگ کارش اینه که مثل یه ظرفی سر راه کاربر و اینترنت قرار میگیره یه نسخه از فایلها رو برای مدتی در خودش نگه میداره و در صورتی که هر کاربر اون فایل رو بخواد با سرعت بالا و بدون استفاده از اینترنت اون فایل رو میفرسته به کلاینت.
اینجا هم این نرم افزار دقیقاً همین کار رو میکنه. و اگر خطر هکی وجود داشت مطمین باشین سونی امکان استفاده از پراکسی را اصلاً نمیذاشت! چون خود ترافیک شیپینگ و کشینگ تو بطن پراکسی نهفته س.
پس نگران نباشین.
این نرم افزارها فقط یک پراکسی سرور و ترافیک کشینگ ساده و ابتدایی هستند.

دوستان من گزینه auto update رو از تو ستیگ غیر فعال کردم ولی بازم هر وقت که میرم تو بازی همون اول میگه ااپدیت بازی داره دانلود میشه و شما نمیتونی فعلا انلاین بازی کنی .
چیکار کنم اپدیتا رو دانلود نکنه ؟

یه راهش اینه که بری تو نتورک network و تیک اینترنت رو برداری

Last edited by a moderator:

Hamid1377

کاربر سایت
May 28, 2014
502
اینجا داستان هک اصلاً و ابداً مطرح نیست. تو دنیای شبکه های کامپیوتری بحثی وجود داره به نام ترافیک کشینگ traffic caching که زیرشاخه بحث پراکسی ها ست.دلیل استفاده ش دو چیزه: کاهش ترافیک مصرفی و افزایش سرعت.فرض کن تو یه سازمان صد تا پی سی هست که همشون از اینترنت دارن دقیقاً یک آپدیت رو از سایت ویندوز میگیرن.چه ترافیکی مصرف خواهند کرد؟مسلماً سرسام آور ضمناً همه کلاینتها هم باید منتظر شن تا این فایل برا هر کدوم از اینترنت دانلود شه که طبیعتاً خیلی کند خواهد بود.ترافیک کشینگ کارش اینه که مثل یه ظرفی سر راه کاربر و اینترنت قرار میگیره یه نسخه از فایلها رو برای مدتی در خودش نگه میداره و در صورتی که هر کاربر اون فایل رو بخواد با سرعت بالا و بدون استفاده از اینترنت اون فایل رو میفرسته به کلاینت.
اینجا هم این نرم افزار دقیقاً همین کار رو میکنه. و اگر خطر هکی وجود داشت مطمین باشین سونی امکان استفاده از پراکسی را اصلاً نمیذاشت! چون خود ترافیک شیپینگ و کشینگ تو بطن پراکسی نهفته س.
پس نگران نباشین.
این نرم افزارها فقط یک پراکسی سرور و ترافیک کشینگ ساده و ابتدایی هستند.

یه سوال دیگه واسه من میزنه faield چکار کنم همچی هم درست وارد کردم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر