دانلود و نصب بازی و آپدیت های PS4 با استفاده از نرم افزار PSX DOWNLOAD HELPER

گفتگو در 'PlayStation 4' ایجاد شده توسط bk_unforgiven, ‏Jun 9, 2014.

1. کاربر سایت

نمیشه همون اول اپدیتارو گذاشت.وقتی psx رو با ps4 کانکت کردی و بازی رو رو ps4 میزاری دانلود psx همون لینکایی که دارن دانلود میشن رو میزاره و انگار اینجوریه که تک تک پکیج ها دانلود نمیشن یخورده اول مثلا از پکیج 0 دانلود میشه بعد میپره رو پکیج یک.بعد دوباره پکیج 0 یا اپدیت.باید بزاری دانلود شه تا برسه به دانلود اپدیت.من خودم اول میرم همه پکیج های دیتای اصلی بازی رو دانلود میکنم و میزارم که انتقال پیدا کنه بعد که به اپدیت میرسه سرعت دانلود پایین میاد و تو برنامه psx هم فایل رو پیدا نمیکنه.اون فایل همون اپدیته.بعد لینکشو ورمیدارم و خودم از کامپیوتر دانلود میکنم.

2. کاربر سایت

نام:
    ALI
    کی گفته وسط انتقال دیتا اپدیت میکنه!!!؟؟؟؟:-??:-s
    شما اگه تمام کارا رو درست انجام بدی که اینطوری نمیشه ، چون فایلی که از psx استخراج میشه بازی + آپدیتاش هست
    و موقع ریخت دیتا از psx به کنسول، پکیجا به تریتب ریخته میشن اینطوری نیست که یه ذره از 0 باشه بعدا بره رو 1 بعد دوباره بره رو 0 ، شما اگه موقع انتقال دیتا رو خود برنامه psx بخش log رو نگاه کنید میبیند که مثلا یهو 150 تا فایل اونجا هست که همش به مقدارشون اضافه میشه که اگه کنارشونو نگاه کنید قشنگ واضح نوشته مثلا پکیج 6، پاینش دوباره نوشته پکیج 6 ،پکیج 6.........پکیج 6 و بعدش میره رو پکیج 7 و..... همینطوری این روند ادامه پیدا میکنه تا کلا به پکیج آخری برسه و تمامممم

3. کاربر سایت

والا برا من اینجوری نیست بین پکیج ها یهو میپره آپدیت و آپدیت ها ام اسمشون کاملا فرق میکنه با پکیجای عادی .

saeedonly این نوشته را Like کرده است.
  4. کاربر سایت

نام:
    ALI
    :-?:-?:-? نمی دونم چی بگم چون برا من که اینطوری نیست ، حتی همین امروز صبح هم god of war 3 دانلودش تموم شد و ریختم ولی بازم همچین چیزی که شما میگید برا من اتفاق نیفتاد
    میخوایید یه دور برنامه رو حذف کنید دوباره نصب کنید شاید درست شه

5. کاربر سایت

سلام
    دوستان من چون با دوستم بازی هارو share میکنیم و محدودیت اینترنت داریم میشه مثلا دوستم با psx دانلود کنه و فایلاشو برای من بیاره؟ یا هر اکانت باید خودش دانلود کنه حتما؟

6. کاربر سایت

میشه
    اگر دیتای بازی برا یه ریجن باشه ( که حتما هست ) مشکلی نداره

7. کاربر سایت

نام:
    مهدی
    همه مراحل رو مو به مو انجام دادم ولی چند دیقه دانلود میکنه با سرعت بعد میزنه can not download!
    به خاطر نت تایپ 3 هست؟

8. کاربر سایت

نام:
    محمودرضا
    سلام دوستان
    ایا امکان استفاده از PSX Download Helper در مک بوک وجود داره ؟
    تاحالا کسی تونسته از طریق ویندوز مجازی ( Parallels ) دیتا رو انتقال بده به کنسول ؟

این صفحه را به اشتراک بگذارید