دانلود و نصب بازی و آپدیت های PS4 با استفاده از نرم افزار PSX DOWNLOAD HELPER

bk_unforgiven

کاربر سایت
May 3, 2014
139
شما در آموزش اعلام کردید که DNS setting را Manual انتخاب کنیم

حال تنظیمات دستی DNS که دو تا پارامتر هست که باید عدد وارد کنیم چه عددی باید وارد کنیم؟

سلام. توی آموزش نوشتم چون من عکس ها رو از اینترنت گرفتم، اولویت رو روی توضیحات کتبیم بذارید. اون عکس استثناً گذاشته روی manual من کتباً نوشتم حتماً بذارید روی auto
اما یه توضیح اینجا بدم. شما می تونید dns رو هم خودتون دستی بدید. اگر گذاشتین روی manual دستی مقادیر dns گوگل رو می تونین ست کنید که من توصیه نمیکنم:
dns های گوگل:
8.8.8.8
4.2.2.4
4.4.2.2
دو تا از اینا رو بزنین کافیه.
اما بازم میگم : تنظیمات مربوط به dns رو بذارید روی auto خودش از روتر مقادیر رو دریافت میکنه و نیاز به ورود دستی نیست.
موفق باشید.

bk_unforgiven

کاربر سایت
May 3, 2014
139
سلام ...دوستان کسی از این برنامه استفاده کرده ، جواب داده ......شنیدم فایلهای بالا 4 گیگ رو جواب نمیده

سلام.
من استفاده کردم دوست من. منظورتون از اینکه فایل های بالای 4 گیگ رو جواب نمیده رو متوجه نشدم. اصلاً این برنامه ساخته شده برای همین فایل های پر حجم.
من آپدیت پنج و خرده ای گیگ ولفنشتاین رو با همین نرم افزار به ps4 انتقال دادم و مشکلی هم نبود.

karbar20

کاربر سایت
Jan 23, 2010
362
نام
محمد
سلام دوستان

از آموزشی که این دوستمون bk_unforgiven قرار دادند تشکر می کنم

من بازی B.T BETA نصب کردم و اجرا شد .

این را خیلی قابل تاثیر و راحت می باشد

هم به PS4 فشار نمی آید و با حداکثر سرعت در PC دانلود می کنید.

البته خدا کنه جلوشو نبندند.

bk_unforgiven

کاربر سایت
May 3, 2014
139
اونو زدم رو اینگلیسی هم کلیک کردم بعد برنامرو بستم دوباره باز کردم دوباره چینی بود!

بعد از تغيير زبان مجدداً با run as administrator اجرا كنين. اگر با اين كار درست نشه حتماً يك مشكلي در سيستم هست.
يه سوال : برنامه رو از حالت فشرده خارج كرديد؟

Hamid1377

کاربر سایت
May 28, 2014
502
نه
برنامه رو ببند كاملاً. روي فايل PSXDownloadHelper.exe رايت كليك كن. بعد از داخل منويي كه باز ميشه گزينه run as administrator رو انتخاب كن تا برنامه در حالت مديريتي اجرا بشه.
میزنه unable to log on تو ویندوز xp هستم!

- - -ویرایش - - -

بعد از تغيير زبان مجدداً با run as administrator اجرا كنين. اگر با اين كار درست نشه حتماً يك مشكلي در سيستم هست.
يه سوال : برنامه رو از حالت فشرده خارج كرديد؟
آره خارج کردم

- - -ویرایش - - -

حل دادا ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر